Zakynthos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 6676
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Trepac
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223641 Üzenet linkje2014-08-21 14:03:46  Válasz a #223627. hsz-ra

Szia Zumike!

Sajnos buszról nem hallottam, amúgy is nagyon silány a tömegközlekedés zakin icon_sad.gif
A taxi 14 euro Tsilivi-ből az aquaparkba és ugyanannyi vissza, az 28 euro, 30-ért bérelsz autót, 20-ért quadot és ha nem akarsz egész nap az aquaparkba maradni, akkor mehetsz tovább van mivel.
Én nem taxiznék és a buszra sem számítanék, de ez az én véleményem icon_smile.gif

# 6677
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dorci89
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223643 Üzenet linkje2014-08-21 14:56:48 

Halló!

Az itt lévők közül senki nem volt még a Two Brothers szálláshelyen? Kalamakiban van! Nagyon érdekelne róla a véleményük! icon_smile.gif

Köszi!

# 6678
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223655 Üzenet linkje2014-08-21 19:55:56 

Kizárt dolognak tartom, hogy ne menne valamilyen helyi busz az aquaparkhoz. Turizmusból élnek, azért ezt ne felejtsük el. Olyan sokszor olvastam már, hogy silány a helyi közlekedés. Én 2002 óta járom Görögországot, de sehol se tapasztaltam azt, amit nem egy helyen olvastam már, hogy kiszámíthatatlan és silány a helyi közlekedés. Nyilván ahol az állandó lakosok száma 20 fő icon_biggrin.gif ott valóban nem jár napjába többször a busz. De olyan településeknél ahol dübörög a turizmus ott igen is normális. Gondoljunk csak bele, ez kb. pont olyan lenne, mintha a Mogyoródi Aquparkba semmi nem menne, csak taxi icon_wink.gif Egyébként meg azért nem ártana a folyton feltett kérdések helyett egy kicsit a guglira rámászni mert pld. szállásinfóval kapcsolatosan is vannak vélemények, hozzászólások: Two Brothers pld. : http://www.booking.com/hotel/gr/two-brothers.hu.html........ icon_wink.gif Azért ajánlanám mert én is így informálódok mielőtt kérdeznék. Arról nem beszélve, hogy mindenkinek más az ingerküszöbe icon_biggrin.gif más szobát kaphatsz, más az értékrended, tehát lehet, hogy ami Józsinak nem felel meg az neked tökéletes lesz. És lehet, hogy Józsinál még rendbe volt minden a konyhai felszerelésekkel de mire mi odamegyünk már a fele hiányzi icon_wink.gif szóval kicsit legyünk előbb önállóak és aztán .... Elnézést mindenkitől, de hetek óta semmi lényegeset nem olvasni a fórumon, csak többségében olyan kérdések amikre kérdés nélkül is rátalálna az ember.
# 6679
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zumike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223664 Üzenet linkje2014-08-21 22:37:19  Válasz a #223641. hsz-ra Előzmény #223641

Kedves trepac!
Nagyon köszönöm az információt. Autóbérlésen gondolkozom én is, csak kicsit félek az utaktól, de majd meglátjuk, ha ott leszünk! icon_smile.gif

Kedves puma!
Ne haragudj, hogy én és a hozzám hasonló tudatlanok zavarlak a kérdéseimmel, de nem kötelező válaszolni, a másik pedig ha senki nem kérdez, akkor meghal a fórum.
Ne gondold, hogy előtte nem próbáltam informálódni, de pl. tömegközlekedést én csak Tsilivi-Zakynthos viszonylatban találtam, és mivel láttam, hogy van itt olyan aki sokkal jobban otthon van a témában ezért mertem kérdezni. De többet ígérem nem fogok, aztán majd más sem.
Akkor biztos nem kell senki hülyeségét olvasgatni. icon_biggrin.gif
Üdv

# 6680
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Puma
Aktív fórumos
Aktív fórumos
200 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223667 Üzenet linkje2014-08-22 05:42:43 

Egy fórum nem attól lesz jó, hogy kérdések tömkelegével van teletűzdelve, hanem attól, hogy használható információt kapunk icon_smile.gif és osztunk meg. Senki se tudatlanozott le senkit se, de sajnos a többség előbb inkább kérdez, minthogy .... Azt se írtam, hogy bárki hülyeséget kérdezne vagy írna icon_wink.gif Nem helyes kiforgatni amit a másik jelez, és nem kellene parasztfelkelést szítani. Egyébként lehet, hogy az aquaparktól kellene megkérdezni, hogyan lehet hozzájuk busszal eljutni. icon_wink.gif Kinek nem inge ....... na béke veled icon_smile.gif
# 6681
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223672 Üzenet linkje2014-08-22 07:51:11  Válasz a #223627. hsz-ra Előzmény #223627

szia Zümi

megkérdezhetem miért akartok átmenni sarakinadóba a másik aquaparkba?? amikor tsilivin is van aquapark . csak érdekel ,nem akarok kötöszködni.
mi 2 éve voltunk ott és nagyon tetszett, a fő utcán végig sétálsz és már ott is vagy ,kb 500 méter , akkor 18 euro volt a belépő és választhattunk mellé egy szendvicset .

üdv
gémike

# 6682
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dorci89
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223674 Üzenet linkje2014-08-22 08:10:35  Válasz a #223655. hsz-ra Előzmény #223655

icon_biggrin.gif

Vicces vagy.

Bizony olvastam a bookingos véleményeket, nem kellene ismeretlenül lehurrogni a másikat icon_wink.gif

És hadd kérdezzek már azt, amit akarok! Pláne, ha egyszer egy fórum a saját tapasztalatok, vélemények megosztása miatt jön létre, miért ne használnám ki? icon_biggrin.gif

Voltak hasznos vélemények ott is, de kevés magyar, és jobb szeretem, mondhatni "személyesebben" olvasni kinek mi tetszett és miért... sajna vendéglátós voltam, és tudom, hogy sokszor "megbízottak", a szálláshely tulajainak ismerősei irkálnak oda véleményt, így kövezzetek meg, ha fenntartással olvasom a foglalós oldalakon írt tapasztalatokat
icon_wink.gif

# 6683
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith70
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223675 Üzenet linkje2014-08-22 08:57:30 

Honnan tudnék letölteni Zakyntos-ról térképet?

köszi icon_smile.gif

# 6684
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Trepac
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
17 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223679 Üzenet linkje2014-08-22 11:09:55  Válasz a #223675. hsz-ra Előzmény #223675

# 6685
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judith70
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#223700 Üzenet linkje2014-08-22 20:09:40 

Köszi Trepac icon_smile.gif
# 6686
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szendo3
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223710 Üzenet linkje2014-08-23 11:35:03 

Szia mi is kiváncsiak lennénk a párommal mert mi is ide megyünk szeptember elsején
# 6687
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zumike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223716 Üzenet linkje2014-08-23 17:30:16 

Szia gemike!
Nem feltétlen akarunk a Sarakinadói aquaparkba menni, csak próbálok tájékozódni a lehetőségekről. Néztünk videót mindkét parkról és a Sarakinadói sokkal nagyobbnak tűnt. Én biztos nem csúszkálok, de a lányom igen, és ami Tsiliviben van, az inkább úgy tűnt, hogy kisebb gyerekekre van jobban kihegyezve. Láttunk ugyan egy pár db csúzdát felnőtteknek is, de a másik sokkal jobbnak tűnik a videón a lányom szerint. Tudod egy anya mindent megtesz a gyermekéért még ha ez a gyerek nem is olyan kicsi már. Képzelheted ott lesz a szállásunk pont szemben a Tsilivi parkkal és a gyermekem mégis a másikat nézte ki.....
Persze nem biztos, hogy elmegyünk, csak előre szeretek mindent feltérképezni.
Viszont, ha Te már voltál, kíváncsi lennék a véleményedre, hátha a videón nem mindent mutattak be! icon_smile.gif

# 6688
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zumike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223717 Üzenet linkje2014-08-23 17:43:48 

Kedves puma!
A "tudatlan" és a "hülyeség" csak vicces kiszólás volt mint láthatod a vigyorgó szmájlit is! Lehet én is kicsit hamarabb fortyantam fel mint gondolkodtam, nem jellemző rám. Csak amikor azt látod, hogy ez a fórum is alig működik és végre van valami mozgás, akkor bátran mersz kérdezni, és rögtön "leharapják a fejed" akkor egy kicsit méregbe

# 6689
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zumike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
57 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223718 Üzenet linkje2014-08-23 17:48:05 

Bocsánat a gépem vacakol még nem akartam elküldeni.
Szóval a lényeg, hogy persze Neked is igazad van, ne legyen sok értelmetlen kérdés, de én pont megnéztem a neten a buszt és nem találtam, ezért gondoltam, hogy más, aki esetleg már volt ott talán tapasztalatból többet tud erről a témáról. Na mindegy egyáltalán nem vitázni akarok, hiszen ha Te is jártál már arra, amerre én még most megyek, akkor csak megköszönöm az infókat.
Szóval velem "béke van" . icon_biggrin.gif

# 6690
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#223730 Üzenet linkje2014-08-24 07:43:51  Válasz a #223716. hsz-ra Előzmény #223716

szia Zumike

köszi hogy válaszoltál .
természetesen így már érthető a dolog , megértem nekem is van egy lányom ,bár ő még csak 2,5 éves , idén mi is úgy választottunk úticélt , hogy ő jól érezze magát (csúszdapark)
mi 2011.-ben voltunk tsilivin az aquaparkban , bár akkor még gyerek nélkül,
és a férjem nagyon élvezte , van egy nagy kamikaze csúszda , volt egy tölcséres , nem tudom máshogy megfogalmazni, ennek nyitott a teteje, és körbe csúszol és a végén kipottyansz,
volt egy olyan mint egy síugró sánc, erről lecsúszol és egy másik félköríves csúszdán jössz le (ez zöld színű ha jól emlékszem )
volt a kisgyermekeknek kismedence ,kb 30 cm.-es vízzel, kicsi csúszdával, dézsával ,amiből időnként rád ömlik a víz .

üdv
és jó utat
gémike

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 445 446 447 ... 490 491 492   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu