Kefalonia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 8956
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222261 Üzenet linkje2014-07-31 19:41:11 

Én azt nem értem pontosan,mi is az a "tipikus fórum szöveg"?
Egyébként ÉN nem annyira kedvelem az olyan hozzászólásokat,amikor 1-2 hétnyi élményt hirtelen 20 sorba "tömörit" az utas...ilyenkor egy-egy fontos helyre csak pár szó,vagy jellemzés jut,ami eléggé méltánytalan,főleg,ha szükség lenne árnyalt fogalmazásra.SZERINTEM jobb lenne,ha akkor irnád le az élményeidet,ha már van időd,mert gondolom azért sikerült igy a sziget jellemzése,mert siettél...de MI szeretünk lassan,sokat és részletesen beszélni,irni,olvasni Göröghonról...és akkor jobban ki is lehet fejezni magad!

# 8957
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tibi30
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
21 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222287 Üzenet linkje2014-08-01 08:29:02 

A tipikus fórumszöveg nem tudom, hogy mi. Nyilvánvalóan mindenki szubjektívan ír, hiszen, egyrészt objektív valóság nem létezik, másrészt egy nyaralás/üdülés nagymértékben hat a "lélekre".
Aug végén ismét megyünk Kefalóniára, tervek szerint minden este összefoglaljuk az ott történteket egy blogunkon, ami hosszabb-rövidebb kirándulásinkról szól, amennyiben valakit érdekel, természetesen meg tudom adni a címét icon_smile.gif

# 8958
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dfku
Aktív fórumos
Aktív fórumos
55 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222295 Üzenet linkje2014-08-01 10:11:44  Válasz a #222287. hsz-ra Előzmény #222287

Engem érdekelne. icon_biggrin.gif
# 8959
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szitamon
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222306 Üzenet linkje2014-08-01 11:26:06  Válasz a #222167. hsz-ra Előzmény #222167

Kedves Borkaandi!

Az én fejemben is ezek a gondolatok keringtek. icon_smile.gif Teljes mértékben egyetértek!

# 8960
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222317 Üzenet linkje2014-08-01 15:48:55 

tibi30,nosza,engem is,mivel szintén érintett vagyok blog-ügyben...
# 8961
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
55 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222336 Üzenet linkje2014-08-01 18:38:16 

Szia!
Engem is érdekelne a blog fellelhetősége. Esetleg pü-ben elküldöd a linket? Köszönöm szépen! icon_smile.gif

# 8962
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222380 Üzenet linkje2014-08-02 11:23:01 

Helló Szitamon!
Szerintem, nem az a baj, ha valaki a jó élményei mellett, a rosszat is megosztja másokkal. És az is normális dolog, hogy nem ért egyet mindenki véleményével. Nincs is ezzel semmi baj, mert lehet, ami nekem tetszik, az sok embernek éppen nem. Szóval írja le a véleményét, hiszen erre jók a fórumok. Csak nekem a levél stílusával volt bajom. Én azzal nem értettem egyet, hogy miért kell mindezt ilyen lekezelő stílusban tennie. Mindenki csak a saját élményeiről, érzéseiről tud beszélni, arról, amit átélt a nyaralása alatt.
Annyi segítő szándékú ember van itt a fórumon, aki tényleg próbálja azokat kicsit terelgetni, akik még nem jártak ott a szigeten. Illetve azokat is, mint mi is, akik bár jártunk már Kefalonián, de még a sok kirándulás mellett, azért rengeteg minden kimaradt nekünk is. Így, ha legközelebb megyünk, akkor egészen biztosan igénybe fogjuk venni azon emberek ötleteit, jó tanácsait megint, akik már jóval több helyre eljutottak, mint mi.
Én úgy vagyok vele, hogy próbálunk mindig egy-egy utazáshoz több helyről is informálódni. Szerencsére napjainkban mindez már könnyen megtehető. És úgy gondolom, nem szégyen segítséget kérni, tőlünk tapasztaltabb emberektől, akik, olyan szerencsések, hogy nálunk jóval tüzetesebben felfedezhették már a szigetet. Hiszen pont ezért van ez a fórum.

Látom, nemsokára utaztok. Nagyon kellemes nyaralást kívánok Nektek! Gazdagodjatok sok-sok szép élménnyel Kefalonián!
Szia: Andi

# 8963
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222381 Üzenet linkje2014-08-02 11:27:46  Válasz a #222287. hsz-ra Előzmény #222287

Kedves Tibi30 és Miskolciutas!
Engem érdekelne mindkettőtök blogos elérhetősége. Megköszönném, ha akár privát üzibe elküldenétek nekem. További szép napot kívánok!
Andi

# 8964
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
55 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222394 Üzenet linkje2014-08-02 15:51:15 

Kedves Andi!
Én kinyomtattam a leírásodat, mert nagyon hasznosnak találtam. Igazából Korfut is úgy jártuk be, hogy a Korfuról fórumozók véleményét használtuk fel és nagyon jó volt. Szerintem egy szubjektív leírást is objektivizálni lehet pl. hideg volt a víz, de én csak a 30 foknál melegebb vízben nem fázom". Innentől kezdve az olvasó eldöntheti, hogy ez neki mit jelent.
Várom továbbra is a beszámolókat és a fiúktól a blogok linkjeit!
Szép napot, jó utazást mindenkinek! icon_smile.gif Borus

# 8965
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
55 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222418 Üzenet linkje2014-08-02 19:55:26  Válasz a #222394. hsz-ra Előzmény #222394

Mivel a hozzászólásom nem szerkeszthető, ezért így szeetném javítani: Miskolciutas nem fiú, hanem lány! Elnézését kérem megjegyeztem, ígérem! icon_smile.gif
# 8966
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222425 Üzenet linkje2014-08-02 20:58:48 

Ennyire azért nem gond,irtam privit... icon_wink.gif
# 8967
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Renato4
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222444 Üzenet linkje2014-08-03 09:45:53 

Sziasztok!
Augusztus 22.-én indulunk Kefalóniára-Svoronata faluba/városba.-2 fő
Gondolkozunk az autóbérlésen,ezért,hogy ha másnak is vannak ilyen tervei és még a közös bérlésben is benne lenne,hogy a költségek több felé menjenek nyugodtan szóljon!

# 8968
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222529 Üzenet linkje2014-08-04 02:07:59 

A "tipikus fórumszöveg" annyit tesz, mint első hsz-ként pár összecsapott sorban semmitmondó lózungokat írni és azt megspékelni egy pár lekezelő megjegyzéssel, és kioktatni azokat, akik évek alatt annyi energiát és időt töltöttek itt, és osztották meg ilyen-olyan infóikat a többiekkel icon_smile.gif
Az, hogy sokunk számára a Drogarati cseppkőbarlang max Aggtelek előszobája lehetne, hogy Argostoli talán életem legunalmasabb görög városa, a Mounda meg egy homokos tucatbeach, már más tészta, mert sokfélék vagyunk, az egyiknek ez tetszik, a másiknak az "jön be"!!
És a fenti véleményem csak a sajátom, éppen annyit ér, mint bárki másé, leírhatjuk mindnyájan, ki-ki levonhatja belőle, kinek a véleményére ad, hiszen egyikünk a homokos beachen szeret heverészni és a langyos, sekély vízben pacsázni, míg a másik a sziklás, eldugott öblökben szeret sznorizni vagy egyszerűen csak elvonulni a világ vizslató szeme elől! Valaki 2 hétig a helyi parton áztatja a tyúkszemét, míg más bejárja az összes fellelhető csodapartot, megint más múzeumok vagy romok, ásatások után kajtat, a sokadik utazó a templomokban, kolostorokban mélyed el, és mindegyikünk a maga szempontjából íja meg tapasztalatait, élményeit!
Én már milliószor leírtam a saját élményeimet, valszeg "tipikusan fórumszöveg"-ként, de hát ez egy fórum, nem baj, ha nem a magfizikáról értekezünk icon_smile.gif
Az említett blog címe meg remélhetőleg nem titkos, talán a legpraktikusabb lenne ide belinkelni, nem hiszem, hogy bárkinek (Joxot is beleértve) kifogása lenne ellene!
Csak nehogy "tipikus fórumszöveg" legyen...hiszen az egy blog icon_biggrin.gif

# 8969
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Velasquez
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
38 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#222532 Üzenet linkje2014-08-04 08:17:35 

Próbáltam a Pefanis-nál autót bérelni Lassiba átvételre e-mailba érdeklődtem. Természetesen az utazás előtt egy hónappal már nincs autója abban az időpontban. Meg amúgy is gyanúsan olcsón volt (21€/nap) a legolcsóbb kategória el se hiszem hogy annyi. Vagy erre még rájönnek biztosítás + sallangok talán? Úgy tünik elsőre marad a motorozás ha nem lessz szabad autó. Idegenvezető által ajánlottról elég sok negatívat olvastam vissza fórumokon főként árban nem korrekt.
# 8970
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#222533 Üzenet linkje2014-08-04 08:22:34 

Pálinkás szép-jó reggelt,Árpád!
Az jutott,hogy amúgy tipikus fórumosan sok szép sznoris ,világjárós,csavargós,stoppolós éveket kivánjak a továbbiakban is...boldog szülinapot!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 597 598 599 ... 730 731 732   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu