Skopelos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
Hozzászóló Üzenet
# 766
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Bambusznád
Aktív fórumos
Aktív fórumos
123 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#224724 Üzenet linkje2014-09-27 20:46:18  Válasz a #224723. hsz-ra

Simán lehetett több is, fő szezont nem nagyon tartottam szemmel icon_smile.gif
# 767
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224730 Üzenet linkje2014-09-28 08:08:47 

Köszönöm szépen! Mindent feljegyzeteltem, mindennel számolni fogok/fogunk. Nagyon hálás vagyok a segítségetekért, nem is reméltem, hogy októberre már körvonalazódhat, merre lehet megoldani a kijutást, és máris van több lehetőségicon_smile.gif A plusz információkról nem is beszélve...
Ha ez a nyaralás összejön-és ugye miért ne tenné- akkor lehet hogy egy új világ nyílik ki előttem ezer kis szigettel:)
Hála nektek, már nem érzem úgy magam, mint egy kisegér,akit kilőttek az űrbe, és csak azt tudja sajtot akar, de olyan távoli és elérhetetlen és zavaros...

# 768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cofffos
Törzstag
Törzstag
669 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#224799 Üzenet linkje2014-10-01 20:18:00 

Látom emlegettetek. icon_smile.gif

Bocs, hogy nem reagáltam eddig, rossz volt a gépünk. De úgy láttam, hogy mindent megbeszéltetek már. icon_smile.gif Érdemben nem is tudok mit hozzátenni. icon_redface.gif Talán csak annyi, hogyha májusban mentek, akkor a szállásfoglalást elég lenne ott helyben intézni. Jó kis olcsó szállások nem biztos, hogy fenn vannak a neten. Májusban szerintem nincs túl nagy tolongás még Skiatoson sem. Skopeloson júliusban sem volt.

# 769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224991 Üzenet linkje2014-10-13 18:14:21 

Cofffos, azt hiszem én nem vagyok ennyire bevállalósicon_smile.gif Helyben szállást keresni...aztán ki tudja. Egyenlőre nem találtam szimpatikusat, és ha nem is fogok, lehet hogy kockáztatok, és helyben keresek valamit:)
Augusztus elején tervezünk menni, én egy kissé fázós vagyok, ha vízről van szóicon_smile.gif Az idén nem fáztam Karpatoson, de pl. tavaly Kefalónián igen szept.elején...rajtam kívül persze senki nem vacogott:) Nem a tenger a hideg, ez tuti icon_lol.gif
, de inkább aug. elején mennék jövőre,olyankor még úgysem voltunk Göröghonban.

# 770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rizigizi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
36 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225030 Üzenet linkje2014-10-18 19:39:41  Válasz a #224991. hsz-ra Előzmény #224991

Kedves hofelho!

Idén Skiathoson és Skopeloson nyaraltunk. icon_smile.gif icon_smile.gif

Skopeloson ajánlanám neked a Katerina apartmant, mely Panromoson van. Bár nem tengerparti, de lenyűgőző környezetben van (olajfák, veteményes, függőágy, kis kápolna, kiülős helyek, mécsesek a kertben), a part kb. 5 perc séta. Emellett a házigazdák csodálatosak, nagyon kedvesek, segítőkészek, minden nap takaírtás, 2 naponta törölköző csere. Külön kis konyha fűszerekkel, egyéb hasznos alapokkal. Behűtött vízzel, házi sütivel, kenyérrel, kávékkal, teákkal, házi lekvárral vártak. Többször várt a hűtőnkben a házi termésből készített tál is. 40 euro/éjj/2 fő volt július második felében (bookingon keresztül). A srand itt köves, kristály tiszta, gyönyörű és nagyon gyorsan mélyülő. Gyalog távra van Milia, Kastani, Skopelos város kb. 25 perc busszal. Emellett a Milia strandon láttam a Milia apartmanokat, ezek szimpatikusak voltak, a strand csodás (Mamma Mia helyszín), az apartmanok erre néznek (miliaapartments.com). Tudok képeket küldeni a miénkről ha szeretnél.

Skiathoson is szerettenm a szállásunkat (Bellina studios Agia Paraskevin). Viszont ha újra arra a szigetre mennénk Skiathos városban szállnánk meg, mert akkor este ott a város gyönyörűsége, napközben meg szinte mindig máshol strandoltunk, így a város tökéletes kindulópont. Egyébként ez a szállás kb. 7 percre volt a parttól és 35 euro volt. Skiathoson amúgy inkább homokos strandok vannak.

Remélem tudtam segíteni, az biztos, hogy csodás nyaralás lesz. icon_lol.gif

# 771
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225034 Üzenet linkje2014-10-19 07:45:40 

Szia rizigizi! Köszönöm a tippet:) Panormos-i szállást szeretnék, a férjem fővárosit:) A köves part jó pont Panormos mellett, a homokot nem kedveljük. Nagyon csábító,amit írsz:) Nem baj, ha nem pont a parton van, a lényeg, hogy ne fél órát menjek a strandig. Na jó, a vízig:) Nem feltétlen ragaszkodom a kiépítetthez, belemászom én a sziklákon át is:)
Skiathoson lehet hogy a főváros lesz... többen vélekednek utólag így,mint te. Nem lehet véletlen:)
Képeket nagyon szívesen fogadok, az egész szigetről, nem csak a szállásról. Töltöttél fel albumot?
Mivel mentetek?

# 772
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cofffos
Törzstag
Törzstag
669 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225035 Üzenet linkje2014-10-19 09:29:53 

A bookingon ,most épp akciózás van jövő augusztusra. Panormoson parti szállás 1hét/300 eur.

Napok óta keresem neked annak a szállásnak az oldalát, ahol mi voltunk, de nem találom. Pedig emlékszem rá, hogy mielőtt mi mentünk, láttam képeket róla. Amikor ott voltunk, akkor úgy kaptunk ott szobát, hogy odamentünk, és megkérdeztük. icon_smile.gif Még keresem, ha megtalálom, akkor idelinkelem.
Nekünk az egyik legjobb szállásunk volt.

# 773
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225037 Üzenet linkje2014-10-19 11:50:05 

Ó, igen, az akciók... először jó lenne ha meglenne a repülő jegy,akkor tudom mikor érkezünk:) Vagy, lehet olyat, hogy stipi stopi szállás augusztus elejére , de még nem tudom pontosan mikor jövünk?
# 774
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225038 Üzenet linkje2014-10-19 12:32:38  Válasz a #225037. hsz-ra Előzmény #225037

olyat lehet, h visszamondható szállás, vagy akár szállásokat foglalsz, melyet lemondhatsz, módosíthatsz kedvedre. esetleg a foglalás után írhatsz nekik, h még nincs repjegyed de nagyon beleszerettél a szállásba ezért lefoglaltad, de ha esetleg mozgatni kell pár napot ide-oda akkor pedig azonnal jelzed feléjük.
# 775
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fornit
Aktív fórumos
Aktív fórumos
54 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225039 Üzenet linkje2014-10-19 13:29:52  Válasz a #225037. hsz-ra Előzmény #225037

re: #773

Sztem a tulajdonosok nem preferálják, hogy ha pl 10 napra mennél, de előtte-utána 5-5 napra ne adják ki a szobáikat érdeklődőknek, mert pontosan nem is tudnád mikor érkezel.

De amúgy Október van, ezzel az egésszel bőven ráérsz legalább kb 5 hónap múlva foglalkozni.

# 776
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225041 Üzenet linkje2014-10-19 15:29:36 

Igen, sejtettem, hogy így működik. Nem sok szállást foglaltam még.. de majd mostantólicon_smile.gif
Februárra jó lenne ha meglenne minden, jegyek, szállás.

# 777
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225042 Üzenet linkje2014-10-19 15:52:45  Válasz a #225039. hsz-ra Előzmény #225039

ha foglalsz egy visszamondhatót (márpedig előre másmilyenhez bátorság vagy kihagyhatatlan ajánlat kell), az azt jelenti, h elállhatsz tőle és módosíthatod bármikor. utóbbit nyílván akkor ha van még hová- természetesen senki nem gondolt arra, hogy fenntartanak egy szobát csak úgy...viszont, ha jelzed, h mi a helyzet, akkor lehetnek jófejek (és ez a görögöknél nem ritka), és pl. visszaszólhatnak ha fogynak a szobák, h dönteni kéne, végleges időpont kéne.

ha van vmi tök jó helyen és tök jó áron akkor kár vele várni, mert csak nyerni lehet a helyzettel, veszteni nem: legrosszabb esetben is ugyanott lesz az ember, mintha öt hónap múlva kezdené a keresést.

# 778
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225043 Üzenet linkje2014-10-19 15:54:15  Válasz a #225041. hsz-ra Előzmény #225041

szoktad nézegetni az aegean oldalát repjegy-ügyileg?
# 779
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225044 Üzenet linkje2014-10-19 18:07:11 

Legutóbb azt hiszem egy hete néztem, akkor még nem adott ki semmit Skiathosra. Persze az is lehet, hogy béna voltam , és rosszul kerestem...
Igen igazad van, érdeklődni lehet, és tényleg jó fejek a görögökicon_smile.gif A bookingot nézem rendszeresen, de bevallom nem szeretem. Nem tudok csak apartmanra szűrni. Vagyis opció van ugyan, de kiadja a hoteleket is. Sok helyen nincs ott, milyen messze van a parttól, akkor térkép funkció...de majd megszeretem:) Vagy ,mivel szimpatikus Cofffos és rizigizi szállás leírása is, megkeresem azokat célirányosan:)
Most egy kicsit leálltam a nagy keresgetéssel. Novemberben viszont tuti rárepülök megint.

# 780
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225045 Üzenet linkje2014-10-19 19:02:20  Válasz a #225044. hsz-ra Előzmény #225044

már kezd megjelenni az athén-skiathos-athén is, ami azt jelenti, h elkezdték feltölteni, vagyis hamarosan fent lesz az egész, javaslom néha pillants majd rá.
de nem ezért kérdeztem, hanem mert most volt nemrég akció a budapest-athén-budapest járatra (is), és hátha sikerült kihasználni esetleg.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
<   1 2 3 ... 51 52 53 ... 72 73 74   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu