Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6781
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zulaj
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228311 Üzenet linkje2015-04-19 12:06:32 

Ez az utazási iroda CSAK eladja az utakat. Nem utaztat. Ha megnézed a szállásokat pl Görögország Kefalónia láthatod hogy a Grand tours és az Ibusz apartmanjait árulja nincs saját utja!! Abból él hogy jutalékot kap ezektől az irodáktkól az eladott utak alapján.
# 6782
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Réka99
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228312 Üzenet linkje2015-04-19 16:33:45 

Sziasztok, van valakinek tapasztalata a Medina Tours-sal? Ott foglaltunk idén, Zakynthosra, de ha jól látom, csak értékesíti az uat. Köszi
# 6783
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228313 Üzenet linkje2015-04-19 20:06:31  Idézet innen: #226749

[quote="pordanniki"]Mi még 2011-ben Pargara utaztunk a Kalandozással.... soha többet még egyszer!!


Mi szept. vegen utaztunk volna a Kalandozassal Nei Poribol Bp-re. Mar 2 hettel elore szepen be is fizettuk a penzt. Keddi napon indult volna a busz, es hetfo delben meg nem tudtak megmondani nem azt, h. mikor indul Bp-re, hanem meg azt sem, h. milyen busz jon, ami visszaviszi az utasokat. A srac az irodaban azt mondta, nem tud semmit, de nem is erdekli mert aznap dolgozott utoljara. Szegeny utasok fel orankent jottek erdeklodni, persze senki semmit nem tudott. Na, szepen visszakertem a gorog irodatol a penzt es vegulis gorog busszal jottunk haza. A tobbi utast azota sem tudom, hogy keveredett haza.

# 6784
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Koni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228423 Üzenet linkje2015-04-25 08:27:45 

A zeuszt nem ajánlanám senkinek,zürzavar jellemzi az egész utazást,ha ide fizetsz be.Több száz ezer forintért más irodához érdemes menni ami biztos és foglalkoznak az utas igényeivel.Koszos apartmanok,nem megbizható idegenvezetők.
# 6785
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Koni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228458 Üzenet linkje2015-04-26 17:41:21 

Sziasztok!Biztos az apolloval megyünk az idén görögországba,megbizható iroda,még nem csalódtunk bennük.Visszaszámlálás elkezdődőtt!
# 6786
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Koni
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228459 Üzenet linkje2015-04-26 17:49:38 

Sziasztok!A zeuszt nem ajánlanám senkinek,nagyon káosz van az irodánál véleményem szerint!Mi autóval voltunk Sztavrosban és nagy megdöbbenésemre csak délután tudtuk elfoglalni a szállást,addig kávézoban intézük kis-nagy dolgunkat,mert hát muszájból menni kell.Volt a szálláson is Nyilvános wc,de azt nem tudtuk használni mert eldugult,és a bűz csak úgy áramlott belöle.Végre délután van,a szállást megkaptuk,kiakadtam,koszos volt,az ágy szét volt esve,mi raktuk össze.Holiday,holiday!Este meg az apartman ajtajának a zárja ment tönkre,úgyhogy nem is tudtunk elmenni sehová,mert nem tudtuk bezárni,és a szobába maradtunk,ami elég nyirkos volt.Éjszaka a szippanó autó mürmölt kb 1 órahosszáig,sebaj,görög éjszaka,kiültünk az erkélyre,ahol agyonmartak a szúnyogok.Ez csak még a délután volt és az este.A többi se volt jobb!A zárat másnap délután csinálták meg,addig váltottuk egymást apával,ki vigyáz a gyerekre.Az apartman felszereltsége nulla.Az iroda orvosa nulla,az egy sarlatán.A vendéglátóhelyekre beráncigálnak, csak a pénz számit.A hajós fakultativ egyenlő a nullával,amikor a gyerek azt mondja:Anya ez szar volt!Sorolhatnám még,és hozzáteszem mi autóval voltunk.Amikor mi is odaértünk,akkor ért oda a busz is,ott mindenkit kidobáltak,még akik Szartiba mentek azokat is,mert a sofőrnek pihennie kell alapon,és majd estefele indultak szartiba.Ami azt jelent a csomag,az utas az utcán.Addig szabad foglalkozás!És ezt több száz ezer forintért kapod!Nem ajánlom senkinek az irodát,ennyi pénzért megyek más irodához!!!Ennyi-Zeusz Travel
# 6787
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228466 Üzenet linkje2015-04-26 21:03:25 

Koni, ez a 6.-dik hozzászólásod itt. De bárhol keresek Görögországról fórumot te ugyanezt = bemásoltad. Élvezed,hogy magadat olvasod? Ha VALÓBAN megtörtént volna ez veled akkor az irodában is jártál volna! SzomorúúÚ ,hogy ilyen beteg emberek is vannak....
# 6788
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228468 Üzenet linkje2015-04-26 21:26:21  Válasz a #228466. hozzászólásra Előzmény #228466

Vicosz, pont most néztem én is, hogy jééééé de ismerős ez a hozzászólás... icon_smile.gif
Az hagyján, hogy valaki leirja a negativ véleményét - bár elég sarkalatosan fogalmaz néhány dologban (étterembe engem pl. lehetetlen lenne beráncigálni, a gyerek pedig elég sok mindenre tud "szar" jelzőt használni icon_smile.gif ) - de hogy újra is újra csak ugyanazt ismétli, az már idegesitő. icon_evil.gif

# 6789
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229325 Üzenet linkje2015-05-25 11:19:29 

Az Apollon iroda az idegenvezető telefonszámát teljes titokként kezeli,mintha nagy dolgot árulna el,más irodánál katalógusban is benne van,illetve fórumon is tudunk vele értekezni.Több mint harminc utamon már túl vagyok az Apollonnal,igaz Szegeden társirodánál fizetek be.Jövő pénteken Sartira megyünk,rákérdezek a buszsofőröknél,azok már jó barátaink lettek egyik-másik. Elvagyunk mi i.vezető nélkül is,csak egy kis meglepit szerettem volna a kislányomnak,az i.vezetőt megkértem volna,hogy turnusváltáskor csempésszen be apróságot-csokit a szobába,mert az elsős lányom kitűnő tanuló lesz,/csoda nem várható 8 nap alatt,már ismételnek.Lehet,Kosta-val,a Rena ház tulajával veszem fel Paralián a kontaktot.Ezért lett volna jó a régi ismerős Emőke.
# 6790
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229326 Üzenet linkje2015-05-25 11:29:18 

Én nem is merem az Apollon irodát, de szerintem nem titokként kezelik, hanem nem tudják. Gondolom az előző idegen vezető lelépett, és még nincs helyette új/másik.
# 6791
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229328 Üzenet linkje2015-05-25 15:14:40 

Akokidli!
Neked is csak azt tudom írni, mint Berrynek. A jövő héten már többet tudok, ha visszaértek a barátaink. Közzéteszem itt a fórumon az összes hasznos és friss infót, amit csak tudok. Számíthattok rám!
Styleair! Azt azért nem hinném, hogy nem tudják a kinti idegenvezető számát, hisz az ő munkatársuk.

# 6792
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229336 Üzenet linkje2015-05-25 17:30:18 

Én sem hiszem, hogy a saját idegenvezetőjük számát ne tudnák.
# 6793
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229337 Üzenet linkje2015-05-25 17:43:22 

A Lemonas Ch.görög partneriroda az Apollon partnere Paralián és O.Bechen.Több szezont végig vitt Emőke, idéntől nincs Görögo.-ban,ezért lett új i.vezető/tehát nem lépett le az i.vezető/,és lehetséges,hogy a görög partner olyan már Paralián lévő i.vezetőt alkalmaz,aki beszél románul és magyarul,vagy szerb és magyarul,2 legyet üt egy csapásra,de az Apollonnak kell tudni akkor is ezt,egyéni utasok kit keressenek,illetve a buszsofőrök a határ után hívják az i.vezetőt,hogy kb.mikor érnek oda.Sartinál se árulták el,hogy maradt e a jól bevált Leo-Bea páros,na mindegy jövő szombaton megtudom azt a részét.A Grandnál még kérdésekre is válaszol a helyi képviselő.Egyébként aki Pargáról ismeri Pápai Ferit,egy fórumtárs írta,hogy Feri Sartin lesz,ő egy belevaló idegenvezető,lelkes.Persze nem Grandos szinekben,talán Ibuszé??
# 6794
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229348 Üzenet linkje2015-05-25 19:29:45 

Feri ibuszos! Sartin régen Leo volt, azóta nem tudom..
# 6795
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229363 Üzenet linkje2015-05-26 09:42:00 

Szia Agica!

Már összecsomagoltam gondolatban,lista már télen össze volt írva,a vegyi cuccokat már összeraktam a strandcuccok mellett,vettem szalámit,margarint ennyi a kaja amit viszünk az ottlétre,már a kislány számolja a napokat,látva ezt a fos időt,Szeged már nem napfény városa,kezdem unni ezt az esős hideget.Te hogy állsz? Van egy új emeletes busz/szó szerint nem új,csak nem volt eddig ez a busz a Rom-car-nál/ fekete-ezüst,olyan széria mint a Váradi Sanyiéké ,tavaly ők már azzal mentek,emeletes narancs színű.Sanyi volt a zöld emeletes egyik sofőrje,bajszos,biztos tudod ki ő,a mi kedvencünk.Én még az emeletes pinkes buszt szeretem.Tegnap mentek Paraliára ismerőseink,várjuk az infót,de Paralián mindig pár fokkal melegebb van,ott még rossz időt júni elején nem fogtam ki.Tavaly május 26- 1 hét Parga volt ebből 6 nap szemerkélt,esett,nem tudtunk levetkőzni,majd a második hetünk Nidri,ott első nap esett,a többi 6 nap napoztunk.Most csak jún.i 5-től 1 hétre megyünk Sarti,majd aug.16- Paralia.Akkor jó volt az infó,hogy Feri Ibuszos Sartin.Ugye te tavaly szezon végén GT-vel voltál Pargan? Egy talpraesett,segítőkész pasi,mi Apollonosok voltunk,de amikor látott minket,mindig mondta,hogy bármiben segít.Sartin az Ibusz görög partnere a Sithon Travel még mindig nekik is és az Apollonnak is,úgyhogy találkozunk vele is.Én 9 éve voltam Sartin utoljára,akkor Leó,Alex,Zoli meg a Kakuk Laci voltak,Alex-Leó maradtak biztos.Értekezünk még,a benzinkutakon meg lehet még talizunk is.Ugye már jobban néz ki a szám a bőröndünkön??

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 452 453 454 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu