Utazás busszal
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
Hozzászóló Üzenet
# 1261
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sizu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
40 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#214275 Üzenet linkje2014-03-19 08:12:58  Válasz a #214245. hsz-ra

Egyetlen szóval sem írtam, hogy illetlenül beszéltek volna! Leginkább sehogyan sem kommunikáltak.
Elhiszem, hogy idegesek voltak, és ők sem tudták, hogyan tovább, de mi utasok sem tudtuk!
És nem kérdezték meg tőlük 70x, hogy mi lesz, mert mindvégig lent álltunk az út szélén, és mindenki figyelte órákon át, hogy mi történik, de mindenki arra várt, hogy majd ők adnak valamiféle tájékoztatást. Nem így történt, pedig ez szerintem elvárható lett volna.
Mindegy, végül megoldódott, a nyaralás is jól sikerült, a sofőrök is biztosan jó emberek, de ekkor nem voltak a helyzet magaslatán, van ilyen.

# 1262
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214276 Üzenet linkje2014-03-19 09:23:09 

Akoska!Nekünk azt mondták az irodába mikor mondtam, hogy Sartra megyünk júli 18tól,hogy ha Sarti akkor 99% hogy emeletes lesz a buszunk. Szerintem már tapasztalatból tudjáj a telítettséget és ebből kifolyólag,hogy milyen buszt indítanak.Mondjuk az tényleg furi, hogy Lefkadara nem emeletes megy.Hiszen veletek utaznak a Pargas utasok is....
# 1263
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Akoska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
110 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214290 Üzenet linkje2014-03-19 15:41:38  Válasz a #214276. hsz-ra Előzmény #214276

Igen először én is furcsáltam de megnéztem az apollon oldalát hogy mennyi apartman van lefkadán meg pargán és hát nem sok,ha meg beleveszem hogy nem biztos hogy mind tele lesz meg lehet van aki autóval jön így hát elég esélyes a sima busz icon_sad.gif Pedig mi az emeletest szeretjük! icon_biggrin.gif Kaptam is egy üzenetett hogy volt olyan mindegyik apartman tele volt és még így is maradt 2 db szabad hely a buszon!
# 1264
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szilvus21
Aktív fórumos
Aktív fórumos
152 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#214291 Üzenet linkje2014-03-19 16:22:26 

Akoska!

Mi mikor voltunk az Apollonnal és Pargára mentünk nem emeletes busz volt de ettől függetlenül kényelmes volt. Igen a pargai és a lefkadai utasokat egy buszon viszik le. Előbb kiteszik a pargai utasokat majd onnan mennek le lefkadára visszafele pedig az kicsit megkombinálják a dolgot. Az épp Pargára leérkező új turnus helyére szállnak fel a hazafelé tartó pargai urasok és úgy mennek le Lefkadára ott leszállnak az újonnani nyaralók és felszállnak a hazafelé tartók. Nekünk így pargai utasoknak kicsit hosszadalmasabb volt a hazafele menet. Lehet kicsit bonyolultan írtam le. icon_smile.gif

# 1265
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Akoska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
110 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214295 Üzenet linkje2014-03-19 18:38:48  Válasz a #214291. hsz-ra Előzmény #214291

Nyugi érthetően írtad le! icon_biggrin.gif
# 1266
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Dobaki2
Törzstag
Törzstag
538 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214296 Üzenet linkje2014-03-19 19:07:03 

Igen, mennek autóval is vélhetően többen is. Mi júl 22-től megyünk Lefkadra autóval, majd onnan átmegyünk egy hétre 29-től Pargara. Egy új Mazda 6-al megyünk, eddig ketten vagyunk az autóba. Azt hittem, hogy kapva kapnak az emberek a lehetőségre, hogy jöhetnek autóval, de úgy látom, hogy kénytelenek leszünk egyedül menni. Pedig tapasztalat is van mert már vagy 15 ször végig vezettem az utat. Biztos meg van a feelingje a buszos útnak is, bár még görögben sosem voltunk busszal.
# 1267
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Napfény
Aktív fórumos
Aktív fórumos
355 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215149 Üzenet linkje2014-04-15 18:11:27 

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani,hogy az Ibusz buszok emeletesek vagy szimplán emeltek?Illetve,hogy van-e rajtuk illemhely?

Köszönettel:
Napfény

# 1268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Czoki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215166 Üzenet linkje2014-04-16 08:46:35 

Napfény írta:
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani,hogy az Ibusz buszok emeletesek vagy szimplán emeltek?Illetve,hogy van-e rajtuk illemhely?

Köszönettel:
Napfény


Üdv Napfény!
Mi 2011 őszén utaztunk Sartiba emeletes busszal. A buszokat az Ibusz bérli, és szerintem a "telítettség" függvénye, hogy emeletes vagy emelt szintű indul útnak.
Illemhely volt a buszon, de a gk.vezetők külön kihangsúlyozták, hogy nem szabad használni. 3-4 óránként, vagy igen "szükséghelyzetben"
megállnak. A 3-4 óránkénti megállás ténylegesen működött, és kulturált
benzinkutaknál álltunk meg.

Nagyon jó nyaralást kívánok.
czoki

# 1269
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215167 Üzenet linkje2014-04-16 09:00:42 

Mi tavaly mentünk ibusszal és nem emeletes busz volt. Volt wc is és ha nagyon sürgős volt az eset akkor lehetett használni. Mindig megálltunk időben és nem volt gond a mosdókkal sem ahol megálltunk . icon_smile.gif Mikor mentek és hova ?
# 1270
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Napfény
Aktív fórumos
Aktív fórumos
355 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215173 Üzenet linkje2014-04-16 16:21:20 

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítségeteket! Kefalóniára fogunk velük utazni augusztusban icon_razz.gif Tavaly a Granddal voltunk ugyancsak Kefalónián és sajnos visszafelé gond volt a megállásokkal,WC pedig nem volt a buszon icon_confused.gif Soha nem használtuk még a buszon lévő illemhelyeket,de akkor szükség lett volna rá,mivel a sofőr nem volt hajlandó megállni 4 óra elteltével sem icon_sad.gif Kellemetlen volt.
Úgy olvastam,hogy az Ibusz bérli a buszokat,alvállalkozóval utaztat,alvállalkozót pedig tavaly váltottak.Csak emelt szintű buszokról találtam fotókat Ibusz szervezésben,de elképzelhető,hogy emeletest is indítanak.Majd az első-második-sokadik "fecskék"remélem írnak róla icon_razz.gif

Jó készülődést mindenkinek,bő 1 hónap és indulnak az első turnusok icon_razz.gif

Üdvözlettel:
Napfény

# 1271
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215184 Üzenet linkje2014-04-17 08:41:55 

Egyébként eléggé rozoga volt az ibusz busza amivel mentünk sajnos.....felforrt a űtővíz stb stb...egyszerre ment a légkondi meg a fűtés. akik az ablak mellett ültek égette a lábukat nagyon. Akik a sofőrökhöz közelebb azok meg fáztak nagyon....Ettől függetlenül idén szept. végén lehet megint megyünk velükicon_biggrin.gif
# 1272
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Napfény
Aktív fórumos
Aktív fórumos
355 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215194 Üzenet linkje2014-04-17 15:08:22 

Huhh,ez nem annyira biztató icon_rolleyes.gif Remélem az idei szezonban jobb buszokkal dolgoznak majd.Nem lenne jó,ha azzal menne a nyaralás eleje vagy vége,hogy esetleg lerobban a busz icon_sad.gif De bízzunk a legjobbakban!

Szép napot!
Napfény

# 1273
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215378 Üzenet linkje2014-04-23 14:59:54  Válasz a #215173. hsz-ra Előzmény #215173

Hali Napfény!

Nem örülök annak amit a Grandos buszokról írtál icon_sad.gif
Befizettem az utolsó turnusra Marmarasra, de még tudatosan sosem utaztam olyan busszal, ahol nem volt WC.... pszihésen is megnyugtatna... persze itt tudtam, hogy nincs, de mindenki csak jót írt róluk, hogy rendesen megállnak 4 óránként. Hát reménykedem, hogy megállnak majd idén...
Nem szóltatok Nekik? Ha igen, mit mondtak? Miért nem állnak meg?

# 1274
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Napfény
Aktív fórumos
Aktív fórumos
355 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215385 Üzenet linkje2014-04-23 18:04:16 

Szia Ágica!

Igen,többen is jeleztük,hogy szükség lenne egy kis egészségügyi pihenőre,de a sofőr azt mondta,hogy itt nincs beiktatva megálló icon_eek.gif Végül ment még kb.20 percet,először csak simán az út mellett akart megállni (se fa,se bokor híján mindenki végignézte volna a pisilést),majd egy WC-nél megállt és 2 embert leengedett.A többiekre visszacsukták az ajtókat,holott más is elvégezte volna a dolgáticon_sad.gif Én elhiszem,hogy minél hamarabb le akarnak zavarni egy utat,de a röszkei határ úgyis megfogja,mint ahogy történt is.De általánosítani nem szeretnék,mert többször utaztunk már a Granddal és ezen kívül mindig remek sofőrjeink voltak.Lehet,hogy Marmarasra emelt busz fog menni,nem emeletes (szezon végén talán már nem telne meg emeletes),akkor jól jártok,azokon van WC icon_smile.gif

Üdvözlettel:
Napfény

# 1275
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fekikecske
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215386 Üzenet linkje2014-04-23 21:18:38 

A Zeus Dias ugyanezt csinalta 20011-ben, brutal utunk volt, se mosdo, se megallas, a busz majdnem szetesett, borzalmas 24 ora volt, hazafele ugyanez, csak még le is doglott a busz es kb. ugy jottunk, mintha lovasszekeren ultunk volna.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
<   1 2 3 ... 84 85 86 ... 104 105 106   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu