Skopelos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
Hozzászóló Üzenet
# 796
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Exact
Aktív fórumos
Aktív fórumos
208 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225420 Üzenet linkje2014-11-26 20:50:29 

Kedves Szeles

Itt érdeklődj

http://skopelosweb.gr/en/studios/delsol

Nagyon kedves nyugdíjas házaspár a tulaj. És többféle szobája van.... valamint nagyon rugalmas. Tuti talál olyan verziót ami nektek jó lesz. A legjobb helyen lévő szállás Skopeloson. Ezt garantálom!!!

# 797
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsesz04
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227841 Üzenet linkje2015-03-26 20:27:38 

Szerbusztok!
Mi idén próbálkozunk meg először egy autós-barangolós nyaralással Görögországban.Egyszer jártam Zakhyntoson (repülővel) és imádtam.
Így hogy bevállaltuk az autózást több helyen is megállunk körbenézünk, ami az időkeretünkbe belefér. Nézegettem a kompárakat Volosból Skopelosra 1 autó+ 4 felnőtt utas kb 130.000 forintba kerül. Elég húzós ár,de ha másképp nem megy akkor muszáj beletörődnünk ebbe az árba.
Azlenne a kérdésem, hogy véleményetek szerint elég később lefoglalni a kompra a jegyet v megvegyük minél hamarabb?
szeptember 1-én utaznánk a szigetre.
Válaszotokat előre is köszönöm icon_smile.gif

# 798
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227847 Üzenet linkje2015-03-26 21:41:28 

Szia Ancsesz04!

Mi is Skopelosra megyünk idén icon_smile.gif Illetve Skiathosra, egy hét itt, egy ott. Augusztusban megyünk.
Ezen a kérdésen már én is agyaltam. Eddig egyszer voltunk autóval, akkor Thassosra mentünk és helyben váltottunk kompjegyet.

# 799
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Exact
Aktív fórumos
Aktív fórumos
208 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227849 Üzenet linkje2015-03-27 00:58:13 

Olvassátok el a Skopleos beszámolómat. Épp a kompról írok, hogy igenis meg kell venni előre a jegyet mert nyáron a kompok iszonyat tele vannak
# 800
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227851 Üzenet linkje2015-03-27 06:53:35 

Már olvastam:) Ezért is agyalok:) Mert én nem venném előre, de mások is mondják ,hogy jó ha megvan előre. Na meg most főszezonban megyünk...a szálláson is gondolkodom, foglaljam-e előre...
# 801
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsesz04
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227856 Üzenet linkje2015-03-27 12:47:41 

Sziasztok! Köszi a válaszokat. Nekünk már megvan a szállás, szerintem megvesszük a jegyeket, nem szeretném ha emiatt lenne problémánk.
Szerintetek a www.go-ferry.com biztosnágos oldal? Nekem annak tűnik icon_smile.gif.
A Hellenic seaways oldalon hiába próbálkozom nem tudok jegyet venni.

# 802
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227861 Üzenet linkje2015-03-27 16:54:59 

én nem tudom jo e de a helyszinen szeretek venni,akármi lehet az uton is .Igy mindig ugy időzitek hogy hajnalban ott legyek .S ott van még az alku lehetöség összel 50% sikerült alkudnom igaz 5 perc volt hogy döntsek.
# 803
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227863 Üzenet linkje2015-03-27 17:58:12 

Igen, én is ezért lamentálok, akármi lehet,amiért nem érek oda a komphoz, és ha már megvettem a jegyet...még miníg olcsóbb a szállás egy napját bukni, mint a kompjegyet...mi is hajnali érkezést tervezünk, és elsőként beállni a jegyiroda ajtajába. Persze az is lehet, hogy sok turista és nem turista megveszi előre, és tele a komp,amivel mennék...olyan sok minden lehet. Thasszoszra augusztusban kompoztunk, indulás előtt vettük a jegyet helyben oda-vissza, a komp tele volt, de még nem utaztam olyan komppal, ami ne lett volna tele. Kefalóniáról kompoztunk a bérelt autóval Ithakára, ott is helyben vettük indulás előtt, ott is kígyózott a sor, feljutottunk. Autó nélkül is kompoztunk , ott sem volt sosem gond. Szóval nem tudom:) Az idén van először, hogy semmit nem tudok:) Veszek egy üveggömböticon_smile.gif
# 804
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227866 Üzenet linkje2015-03-27 20:03:21 

azért azt ne felejtsd ki a számításból, h thassosra csúcsszezonban félóránként járnak a kompok..
# 805
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsesz04
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227870 Üzenet linkje2015-03-27 23:52:01 

Mi viszonylag közel leszünk voloshoz, előtte pár napot Athénban töltünk, így egyszerűbb kiszámítani,h elérjük-e a kompot. Ezt még párszor átgondolom icon_biggrin.gif
# 806
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227871 Üzenet linkje2015-03-28 05:42:42 

Igen, tudom, hogy Skiathos-Skopelosra csak egy megy , és hogy most főszezonban megyek, nem szeptemberben,mint Thassosra. Ennek ellenére nem tudok dönteni. Amikor legutóbb autóval mentünk, igen csúnya csúszásunk volt rajtunk kívül álló okok miatt.
# 807
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227872 Üzenet linkje2015-03-28 08:17:53 

sztem írj pár sort a hellenic-nek, h ha megveszed a jegyet előre de rajtad kívülálló ok miatt nem éred el a kompot felmehetsz-e a következőre. akármi is a válasz, az eldönti a kérdést (amúgy negatív meglepetés lenne ha nem engednék, de ez csak vélemény).
# 808
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227875 Üzenet linkje2015-03-28 11:28:29 

Igen, elég lazák a görögök icon_smile.gif Kefalónián,mikor vettük a jegyet , a férjem nevét megnézték, írták rá a jegyre. Az én nevem meg sem kérdezték, ráírta hogy Jineka Fodoru icon_smile.gif Tkp. Fodornéicon_smile.gif Pedig én nem vettem fel a nevét, ha kellett volna keresni vmiért, engem meg nem találnak ezen a néven:) Mondtam én, hogy nem vagyok...vállrántás - legyintéssel elintézte. Ezek után nem kizárt, hogy felengednek egy másik napra szóló jeggyel is:)
Te olyan sok mindent tudsz rollo, tényleg lehet kompjegyet venni a MAHART-nál? Mármint görögöt természetesen.

# 809
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227881 Üzenet linkje2015-03-28 17:27:57 

tudomásom szerint mindenféle hajójegyet lehet venni a mahartnál, gondolom görögöt is. viszont miért ott szeretnéd (ha ott szeretnéd)? nem elég drága nélkülük? icon_smile.gif)
# 810
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hofelho
Aktív fórumos
Aktív fórumos
162 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227889 Üzenet linkje2015-03-28 20:40:58 

Nem néztem még az árakat , mennyivel drágább . Azért, mert nem szeretem a netes vásárlást/foglalást. Volt már rossz élményem, meg jó is, de valamiért zsigerből utasítom el. Ezért nem foglaltam még szállást sem, és ezért szeretem a szervezett utat. Befizetem, ők meg ott vesznek/foglalnak ahol akarnak icon_smile.gif Tudom, hogy ez badarság, és hogy maradi vagyok icon_smile.gif A férjem viszont hisz az internetben, én meg benne:) Ha kitalálom mit szeretnék, ő elintézi a többit icon_smile.gif Tehát vagy az én mindent helyben spontaneitásom lesz idén, vagy ő foglalgat a neten:)
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
<   1 2 3 ... 53 54 55 ... 72 73 74   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu