Stavros
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 3556
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katalin55
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
41 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223307 Üzenet linkje2014-08-14 18:20:21  Válasz a #222891. hsz-ra

Szia vivahellasz icon_smile.gif)))

Köszönöm sz infót, megpróbáltuk hátha sikerül Paralia vagy Sarti de sajnos nem volt
sehová már hely csak 2 szobás és azt ki kellett volna fizetnünk + ban. Marad Stavros jövőre ha Görögbe megyünk korábban foglalunk helyet. Sajnos így jött össze a szabadság minden esetre köszönöm a felvilágosytást.
További szép napot

# 3557
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223308 Üzenet linkje2014-08-14 19:04:03 

Katalin!
Szerintem ne aggódj a választásotok miatt! Stavros gyönyörű természeti környezetben fekszik. A hatalmas, zöld növényzetű hegyek csodálatos látványt nyújtanak. Mi jó kis túrát tettünk a hegyekben. Egy vízmosáson mentünk fel. Az idegenvezető elmondta, hogy nagy esőszés idején ezen zúdul le a víz. Ha viszont tűz ütne ki az erdőben, ezen fel tudnak menni a tűzoltók. Fentről a látvány fenomenális! Rálátni az ófalura és a tengerre. Ellátni egészen Aspravaltáig. Teknősökkel találkoztunk és különleges növényekben, virágokban gyönyörködhettünk. Átmehettek Varasnára. Ott van egy Lidl áruház. Gyalog csak akkor vágjatok neki, ha jó kondiban vagytok, mert elég messze van gyalogosan. De ha robogót v. kerékpárt béreltek, akár Asparavaltára is átmehettek.
Stavroson az ófaluban (ha jól emlékszem) péntekenként van piac, Ha nem valaki javítson ki! De az idegenvezető el fogja mondani, de ha nem, kérdezzetek rá! Igaz Stavros tengerpartja nekem sem jött be, de ettől függetlenül jó volt.

# 3558
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223317 Üzenet linkje2014-08-14 22:13:54 

Ismerősömék is így jártak idén és már le is tettek a nyaralásról,mikor felvetettemnekik,hogy mehetünk együtt is,autóval valamerre....!

Így jött össze Olaszország icon_lol.gif

Felteszek pár képet,hogy lássad,vannak szép részek arra felé is.Igaz,mi autóval mentünk .

Nekünk Stagira/ Aristoteli volt a kedvencünk.Arisztotelész szülő helye,az ősi városrommal a domboldalon.Itt találkoztunk tekivel és itt a legszebb a tenger is és part is.Fehér homokos part volt,csodaszép!MÉg nem volt belépő tavaly,de már akkor kezdték kiépíteni a bejáratnál a mosdókat és a kassza részt is.

Voltunk a Volvi tavaknál is,édes vizük is van ám icon_smile.gif

Én Asprovaltához tenném hozzá,hogy időtöltésnek megnézhető,de csak nappal.Én nyaraltam itt 2007-ben és ahhoz képest most teljesen leépült állapotban volt!

# 3559
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223318 Üzenet linkje2014-08-14 22:30:05 

Ja,Kavalát se hagyjátok ki és onnan Thassos szigete és Philippi,az ásatások.
# 3560
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223341 Üzenet linkje2014-08-15 14:01:38 

Lizzy79 ésTibor99 hol vagytok? Milyen volt az út? Merre voltatok? Mit tapasztaltatok? Hahóóó!!!
# 3561
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katalin55
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
41 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223346 Üzenet linkje2014-08-15 17:17:13  Válasz a #223318. hsz-ra Előzmény #223318

Köszönöm szépen a nagyszerű információkat, sokat segítettél abban mit nézzünk meg !!!

Remélem élményekkel leszünk gazdagabbak.


Szép napot

# 3562
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223449 Üzenet linkje2014-08-17 18:52:37 

Sziasztok Stavrosra indulók!
Ma érkeztünk vissza Stavrosról,33-34 fok,este 22-kor is 26-27 fok,felhő sehol.Tavaly óta annyi változás történt,hogy a főúton lévő sárga nagyobb bolt,az Arvanatidis helyett Marinopulos lett,kevesebb választékkal.A főúton lévő másik kicsi Marinopoulos a volt Dia helyén a benzinkút mellett,még nullább lett.Így a Hlios/volt Zoe/ és a főút közepén lévő Siamos boltok lettek a legjobbak.Illetve a sétálóutcáról felfelé merőleges egyik utcában a Litsakis bolt,nagyo sok áru van bezsúfolva,de az is olcsó.Étterem a tavalyi favoritom a csirkés fiúk idén visszaestek nálam,2 alkalommal mivel sokan vannak náluk,elfogyhatott a ketchup,és folyékony paradicsomszószt tettek helyette,átsületlen nagyon olajos hús-pita.Jannis bácsi minőségre változatlan jó,de pofátlanul kicsi a pita gyros.Idén nálam a nyerő a főúton lévő,benzinkút közelében lévő Dina's grill volt,nagyon sok hús,sárga pita.Amire először azt hittem,hogy tiszta olaj,mire kiderült,hogy kukoricás pita,nem szárad ki sütéskor.2.2-ért.Szerb ,és magyarul is beszélő hölggyel.A Jannis bácsinál is van egy aranyos magyarul beszélő srác.Odafelé a határokon max.fél órákat álltunk,Zoli ,és Norbi még a humorukkal is szórakoztattak minket.Fél 9-re Stavroson voltunk.Ma már nem volt szerencsénk,mert a szerb határtól 4 km-es sor török vendégmunkás személygkocsik lazán a leálló sávba is mentek,mi a buszok így nem haladtunk.2 óra araszolás.Maga a határőr fel se jött.Magyar határ előtt ugyanez,2 km-es buszsor,mire Gabi a sofőrünk leleményességén múlva kikerültük őket,lévén az összes kb.40 busz a nem Eu-s buszsávba állt,és makedonok voltak többnyire,így mi a második buszként beálltunk az Eu buszok sávjába.Hogy addig eljussunk,az tartott sok időbe./kb.2óra.9-re értünk Szegedre,Stavrosról 14-kor indultunk.Vasilis mindenben segít az Apollon utasainak.Zeuséknál nem volt görög est ami ingyenes a fogyasztásért kellett fizetni,a mellette lévő Mentoza étteremben ettünk,és furcsállottam,hogy nincs a görög est.A Dias-nál egy 20 év körüli i.vezető Attila van kint,ahogy láttam.Hát,sok tapasztalata nem lehet,majd Katalin meglátod,mi Apollonosok voltunk.A Mentoza étterem a Stavros Beach hotel mellett van,nagyon jó pizza 10 euró menü egy közepes pizza 2 2dl ice tea,és egy kicsi horiatikia saláta.5 euró menüben egy spagetti tál cserépedényben sütve vastag sajtréteggel,és egy 0,33-as csapolt Alfa sör.szerintem mindkettő megérte.A pincér lökött,nem oda való ember,elfelejt mindent,pedig 17 órától vannak csak nyitva.Bármi kérdés van kérdezzetek.

# 3563
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katalin55
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
41 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223463 Üzenet linkje2014-08-18 05:15:19  Válasz a #223449. hsz-ra Előzmény #223449

Szia rep !!!

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást sokat segítettél. Igaz Mi szeptember 12.-én megyünk de remélem akkor sem lesz még hideg de megsülni sem fogunk.
Sajnos képeket nem látok feltéve csak 2012 évről, vagy rossz helyen kerestem ??

Bízom benne, hogy kellemesen fogunk csalódni. Eddig amit olvastam Stavrosról nem volt nyerő ! Ezek szerint Ti jól éreztétek Magatokat.
Apartmanban voltatok Ti is önellátással? Mert ahogy olvastam tisztítószereket , felmosó stb. vigyünk mert nincs a fürdőben, kint + nagyon drága.

Nem tudom milyen lesz az apartman beach hotel régi ** A sok jó információ amiket kapunk hasznunkra lesz.

Még 1 szer köszönöm. További szép napot !!!

# 3564
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Katalin55
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
41 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223464 Üzenet linkje2014-08-18 05:15:53  Válasz a #223449. hsz-ra Előzmény #223449

Szia rep !!!

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást sokat segítettél. Igaz Mi szeptember 12.-én megyünk de remélem akkor sem lesz még hideg de megsülni sem fogunk.
Sajnos képeket nem látok feltéve csak 2012 évről, vagy rossz helyen kerestem ??

Bízom benne, hogy kellemesen fogunk csalódni. Eddig amit olvastam Stavrosról nem volt nyerő ! Ezek szerint Ti jól éreztétek Magatokat.
Apartmanban voltatok Ti is önellátással? Mert ahogy olvastam tisztítószereket , felmosó stb. vigyünk mert nincs a fürdőben, kint + nagyon drága.

Nem tudom milyen lesz az apartman beach hotel régi ** A sok jó információ amiket kapunk hasznunkra lesz.

Még 1 szer köszönöm. További szép napot !!!

# 3565
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223468 Üzenet linkje2014-08-18 07:33:21 

Én bármelyik apartmanba megyek hipót mindig viszek! A kapott törülközőt soha nem használom. Kati, Stavros Gyönyörűűű! A part homokos és van ahol kavicsos igényed szerint Te választod ki. Tanuljatok meg pár szót görögül. Ami drága : napolaj és a fürdőruha. Stvrosról a google-ban rengeteg videó és fényképet itt is találsz. Ha visszalapozol összefoglalásunkat megtalálod. Kati, mikor is indultok??
# 3566
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223470 Üzenet linkje2014-08-18 09:43:22 


# 3567
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223471 Üzenet linkje2014-08-18 09:54:10 


# 3568
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223472 Üzenet linkje2014-08-18 09:56:14 


# 3569
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223473 Üzenet linkje2014-08-18 09:59:01 


# 3570
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vivahellasz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223474 Üzenet linkje2014-08-18 10:01:15 


KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 237 238 239 ... 259 260 261   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu