Tolo
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 7711
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225728 Üzenet linkje2014-12-22 10:01:05 

Szia AGICA2!

Mi 3 évvel ezelőtt voltunk az Elektrába.Nekünk az tetszett,hogy a központban volt/Maga Toló nem nagy,a főutcája a Sekeri,itt vannak üzletek,de nem volt több üzlet/ruha,ajándék mint Pori-Plagia/ 2 nagy élelmiszerbolt,és 3-4 kisebb.Gyros pita Tsiros.Az Elektrából kilépve balra fordulva,10 méter a főútca,buszmegálló,és egy pékség.Nem nevezhető hotelnek,inkább apartman szintű.Egy család testvérpáré A Thetis Apartman,és külön a Thetis Hotellel,ezért használható a medence.Aug.-ban esetleg mi is megyünk,én az Elektra és az új szállás közt vacillálok,megéri -e főszezonban 2*5 ezret az Elektra a reggeli miatt..Kicsi a szoba,amelyik hátra néz,mi abban voltunk,az nyugodt,a tetőket látni,ami előre,oda egész nap tűz a nap,és a szemközti Thetis hotel medencéjét látni,meg oldalról a tengert.Nekem a meleg ellenére ez az utcafronti tetszett volna.Régi fa ágyak,összetolt,középre takarót tettünk kiékelni,szekrény nem szokványos,falba épített,csak akasztós,hűtő van csak.Fürdő zuhanyfüggöny,és törülköző-lábtörlő van,mosdó alatt-fölött szekrény. Naponta jött felsöpörni az albán nő,de ha hátrateszem a 2 kezem,szebb lett volna a végeredmény,2 hétig voltunk,de pár nap utánondtuk,hogy ne is jöjjön be.Reggeli: Szigorúan 8.30 mert töltenek utána ,de keveset.Tej,kávé,1 főtt tojás fejenként,müzli,lekvár,2 fajta parizer jellegű felvágott,narancslé olcsóbb.Mindig ugyanaz.szóval a fekvése az 1 előnye.Én néztem honlapon az új szállást Yanna's ,nagyon szép,mellette van /elvileg a görög honlap szerint lehet használni a medencét,/ egy szálloda ,banánligetben lévő medence is csúcs,betájolni a Limonia környékére rakom.Unic volt idén a Limoniába,ő azt írta táncolni lehetett olyan nagy,a kanyar utánra tettem helyrajzilag,ő segít neked ezzel a szállással kapcsolatban,és hátha tudja merre van pontosan az új szállás.Hát,sokat segítettem,lehet még jobban elbizonytalanítottalak.

# 7712
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225729 Üzenet linkje2014-12-22 10:08:04 

Szia Rep icon_smile.gif Örülök Neked! Valahogy sejtettem.... akkor én döntöttem is, remélem lesz még hely a Limoniába. Mi szeretünk jókat enni, főleg reggelizni az erkélyen.... ez felejtős akkor nekem. Viszont elkeserít, hogy kevés üzletet írsz... azt gondolom, Parga az idén magasra tette a mércét... de most végre Tolo jön...
Most a szokásos hülye kérdésem jön: Időjárás? Május 16 , vagy Június? a víz Nektek milyen vot? Mikor voltatok? Senkit nem olvastam, aki olyan elvetemült lett volna, hogy Májusban utazzon...

# 7713
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225734 Üzenet linkje2014-12-22 17:15:34 

Szia AGICA2!

Jól emlékszem te voltál idén Plagián,majd szezon végén a Granddal Pargán? Érezted a különbséget?
Hát igen,Parga egy ékszerdoboz,a szerelem hely Görögországban nekem ,és a 7 éves lányomnak is,főleg te minőségi szálláson,és TOP 10-es i.vezetővel találkoztál.Feri és a családja átlagon felüli.Mi Apollonnal megyünk mindig ,a gyerekkedvezmény miatt ill.a csúcs buszsofőrök miatt,de klasszisokkal jobbak a legtöbb helyen a GT.szállásai/talán kivétel pont Sarti,és Toló/mint az Apolloné,és az i.vezetői is./Itt kivétel nekem Paja,Myrtill,és Paralián Emese személye,náluk ők a jók,szerintem.Sarti már be van fizetve a Klio jún.5,a még kérdéses,ami marad márc.elejére.Paraliára a gyrosos barátaink miatt akar a párom menni/idén nem voltunk náluk/,ha oda nem lesz hely aug.16-ra,akkor egy 6-os rangsorlistám van az Apollonnál: Parga-esélytelen,Lefkada-szerintem ez is,Toló-ez a legesélyesebb ide mindig van Last M.hely is,miért ne lenne márciusban,főleg több éve nézegetem,Elektrába mindig van hely főszezonba,utána Pori.Csak hétfői indulás lehet.Ha,egyik helyre se lenne,néztem Holiday Lines Paralia,és Anett Tours Pori/Platamonas,vagy Bulgária -Robinson apartman,de ezek kb.20-25 ezerrel többek /3 főnél mint az Apollon.Ezért jöhet szóba Toló nálunk,nem ez a cél egyébként.Mivel Toló Athénhoz van közelebb,tuti jobb idő lesz akkor,mint Stavros-Thassos vonalon.Én kb.24-26 fokra saccolom május közepét.Mi ott június első 6-tól voltunk.1 főutcája van,egymás melletti házak/nem úgy mint Nei Pori ami falu jellegű,nekem Pori a legkevésbé tetsző,Plagia mellett az esti élet része,a partja csodás/10 ajándéküzletnél nincs több,én unatkoztam este,de én Parga-Paralia esti életéhez szoktam.Pár koktélbár,3-4 pita gyrosos,annyi nyüzsi lesz,mint Plagian.Nafplio ami városa amit látni kell,nagyon szép kisváros,könnyen lehet tájékozódni,és onnan még Argolis egy másik nagy város.Piac nagyon jó,erőd,kikötő,sikátorosabb utcák/nem annyira mint Parga/ Az új szállást miért veted el? Igaz,még nincs róla tapasztalat.Ja,Tolóban isteni a narancs,kívülről csúnya,ütődött ,de mézédes, 30 centért is vettünk.

# 7714
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225735 Üzenet linkje2014-12-22 17:56:45 

Bocs Ágica,az előbbi hozzászólásomban 3 helyen eléggé érthetetlenül fejeztem ki magam.
-Június 5 már be van fizetve Sarti-Klio apartman,a második út kérdéses a hely szempontjából.
-Tolóba 3 évvel ezelőtt június első,és második hetében voltunk,két hétig,június 6-.
-Robinson Toursnál apartmant néztem,de egy csak akkor jöhet szóba ,ha tényleg egyik helyre se lenne hely március elején.

# 7715
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225739 Üzenet linkje2014-12-22 21:23:12 

Jól emlékszel, bizony icon_smile.gif Igen, valóan Parga és Feri/ Brigi , és a szállásunk top 10 első helyén volt, most is, mint egy szép álom,olyan az emlék...
Hát koppantam, első és utolsó 5 hét kiadva az Apollonnál, Tolo icon_sad.gif Nekem meg csak az a jó, mert költözök, ha sikerül....
Velünk már nem jönnek a gyerekek, le lettünk szerelve jövőre, így most sírok, mert én ezzel terveztem...a al nem akarok menni, drágább is, és nincs is wc a buszán, bár a szállásai szebbek...
Amit írsz, a Holiday Lines, már évek óta nézem.... az a busz....., mentél már velük? Én is onnan kértem ma árat, Paralia és Zakynthos lehet, de nem adom fel Tolot... Én voltam a Robinsonnal Bulgáriába, nem volt rossz, de a busz kicsit szervezetlen volt.... de olcsóság van kint...de nem görög.

# 7716
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225740 Üzenet linkje2014-12-22 21:25:12  Idézet innen: #225739

AGICA2 írta:
Jól emlékszel, bizony icon_smile.gif Igen, valóban Parga és Feri/ Brigi , és a szállásunk top 10 első helyén volt, most is, mint egy szép álom,olyan az emlék...
Hát koppantam, első és utolsó 5 hét kiadva az Apollonnál, Tolo icon_sad.gif Nekem meg csak az a jó, mert költözök, ha sikerül....
Velünk már nem jönnek a gyerekek, le lettünk szerelve jövőre, így most sírok, mert én ezzel terveztem...a granddal nem akarok menni, drágább is, és nincs is wc a buszán, bár a szállásai szebbek...
Amit írsz, a Holiday Lines, már évek óta nézem.... az a busz....., mentél már velük? Én is onnan kértem ma árat, Paralia és Zakynthos lehet, de nem adom fel Tolot... Én voltam a Robinsonnal Bulgáriába, nem volt rossz, de a busz kicsit szervezetlen volt.... de olcsóság van kint...de nem görög.

# 7717
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225749 Üzenet linkje2014-12-23 09:38:04 

Szia ÁGICA2!
Mi is majdnem így jártunk,már leadtuk a kérést Sartinál az árlista megjelenése előtt,6 apartmant választottam,egyik csak lesz alapon,és mondták,hogy júni 5 egy egész busznyi csoport.Persze nekik ez jó,nem kell szöszmötölni,mi meg sz...... Ezért írtam a listám,de így még az állandó Last M.-os Toló is kérdéses,bár mi aug.17 mennénk az még majdnem főszezon.Hasonlitgatom én is az árakat,a gyerekkedvezmény nincs sehol,ezért marad mindig az Apollon.Mi nem fogunk Aeolus-Dias Zeussal menni,a szervezetlenség/busznál/miatt,és az Apollon nagyon nem csak akar buszjegyet eladni. busznál is gondok voltak a busszal,a mi sofőreink is mosolyognak,hogy viszlát honvágy,ez van az Ibusz buszaira írva,biztos nem véletlen a mosolyuk.Mindegyik busz lerobbanhat,de eddigi harminc valahány Romcaros utam során mindig ezek a fiúk a nyerők.Igaz sok összehasonlítási alapom nincs 1-szer utaztam Zeussal,még az elején,amikor még nagy hévvel dolgozott.A Grand állati drága,pl.Parga eseténközel 30 ezerrel több,mint az Apollon Bakasa aug.17-től 3 főnél,igaz minőségibb szállással,de leesszük a különbözetet.Tolónál pont nem olyan Top szállások a GT.szállásai,mint Pargán,bár Ágiék nagyon szuperek,és Hydra-Spetses fakultatív nagyon jó.Kiváncsi vagyok mi az új hely? Olyan lesz,amit már most meglévővel össze tudnak rakni szerintem.Én Neos Marmarasban reménykedem,de lehet Parga,Lefkada környéke is,majd kiderül,remélem még idén,mert esetleg arról nem maradunk le,iroda zárva tartása miatt.Nekem Plagia csöndes lenne,Pori szintre teszem.Szerintem az Apollonnak jelezni kellene facebook oldalán legalább,hogy csoportok miatt melyik szezonba ne is gondolkozzunkeljes titoktartás van,a GT-nél mindent lehet látni akár mikor.

# 7718
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225753 Üzenet linkje2014-12-23 14:28:46 

Hát én megkommenteltem az apollon facebookos oldalán Tolot.... sztem ez nem korrekt, hogy már másnap reggel hívom őket és 10 hét foglalt...majd kimoderálnak ... most nem is aludtam az éjjel, agyaltam,hova utazzak...
# 7719
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225754 Üzenet linkje2014-12-23 17:30:16 

Tudod,mi a legnagyobb baj Ágica,hogy Sartinál is ez volt,ami biztos,mert mi is beleestünk,idén augusztusban Stavrosra kellett mennünk,mert ugyanúgy 2 helyre csoport volt,és Stavrosra is ,de valahogy 3 hely mégis lett.Akik Apollonnal megyünk,tudjuk,hogy nekik a legtöbb szálláshelyen kevés szobájuk van/kivétel Stavros,Plagia és talán Paralia/Rena ház.Jó hogy hamar betelik országosan a foglalás,még csoportok nélkül is. Mi tavaly BKK-s csoporttal voltunk,olcsóbb mint Magyarorszég.Kezdek én is beparázni,hova lesz hely aug.17-re,március elején.A Sartit teljesen már kifizettem,így fix a helyünk,és spórolni kell a másikra a 40°%-ot.Lehet,tényleg Bulgária marad,mert az Anett t.-nál,vagy a Grandnál 3-an kb.160 ezerből mennénk el,akkor Napospart szálloda olcsóbb árfekvésű kb.220ezer kajával.
# 7720
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gabrius
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225757 Üzenet linkje2014-12-24 15:39:43 

Junius elejei indulással keresek utitársat az 1ágyas felár elkerülése céljából, mondjuk Tolo-ba, vagy Korfura. Esetleg lenne kedve jönni valakinek? Vidám sármos fickó vagyok! Robogós kirándulás garantált!
# 7721
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fekikecske
Aktív fórumos
Aktív fórumos
240 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225770 Üzenet linkje2014-12-26 21:58:54 

Kedves AGICA,
remélem valahogy összejön neked Tolo mert nagyon klassz hely. Nekünk tavaly úgy sikerült, hogy augusztus elején egy visszamondott utat csíptünk meg, de hát ez egy szerencse volt. Idén szintén az utolsó pillanatban jött össze Sarti. Akik most foglalnak Toloba vagy bárhova, egy részük visszamondja.

# 7722
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225862 Üzenet linkje2015-01-04 14:51:07 

Nem hangzik rosszul icon_smile.gif De esélye nem sok van... bár Parga is így lett, de a Grandnál látom a foglaltságot, az Apollonnál semmit icon_sad.gif Nekem csak az előszezon jó idén, mert iskolaváltás, építkezés, költözés a terv... de nem adom fel még, hátha. A Granddal biztos nem bírom ki Toloig , nagyon tolják neki, alig állnak meg, és drágább is, mint az Apollon... nem tudom, mit csináljak, teljes tanácstalanság...
# 7723
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelezsike
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225863 Üzenet linkje2015-01-04 15:37:54 

Sziasztok...június elején szívesen elmennék Toloba és ehhez keresek útitársat.Tavaly egyedül utaztam,nem volt rossz de azért csak szórakoztatóbb kettesben vacsorázni és kirándulni.Ha a Granddal megyünk akkor ők az első 4 turnusban nem számítanak egyágyas felárat,és ha van hely akkor nem teszik egybe a nem együtt utazó utasokat sem.Tehát nem kellene együtt megszállnunk.52 éves vidám nem dohányzó nő vagyok nem annyira strandolni mint nézelődni és kirándulni szeretnék.Ha van valaki aki szintén nem akar teljesen egyedül lenni és utazna az kérem írjon!
# 7724
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225864 Üzenet linkje2015-01-04 15:38:45 

....érdekelne, aki a Granddal ment Toloba, hány óra alatt ért le...milyen tapasztalatokkal,vagy csak egy oldalszámot, ha már le van írva... náluk van hely még. Köszi előre is.
# 7725
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rozi56
Aktív fórumos
Aktív fórumos
86 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225885 Üzenet linkje2015-01-05 13:50:24  Válasz a #225864. hsz-ra Előzmény #225864

Szia Ágica62!

503. oldalon írtam egy rövid beszámolót. Ha vissza lapozol kb 22 óra volt az út.

Üdv. Rozi

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 514 515 516 ... 536 537 538   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu