KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Autóval Görögországba \ Autóval Görögországba

#59784 cserrobi 2008-05-08
Akkor ez nincs messze Nei Poritól, tehát nem kell nagyon korán kelnem(mert pihenni megyek)..
Akkor ez nincs messze Nei Poritól, tehát nem kell nagyon korán kelnem(mert pihenni megyek)..
#59783 szacsi 2008-05-08
Van fent egy nagy parkoló, onnan csak gyalog lehet továbbmenni. Vagy szamárháton! Az utolsó szakaszon már nem azfaltos az út, hanem murvás, vagy valami ilyasmi. Gondolom kõbõl van, mert abból van a hegy is!
Van fent egy nagy parkoló, onnan csak gyalog lehet továbbmenni. Vagy szamárháton! Az utolsó szakaszon már nem azfaltos az út, hanem murvás, vagy valami ilyasmi. Gondolom kõbõl van, mert abból van a hegy is!
#59770 cserrobi 2008-05-08
Oké értem..Akkor NO para :lol:
Oké értem..Akkor NO para :lol:
#59758 Jox 2008-05-08
Ki van táblázva minden, az autópályán és a fõúton is.
Ki van táblázva minden, az autópályán és a fõúton is.
#59747 cserrobi 2008-05-08
BRobert!! De onnan még ugye lehet menni kocsival tovább.De a térképen még ezt a Litochorot sem találom:(
BRobert!! De onnan még ugye lehet menni kocsival tovább.De a térképen még ezt a Litochorot sem találom:(
#59742 BRobert 2008-05-08
˝Nei Pori-Olympos kb hány km?? És meddig lehet felmenni kocsival?˝ - cserrobi

Nei Pori-Litochoro 29 km. Ez a városka az Olimpos lábánál van, innen indul az út Zeusz fürdõkádjához és innen vezet az út felfelé a hegyre :)
˝Nei Pori-Olympos kb hány km?? És meddig lehet felmenni kocsival?˝ - cserrobi

Nei Pori-Litochoro 29 km. Ez a városka az Olimpos lábánál van, innen indul az út Zeusz fürdõkádjához és innen vezet az út felfelé a hegyre :)
#59736 krumple 2008-05-08
Olympic 1045km
Olympic 1045km
#59735 cserrobi 2008-05-07
Ez tényleg marhaság nem tudom hol olvastad......
Ez tényleg marhaság nem tudom hol olvastad......
#59714 Kakadu 2008-05-07
Felejtsd el ezt a marhaságot; a magyar jogsi akár a régi, akár a plasztik jó, tökéletes, mindenütt elfogadják. 20 éve utazgatok délre, eddig még mindig csak szalutáltak rá!
Felejtsd el ezt a marhaságot; a magyar jogsi akár a régi, akár a plasztik jó, tökéletes, mindenütt elfogadják. 20 éve utazgatok délre, eddig még mindig csak szalutáltak rá!
#59710 thoom 2008-05-07
Sziasztok! bocsi hogy közbe szólok de nemtiszta elöttem ez a nemzetközi jogsi téma.már beszéltem a Szerb nagykövetségel senki nemtud megnyugtató és egyértelmü választ adni.Kell vagy nem kell ez itt a kérdés.help :D :lol:
Sziasztok! bocsi hogy közbe szólok de nemtiszta elöttem ez a nemzetközi jogsi téma.már beszéltem a Szerb nagykövetségel senki nemtud megnyugtató és egyértelmü választ adni.Kell vagy nem kell ez itt a kérdés.help :D :lol:



Villa Oasis - Nea Potidea - Halkidiki
Privát homokos strand, csodálatos kilátás, mindössze 100 m-re a tengertől.
..:: Halkidiki, Kassandra, Nea Potidea ::..