Sarti
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 15346
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#224626 Üzenet linkje2014-09-22 17:53:37 

En a meteo.gr-t es az accuweather-t neztem, nagyabol eddig bejött amit mutattak, de persze csak 1-2, esetleg 3 napra elöre.
# 15347
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224631 Üzenet linkje2014-09-22 23:27:40 

Helló Lililuca!
Mi a következő oldalt szoktuk leginkább nézni nyaralások előtt, elég jól be szokott jönni. Itt maximum 7 napra tudod megnézni az előrejelzéseket.
http://freemeteo.hu/idojaras/s.....try=greece
Mivel nyaraltál már görög tengerparton, így nagyon jól tudod, hogy egy 24-26 fok az nem ugyanolyan Magyarországon, mint Görögországba, kint sokkal kellemesebbnek érzed ugyanezt a hőmérsékletet. Inkább szerintem az a lényeg, hogy az eső ne essen hosszasan. De ne izgulj, a jó időt megrendeltem nektek is, ha mégsem jön össze, akkor majd fújok felétek Zakynthosról egy kis meleget. Kellemes nyaralást kívánok Nektek Sartin!
Szia: Andi

# 15348
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#224706 Üzenet linkje2014-09-27 13:41:45 

Mi is hazaértünk Sartiról. Sokat nem akarok írni, csak pár képet szeretnék megosztani, illetve a kedvenc helyünket, ahol valami csodálatos színekben pompázik a tenger, nagyon bájos kis öböl, és a Narancspart simán elbújhat mellette, pedig attól kb 350 méterre van észak fele (albumban az első négy kép). Itt volt szerencsém polipokkal is találkozni. icon_smile.gif

ALBUM

# 15349
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224821 Üzenet linkje2014-10-02 15:33:27 

Süt a nap! Gyönyörű, KÉK a tenger és hatalmas a hullám icon_smile.gif
# 15350
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224864 Üzenet linkje2014-10-04 18:10:00 

# 15351
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#224866 Üzenet linkje2014-10-04 19:01:37 

maciG!
Szuper az albumod,az utolsó kettő nagyon különleges,én ilyet nagyon ritkán látok-lévén állandó főszezoni uats vagyok,akkor nem nagyon van ilyen!

# 15352
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nick26
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225077 Üzenet linkje2014-10-24 16:49:55 

Sziasztok, szeretnék érdeklődni, hogy járt-e vki Sartin az Ibusz Avra apartmanjában? Ha igen, akkor mit lehet róla tudni? pl. közel van-e a kiépített tengerparthoz stb.? Üzletek vannak a közelben?
# 15353
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vadevezõs
Aktív fórumos
Aktív fórumos
373 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225083 Üzenet linkje2014-10-24 22:31:49 

Szia Nick!
Az Avra apartman a központhoz és a parthoz is közel van.Alap felszereléssel,aludni jó.A közelben boltok sokasága,az aljában gyrosos,régebben étterem volt.Van egy fedett csomag lerakó hely ahol indulás előtt raktározzák a holmit és vigyáznak is rá.Maga az épület kicsit már régi.Van jobb szebb igaz nem ibuszos

# 15354
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225084 Üzenet linkje2014-10-25 07:51:46 

Helló Nick!
Maximálisan egyetértek Vadevezőssel minden egyes mondatával. Maga a ház nincs rossz helyen, mert tényleg nagyon közel a part, illetve minden egyéb (pékség, halbolt, húsbolt, supermarket, kisebb boltok, ajándékboltok, gyorséttermek, tavernák) stb., hiszen ez a ház az ófaluban található.
Sok-sok évvel ezelőtt laktunk egyszer ott. Az biztos, hogy nem a legjobb állapotú házról van szó. Már akkoriban ráfért volna egy kis felújítás. Mi tavaly ott laktunk a közelbe, és egyik alkalommal, egy fiatal párral beszélgettünk a parton, akik az Avrában laktak. Tőlük hallottuk, hogy ilyen irányú változások nem igazán történtek az elmúlt években, konkrétan az ő stúdiójukban szétesőben volt a hűtőjük, és állítólag a fürdőben is elég irdatlan állapotok uralkodtak. És mikor ezt szóvá tették a tulajnak, akkor azt a választ kapták, ha nem tetszik, akkor el lehet menni máshová. Nem túl barátságos volt a válasz, de végül is ez a tulajt minősíti. Már ránézésre is egy elég unszimpatikus ember. Ha ott laktok majd, ha nem, így is, úgy is biztosan találkoztok majd vele, ha busszal utaztok. Mert ahogy Vadevezős írta is, az Avránál van a gyülekező a hazaindulás napján. Oda a lépcsőhöz (lépcsőre, ház elé meg ahová csak fér) van kipakolva több száz ember bőröndje, miután 9-kor mindenkinek el kell hagyni a szállást. Elég irdatlan állapotok uralkodnak ott olyankor.
Mindent összevetve, egy dolog tuti, ha bármelyik ismerősünknek Sartin kellene egy jó apartmant mondani, egészen biztosan nem az Avra lenne. Azt hiszem ezzel a mondattal el is mondtam a véleményem a házról.

Ha mindenképpen Ibuszos szállást akartok, akkor nekik vannak jobb helyeik is, akár mondjuk a Katerina (vigyázz 2 ilyen nevű ház is van Sartin közvetlen egymás mellett, ez nem a tengerparti kék-fehér ház, de az Ibuszos Katerinához is nagyon közel a part, pékség és a bolt szó szerint a szomszédba van), Asteras vagy a Virozi.
Az Asteras szintén egy jó ház. Közel a pékség és a bolt itt is, illetve a part sincs messze, és az ófalu is nagyon-nagyon közel van hozzá. A Virozi Sarti Village rész végén található, de innen is egy kis sétával minden megközelíthető, a part nagyon közel van itt is. És ettől a háztól egy kisebb gyaloglással könnyen elérhető Sarti Beach sekély vizű, nagyon puha homokos partja is, amit nagyon sokan kedvelnek.
De, ha ketten mennétek csak, akkor az Ibusztól, mindenképpen a Spanost ajánlanám, nekik az a legjobb ház a kínálatukban már évek óta (legalább is szerintünk). Mi nagyon szerettük azt a házat. Part egy kis túlzással karnyújtásnyira (tényleg nagyon közel van), kis boltok, pékség a közelbe, és az ófalu is egy kis kellemes esti sétával, igazán könnyen elérhető. Jó állapotban van a ház belül és kívül is, látszik, hogy odafigyelnek rá a tulajdonosok.
Szia: Andi

# 15355
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225087 Üzenet linkje2014-10-25 18:06:45 

A Spanost én is csak ajánlani tudom,2 éve,mikor a tesóméknak kerestem ott szállást,alaposan körüljártam.Ha a Youtuben beiros a keresőbe több kis video is feljön,saját szemeddel is megnézheted.
# 15356
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nick26
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225103 Üzenet linkje2014-10-26 17:21:51 

Sziasztok, a Spanostól a kiépített strand, nyugágyak stb. messze van? illetve melyik a jobb: Virozi vagy a Spanos?
# 15357
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225104 Üzenet linkje2014-10-26 17:56:20 

Nick egyértelműen a Spanos a jobb választás. Nekünk nem volt bajunk anno a Virozival sem, ezért is mertem azt is leírni neked. De a két ház közül a Virozi a régebbi, így azt kell, hogy mondjam, sokkal jobb állapotú a Spanos.
Ha fizetős napágyakra vágytok az is lesz mindkét ház közelében, mert egyre több helyen van most már Sartin is kiépített napágy, napernyő sáv, aminek megmondom őszintén, mi annyira nem örülünk, mert "felszabdalják" ezzel az egybefüggő, gyönyörű, hosszú partrészt. De szerencsére Sartinak nagyon-nagyon hosszú, széles partja van, így bőven jut hely mindenkinek. Úgy, hogy emiatt nem kell aggódnotok, lesz ilyenre lehetőség, ha szükségetek lesz rá.
Megkérdezhetem, hogy csak Ibusz-ba gondolkodtok?

# 15358
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225105 Üzenet linkje2014-10-26 18:43:17 

A Spanos közvetlenül a parton van.Az erkélyről nézheted a napernyődet,ha felmégy valamiért(ha tengerre néző szobát választassz...valamennyi felára van.)
# 15359
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nick26
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225118 Üzenet linkje2014-10-29 16:44:24 

köszönöm az információkat
# 15360
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225121 Üzenet linkje2014-10-29 21:37:39  Válasz a #225104. hsz-ra Előzmény #225104

..."mert egyre több helyen van most már Sartin is kiépített napágy, napernyő sáv, aminek megmondom őszintén, mi annyira nem örülünk, mert "felszabdalják" ezzel az egybefüggő, gyönyörű, hosszú partrészt. De szerencsére Sartinak nagyon-nagyon hosszú, széles partja van, így bőven jut hely mindenkinek. "

Sajnos pár év és ugyanaz lesz mint az Olasz tengerpart, semmi mást nem látni a parton csak a napernyő erdőt. Részemről ez egy iszonyat.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 1023 1024 1025 ... 1105 1106 1107   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu