KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Autóval Görögországba \ Autóval Görögországba

#60454 dzsajni 2008-05-14
sziasztok! Tényleg igazak a hirek, h a magyarokkal sokat szórakoznak a macedonok?
sziasztok! Tényleg igazak a hirek, h a magyarokkal sokat szórakoznak a macedonok?
#60195 cserrobi 2008-05-13
Hát azt sajna sehogy:(Meg egy tankal ezt nem lehet megcsinálni.És az ember nem azért megy kocsival hogy ott letegye és hazautra beinditsa a gépet.
Hát azt sajna sehogy:(Meg egy tankal ezt nem lehet megcsinálni.És az ember nem azért megy kocsival hogy ott letegye és hazautra beinditsa a gépet.
#60185 cilla 2008-05-13
˝Talán gyorsan megoldják ezt a problémát!!!!˝ - cserrobi

Reméljük, mert Szerbiát Románián át meg tudjuk kerülni. Macedóniát Bulgárián át meg tudjuk kerülni. Szerbiát, ,Macedóniát, Romániát,Bulgáriát Ausztria Olaszország+ komp felé meg tudjuk kerülni. :x De hogy kerüljük meg Görögországot, ha oda akarunk menni? :? :lol: :wink: :-breakage-:
˝Talán gyorsan megoldják ezt a problémát!!!!˝ - cserrobi

Reméljük, mert Szerbiát Románián át meg tudjuk kerülni. Macedóniát Bulgárián át meg tudjuk kerülni. Szerbiát, ,Macedóniát, Romániát,Bulgáriát Ausztria Olaszország+ komp felé meg tudjuk kerülni. :x De hogy kerüljük meg Görögországot, ha oda akarunk menni? :? :lol: :wink: :-breakage-:
#60181 szacsi 2008-05-12
Hát reméljük, hogy gyors egyezség születik!!!
Hát reméljük, hogy gyors egyezség születik!!!
#60101 cserrobi 2008-05-12
Talán gyorsan megoldják ezt a problémát!!!!
Talán gyorsan megoldják ezt a problémát!!!!
#60091 tormod 2008-05-11
Bocs, ha már más is írta, de azért lehet, hogy valkinek segítek. Szrájkolnak a görög benzinszállítók, ezért nincs benzin, minden kút be van zárva. Akit érdekel a téma, itt olvashat róla angolul. Remélhetõleg lesz megegyezés...
Bocs, ha már más is írta, de azért lehet, hogy valkinek segítek. Szrájkolnak a görög benzinszállítók, ezért nincs benzin, minden kút be van zárva. Akit érdekel a téma, itt olvashat róla angolul. Remélhetõleg lesz megegyezés...
#59876 cserrobi 2008-05-09
Thoom!!! Olvass vissza a tavai dolgokból is tanul az ember....
Thoom!!! Olvass vissza a tavai dolgokból is tanul az ember....
#59863 thoom 2008-05-08
köszi a jogsival kapcsolatba juli 29-én indulok Pargára remélem addig sok jót hallunk az útrol.mindenkinek jó utat és szép élményeket. Alig várom,hogy valaki haza érjen és meséljen.csákány 8)
köszi a jogsival kapcsolatba juli 29-én indulok Pargára remélem addig sok jót hallunk az útrol.mindenkinek jó utat és szép élményeket. Alig várom,hogy valaki haza érjen és meséljen.csákány 8)
#59852 cserrobi 2008-05-08
Nagyon jó cikkek:)Elolvastam õket:)
Nagyon jó cikkek:)Elolvastam õket:)
#59794 Jox 2008-05-08
Nei Pori -> Olympos ->
Nei Pori -> Olympos ->



..:: Autóbérlés ::..
Keresse meg a legjobb ajánlatot, hasonlítsa össze az árakat és
spóroljon akár 70%-ot!