Munka Görögországban
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Munka Görögországban
Hozzászóló Üzenet
# 1006
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#202060 Üzenet linkje2013-05-10 16:53:18 

[quote="Marcsika86"]Sziasztok!
Paraliai orvosi rendelőbe keresek angol vagy görög nyelvtudással rendelkező (+szerb, román vagy szlovák nyelv előny, de nem feltétel) 18-30 év közötti lányt vagy fiút asszisztensi pozícióra.

szia Marcsika86! Felvettuk a dokival a kapcsolatot, el is mentunk megbeszelesre, aztan nem jelentkezett. icon_sad.gif Azert probanak jo volt.

# 1007
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jolti
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#205789 Üzenet linkje2013-07-02 15:38:31 

Sziasztok, Tripolisz és környékén keressek munkát, aki tud segíteni az írjon nekem. Sürgős Lenne. Bármilyen munkalehetőség érdekelne. Előre is Köszönöm !!!! elérhetőségem: jolti1993@hotmail.hu
# 1008
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szabinka
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#212827 Üzenet linkje2014-01-30 19:57:58  álláslehetőségek

Kedves Mindenki!

Szezonális görögországi munkavégzésre, májusi kezdéssel keresek két főt. Egy orvost (esetleg orvostan hallgatót) és egy románul beszélő 18-30 év közötti hölgyet vagy urat. Mindkét esetben elengedhetetlen a minimum jó angol nyelvtudás.
Amit kínálunk: bejelentett, teljesen legális munka; versenyképes fizetés; ingyenes szállás és korlátlan gépkocsi használat. (Természetesen a munkakörnyezet és a tenger közvetlen közelsége sem utolsó szempont icon_smile.gif )

További információért a szabinakiraly90@gmail.com - ra várom az üzeneteket.

Üdv: Szabina

# 1009
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zena
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#220699 Üzenet linkje2014-07-15 19:28:11 

Szép napot mindenkinek!

Bár már július közepe van, gondoltam teszek egy próbát itt, hátha valaki tudna lehetőséget adni. A kedvesemmel együtt szeretnénk állást találni augusztus elejétől Katerini környékén. Eddig Németországban dolgoztunk ő bármixerként, én pedig gyermek animációval foglalkoztam, valamint design falfestéssel. Neki két diplomája van, angolul, németül perfektül beszél, bármixeri állás, felszolgálás esetleg szakácskodás is érdekelné. Mivel nekem csupán a németem van, az is csak konyhanyelvi szinten, vállalnék, mosogatást, takarítást is, illetve bármilyen alternatíva érdekelne. A szállásunk megoldott, csak szeretnénk pár hónapra átmenetileg lehetőséget kapni. Ha bárkinek lenne ötlete azt megköszönnénk, és kérésre nagyon szívesen küldünk önéletrajzot is.

E-mail: zenkomarta@zenaart.hu

Üdvözlettel: Zenkó Márta

# 1010
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225839 Üzenet linkje2015-01-02 23:50:20 

Sziasztok! icon_smile.gif

2015 nyarára szeretnék munkát találni Görögországban, Olympic Beachen vagy Paralian. Nagyon szívesen dolgoznék étteremben, kávézóban/bárban, ruha vagy ékszerüzletben, szállodában/apartmanban vagy utazási irodában! 25 éves vagyok, angolul és németül felsőfokon beszélek, oroszból pedig nagyjából a középfok felé haladok icon_smile.gif Közvetlen, vidám, barátságos, megbízható lány vagyok! Aki tudna nekem segíteni, kérem jelezzen: lettizone@freemail.hu icon_smile.gif

# 1011
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarsi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226467 Üzenet linkje2015-01-25 19:05:51 

Sziasztok

Megszületett bennem az elhatározás, hogy "szerencsét próbáljak" külföldön. Természetesen más szóba sem jöhet mint a szeretett Görögország. Tudom, hogy itt nem fogok meggazdagodni, de ez a pozitív, görögös mentalitás magával ragadott. Abba szeretnék segítséget kérni, hogy hogy kezdjek bele a keresgélésbe. Mivel némi vendéglátós tapasztalattal rendelkezem ezért elsősorban az érdekelne, de mindenre nyitott vagyok. Az angolom a tökéletestől még sajnos messze van, amin jelenleg is dolgozom, de középszinten beszélek azért.
Előre is köszönöm a segítséget.
Üdv: Dani

# 1012
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Leli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226729 Üzenet linkje2015-02-05 09:52:51 

Szia Dani! Az mindenképpen fontos kérdés, hogy Görögország melyik részére szeretnél menni. Azért mondom, mert a nyárra én is nagyon szeretnék kimenni dolgozni, és már ezerrel benne vagyok itt a munkakeresésben icon_smile.gif Viszont én vagy Olympic Beachre vagy Paraliara szeretnék menni, de kb pont ezekre a helyekre a legnehezebb munkát találni így neten keresztül :/ Viszont pl. a Halkidiki félszigetre és a görög szigetekre (korfu, rodosz stb.) elég sok lehetőség van hotelekbe pl. felszolgálónak meg ilyesmik. Az egyik ilyen oldal, ahol nézelődni tudsz, az a del REY International, ők egy külföldi nyári munkákat kínáló csoport, van web és facebook oldaluk is, és már folyamatosan posztolják a munkalehetőségeket többnyire a szigetekre meg a Halkidikire, illetve a greeka.com oldalon is vannak fent álláshirdetések: http://www.greeka.com/greece-jobs.htm.
Remélem tudtam valamit segíteni, én is próbálok ezerrel munkát keresni. Ha tudok még valamiben, szívesen segítek icon_smile.gif Sok sikert!

# 1013
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226788 Üzenet linkje2015-02-08 16:00:25 

Szia Leli! Ha jó Sarti akkor ott az ékszerboltos eladót keres nyárra,jó a pénz is,vedd fel minél hamarabb a kapcsolatot a Siton travellel,ott megírják az elérhetőségét.Jó fej pasi.
# 1014
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fortuner
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228137 Üzenet linkje2015-04-12 19:23:06  Munkakeresés.

Egészségügyi munkalehetőséget keresek, 44 éves nő, angol nyelvtudás kommunikáció szinten, Görögország bármely részén, hosszútávra. Kérem ha valaki tud valamit, írjon nekem e-mailt: thwwiw@citromail.hu
Hálás köszönet! icon_smile.gif

# 1015
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
THEO
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229512 Üzenet linkje2015-05-29 21:16:09 

Még mindig keresek tejtermelő telepre munkaerőt ! affinitás szükséges . Szállás bejárás biztositott!
# 1016
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Caelestis
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229517 Üzenet linkje2015-05-29 23:22:21 

Kedves THEO,

Érdekelne, hogy a tejtermelő telep Görögország mely részén van, illetve pontosan milyen állásra lenne lehetőség? Kérem a részleteket írja meg a n.feigl@gmail.com címre. Köszönöm!

# 1017
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sankov
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231103 Üzenet linkje2015-06-26 09:14:15 

Kedves THEO!

Érdekelne a munka.
e-mail címem gyorisandoristvan@gmail.com

# 1018
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sankov
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231104 Üzenet linkje2015-06-26 09:17:29 

Sziasztok!

Munkát keresek egészségügyben, házi gondozás, idősek otthona.
gyorisandoristvan@gmail.com

# 1019
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sanyi1967
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242284 Üzenet linkje2016-11-09 11:29:12 

Üdvözlök mindenkit. Munkát szeretnénk vállalni Görögországban . Ha valaki tudna segíteni aszt nagyon meg köszönnénk . Párommal 25 éve dolgozunk pékségben. De mindent elválalunk . Apartman takarítást is szívesen vállaljuk . Előre is köszönjük . Üdv Kis Sándor. Az gmail címem . ksanyi1111@gmail.com
# 1020
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sanyi1967
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242286 Üzenet linkje2016-11-09 12:47:14 

Üdvözlöm ! Engemet meg a páromat érdekelne a munka. Az gmail címem. ksanyi1111@gmail.com Üdv Kis sándor
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Munka Görögországban
<   1 2 3 ... 67 68 69 70   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu