KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Görögország \ Görög virágok, növények

#235352 Jox 2015-09-04
Kösz! Nekem nagyon tetszik ez a növény, amikor virágzik.
Kösz! Nekem nagyon tetszik ez a növény, amikor virágzik.
#235350 TPisti 2015-09-04
Szamárkóró, máriatövis Silybum marianum, őszbogáncs.
Szamárkóró, máriatövis Silybum marianum, őszbogáncs.
#235344 Jox 2015-09-04
Ennek a növénynek mi a pontos neve?
Ennek a növénynek mi a pontos neve?
#210798 Mediterraneo 2013-10-26
Sacies! Ez itt a kefaloniai fenyő:
Sacies! Ez itt a kefaloniai fenyő:
#210797 szirom 2013-10-25
Nagyon köszi Vaczsaci! Visszavágom tavasszal, hogy bokrosodjon, olyan kis kedves növény! Elolvastam azt, amiket a szaporításról írnak, ennyire azért nem bonyolult :wink: Körömcsipesszel vágtam le induláskor hajnalban egy 10 centis hajtást, vizesüvegbe tettem, aztán elmaradt az elültetése fél évig, közben simán meggyökerezett a vízben, majd gond nélkül megeredt a földben. Úgyhogy ajánlom, ez alapján elég tuti importnövény :wink: Medi, legközelebb próbáld meg, szeretni fogod! :lol:
Nagyon köszi Vaczsaci! Visszavágom tavasszal, hogy bokrosodjon, olyan kis kedves növény! Elolvastam azt, amiket a szaporításról írnak, ennyire azért nem bonyolult :wink: Körömcsipesszel vágtam le induláskor hajnalban egy 10 centis hajtást, vizesüvegbe tettem, aztán elmaradt az elültetése fél évig, közben simán meggyökerezett a vízben, majd gond nélkül megeredt a földben. Úgyhogy ajánlom, ez alapján elég tuti importnövény :wink: Medi, legközelebb próbáld meg, szeretni fogod! :lol:
#210796 -törölt nick 16363 2013-10-25
Kefalónia is ilyen fenyőkkel volt tele, és azt mondták nekünk, hogy ezek görög jegenye fenyők Abies cephalonica (Görög jegenyefenyő)
Kefalónia is ilyen fenyőkkel volt tele, és azt mondták nekünk, hogy ezek görög jegenye fenyők Abies cephalonica (Görög jegenyefenyő)
#210795 Mediterraneo 2013-10-25
˝Medi! A virágod neve: sarkantyúbokrocska, vagy szobakomló. Én is hoztam 2 éve, ezen a nyáron szépen virágzott. Tavasszal vissza kell vágni, és bokrosodik. Üdv: Saci˝ - vaczsaci

Jaj, tényleg! Most, hogy írod, látom ám, hogy komlóféle. Persze a nevére azért nem jöttem volna rá, mert még osem találkoztam vele. Jó hír, hogy megéri hozni egy hajtást. Köszöm én is!
˝Medi! A virágod neve: sarkantyúbokrocska, vagy szobakomló. Én is hoztam 2 éve, ezen a nyáron szépen virágzott. Tavasszal vissza kell vágni, és bokrosodik. Üdv: Saci˝ - vaczsaci

Jaj, tényleg! Most, hogy írod, látom ám, hogy komlóféle. Persze a nevére azért nem jöttem volna rá, mert még osem találkoztam vele. Jó hír, hogy megéri hozni egy hajtást. Köszöm én is!
#210794 fszeva 2013-10-25
Mediterraneo, természetesen neked is köszönöm! :)
Mediterraneo, természetesen neked is köszönöm! :)
#210793 fszeva 2013-10-25
Köszi Szirom, nagyon úgy néz ki, h az! :)
Köszi Szirom, nagyon úgy néz ki, h az! :)
#210792 vaczsaci 2013-10-25
Szirom! Bocs! Neked akartam írni.
Szirom! Bocs! Neked akartam írni.




Hirdessen itt!

..:: Bérelhető reklámfelület ::..