Parga
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 10936
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227937 Üzenet linkje2015-03-31 13:37:35 

Úgy látom, TGabcsi pont abban az apartmanban volt, írj rá privátot, szerintem tud segíteni..
# 10937
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ericsike69
Törzstag
Törzstag
751 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227943 Üzenet linkje2015-03-31 19:27:32 

Szia!
Mi tavaly a Zakariasban laktunk.Előny tényleg nem kell átmászni a váron a központhoz. A szobák elég kicsik nincs nagy igényem de alig fértünk el, a háromszemélyes stúdió a legjobb.
Szúnyogháló vagy szakadt vagy nincs ami nem árt főleg a rágcsálók miatt érdemes használni. Elég zajos az utca végén van kukásautók telephelye azok meg már hajnalba beindulnak.
A kertben korlátlanul lehet citromot szedni. Mi már négyszer voltunk Pargán de ez volt a leggyengébb szállásunk. A Sakis apartmant nagyon szerettük az pont Parga másik oldalán van de az szuper szállás volt ott kétszer laktunk nekünk nem volt gond a városba jutás mert béreltünk robogót.

# 10938
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Levid
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#227955 Üzenet linkje2015-04-01 12:58:41 

sziasztok,idén nei-pori,meteora,parga nyaralást terveztem(foglaltam)de pargaban még nem voltam.mit jelent ,hogy parga nei pori ellentéte?itt tényleg hidegebb a víz?a Zotos rooms-ban fogunk lakni,ez a valtos közepén van,innen mennyi idő besétálni a központba,nem miattam kérdezem hanem négy nyüszögésre hajlamos gyermekemre való tekintettel,ismeri valaki a Zotos rooms szállást??
# 10939
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227960 Üzenet linkje2015-04-01 20:14:43 

szia, a szállásotokat nem ismerem ugyan, de mi is a Valtos fölött laktunk. Nekünk gyalog bő 40 perc volt a központ, ezalatt a kikötőt értem, ahol a horgony van, de mi mindig a kicsi zegzugos, meredek utcákon mentünk, majd lefelé a bazársoron a vár lábától. Néha megálltunk fotózni, bámulni, venni egy sört, és útközben meginni. A gyermekeid ha nem edzettek, és nem vevők a nézelődésre, akkor nehéz lesz, mert itt menni kell. az út tele van cicákkal, az tetszeni fog nekik viszont icon_smile.gif Magam is 4 gyermekes vagyok, de Pargára nem vittük őket, viszont Pori sztem pont arra való. Parga igazi görög nekem, meredek, lépcsős, sikátoros, eltévedős, csodaszép. Pori széles utcás, egyszerű, nem tudsz eltévedni. A partok is különbözőek. Pargán van minden, homokos, sziklás, keskeny napernyős. Pori hosszú, aranyhomokos, széles partú, gyerekbarátabb. Nekem személy szerint pargán hidegebb volt a víz, de októberben voltam... Szerintem ellentét a kettő, de mindkettőt szeretem, pont azért, amiyenek.
# 10940
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
250 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227970 Üzenet linkje2015-04-02 10:37:46 

Szióka Ágica2!
Mi nyugdíjazásunk óta próbáljuk a szüleim által bejárt útvonalat követni. Parga nem a nyaralás a lényeg - május-ban - a LÁTNIVALÓK!!! Megjegyzem, hogy lakóhelyemen is térképpel tudok a legkönnyebben eltévedni. Az Uram mondja rólam, hogy az a legjobb, ha az orrom után megyek, mert jobb a szaglásom, mint a térképolvasási tudományom. Ígérhetem, hogy Pargában is úgy eltévedünk majd, hogy csak na...! Emiatt csomagolok mindig kettő napi élelmet, váltóruhát, több napra elegendő vizet, stb. Nagyon fogjuk élvezni.
Egy ici-pici adalék: Thassosra mentünk volna a BARÁTAINKKAL, de... az utazási irodában Kati elszólta magát, hogy milyen szép lesz a tenger a kompról, lehet, hogy látunk delfineket is. Ekkor az én drága uram felugrott, hogy "ő aztán soha, semmilyen körülmények között nem száll egy olyan lélekvesztőre, ami a vízen úszik. Legfeljebb, ha megtanul vízen járni..... Hát így ugrott Thassos és lett Parga!

# 10941
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227971 Üzenet linkje2015-04-02 12:48:57 

Kedves neipori!

Szerintem tök mindegy, eltévedsz -e vagy sem, a lényeg, hogy ott legyél, csodálatos hely!! Én alig várom Thassost, bár félek a rossz idő miatt.
Mesélj majd, hogy tetszett Parga, Ti előbb mentek!

# 10942
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#227977 Üzenet linkje2015-04-02 18:42:04 

Ahogy láttom fogynak a napok az indulásig. nem olyan sok van már icon_smile.gif
# 10943
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Placosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228035 Üzenet linkje2015-04-06 10:30:01 

Sziasztok ! Érdeklődnék,hogy Szaloniki-Igoumenitsa /Párga/ közti pálya díjak mennyibe kerülnek? Kb.5 évvel ezelőtt 3 x 2,4 eu volt.Köszi előre is.
# 10944
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228039 Üzenet linkje2015-04-06 16:54:07  Válasz a #228035. hozzászólásra Előzmény #228035

Thessaloniki - Igoumenitsa (vehicles with height up to 2,2m) : € 7,20

icon_arrow.gif http://www.hellasz.hu/forum/viewforum.php?f=29

# 10945
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Placosz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
91 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228053 Üzenet linkje2015-04-07 15:31:24 

Köszönöm szépen!
# 10946
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Joss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
45 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228162 Üzenet linkje2015-04-13 13:11:09 

Szia Ricsi72!

Mi tavaly nyáron voltunk Pargán talán az egyik legszebb hely Görögországban ahol eddig mi jártunk!
Merem ajánlani a Jón tengeri körutat nektek!
Egész napos hajókázás és csodálatos helyeket érint. (Kefalónia, Onassis szigete, Ithaka Odüsszeusz hazája, stb).
Remélem ha eljutsz ezekre a helyekre neked is tetszeni fog.


Üdv. Joss

# 10947
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Lioner
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228341 Üzenet linkje2015-04-21 15:31:01 

Kedves fórumozók, Szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy elkészült az a PARGA VÁROS-TÉRKÉP ami sokaknak hasznára lehet !

Szerepelnek rajta azok az apró sikátorok amelyek sem a google maps sem a openstreetmap nem lát, sőt a helyben vásárolt tárképek sem ennyire részletesek !

Ami extra, benne hogy külön jelölve vannak a Grandos szallasok,és Parga majdnem összes fellelhető szálláshelye, Az épületek be vannak rajzolva tehát nem csak "kb ott" és ezen felül boltok, bankok kölcsönzők, strandok...stb..

Ami SZUPEREXTRA az a "tricky route tips", azaz az ÚTRÖVIDÍTÉSEK ( a nagy zöld pöttyök összekötve a kis piros szaggatott vonallal ) a házaktól a központba és a strandokhoz ! szerintem nagyon klassz és hasznos lett..
A vékony rugalmas fédőfóliával ellátott papírra van nyomva ezért mérsékelten vízálló !
Az térkép ára 1750 huf ( kb 6 euro) ...a térkép méretei 310mm X 540mm, természetesen szépen összehajtva kapod majd meg....

Ha meg szeretnéd nézni, akkor kérlek a facebookos PARGA LOVE csoportot meglátogatni, ott fel vannak töltve egy albumba képek, ugyanitt a rendeléssel kapcsolatban is tájékozódhatsz.

Üdv,


L

# 10948
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
250 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228726 Üzenet linkje2015-05-10 11:39:12 

Mivel május 18-án indulunk Parga irányába, nagyon megörültem a térképnek. Sajnos nem jött be a dolog, a Face Bookon , tudna-e segíteni valaki a Faces csoportból "PARGA LOVE", hogy Parga részletes térképét megkaphassam?
Előre is köszi a segítséget.

Ennek a bejegyzésnek örültem meg nagyon. Természetesen a térkép árát utalom a megadott számlaszámra, mihelyt szabad utat és engedélyt kapok a megvételre.

Ha meg szeretnéd nézni, akkor kérlek a facebookos PARGA LOVE csoportot meglátogatni, ott fel vannak töltve egy albumba képek, ugyanitt a rendeléssel kapcsolatban is tájékozódhatsz.

Üdv,


L

# 10949
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Black90
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228801 Üzenet linkje2015-05-12 10:15:29 

Sziasztok! A Jón-tengeri körútra honnan indul a hajó?
# 10950
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228802 Üzenet linkje2015-05-12 11:12:48 

Lefkadából.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 729 730 731 ... 745 746 747   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu