Szállásfoglalás helyben
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szálláskeresés
Hozzászóló Üzenet
# 1
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#215844 Üzenet linkje2014-05-05 06:13:43  Szállásfoglalás helyben

Szállásfoglalás helyben.
- kérdések
- vélemények
- tapasztalatok

# 2
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vektor2000
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#218563 Üzenet linkje2014-06-22 20:42:16 

Sziasztok! Paralia környékére mennénk július végén autóval.A pontos nap a munkánk miatt bizonytalan.Ezért kérdezném, van e esély szállást találni foglalás nélkül helyben 3 főre? Apartman félében gondolkodunk. Van valakinek véleménye, tippje? Köszi
# 3
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Wolfi2
Aktív fórumos
Aktív fórumos
93 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#218727 Üzenet linkje2014-06-24 17:10:11  Válasz a #218563. hsz-ra Előzmény #218563

Szia.

minden évben foglalás nélkül mentünk. icon_biggrin.gif


10 euró/ fö/éj től igény szerint találsz szállást biztosan. icon_lol.gif

Idén Pargára tervezzük foglalás nélkül. A fórumtársak azt mondták, hogy ott is fogok

találni szállást, tehát neki vágunk. icon_exclaim.gif

# 4
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lajos306
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#218783 Üzenet linkje2014-06-25 08:43:48 

vektor2000 írta:
Sziasztok! Paralia környékére mennénk július végén autóval.A pontos nap a munkánk miatt bizonytalan.Ezért kérdezném, van e esély szállást találni foglalás nélkül helyben 3 főre? Apartman félében gondolkodunk. Van valakinek véleménye, tippje? Köszi

Szia.
Mi is hasonló okok miatt nem foglalunk előre és már harmadik alkalommal indulunk neki.
Tavaly Paraliárol átmentünk Olimpiq Beachre és ott találtunk 4 személyre megfelelőt.
Most is oda indulunk.
Lajos

# 5
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vibolya
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#219334 Üzenet linkje2014-06-30 16:54:37 

Sziasztok, hosszabb időután újra bejelentkezem a fórumra.
Sartiban van 2 hetünk foglalva augusztusban, előtte 2-3 napot szeretnénk Thassoson tölteni, helyben szállást keresni. Tud e valaki segíteni ez ügyben?
A Thassoson lévő Ági elérhetőségét tudja e valaki, vagy elég ha a Thassos fórumra is írom hogy szállást keresek, vajon szokta e olvasni a fórumos bejegyzéseket? vagy ha jól emlékszem Balázs is szokott segíteni a szálláskeresésben?
kösz előre is ha van valakinek ötelete.

# 6
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#219339 Üzenet linkje2014-06-30 17:58:28  Válasz a #219334. hsz-ra Előzmény #219334

Szia!
Elég kevés hely van már augusztusra Thassoson, Ági elmondása szerint, az Általad emlitett oldalon van is egy bejegyzés (megtalálod rögtön a cimoldalon lesz) a még szabad szállásokról, nézd át. icon_smile.gif
Ági elérhetősége is ott van, én azt tanácsolnám, hogy hivjátok fel telefonon (lehet, hogy többször kell próbálkozni azzal is, de szerintem igy a legkönnyebb megoldani) úgy jobban elérhető, írásban most tuti nem tud annyira gyakran kommunikálni. icon_smile.gif

# 7
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#219340 Üzenet linkje2014-06-30 18:02:41  Válasz a #219334. hsz-ra Előzmény #219334

ha nem ragaszkodsz a thasos.hu-hoz, akkor a bookingon továbbra is sok szállás van, 30-40 euróért is. skala potamiában kevesebb és drágább, de prinostól limenáriáig jó sok, barátságos értékelésekkel.
esetleg nézegesd végig azokat is.

# 8
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lajbim
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221284 Üzenet linkje2014-07-21 13:26:54 

Sziasztok!

08.16.-08.23-ig tervezzük a családdal (5 felnőtt és 1 gyerek) a nyaralásunkat Paraliara! Lehetőleg egy nagyobb apartmanban szeretnénk megszállni erre az egy helyre (ha van olyan akkor
Szerintetek ilyenkor tudunk még szállást foglalni vagy érdemesebb a helyszínen próbálkozni? Esetleg valaki ajánlani valamit?

Előre is köszönöm!

# 9
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
DozeR
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221471 Üzenet linkje2014-07-23 03:08:06 

Sziasztok!


Szeptember 13.-ától mennyire esélyes úgy 'végigmenni' Görögországon, hogy út közben ahol kedvünk van/ahogy haladunk megállunk 1 max. 2 éjszakára?
Nem is a szabad helyek miatt, mert gondolom addigra már lecseng a főszezon, lesznek szabad szobák.
Inkább az érdekelne, hogy mennyire jellemző az, hogy 1-1 éjszakára is adnak szállást? Ha jól tudom GR-ben az olcsóbb szállások inkább 1 hetes turnusokra vannak osztva. Hiperszuper drága szállóra meg nincs szükségünk. Olaszországban jellemzően megvolt reggelivel 2 főre 50-55eur-ból egy kellően igényes szállás reggelivel csúcsszezonon kívül - itt sem szeretnénk ennél drágábbakat, ha van rá mód.

# 10
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hiroda
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221473 Üzenet linkje2014-07-23 06:19:52  Válasz a #221471. hsz-ra Előzmény #221471

Szerintem ezzel nem lesz gondod szeptemberben. Az 1 hetes turnusok is főleg az üdülőhelyekre jellemző (pl. Sarti, Nei Pori, stb.). De amint a másik oldalon is leírtad, Te valószínűleg az "igazi" Görögországban fogsz bolyongani.
# 11
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szirom
Törzstag
Törzstag
580 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221479 Üzenet linkje2014-07-23 09:01:55  Válasz a #221471. hsz-ra Előzmény #221471

Szerintem is nagyon simán találtok akármennyi időre is szállást, még soha nem találkoztam olyannal, hogy valaki csak egy egész hétre akarta volna kiadni. Egy éjszaka is működött mindig. Mi kizárólag a helyszínen foglalunk, és ez még soha nem okozott problémát. A több nap annyiban jobb, hogy könnyebb alkudni az árból, ezzel lehet érvelni az árengedményért.

Az árak: az idén csökkentek. 35 euróért nem is tudom, mikor laktunk, szerintem soha, vagy például 40-ért reggelivel együtt (4 tagú család). 45 volt azt hiszem idén a legdrágább szállásunk.

Összegezve: bátran menjetek, szerintem mindenhol fogtok szállást találni, akárhány napig maradtok.

# 12
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Agica86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221593 Üzenet linkje2014-07-24 09:47:18 

Sziasztok. Mi augusztus végén szeretnénk párommal nászútra menni, saját kocsival és a cél Lefkada. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek van rá esély, hogy találunk kint szállást úgy, hogy nem foglalunk le előre semmit? Csak megyünk és lesz ami lesz? Várom a válaszokat. icon_biggrin.gif
# 13
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petros
Moderátor
Moderátor
1413 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221681 Üzenet linkje2014-07-24 22:02:42 

Szia Ágica! Szerintem találtok szállást. Igazából azzal kell csak számolni, hogy augusztus 15 a nagyon nagy Mária ünnep. Előtte és utána pár nap a legzsúfoltabb, mivel olyankor szinte egész Görögország "leáll" és elvonulnak az üdülőhelyekre. Az idén ez most pont péntekre esik, így ez a hosszú hétvége lesz a dömping. Ekkor szűkösebb a választék, de tapasztalataim alapján nem kell félni ekkor sem, csak esetleg többet kell keresgélni. Ráadásul ha autóval mentek és nem akartok feltétlenül a tucat turista helyeken (pl.: Nidri) szállást találni, akkor nem messze a tengertől, kis zegzugos utcákban nagyon kellemes és kedvező áru szállást lehet kifogni. Sőt, ha kicsit feljebb mentek a hegyekbe, nagyon romantikus helyek vannak, és akár egy tradicionális magánháznál is találhattok szállást. És ez általában mindenhol igaz, nem csak Lefkádán icon_wink.gif
Jó tanács: ha tetszik a szállás, nyugodtan éreztessétek a tulajjal. Itt ettől nem fognak jobban lehúzni, sőt... Illetve ha bejön a hely, kérdezzétek meg mennyi egy éjszakára, majd mondjátok, hogy ok, és kérdezzetek rá, de ha x napra maradtok úgy mennyi lenne?
Én e kérdés után mindig csak jól jártam itt. icon_lol.gif

Sok boldogságot!

Ja! És azt is "említsétek meg" hogy ifjú házasok vagytok! Kézzel-lábbal vagy a jegygyűrű mutatásával. Nem jártok rosszul icon_cool.gif
Mellesleg görögül az esküvő: "gámosz", a nászút: "mínasz tu melitosz" vagy "takszidi tu melitosz" - ezt talán ritkábban mondják, de mindkettő jó!icon_wink.gif

# 14
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vibolya
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221758 Üzenet linkje2014-07-25 22:15:31 

köszönöm a válaszokat!
# 15
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nagyorsi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222403 Üzenet linkje2014-08-02 18:30:01 

Sziasztok!

Nei Poriba mennénk ketten augusztus első felében valamikor ,a pontos dátum még függőben van,Így nem is tudunk foglalni, meg már nincs is időpont az irodáknál.Szerintetek ellehet indulni így,kapunk helyben szállást?Ha valakinek van tapasztalata az árakról azt is szivesen venném.Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.:Orsi

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szálláskeresés
1 2 3 4   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu