Hova utazzak?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 256
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225467 Üzenet linkje2014-11-29 19:38:35 

Elolvasva a beszámolót,és megjegyezve,hogy az irója sem rokonom,sem ismerősöm,azért elmondanám,hogy én csak olyat találtam,hogy tényként leírja,hogy vannak kabócák...nem láttam,hogy idegesitette volna...
egyébként ,látva és olvasva a dolgokat,amik felbosszantották,itt a fórumon sokan-majdnem mindenki-türelmesebb és nyugodtabb utazó...engem sok minden meg sem érintene abból,amiket irt...DE és itt Macig-nak cimezném:szeritem is igaza van abban,hogy Korfu a leggyengébb láncszem a Jón szigetek között-mindegyiket voltam,a kisebbeken is(Ithaka,Paxi-Antipaxi,Meganissi stb)Az utolsó bekezdése felsorolását értem,és be is tudom helyettesiteni görög nyaralóhelyekre...pl.pancsolás-napozás ,inkább Sarti,művészeti élményekkel kapcsolva a nyaralást inkább Tolo,Kamena Vourla,stb...
mielőtt a Korfu-fanok megköveznének,ez a szubjektiv véleményem,és Maci ezt kérte!

# 257
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225470 Üzenet linkje2014-11-29 20:11:08  Válasz a #225467. hsz-ra Előzmény #225467

igazad van, valóban nem volt szó idegesítő kabócákról. mivel link nem volt így egy másik beszámolóra asszociáltam, de kigugliztam ezt és ebben szó nincs ilyesmiről.

viszont, a posztban nem csak a jón-szigetek között rangsorolnak, hanem az összes között, pontosabban a 'fontosabbak között', jelentsen ez bármit is. emellett (de ez csak csacsogás már, csak kicsit ledöbbentett ez a cucc...) sorolni lehetne a beszámolóban a visszás dolgokat, a személyenként 18-25 eurós éttermi áraktól az 'olaszos jellegű' kaják fogyasztásán és a koszos tengervizen át a nem szép kerkyrai óvárosig és a balul sikerült irodázásból eredő problémákat is korfuinak tulajdonításig.
Persze az írás már ötéves, lehet azóta változtak a dolgok. Mindenesetre én az autóbérlésen kívül (ami tényleg drágább, mint szerte az országban) nem találtam kellemetlenségeket, pedig sokáig tartottam ettől a szigettől.

# 258
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225475 Üzenet linkje2014-11-30 08:14:10 

Értelek,rollo!Maci kérdezett olyan embereket,akik már voltak a "fontosabb szigeteken"-nekem mondjuk mind az volt,ezért irtam,amit gondolok.Egyébiránt azért is jó,ha ilyeneket is látunk-olvasunk,mert igy kitűnik,kinek-kinek mi az igénye-elvárása.A posztolónak -az irásából látszik-,az egyik legfontosabb a nyaralás alatt,hogy pöpecül menjen minden,percre pontosan,ahogy ő azt elképzelte,és ő legyen az események felett az úr...neki nyilván sokminden gond.Míg van,aki élvezi,hogy sodródik a történésekkel,véletlen helyzetekbe keveredik-mondjuk eltéved a görög kitáblázottságban...és ennek fényében értékeli a posztot.
# 259
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225478 Üzenet linkje2014-11-30 08:46:32 

Nekem jó pár éve, mikor voltunk még tetszett Korfu, bár nem sok helyre tudtunk elmenni, Paleokastritsa a szivem csücske volt. Én személy szerint voltam más helyen, ami jobban a szivemhez nőtt, de maga a sziget igazán szép, megéri legalább egyszer megnézni. Egyelőre azt mondom, hogy mostanság nem oda mennék vissza, ha választani lehetne, de ki tudja, egyszer talán még megnézzük tüzetesebben. icon_smile.gif
Én speciel az ókori kultúra emlékeit hiányoltam a legjobban a szigeten, nekem az elengedhetetlen egy görög nyaraláshoz. icon_smile.gif

# 260
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsokri
Aktív fórumos
Aktív fórumos
381 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225547 Üzenet linkje2014-12-04 16:22:54 

Mi idén voltunk másodszor Korfun. Azt gondolom annak is megvan az előnye, hogy már kicsit "lejárt lemez". Ha érted mire gondolok: az egyik legkorább elérhető helyről beszélünk, s gyanítom, aki járt már görög szigeten, azok közül majdnem mindenki volt már. Nem annyira menő. De rosszabb lenne társainál? Mármint úgy értem, hogy a szigetcsoport tagjai közül, mert nyilván ne hasonlítsuk mondjuk a Kykládokhoz. Szerintem a MILYEN SZIGET-et csak az alapján lehet általánosságban besorolni, hogy mennyire zöld-kopár, vagy inkább természeti látnivalók vagy történelmi látnivalók vannak. MInden ettől jobban való szűkítés kicsit sántít, mert ilyenkor már érdemes körzetekre, városokra, településekre lebontani. Szerintem Korfu nagyon kellemes sziget. Mindent meg lehet találni icon_smile.gif
# 261
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lujzia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
107 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225549 Üzenet linkje2014-12-04 20:44:23  Válasz a #225452. hsz-ra Előzmény #225452

Macig! Mi Ypsosban laktunk, tetszett a part,tiszta volt a viz. A jó elhelyezkedése miatt kiindulópontnak teljesen megfelelt. Este volt nyüzsgés, lehetett nézelődni. Sok mindent nem láttunk a szigeten ,de ennek ellenére nagyon megtetszett. Korfu megszerettette velem Görögországot. icon_smile.gif
# 262
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225554 Üzenet linkje2014-12-06 07:16:32  Válasz a #225452. hsz-ra Előzmény #225452

szia Maci

sikerült a döntést meghoznod ?? kíváncsi leszek a választásra.
vagy vársz még valamelyik iroda ajánlatára??
végig gondoltam amiket a múltkor írtál, szerintem Kréta is nagyon tetszene neked.
vadregényes és látni valókban is bővelkedik.
üdv
gémike

# 263
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225558 Üzenet linkje2014-12-06 13:52:54  Válasz a #225554. hsz-ra Előzmény #225554

Szia!

90%- hogy Korfu lesz. Krétán rengetek szebbnél szebb part van, de nekem nagyon kopár. :S

# 264
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
éva67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
86 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225561 Üzenet linkje2014-12-06 18:12:08 

Pedig Krétát kár kihagyni.Nekem eddig az a favorit!Szerelem első pillanatban ahogy a gépről leszálltam.
Olyan illat sehol nem volt.És pont a száraz növények illata.Igen kopár de csodálatos hely.

# 265
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225563 Üzenet linkje2014-12-07 09:45:29  Válasz a #225561. hsz-ra Előzmény #225561

Nincs elvetve Kréta, csak elhalasztva, mert a partok nekem is nagyon tetszenek (főleg a lagúnák) icon_smile.gif
# 266
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aniko97
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226004 Üzenet linkje2015-01-11 21:36:31 

Sziasztok ! Több helyen próbáltam már érdeklődni Kithyria szigetéről. Tapasztalatokról, véleményekről. Sajnos nem reagált senki ezzel a szigettel kapcsolatba. Tud valaki segíteni ?????
# 267
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Adel1975
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
7 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226005 Üzenet linkje2015-01-11 21:49:38  Válasz a #226004. hsz-ra Előzmény #226004

# 268
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Aniko97
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226006 Üzenet linkje2015-01-11 22:00:05  Válasz a #226005. hsz-ra Előzmény #226005

Köszönöm kedves vagy! icon_biggrin.gif Ezt megtaláltam csak egy kicsit frissebb infó is jó lenne!
# 269
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#226008 Üzenet linkje2015-01-12 08:42:01 

# 270
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pucsido
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
39 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226105 Üzenet linkje2015-01-16 03:02:23 

Thassos, kefalonia, lefkada? Nem igen tudok donteni. Thassosra szeretnek igazabol, de par beszamilo utan ketelkedni kezdtem. Mert nekem alapveto hogy juliusba mind a 7napon forrosag legyen. Kefalonia/lefkadan jo forman biztos megkapnam. Viszont kepek alapjan Thassos nagyon szepnek tunik sok szep tengerpart, szep termeszetben bovelkedik.to vizeses Turazasi lehetoseg stb. Kepek alapjan ez nem mondhato el a masik ketto szigetrol, nagyon koparnak tunnek keves lehetoseget latok bennuk. Mintha nem lenne annyi szep partja stb mint Thassosnak. Tavaly Zakynthoson voltunk.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 ... 17 18 19 ... 31 32 33   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu