Nea Plagia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 226
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hilda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221014 Üzenet linkje2014-07-17 23:27:14  Válasz a #221007. hsz-ra

Anyuci! Köszi a jó kívánságot, biztos jól fogjuk érezni magunkat, majd teszünk róla. icon_wink.gif
Egyébként 2 hétre megyünk, szerintem lehet hogy találkozunk is. icon_biggrin.gif
Jó készülődést, meglátod nagyon hamar el jön az a nagy nap, és tele lesz a bőrönd. icon_smile.gif
Üdv

# 227
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221037 Üzenet linkje2014-07-18 09:29:40  Válasz a #221014. hsz-ra Előzmény #221014

Jövő pénteken indulunk, szóval majd odakint találkozunk. Addig is jó felfedezést, jó időt, jó pancsizást. Nálunk a csemetém a vizipipi, de minket is mindig berángat a vízbe. Ezt a hozzászólást már valószínűleg csak kint olvasod icon_smile.gif icon_smile.gif
# 228
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221057 Üzenet linkje2014-07-18 12:13:42 

hilda! Jó nyaralást, jelentkezz, ha tudsz.
Fix helyünk sosem volt pénzért, mindig kértük ha lehet a hátsó sort, és meg is kaptuk. Gondolom mindenki utálja ... icon_biggrin.gif
Mostmár én is...

Anyuci, csomagolj, relaxálj, add át a melódat, és készülj már nyaralni!

# 229
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221080 Üzenet linkje2014-07-18 15:46:42 

Csütörtök este bőven van rá idő icon_smile.gif
# 230
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221129 Üzenet linkje2014-07-19 08:05:38  Válasz a #221057. hsz-ra Előzmény #221057

Ágica! Sajna mivel egyedül vagyok, a melót senkinek sem tudom átadni, a főnökömnek hiába is próbálnám. Viszont ért hozzá, hogy mindent az utolsó pillanatban talál ki, így minden évben nyaralás előtt nem látok ki a munkából icon_sad.gif. Ráadásul itthon is dolgozom, itt meg az ügyfelem szúr ki velem, 20-a a határidő, de még nincs itt minden, ami kell a bevalláshoz. Szóval ki vagyok én ezekkel segítve icon_sad.gif.
De legalább így duplán jól esik majd a kikapcsolódás, két hétig munkáról hallani sem akarok! A leírások alapján úgy gondolom, hogy Plagia-ban lesz is alkalom a lazulásra. Már nagyon várom, bár a hangolódás még nem sikerült. Majd a buszon már hangolódhatok icon_smile.gif.
Egy hét múlva már ott leszünk, ez a lényeg!
Tomi! Mindig úgy vagyok vele, hogy három dolog fontos: útlevél (igazolvány), pénz és fürdőruha. Nos, erre a háromra biztos elég a csütörtök, de a többire azért kéne még egy pár nap icon_smile.gif.

# 231
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hilda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221144 Üzenet linkje2014-07-19 10:29:21 

Sziasztok!!
Megérkeztünk minden nagyon klassz!
Az idő jó meleg, az apartman nagyon megfelel. Várjuk hogy beköltözhessünk. Szerintem bizti hogy jól fogjuk magunkat érezni. Majd még jelentkezem.
Üdv

# 232
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221145 Üzenet linkje2014-07-19 10:44:54 

Szia Hilda. Milyen volt az út? Határok? Mikor érkeztetek? Jó nyaralást.
# 233
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferro
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221146 Üzenet linkje2014-07-19 10:47:47 

Jaj aki a wifit szeretne hasznalni es a tengerparton van akkor elsetalva a totem beachhez van wifi,a kodja :1515151515
Et a totem new generation kodja.
Flogita fele haladva pedig a tommy nevu "etterem" kodja pedig az ettermi nagy kivilagitott tablan van egy szam sor azt kell beutni icon_smile.gif
A Belissimaban a wifi az egesz udvaron foghato sott meg a szobakban is csak gyengen icon_smile.gif

# 234
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hilda
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221557 Üzenet linkje2014-07-23 20:20:51 

Sziasztok!

Ma, Makedonia túrán voltunk nagyon klassz volt. Az idegenvezetés szuper volt, a buszon sem unatkoztunk végig Görögország történelmét és mitológiáját mesélte. Az igaz hogy már hallottam mivel már többször is voltam fakultatívon de ezt külön élveztem. Ha még nem voltatok ezen a kiránduláson érdemes elmenni.
Az időjárás változó, ha esik utána sem hűl le a levegő. A víz szerintem van 28.
Az apartman sincs messze a partól.

Anyuci gondolom már csomagolsz. icon_wink.gif

Unic, 12 órakor indultunk Pestről, 6 órakor hagytuk el a magyar határt és szombaton 9 órakor érkeztünk az apartmanhoz. Amikor megérkeztünk még nem voltak kész a szobák, Éva elvitt bennünket egy part menti étterembe és ott tájékoztatást tartott. Majd mire visszaérkeztünk legtöbb apartman beköltözhető volt. Szerintem az érkezés az változó, valakik előbb, valakik utóbb érnek. Nálunk az úton sok volt a hazatérő vendégmunkás ez visszafogott bennünket a határoknál. Ezzel szerintem nem kell foglalkozni az a lényeg hogy ideérkezz. Az út kellemetlenségeit elfelejteti veled ez a hely.

Jó utat, anyuci és unic. icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Üdv az otthoniaknak icon_smile.gif

# 235
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221567 Üzenet linkje2014-07-23 22:07:13  Válasz a #221557. hsz-ra Előzmény #221557

Szia Hilda!
Köszi a bejelentkezést!
A 6 órai magyarországi kilépéshez képest a 9 órai érkezés nem rossz. A makedón túrát mi is belőttük, ezek szerint nem bánjuk majd meg.
Csomagolás? Hát, mondjuk elkezdtem. Holnap már nem megyek melózni - remélem -, így gőzerővel nekiállok. Listám már van, így könnyebb lesz. Aztán a buszon majd átadom magam a hangolódásnak. A kártyámon sok a görög zene, az majd segít icon_smile.gif.

# 236
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221570 Üzenet linkje2014-07-23 23:19:02 

Szia Hilda.

Köszi az infot. Jelenleg 2 kirándulás van betervezve. A Makedon tura és Thesszaloniki. Még gondolkodok a waterladon. Persze minden az adott helyen dől el.
Gondolom a vendég munkások miatt léphettetek be 18 órakor Szerbiába. Tavaly és máskor is 2 óra alatt volt a busz a virág piacnál és amikor Toloba mentünk 15:30 kor indult a határ felé. Felfoghatatlan mi tatott 2.5 órát.
Nálam átlagba nem szokott kellemetlenség lenni buszos utaknál így nem hiszem most is probléma lenne. Símán elutazok akár 1,5 napot is.
Ezek szerint ott is eset az eső. Ha jol gondolom mire oda megyünk nem fog. Bár a tavalyi se volt teljesen Görögös idő Görögorságba mint ahogy itt sincs valami nyári idő jelenleg. Vagy esik és hűvös van vagy pokoli meleg.
Én már tegnap össze pakoltam amit lehetett. Minden kirándulásnál lista van írva így nem fordulhat elő bármi itthon maradjon. Már csak az olyan aproságok nncsenek berakva mint a drogéria meg az elektromos kütyük amiket valoszínűleg még a vonatba is tölteni fogok garantáltan ne unjam halálra magam a buszba icon_biggrin.gif

# 237
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221584 Üzenet linkje2014-07-24 08:33:33 

Nagyon jó utat, és nagyon szép nyaralást kívánok Nektek! Szeretettel és irígységgel gondolok Rátok, és egyátalán nem sajnállak Titeket a határon való várakozás miatt icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .... bárcsak én állhatnék ott, és nem itt kéne ülnöm, és dolgozni menni icon_sad.gif
# 238
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221589 Üzenet linkje2014-07-24 08:56:52 

Köszi Ágica. Nekünk már reggel 6-kor kezdődik. Ekkor indulunk. El kell keserítselek. A vendégmunkások a múlt héten mentek. Holnap már csak ránk várnak a vámosok. Senki se lesz ott. Ok pár Apollonos buszt leszámítva. icon_biggrin.gif
# 239
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#221611 Üzenet linkje2014-07-24 11:41:16 

fuj, fuj, utállak Titeket icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nasgyon jü nyaralást kívánok , tiszta szívemből, és gyors határokat! Ha tudtok, jelentkezzetek!

# 240
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Anyuci68
Törzstag
Törzstag
520 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#221679 Üzenet linkje2014-07-24 21:24:28  Válasz a #221611. hsz-ra Előzmény #221611

Ágica! Mi is ugyanúgy irigykedtünk, amikor Ti indultatok! Köszi a jókívánságokat, igyekszünk jól érezni magunkat! Nem is tudom, sikerül-e majd icon_biggrin.gif .
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 15 16 17 ... 21 22 23   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu