Autóval Görögországba
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
Hozzászóló Üzenet
# 14551
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz

Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225117 Üzenet linkje2014-10-28 20:50:57  Válasz a #225114. hsz-ra

Köszönöm, Fabian56!
# 14552
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kaliber

Aktív fórumos
Aktív fórumos
265 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225284 Üzenet linkje2014-11-20 19:07:01  Idézet innen: #224890

melus16 írta:
.........Kicsit több, mint egy hete érkeztünk haza, a többedik autós utunkról. Leírnám, ezúttal mikbe keveredtünk az autó által.
Míg egyszer csak halk fura hangokat hallottam a kerék felől, de tovább fülelve abba maradt, és betudtam, az úton lévő hibáknak, vagy hogy valamire rámentünk. Elsőként az assisztunk számával próbálkoztam, de sajnos nem jártam sikerrel, egyszerűen nem kaptam vonalat. Nem értem miért.... Többszöri, több telefonos próba után feladtuk, és amellett döntöttünk........ .


Szia!
Most olvastam még csak a "kalandotokat" örülök hogy ilyen szerencsésen zárult a nyaralásotok,de engem az egész történetben az zavar hogy a biztosítót nem tudtátok elérni, tehát amiért fizettetek szolgáltatást nem tudtátok igénybe venni, ugye ez lehetett volna más időpontban is mondjuk este vagy hétvégén, ahol kellett volna a "telefonos" segítség. Szerintem megérdemelnék hogy a nevüket megtudjuk, hogy a jövőben még véletlen sem kössünk náluk assistance biztosítást.

# 14553
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melus16

Törzstag
Törzstag
1763 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225290 Üzenet linkje2014-11-21 00:33:25  Válasz a #225284. hsz-ra Előzmény #225284

Szia Kaliber!
Félreértesz, nem a biztosítót nem tudtam hívni, hanem semmit se! Egyikünk telefonjáról sem! Negyedórával később, már az autójavító műhelyből simán hívtam a páromat, aki ott maradt az autónál. Tehát valami gikszer volt az éterben.... icon_wink.gif

A másik dolog, épp november van, itt a kötelező biztosítás szezonja.... Nekünk ehhez kapcsolódó assistunk van, szinte fillérekért egész évre. Az autónk - nem a fentebbi - elmúlt 10 éves. Szerintem ez így kevesebb költség évente, érdemes átgondolni, utána nézni.

# 14554
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelemen77

Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225300 Üzenet linkje2014-11-21 10:52:02  Idézet innen: #225290

melus16 írta:
Szia Kaliber!
Félreértesz, nem a biztosítót nem tudtam hívni, hanem semmit se! Egyikünk telefonjáról sem! Negyedórával később, már az autójavító műhelyből simán hívtam a páromat, aki ott maradt az autónál. Tehát valami gikszer volt az éterben.... icon_wink.gif

A másik dolog, épp november van, itt a kötelező biztosítás szezonja.... Nekünk ehhez kapcsolódó assistunk van, szinte fillérekért egész évre. Az autónk - nem a fentebbi - elmúlt 10 éves. Szerintem ez így kevesebb költség évente, érdemes átgondolni, utána nézni.


Szia Melus!
Kötelező biztosítás témája kapcsán.
Kérlek - akár privát üzenetben -, írd meg, melyik ez a biztosító.
Most tényleg aktuális nálunk is.
Előre is köszönöm a segítségedet.
Üdv,
Tibor.

# 14555
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Turbogabor

Aktív fórumos
Aktív fórumos
85 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225577 Üzenet linkje2014-12-08 09:48:24 

Halihó sziasztok!

Úgy tűnik idén valami fertőzést összeszedtünk Göröghonban, mert 3 hét variálás után végül is úgy döntöttünk jövőre is ide megyünk és szintén kocsival! Szállás nagyjából lefoglalva, úgyhogy július 18-ig várom a friss infókat az úttal kapcsolatban, most már mint nem első bálozó icon_smile.gif Édesapámék is kedvet kaptak, úgyhogy külön kocsival jönnek velünk. Természetesen ha én is új átadott pálya szakaszról értesülök, jelentkezem. Jelszó: Röszkét soha többet ne lássam (a talit is Tompára beszéltük meg már most:)

# 14556
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AncsaPancsa

Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225931 Üzenet linkje2015-01-08 12:26:25 

Sziasztok ! Mi 06.29-én indulunk Thassos Skala Potamia -ra. Az autónkba van még 2 szabad hely,ha akad valaki írjon. 9-én indulunk vissza. Tehát 9 éjszaka lesz kinnt.
Esetleg azonos indőpontba indulókkal is egyeztethetünk,menjünk együtt. Tavaly is társultunk ,szuper volt az út,gyorsabban telt !! icon_smile.gif

# 14557
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kovimi77

Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225976 Üzenet linkje2015-01-10 19:26:59 

Szia! Mi is 06.29-én indulunk.Ti hánykor tervezitek az indulást?
# 14558
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca

Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225994 Üzenet linkje2015-01-11 17:36:49 

Sziasztok-Mi idén augusztus végén megyünk elöször kocsival Sartiba. Szeretnénk féluton valahol aludni. Azt néztem hogy Nis kb a felénél van. Tud Ott valaki ajánlani szállást amit már próbált is?Vagy hol érdemes aludni?Mindenképp napközben akarunk utazni.
# 14559
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz

Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225995 Üzenet linkje2015-01-11 18:19:40  Idézet innen: #225994

lililuca írta:
Sziasztok-Mi idén augusztus végén megyünk elöször kocsival Sartiba. Szeretnénk féluton valahol aludni. Azt néztem hogy Nis kb a felénél van. Tud Ott valaki ajánlani szállást amit már próbált is?Vagy hol érdemes aludni?Mindenképp napközben akarunk utazni.


Szia Lililuca!
Nisben nem, de ettől 45 km-re Leskovácban szálltunk már meg a Gros hotelben!
Merem ajánlani nekünk nem volt semmilyen rossz tapasztalatunk.
nagyon hangulatos kerthelyisége van aránylag jó árakkal, hatalmas választék a svédasztalos reggeliben. Maga a szállás ár is kedvező.

A Bookingon foglaltuk, hitelkártya szükséges hozzá.
Az idén is ott fogunk haza felé megszállni, odafelé egyhuzamban szoktunk menni, de visszafelé beiktatunk egy-egy látnivalót, most, majd Edessát és környékét nézzük meg.

Üdvözlettel, Csarlsz

# 14560
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca

Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225996 Üzenet linkje2015-01-11 19:05:27 

Köszi CSarlasz! Meg fogom nézni azt a szállodáticon_smile.gif MI meg pont csak odafelé szeretnénk megszállni valahol. Vissza jövünk egyhuzamban mivel úgy is reggel 8 körül el kell hagyni a szállás.
# 14561
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca

Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225997 Üzenet linkje2015-01-11 19:36:20 

Oda ahova mondtad, már nem volt hely mikor nekünk kellett volna de ugyan ott Leskovacnál foglaltam ezt a szállodát. Hotel Bavka. Nagyon szuperül néz ki:) És tök jó mert nem kell bemenni a városba hanem ahogy lehajtunk Leskovac felé már ott is van:) Köszi a segítséget mert én csak Nist néztem de itt szuperebb lesz.
# 14562
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Suvimarta

Aktív fórumos
Aktív fórumos
279 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225998 Üzenet linkje2015-01-11 19:37:49 

Liliuca!
Ellenvélemény Gros Hotel Leskovacról: Lepukkant, koszos , igénytelen 2012-ben.
Az étterem a hotel mellett valóban remek!Finom ételek, figyelmes kiszolgálás, normális árak.Azt én is merem ajánlani!
Csarlsz keresem a szállást, amit még egy fórumtárs ajánlott -Kissas- talán Niska Banjan, ha megvan bedobom:-)

# 14563
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz

Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226000 Üzenet linkje2015-01-11 20:12:58  Idézet innen: #225998

suvimarta írta:
Liliuca!
Ellenvélemény Gros Hotel Leskovacról: Lepukkant, koszos , igénytelen 2012-ben.
Az étterem a hotel mellett valóban remek!Finom ételek, figyelmes kiszolgálás, normális árak.Azt én is merem ajánlani!
Csarlsz keresem a szállást, amit még egy fórumtárs ajánlott -Kissas- talán Niska Banjan, ha megvan bedobom:-)


Mi tavaly voltunk ott, tiszta, szinte új bútorok, új fürdőszoba berendezés, légkondi.
Nem gondolhatod komolyan, hogy egy lepukkadt szállodádat volna képem ajánlani?

# 14564
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Suvimarta

Aktív fórumos
Aktív fórumos
279 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226001 Üzenet linkje2015-01-11 20:23:26 

Csarlsz!
Ne vedd a szívedre!Azt írtam ellenvélemény és 2012-ben!!! Akkor is volt klíma, meg minden amit egy hotel kínálhat, de koszvadt mocskos volt! Ezzel nem téged minősítelek! Azóta ezer dolog változhatott, de mi ezt tapasztaltuk!

# 14565
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Évuska

Aktív fórumos
Aktív fórumos
242 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#226003 Üzenet linkje2015-01-11 21:13:27 

2013. június végén voltunk ebben a hotelben. Akkor kezdhették az átalakítást,mert már ott volt a sok építőanyag. Sajnos mi is azt tapasztaltuk, amit suvimartáék. Azóta már biztos másképpen néz ki. Az idén olyan szállást kerestem, ami közelebb van a határhoz és az autópályához is. Vranje településen az M Garni Hotelben fogunk megszállni. Bookingen foglaltam. Ha jól emlékszem 30 euró reggelivel a 2 ágyas szoba.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Autóval Görögországba
<   1 2 3 ... 970 971 972 ... 1324 1325 1326   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu