Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6376
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Balazsh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
465 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214818 Üzenet linkje2014-04-03 08:55:58  Re:

kónyu írta:
A görögök mindig ordítanak, hangosak mint ltalában a mediterrán népek, de nem azért, mert dühösek vagy veszekszenek, hanem ilyen a habitusuk, kenyérre lehet őket kenni icon_smile.gif Kompolás: felsétálsz a kompra (3 ncsomagod legyen: 2 a kezedbe, 1 a hátadra), oldalt leteszed a csomagjaid, senki nem fogja ellopni, nem is igen lenne érdemes, mert csak a vízbe ugorhatna icon_smile.gif Ezután felmész a fedélzetre, megkeresed a bárpultot, és veszel egy frappét, hogy megnyugodj, és felvedd a görög életstílust, mert akkor már éppen ideje lesz icon_smile.gif A frappéddal kisétálsz a nyitott részre, bámulod a sirályokat, lassan...nagyon lassan, szinte már cseppenként elszürcsölgeted a frappédat (ami kb. annyi lesz, mint bárhol a szárazföldön, de semmiképpen sem annyi, mint mondjuk egy dunai vagy balatoni hajón!) és epedezve nézed, ahogy közeleg a szárazföld! Ekkor nagy mosoly jelenik meg a szádon, és a nyaralás idejére maradjon is ott, legközelebb ha ellenkező irányba tartasz a komppal, akkor szomorodj majd el, de csak egy kicsit..inkább idézd fel az elmúlt napokat icon_smile.gif Élvezni fogod, nyugi, ne stressz!

kónyu!
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Tökéletes!
Egy valamit felejtettél csak el.
Legyen nálatok kenyér (ne chips!), hogy kézből etessétek a sirályokat!
....... és már ekkor sok-sok fotót fogtok készíteni. icon_smile.gif

Én már nagyon várom a 6. visszatérést!

# 6377
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#214827 Üzenet linkje2014-04-03 12:57:12  Válasz a #214817. hsz-ra Előzmény #214817

Messinia!
Huszonvalahány év görögországi kompolásainak rutinja icon_smile.gif
Balázs!
Halkan megsúgom, én személy szerint nem szeretem a sirályokat, max fotózni, de az odakompon inkább csak hagyom magam leszedálni a hazai napi politika ártalmai után (no komment!), és a buszos utazás fáradalmaitól icon_smile.gif Bámulni szeretem őket, de a kenyeret a halaknak tartogatom icon_smile.gif Egyébként feltűnt, hogy pár évig hanyagoltad Thassost, csodálkoztam is, de igazad van, a változatosság gyönyörködtet - na meg a többi görög sziget is icon_smile.gif

# 6378
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
08vmok21
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#214983 Üzenet linkje2014-04-09 12:23:59 

Sziasztok!

Június 20-án indulunk az Unitravellel Kefalóniára, a Villa Biankában leszünk. Tud valaki információval szolgálni az utazási irodát illetően és a szállásról? Ugyan már befizettük, de azért jó felkészülni a kis meglepetésekre.icon_smile.gif
Előre is köszönöm. Üdv.: Mónika

# 6379
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fodorka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215176 Üzenet linkje2014-04-16 19:33:18  Válasz a #214781. hsz-ra Előzmény #214781

Mi 2012-ben voltunk az Aeolussal Nei Poriban. Busz kényelmes, sofőrök
rendesek. 15 óra alatt értünk le. Idegenvezető magyar, hűtőtáskát
felvihettük. Nem volt gond a szlovákokkal, mind kedves volt, és szívesen
beszélgettek velünk. Teljesen megvoltunk elégedve. Haza felé este
19 kor indultunk haza és reggel 9.30-kor Budapesten voltunk. A barátnőmék
másik irodával ugyan azon a napon délben 12-kor indultak haza és reggel
9-kor voltak Pesten. Jó választás. Jó nyaralást.

# 6380
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fodorka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215178 Üzenet linkje2014-04-16 20:57:42  Válasz a #212108. hsz-ra Előzmény #212108

Szia Krisztácska.
Mi is tavaly június közepén voltunk Parálián a Villa Sunnyban.
Nagyon kulturált volt a szállás és a busz is eddig a legkényelmesebb.
Idén is ide megyünk.

# 6381
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisztácska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
113 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215204 Üzenet linkje2014-04-17 17:50:42  Válasz a #215178. hsz-ra Előzmény #215178

Szia fodorka!


Lehet hogy egy busszal voltunk? Június 17-től voltam kint a Villa Sunny-ba.

Örülök hogy Neked is hasonló a véleményed mint nekem.

Az Aeolussal már jó pár éve voltam (talán 7 éve) és nekünk sem volt velük semmi problémánk. Mi Pargán voltunk velük anno.
Nagyon mennék most is - főként Paráliára, de hát sajnos a piszkos anyagiak miatt úgy néz ki hogy idén esélytelen bármilyen nyaralás is, pláne családostól (férj és két kis leányzó).... Egyenlőre maradnak a prospektus nézegetések és a jó kis görögös filmek icon_smile.gif

Nektek és mindenkinek jó kis utazás szervezkedést kívánok icon_smile.gif

Krisztácska

# 6382
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Afroditekatica
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
41 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215351 Üzenet linkje2014-04-22 16:47:28 

sziasztok mi a véleméyetek a jimakos tours -rol velük mennénk idén,nem nagyon tudunk roluk és az apartmanjaikról.előre is köszi,az infót
# 6383
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ok
Aktív fórumos
Aktív fórumos
89 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215372 Üzenet linkje2014-04-23 11:53:34 

afroditekatica írta:
sziasztok mi a véleméyetek a jimakos tours -rol velük mennénk idén,nem nagyon tudunk roluk és az apartmanjaikról.előre is köszi,az infót


Szia afroditekatica!
Keringenek itt a hellaszon is róluk különböző vélemények, de én saját tapasztalatból csak jót tudok róluk mondani.
A legutóbbi utazásunkkor is profin megszervezték az oda- és visszautunkat, akkor Nei Poriban voltunk. Ott az iroda vezetője (Jimmy) még a saját autójával is elvitt minket úgymond fakultatív kirándulásra, mert azon a napon amikor menni szerettünk volna éppen nem indult oda szervezett kirándulás, amivel jobban is jártunk, mert olyan helyekre is eljutottunk vele, ahova a fakultatív nem vitt volna.
Idén is velük megyünk, az úticél Evia sziget (3 gyerekkel). Nagyon készségesek, és segítenek bármiben, ha kérdésed, vagy problémád adódik.
Idén új helyre költözött az irodájuk, még nincs 100 %-osan készen, de ettől függetlenül nagyon lelkiismeretesen dolgoznak, főleg délután, mert akkor van ott a hölgy aki görögül tud, és így megkönnyíti a kommunikációt Jimmiyvel a görög tulajjal. A szállásaik pedig, amit én láttam, a görög viszonyokhoz képest nagyon jók.

# 6384
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215373 Üzenet linkje2014-04-23 13:14:29 

afroditekatica írta:
sziasztok mi a véleméyetek a jimakos tours -rol velük mennénk idén,nem nagyon tudunk roluk és az apartmanjaikról.előre is köszi,az infót



szio afroditekatica
En Jimakosrol nem sok jot hallottam. Egyebkent N.Poriban nincs is irodajuk mar vagy 2-3 eve.

# 6385
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cyrrus79
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215474 Üzenet linkje2014-04-26 08:03:16 

Sziasztok!



Az Apollon Travellel szeretnénk utazni Paraliára.

Ha valaki utazott már velük akkor ossza már meg velem a véleményét.

Többek közt az is érdekelne,hogy a buszon lehet-e a wc-t használni?

Hallottam egy-két véleményt erről hogy a sofőrök bezárják és nem lehet használni.



A válaszokat köszönöm.

# 6386
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Czoki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215475 Üzenet linkje2014-04-26 08:39:48 

cyrrus79 írta:
Sziasztok!



Az Apollon Travellel szeretnénk utazni Paraliára.

Ha valaki utazott már velük akkor ossza már meg velem a véleményét.

Többek közt az is érdekelne,hogy a buszon lehet-e a wc-t használni?

Hallottam egy-két véleményt erről hogy a sofőrök bezárják és nem lehet használni.


A válaszokat köszönöm.


Üdv cyrrus79 !
Az utóbbi 2 évben velük utaztunk Sartira. A buszokon volt WC, és szükséghelyzetben használható is volt. Az ígért 4 óránként, kulturált
töltőállomásokon, meg is álltak. Talán éjszaka ritkítottak a megállásokon,
de akkor szinte mindenki szunyókál. icon_smile.gif icon_smile.gif
Jó nyaralást kívánok.icon_cool.gif
czoki

# 6387
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215477 Üzenet linkje2014-04-26 08:55:57 

Kedves Cyrrus79!
Az Apollon Travel a legjobb választás,harmincegyedik utam lesz 1 hónap múlva velük.Főleg a fuvaroztató cégük a Tolnai Romcar miatt,a legtutibb sofőrök,a buszaik is korrektek.A buszban kisdologra minden esetben használható a tartály kapacitása erejéig a Wc,kivétel volt amikor vki bedobott nem oda illőt,és a busz leviszi és fordulva már hozza is vissza az utasokat,és a kedves utas tol ki a másikkal,hogy bedob nem odaillőt.4-5 óránként tényleg megállnak,a bevált helyeiken,összehangolva ne legyen mindenki egyszerre ott,mert akkor nem lehet tartania z időt,a határokon az alkalmazottak váltása miatt.A sofőreink már arcról ismerik a határon dolgozókat,1-2 kávé,víz üdítő és gyorsabb az ügyintézés.Talán én mindig a macedónoktól tartok,ők a szívatosabbak.Ajánlanám ha még nem foglaltál/és van még hely/ a Rena házukat,mi mindig a Lidl közelsége miatt a Blue Sea-t választottuk,de a Rena jobb,Kosta a tulaj fiatal pasi,mindig ott van,takarít éssegít.A Blue Sea is az övé,de otta szülei laknak,betegesek,és arra a házra kevés hangsúlyt fektet.Bedő Emőke évek óta az idegenvezető nagyon segítőkész,aranyos. a legbulisabb,üzletekkel teli hely,éjfélig lehet bumlizni.Gyrosok tömkelege.Mi Parga -Lefkadara megyünk 30 nap múlva az Apollonnal.

# 6388
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cyrrus79
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215478 Üzenet linkje2014-04-26 09:07:57 

Köszönöm szépen a válaszokat.icon_smile.gif Rena apartmant választottuk.
# 6389
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Yakumo18
Aktív fórumos
Aktív fórumos
175 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#215514 Üzenet linkje2014-04-27 00:22:30  Válasz a #215478. hsz-ra Előzmény #215478

A Renát mi is nagyon szerettük, Kostas pedig nagyon rendes, és kedves szállásadó ! icon_biggrin.gif Szintén Apollonal mentünk mi is... semmi probléma nem volt velük. Sőt, kedves sofőr úrtól visszafelé kaptunk ajándékba görög üdítőket és egy egy kávét is. icon_redface.gif

Szerintem remek választás az Apollon travel, és a Rena is icon_smile.gif

Jó utat nektek előre is !

# 6390
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Noncseee
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#216105 Üzenet linkje2014-05-12 10:48:28  Válasz a #215351. hsz-ra Előzmény #215351

Szia!

Konkrétan mi tavaly nem velük voltunk (Dias Zeusszal-többet soha), de visszafelé Jimmy hozott haza minket. Nagyon jó fej és segítőkész, a busz kényelmes volt, csak az volt a baj, hogy elromlott a klíma, de cserébe ingyen osztogatta a vizet icon_smile.gif Mivel Pesten szálltunk le a buszról és Pécsiek vagyunk mikor mindenki elment elvitt minket a pályaudvarra icon_smile.gif így nem kellett metróznunk. A szervezőkészsége teljesen oké. De mondom az irodáját nem ismerem, csak az embert icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 425 426 427 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu