Hova utazzak?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 151
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214606 Üzenet linkje2014-03-28 16:25:54 

Sartit azért nem mondta,mert bár gyönyörű és idén megyek 6x mert nem lehet megunni, de nem igazán bulizós hely. Paraliához képeset nyugis.icon_smile.gif
# 152
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214607 Üzenet linkje2014-03-28 16:38:01  Válasz a #214606. hsz-ra Előzmény #214606

A lényeg, hogy fognak találni olyan helyet, amit keresnek, ahol lesz jócskán bár és disco. icon_smile.gif
(amúgy ha jól tudom Mykonost nevezik a buli-szigetnek)

# 153
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bianca20
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#214616 Üzenet linkje2014-03-28 19:56:35 

Köszönöm a gyors választ.. icon_smile.gif Még nem döntöttük el, igazából nekem mindegy hova megyünk csak Görög legyen. icon_biggrin.gif Csak most nem ketten megyünk hanem négyen, így gondoltam valami pörgős hely kéne.. Azt esetleg meg tudjátok nekem mondani, hogy Paraliától Sarti még nagyjából hány óra út?
# 154
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214617 Üzenet linkje2014-03-28 20:12:56  Válasz a #214616. hsz-ra Előzmény #214616

Sac per kb. 3 óra. Súgta az útvonaltervező. icon_smile.gif
A kérdésed alapján úgy sejtem nem akartok túl messzire menni. icon_smile.gif

# 155
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bianca20
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#214618 Üzenet linkje2014-03-28 20:24:44  Válasz a #214617. hsz-ra Előzmény #214617

Valóban nem.. a Paraliáig tartó út (Ha jól emlékszem kb 22 óra) is nagyon durva volt, pedig az az első megálló.. icon_biggrin.gif
# 156
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214619 Üzenet linkje2014-03-28 20:31:54  Válasz a #214618. hsz-ra Előzmény #214618

Ha szeretitek Görögországot tessék hozzászokni a távolságokhoz, mert megéri! icon_smile.gif (Bár tudom, könnyű ezt mondani... icon_smile.gif )
Korfu is tetszene valószínű, (Sidari Nektek való lenne, ha a bulit szeretitek), az kb. 4 és fél óra még Paraliától (direkt innen néztem icon_smile.gif ), viszont ebben már van kompozás is.

# 157
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pancsika01
Aktív fórumos
Aktív fórumos
90 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215034 Üzenet linkje2014-04-11 08:22:41 

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy volt e már valaki Nea Ródha kis faluban....az Athos félsziget elején fekszik a Halkidikin....nekem szimpatikusnak tűnik, csak nem tudom mekkora ott az élet, nem a bulikra gondolok, hanem taverna, bazár, robogó bérlés..stb... icon_smile.gif

# 158
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivien64
Aktív fórumos
Aktív fórumos
136 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215495 Üzenet linkje2014-04-26 18:19:57 

Hello mindenki! icon_biggrin.gif

Hát az idei év nagy fejtörést okoz nekem nyaralás szempontjából..
Nézegetem Jox helyeit amit felrakott ide a Hellaszra mint népszerű helyeket
egyszerűen az ember bekebelezné az összes helyet egyszerre mert annyira szépek...Voltunk már Sartin többször, Zakynthoson, Korfun...a szivem csücske Karpathos lenne de az repülős és drága lenne 3 személyre gondolom...esteleg nincsen valakinek valamilyen korszakalkotó ötlete,hogy esetleg hol lehet kifogni olcsón repjegyet?Booking? Annyira tapasztalatlan vagyok még ebben icon_confused.gif buszos utakon voltunk eddig azért icon_wink.gif Parga milyen hely? Az egyik kedves fórum társam volt tavaly de azt mondta,hogy drága nem nagy szám,,,,van jó ötletetek idényre?
Szivesen vennék minden okos gondolatot, ill. tapasztalatot...Kefalónia a sláger idén azt mondják de ránéztem hát Zaky után neeeeeeem icon_smile.gif
Jó nézelődést,uticél választást és böngészést kivánok mindenkinek!
Várom a jó ötleteiteket!

# 159
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215505 Üzenet linkje2014-04-26 20:19:24 

vivien64 írta:
Szia Melus16 icon_wink.gif

Teljesen igazad van! Egy számomra kedves fórumtársam
osztotta meg dióhéjban a véleményét...nem jártam még Pargán sem és Kefalónián sem..Parga azt mondják drága hely nem így van?
Tudsz erről valamit nekem mondani esetleg?
Kefalónia tisztább rendezettebb mint Zakynthos ezt pedig egy utazótársunktól tudom...de nyilván a látnivalókban nagyságrendnyi különbségek vannak az én véleményem szerint persze....
No mindegy majd kutakodom icon_biggrin.gif
Ti hova mentek idén?


Pargáról személyes tapasztalattal nem tudok neked szolgálni, de valóban magasabb árakat hallok. De, mihez képest, és azért nem annyival. Még senkit sem hallottam emiatt mást választani. És az sem mindegy, hogy ki, mire költ. Tehát, emiatt ne válassz mást... Bár egyre gyanúsabb, hogy idén irodával szállást találsz. Nézz meg pár albumot, szerintem Parga, maga a kis megvalósult meseváros. icon_lol.gif Távolabbi terveimben szerepel. És hát a topijkában annyi rengeteg infót találsz, hogy érdemes lenne olvasgatnod egy kicsit. A bővebb információk birtokában, aztán már fogod tudni, hogy a a hely-e, ahová szívesen utaznál. És itt feljönnek a Te külön szempontjaid, hogy milyen helyre vágysz, hogyan nyaralsz. És ez sokunknál más és más. icon_lol.gif

Kefalonia - kontra Zante. Jártam mindkét helyen, sőt talán mondhatom, hogy bejártam mindkét szigetet. Talán azt is mondhatom, hogy kevesek láttak annyi mindent, mint én. Zantét ismered, arról nem írok. Kefalonia, sokkal nagyobb, és emiatt sokkal több érdekességet, partot rejt. Mindenféle strand megtalálható a szigetet, ami nem, az nem is létezik. icon_wink.gif
Domborzatilag sík vidék egy szál se, de pont ezért adódik a változatossága. Igazából nem emelnék ki semmit, mert egyadta szépség az egész sziget. Sokkal csendesebb, mint Zante, de ez nem jelenti, hogy kihalt lenne. A mérete miatt, viszont úgy érzi az ember, mintha maga lenne. Aztán amikor ellátogat a legpreferáltabb strandokra, rájön, hogy mégse. De itt sincs zsúfoltság, mert a hatalmas - képről kisebbnek látszó - strandokon szinte elvész a tömeg. ...
Tudnék mesélni órákig, de nem biztos, hogy ez a te világod, inkább mutatom a képeim. Nézd át, aztán vagy beleszeretsz, vagy nem. icon_lol.gif

https://plus.google.com/photos.....zNa6yoDcFw

Idei célunk még rejtély, magam sem tudom, de a legvalószínűbb, a tavalyihoz hasonló utazás le az ország csücskébe. Mindenféle iroda nélkül. De ez még távol van, változhat. Akár lehet belőle Kréta, amire áhítozom egy jó ideje.

# 160
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lujzia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
107 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215507 Üzenet linkje2014-04-26 21:18:25  Válasz a #215495. hsz-ra Előzmény #215495

Szia! Én jártam Kefalónián de Zantén még nem és érdekes,hogy az én véleményem pedig fordítottja a tiédnek! Rengeteget olvasok, a fórumokon és máshol is egy-egy szigetről,kismillió képet végigböngésztem és eddig Zantén a Navaggion és a Kék barlangokon kívül sajnos semmi nincs ami megtudott volna fogni, de tudom ízlések és pofonok. Ajánlom olvasgass bele a fórumokba,keress rá adott témákra amik téged érdekelnek és mindent megtudsz róluk, a választ is ,hogy melyik hely jön be leginkább neked. Üdv icon_smile.gif
# 161
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lujzia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
107 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215509 Üzenet linkje2014-04-26 21:20:38  Válasz a #215495. hsz-ra Előzmény #215495

Pargaról elfelejtettem: 2 éve több ismerősöm is járt ott és mindenki kivétel nélkül áradozott róla! Én mégsem oda mentem nyaralni! Sosem adok egy ember véleményére, a mindenkié számít. icon_smile.gif
# 162
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215520 Üzenet linkje2014-04-27 10:00:12 

vivien64 írta:
.Kefalónia a sláger idén azt mondják de ránéztem hát Zaky után neeeeeeem icon_smile.gif



Én nem jártam még egyik helyen sem, de az emberek akiket ismerek és voltak mindkét helyen, egyértelműen Kefalóniát tartják szebbnek. ÉS egyébként Karphatos is inkább hasonlít Kefalóniára, mint Zakhyntosra. icon_rolleyes.gif

# 163
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215526 Üzenet linkje2014-04-27 12:21:01 

Sziasztok:)

Én sem értem ezt a rajongást Zakynthos iránt, bár még csak hajókirándulás keretein belül voltam. Páromat rábeszéltem tavaly inkább Kefalóniára, és nem csalódtam. Az maga a csoda!Eszméletlen gyönyörű. Zakynthos-on valóban híres a Navaggio-öböl meg a kék-barlangok, de ezt a kirándulás keretein belül megnéztük. Elvittek minket ott egy másik strandra is, de az nem volt valami nagy szám.
Még annyit tennék hozzá, hogy nekem a Myrtos jobban tetszett, mint a Navaggio:)
De persze ízlések és pofonok,nekem ez a véleményem:)

Idén Tolo-ra megyünk. Na attól félek kicsit, mert olvastam hideget és meleget is róla. Nagyon megosztja az emberek véleményét.

# 164
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215527 Üzenet linkje2014-04-27 13:11:26 

Azért én megvédeném Zakynthost, van azért ott mit nézni, a kék barlangokon túl is! icon_lol.gif
Csak pár dolgot mondanék: Keriben a nagy zászló, a kilátás, a naplemente, Porto Vromi, és Limnionas, teknősles, vagy úszás velük, az Askos park, Gerakas fok, és strand, a Daminau - vagy Damianos - barlang. Dafni beach és még lehetne sorolni. icon_lol.gif
Akit érdekel, keressen rájuk!
De, a Kefalóniai látnivalókat sokkal hosszabban tudnám sorolni. icon_wink.gif
Egy biztos, Zantéra elég lehet két hét, Kefaloniára nem! Mondom, két hét. icon_lol.gif

# 165
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tity
Aktív fórumos
Aktív fórumos
72 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215530 Üzenet linkje2014-04-27 13:50:20 

Lehet egyszer megnézzük majd azt is:)
Melus most nézegetem a Kefalóniáról készült képeidet, nagyon szuperek:) Úúúúúgy visszamennék:)Csak még annyi minden van,amit látni szeretnénk...

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 ... 10 11 12 ... 31 32 33   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu