Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6466
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Blajapa
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
25 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221457 Üzenet linkje2014-07-22 20:23:29  Válasz a #221454. hsz-ra

Szia! Mi már negyedszer megyünk idén a Granddal. A számla, amit megküldenek, elég a felszálláshoz, bár tőlünk még sosem kértek semmi igazolást. Jött a vidéki pályaudvar Leier felöli (2-es buszmegálló) oldalához a busz, bejelentkeztünk a sofőrnél, elmondta az instrukciókat, és felszálltunk. A klímát nem nyomatják annyira, de meleg sincs a buszon, mi egy szandiban, vagy papucsban szoktunk utazni. Nagyon szervezetten és olajozottan működik a gyűjtőjáratokról történő átszállás és átpakolás Szegeden. Mi nagyon meg vagyunk elégedve velük. Most pénteken megyünk velük ismét.

Jó nyaralást kívánok.

Üdv.
Blajapa

# 6467
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221458 Üzenet linkje2014-07-22 20:39:07 

Az imént félfüllel hallottam, hogy holnap a HÍR-tv-n, az ominózus buszos utazásról lesz egy riport. - amiben az Ibusz busza robbant le -
Nem tudom, kinek a kérésére, és álláspontjából készült, de így már kíváncsi leszek...
17:30 - Panaszkönyv című műsor

# 6468
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Napfény
Aktív fórumos
Aktív fórumos
355 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221573 Üzenet linkje2014-07-24 06:32:16 

Szia Melus!

Nézted végül tegnap az Ibuszos riportot? Érdekelne,hogy mit mondtak,sajnos későn olvastam a beírásodat így lecsúsztam róla!
Köszönöm!

Üdv:
Napfény

# 6469
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
79kori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
245 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221597 Üzenet linkje2014-07-24 09:57:09  Válasz a #221573. hsz-ra Előzmény #221573

Belinkelem ide is:

http://mno.hu/panaszkonyv

az első videó...

# 6470
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221602 Üzenet linkje2014-07-24 10:48:00 

Elég gyenge a riport, de számomra sajnos ebből sem derült ki mik ezek az " Európai Uniós követelmények" amiknek tökéletesen megfelelt az adott busz. icon_rolleyes.gif
# 6471
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221610 Üzenet linkje2014-07-24 11:41:04  Válasz a #221573. hsz-ra Előzmény #221573

Szia Napfény, és a többi érdeklődő, aki nem látta a műsort!
Hát, ez egy nesze semmi fogd meg jól, tipikus esete műsor lett. Ami a Hír-tv-től erős csalódás. Csak ezt az esetet taglalták, de én azt gondolom, hogy ez csak a jéghegy csúcsa. Ha, csak ez az egy eset történt volna ezekkel a buszokkal egyet is értenék a riporttal. És még csak véletlenül sem történt utalás sem arra, hogy ez a "nemtomhanyadik" lerobbanása ennek a busznak.
Ebből a riportból az jött le, hogy az utasok hülyék, és nagyon, nagyon korrekt velük az iroda. Amit el is lenne hinni, ha nem tudnánk ezt-azt, itt a fórumon.

# 6472
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221612 Üzenet linkje2014-07-24 11:42:28 

Hmm...én nem is tudom mit gondoljak a riport alapján. Egy valami tény, meghibásodás bármilyen autóval, közlekedési eszközzel történhet, váratlanul. Azt hogy a "mentés" mennyi ideig tart, hogyan oldják meg az már más kérdés, ebben nem tudnék állást foglalni. Mindenesetre az, hogy az Ibusz visszafizet x összeget, az korrekt szerintem.

Melus, pont igy gondolom én is, hogy itt az utasok mintha mindenért károgó turistáknak lettek volna beállitva.
És elképzelhető, hogy nem csak az Ibusz buszai közt vannak ilyen állapotúak...



Legutóbb Messinia szerkesztette (2014-07-24 11:46:39), összesen 1 alkalommal
# 6473
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221613 Üzenet linkje2014-07-24 11:46:21  Válasz a #221612. hsz-ra Előzmény #221612

Ezt mondom én is, hogy ebben az esetben ez így korrekt. Ha lerobbanunk a világ végén, akkor nyilvánvaló, hogy nem tud segítség jönni két perc alatt.
De, hány ilyen eset volt, a tavalyiakkal együtt, pl? Az már úgy más kérdés, és más megvilágítás lenne, lett volna....

# 6474
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16
Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221615 Üzenet linkje2014-07-24 11:55:47 

És ennek az esetnek kapcsán eszembe jutott egy gondolat, vagy tipp az utazóknak.
Ha valami gond probléma adódik, bármily utazás során, vagy ott a helyszínen, az AZONNAL jelezni kell. És intézkedést sürgetni, jegyzőkönyvet felvetetni! Ott helyben, nem akarják majd, de ütni kell a vasat, amíg meleg! Ha mindenki ezt tenné, és tudná, hogy az utasoknak is vannak jogai, akkor talán csökkenne előbb-utóbb az okok száma, amire panaszkodni lehet.
De, amíg csak itthon mondjuk el, hogy ez rossz volt, vagy az, más volt, mint amit ígért az iroda, addig nem lesz változás. És ezekben az esetekben nem is lehet követelőzni utólag, mert milyen alapon, ha nincs írásos dokumentum a kezünkben?

Persze, fentebbiek az elvárhatóság határain belül értendők, mert azért vannak utasok is, akik többet várnának el, mint ami jár! icon_wink.gif

# 6475
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221617 Üzenet linkje2014-07-24 12:13:55  Válasz a #221615. hsz-ra Előzmény #221615

hogy mennyire meglepő, h a hír tv egy akármilyen témát egyoldalúan, valamilyen készítői mondanivalót sugallóan mutat be, azon én vitatkoznék, de hát nem kell mindenben egyetértenünk.

ebben viszont nagyon is osztom azt amit írsz:

Ha mindenki ezt tenné, és tudná, hogy az utasoknak is vannak jogai, akkor talán csökkenne előbb-utóbb az okok száma, amire panaszkodni lehet.
De, amíg csak itthon mondjuk el, hogy ez rossz volt, vagy az, más volt, mint amit ígért az iroda, addig nem lesz változás.


erről van szó. és igaz ez nem csak erre a történetre, de a szinte napokkal az utazás előtt sem ismert charter indulási időpontokra, erre a vmiért népszerű tombolás furcsaságnak a visszásságaira, és a többi, újra és újra, gyakran ugyanazoktól visszatérő kritikai, lemondó, kedvrontó dolgokra és helyzetekre.
senki sem fogja ezeket megoldani, csak mi magunk tudjuk. persze ez sem nem könnyű, sem nem gyors, az igaz.

# 6476
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Napfény
Aktív fórumos
Aktív fórumos
355 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221658 Üzenet linkje2014-07-24 18:27:24 

Hmm,megnéztem a riportot,valóban kimeríti a nesze semmi fogd meg jól kategóriát icon_rolleyes.gif Ez a hölgy akár az Ibusz képviselője is lehetett volna,eléggé oda beszélt. Ezek után kíváncsi leszek,hogy elindítják-e ugyanezt a problémás buszt továbbra is Kefalóniára vagy "tanultak"az esetből,riportból és beruháznak egy minőségibb járműre icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
# 6477
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ingrid68
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
35 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222497 Üzenet linkje2014-08-03 17:13:08  Válasz a #220973. hsz-ra Előzmény #220973

Az ismerős is jó árakon utaztat.A buszok nagyon jók.
# 6478
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tarama
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222825 Üzenet linkje2014-08-07 23:32:11  egy korrekt és olcsó iroda

Kedves Fórumozók! ugyan ez egy Görögországról szóló oldal és én is imádom Görögországot és szinte évente meg is látogatom, de pár napja a Ken-Edi Travellel 7 napot Horvátországban töltöttem, buszos út keretében. Elnézve főszezonban a megmaradt görög buszos utazások árát kénytelen voltam mást választani, mivel nagyon magas 60-70000 ft/fő árak voltak. Érdekes, hogy a Ken-Edi Travelről nem sikerült véleményt olvasni, de befizettem az utat. 150000 ft volt a teljes összeg egy felnőtt és egy 14 év alatti gyermek részére. Tartalmazta az utazás költségét, svédasztalos félpanziót (sok-sok választékkal) és 6 éjszaka szállást 2 csillagos szállodában, mely 30 méterre volt a tengerparttól. Ezeken kívül még 3 fakultatív program is ingyenes volt (hajózás+városnézés+kolostor, múzeum, rijekai kirándulás és utolsó nap borászat látogatása ingyenes étellel italokkal és további városnézéssel). Nagyon gazdag volt a program és a szállodai ellátás is tökéletes volt. Az iroda hihetetlen alacsony árakkal dolgozik és sok-sok törzsutasuk van. A busz, sofőr és az idegenvezető végig velünk volt a 7 nap alatt. Nagyon kellemesen csalódtam, mert a pénzünkért nagyon sokmindent kaptunk, ilyen ellátás mellett szinte alig költöttünk. Az utazás is nagyon kulturált volt, reggel indultunk és már fél 3-kor odaértünk Krk szigetre.
# 6479
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ritusr
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223220 Üzenet linkje2014-08-13 13:30:24  Válasz a #217835. hsz-ra Előzmény #217835

Szia Zsuzska!
Érdeklődnék, mikor utaztok a mediterrán tombolával és hova? Esetleg már meg is volt a nyaralás? Ha igen, kíváncsi lennék az élményeidre, olvastam hideget-meleget az Ibuszról, kíváncsi lennék! icon_smile.gif
Üdv
Rita

# 6480
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223326 Üzenet linkje2014-08-15 07:27:40  Válasz a #222825. hsz-ra Előzmény #222825

Ne haragudj, de itt általában Görög utakról szoktunk fórumozni.Hát persze , mert a fórum címe is Hellasz.hu

A Ken-Edi Travel az Eurotours utódja a főnök Kenessey Gábor és a felesége. Nem kételkedem az iroda jól végzett munkájában , de tőlem adhatják az útjukat negyed áron is ha én Görögországba vágyom akkor azt nem lehet pótolni a KRK szigettel.
150 000 ft jó ár, de kinek a pap kinek a papné.
Nekem Görögország!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 431 432 433 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu