Mediterrán tombola
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 706
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Lerana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
79 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225702 Üzenet linkje2014-12-19 10:02:04 

Facebook oldalukon láttam erre irányuló kérdést, ott azt írták, hogy januárban lesz róla hír.
Már nagyon várom!
Viszont ahogy elkezdtem nézegetni az ez évi helyszíneket, észrevettem, hogy a legtöbb helyen homokos-kavicsos a strand és alig van pár hely, ahol "csak" homokos.
Ez tényleg így van?

# 707
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pusedly
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225703 Üzenet linkje2014-12-19 14:19:02 

Erre nincs tökéletes válasz icon_smile.gif . Mallorcán például mindenütt homokos part van, amit tombolán kaphatsz. Szicíliában lávaköves tengerparton voltunk (szálloda saját partja), de kb 300 méterre volt homokos fizetős part (egyszer sem voltunk, annyira különleges volt a lávapart, és olyan tényleg nem sok helyen van). Mi nagyon szeretjük a nem homokos partokat, sokkal szebb a víz, igaz nem gyerekkel utazunk, majd akkor biztos más szempontok lesznek előtérben. Görögországban nem nagyon tudom, hogy milyen partok vannak, az hihetetlenül változó. (eddig ahol voltam, többségében homokos part volt görögben, talán egy kavicsos volt, egy kis szigeten) A nagyobb üdülőtelepeken, ahol esetleg kavicsos lenne a part, biztos, hogy van a közelben homokos is. Sok homokos part Európában mesterségesen lett kialakítva, lássuk be nem egy Karib-szigetek vagyunk icon_smile.gif . Mallorcán is mesterséges homokos part van, de fantasztikusan gyönyörű. Kétszer voltunk, de bármikor visszamennénk.
# 708
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pusedly
Aktív fórumos
Aktív fórumos
80 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225704 Üzenet linkje2014-12-19 14:38:24 

Már annyira mennék nyaralni, hogyha meglátok egy tengerpartos pálmafás képet, összeszorul a szívem. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
# 709
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225705 Üzenet linkje2014-12-19 18:32:31 

Mi már kétszer utaztunk tombolával, 2015ben is szeretnénk. A repülős apartmanost választottuk, szerintem az a legjobb kategória árérték arányban. Zakintoson és Korfun voltunk, Kefalónia Karpatos Kréta jöhet.
# 710
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kukucska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
53 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225706 Üzenet linkje2014-12-19 19:45:05 

Mi is várjuk nagyon már icon_biggrin.gif mi buszosat szeretnénk, tudom hogy a repcsis jobban megéri, de mi nem repülünk nem szeretjük, ja és ha már a két gyerkőcöt lepasszoljuk a nagyinak 3és 1 évesek lesznek akkor inkább már 10nap mint 7 icon_lol.gif
# 711
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225707 Üzenet linkje2014-12-19 22:21:23 

rebus,nem tennéd meg,hogy irsz pár sor beszámolót,mit kaptatok Zantén és Korfun?Erősen úgy néz ki,mi is tombolázunk 2015-ben.Igaz,leginkább Kréta,Kefalonia tenne boldoggá,de a többivel is jó tizstában lenni!
# 712
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225708 Üzenet linkje2014-12-20 08:08:34 

Kukucska nem akarlak nagyon elkeseríteni, de busszal a 10 napnak meghirdetett kirándulásnál is valójában a nyaralóhelyen 6 teljes napot, és 2 fél napot vagy kint.
# 713
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kukucska
Aktív fórumos
Aktív fórumos
53 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225709 Üzenet linkje2014-12-20 09:25:29 

Tudom, nem előszőr utazom icon_smile.gif de a fiaim a buszon nem lesznek ott icon_smile.gif és én már ott pihizhetek
# 714
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225710 Üzenet linkje2014-12-20 17:18:54 

Miskolciutas, 2012-ben voltunk Zakintoson egy olyan apartmanban ami már nem szerepel a kínálatban, helyette van a Ragasia vagy valami hasonló, ez mellett voltunk. Közel a tenger, homokos, napágy 5 euró. Érdemes autót bérelni és így bejárni a szigetet, a fakultatív programok közül , kihaggyhatatlan a Navagió öböl. Lélegzetelállító!!!!! Korfun 2013-ban voltunk ott méginkább kell autót bérelni, mert a szigettúra egy rohanásból áll és drága is. Paleokastritsa fantasztikus, Sidari Canalde more egyszer érdemes megnézni, Sissi palota Vlacherna monostor egér sziget szintén kotelező, nekem nagyon tetszett, gyönyörű eldugott partok, Paxos_Antipaxos kimaradt, de szívesen visszamennék. Panoráma apartmanban voltunk kicsit messzeb a parttól, de csodálatos kilátással a tengerre + medence. Fakultatív fele annyiba kerül lent a parton ki van táblázva és a büfés is kínálja a hajókirándulásokat. 2014 belföld, idén remélem lesz tombola mert mennéééééénk. Ha van kérdés szívesen válaszolok
# 715
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fszeva
Aktív fórumos
Aktív fórumos
203 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225711 Üzenet linkje2014-12-20 17:19:25 

Lerana, köszi szépen az infót icon_smile.gif
# 716
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tallér
Aktív fórumos
Aktív fórumos
456 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225713 Üzenet linkje2014-12-20 17:36:27 

Én is már türelmetlenül várom a tombolát remélem nem hiába várunk rá!!!!!
# 717
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225717 Üzenet linkje2014-12-21 08:59:44 

Köszi,rebus a választ.Voltunk már Zantén is és Korfun is,konkrétan a szállás érdekelne...Zante az Agios Sostis-Laganas megoldás miatt sem tetszett,de sokan azt mondják,megérdemel még egy esélyt.Ám akkor sem örülnék,ha még egyszer ott kéne lakni,ha kocsival furikáznánk egy hétig is...Korfun Sidari volt,amit én szerettem,de látom,hogy Ibusznál délkeleti falvak vannak.A Panoramat sokan dicsérik,még nem merültem el ebben a területben.Ebben segithetnél,akár képekkel,akár térkép-leírással,hogy melyek a "gyönyörű ,eldugott öblök",utánanéznék.
Apartmanos repülős kategóriában gondolkodunk.Feltétlenül kizárnánk Bulgáriát,ugye a Chalkidiki,O.Riviéra nem valószinű,így a második kizárandón gondolkodom.Zante és Korfu között dől el ez szerintem-elnézést a két sziget imádóitól...

# 718
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225732 Üzenet linkje2014-12-22 16:19:34 

Miskolciutas, csak most látom, gyakorlott utazó vagy akkor nem biztos, hogy újat tudok neked mondani. Zakintoson Tsiliviben voltunk, Korfun Moraitikán. A szállások mindenhol majdnem ugyanolyanok, álltalában a tenger távolsága miatt maradnak meg ezek az apartmanok amiket kiosztanak a tombolások között, szerintem. Kezdő fórumos vagyok, de úgy látom, szigeteket kapott mindenki a nyáron. Bulgáriát én is kihagynám. Legszívesebben Kefalóniára mennék, Krétára is, de nem szívesen hagynám ki Santorínit, mert most nem fér bele.
# 719
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225737 Üzenet linkje2014-12-22 19:28:46 

szia rebus!Igaz,voltunk már sok helyen,de tombolázni most akarunk először,így biztosan tud újat mondani,aki már utazott így.Az eldugott korfui kis öblökről írhatnál,mondjuk na korfui topikban...majd figyelem!
# 720
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Cicmarek
Aktív fórumos
Aktív fórumos
207 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225762 Üzenet linkje2014-12-25 08:38:49  Válasz a #225713. hsz-ra Előzmény #225713

Facebookon olvastam az Ibusz oldalán:
Tervezzük jövőre is a Mediterrán Tombolát, de biztosat csak 2015 januárjában tudunk mondani!
Üdv: IBUSZ

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 47 48 49 ... 125 126 127   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu