Thassos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 5011
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Suvimarta
Aktív fórumos
Aktív fórumos
279 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229278 Üzenet linkje2015-05-23 21:40:51 

Blackmore!
Azért ne várj betonutat!!!!Volt , hogy szívtuk a fogunkat icon_smile.gif

# 5012
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gabbi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229417 Üzenet linkje2015-05-27 09:42:49 

Sziasztok

Tegnap sikerült lefoglalni a szállást. Már tavaly is Thassosra mentünk volna, de a booking.comon foglalt szálláshely megpróbálta megterhelni a kártyát éjszaka, amíg esküvőn voltunk. Persze nem volt épp rajta annyi pénz, mire délelőtt pedig e-maileket nézegettünk, már törölték is a foglalásunkat. Utána elromlott az autó, így végül hirtelenjében már "csak" Nei Poriba mentünk tavaly.

De idén pótoljuk Thassost icon_smile.gif Skala Sotirosban foglaltunk, odafelé egyet pedig Nis-ben. icon_smile.gif Indulás: Augusztus 20 icon_smile.gif

# 5013
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229460 Üzenet linkje2015-05-28 12:15:30 

Nézem a webkamerát, hááát, szakad, villámlik, sötét van, és felhőicon_sad.gif(( Nem akarooooommmmm!!!!!!!!!!!!!
# 5014
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szaboreka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229475 Üzenet linkje2015-05-28 17:41:37 

Sziasztok!

Úgy látom most már Thassos-on is egész részletes a street view. Vagy csak eddig nem tűnt fel nekem!?

# 5015
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229476 Üzenet linkje2015-05-28 17:52:03 

Gabbi, nagyon jól fogjátok magatokat érezni Thassoson, ez tuti! icon_smile.gif

Ágica, ne aggódj, még 8 napod van indulásig, az időjárás meg órák alatt is változhat. Mi júliusban megyünk, akár akkor is előfordulhat vihar. Augusztusban is volt már hozzá szerencsénk. icon_smile.gif

# 5016
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229477 Üzenet linkje2015-05-28 18:11:50  Válasz a #229460. hozzászólásra Előzmény #229460

...tényadatok alapján az egész hónapban nyári meleg volt, legalábbis ami a hőmérsékleteket illeti, a víz is már 20-22 fokos (attól függően, melyik oldalon csekkolja az ember).
most tényleg van egy nap rossz idő, de azért egy hónapban egy nap rossz még nem ok a kétségbeesésre.
holnap máris sokkal jobb lesz, majd utána elviekben visszatér a naposság és a kellemes hőmérsékletet az előrejelzések szerint. szóval egyelőre kissé túltolod, persze érthető az aggódásod teljesen. reméljük nem vonzod be tényleg a rossz időt, mire mentek. icon_smile.gif

http://awesomescreenshot.com/0824xsg26e

# 5017
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229498 Üzenet linkje2015-05-29 13:12:28 

Igazad van rollo, teljesen... én minden évben ilyen para vagyok. De!Jó idő lesz, meleg, és jövő héten utazunk:)
# 5018
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lovas zsuzsa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
224 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229500 Üzenet linkje2015-05-29 16:47:28 

Az időjárásról! 2013-ban június elején elindultunk az Ypsariora esett, a hírek szerint Mainesbe is, elértünk Kynirára elállt az eső a Gena tónál sem esett felértünk az Ypsarióra a csúcson havas eső esett, beültünk a kocsiba majd feldöntötte a szél, elindultunk vissza az út felénél kisütött a nap, Castróban is sütött, és végig sütött míg haza nem értünk S.Potamiába.Aznap a jeep túra elmaradt a bizonytalan idő miatt.Tehát bátran neki kell indulni lehet hogy a sziget egyik oldalán esik másik oldalon meg nem.
# 5019
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229504 Üzenet linkje2015-05-29 18:48:26 

ok. most megnyugodtam:) de nagyon!! havaseső................. hmmmm, sapka ,sál a bőröndbe, éljen a nyaralásicon_smile.gif
# 5020
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisszta
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229543 Üzenet linkje2015-05-31 10:44:02 

Üdv mindenkinek,kinek mi a véleménye hova érdemesebb menni Limenaria vagy Potos?Vagy érdemesebb a sziget másik felére menni?
# 5021
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229548 Üzenet linkje2015-05-31 12:39:48  Válasz a #229543. hozzászólásra Előzmény #229543

Szia Kriszta,
ez nagyon izlések és pofonok kérdés azt hiszem, ebben csak Te fogsz tudni dönteni. icon_smile.gif Sokan nagyon szeretik Limenariát és Potost, nekünk annyira nem jött be, mi idén is maradunk Skala Potamianal. Sok minden elérhető innen.
Nem tudom nektek mi a fontos egy nyaralásnál, autóval mentek-e stb...
De a sziget maga mindenképpen jó választás! icon_smile.gif

# 5022
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229549 Üzenet linkje2015-05-31 12:52:47 

Kaliméra! Apolló-nos Attila és András a 4 óráspihenőket betartva, gyorsan és ügyesen lerepítettek és hoztak sajnos vissza. Volt lefelé büdös pálinka, fasírt és hányinger! Az esti filmmel még mindig az a javaslatom, ha nem szeretnétek TI is primitív filmeket nézni- vigyetek magatokkal jó krimit. Nó ,és még mindig 1 észrevétel: igen jó lenne, ha filmek után nem hangosan beszélnétek az előttetek ülővel pirkadatig - mert volna olyan is aki aludni szeretne.
Ági, Sófia kedvesen, szinte már közeli barátként fogadta az érkezőket. Már Mindenki járt a szigeten. Pontiosban ,hogy gyenge a WIFI ezt már mindenki tudja. Én többször próbáltam felétek jelezni, de nem ment! Tv-t hiába is néznétek. Meg minek is ha, Ági elmondja az időjárást. A kocsit mi az angolnál béreltünk, most: 1 nap 25E, 5 nap 90E benzin 1,655E….
A pékhez jártunk naponta - pl. a kenyér 1E , üzletben 0,90. Piacon 1E a pari itt az üzletben (Speed fölött) 1,40-2 E. Tehát az árak kicsivel drágábbak, mint itthon. A méz 6E és 7,50E természetesen attól függ, hol veszed. Légy és szúnyog még nincs. Görögök kedvesek még mindig. Lassan az évtizedek turista rohama megváltoztatja majd Őket is! Kostánál kóstoljátok meg a mézes joghurtot,mert fincsi és bőséges adagokkal és csak 6E.
A kikötő környékén élő bájos vörös kandúrt etessétek meg, és igen hálás érte 
Hogy milyen itt az ősz, nem tudom-, mert ismét májusban voltunk. A virágok csodálatosak és illatosak, rengeteg van a főút 2 oldalán. Az indulóknak ajánlom: Ági blogját elolvasni és utasbiztosítást kötni. 1 nap volt esős,de a leégett bőrnek jót tett. A szigeten pedig biztosan találsz, olyan várost ahol nem esik már… Óh, majdnem kihagytam a márvány part! Tehát az 1.sz. part mivel nincs gazdája olyan is( a patak utat mosott magának a közepén, rengeteg a szemét 3 kukában és mellette – mi nem szégyelltük és a part közepén rozsdásodó hűtőszekrényt teleszedtük a part közepére szétdobott szeméttel . Van 1 malacka, aki „üvegtigrist” üzemeltet és ül a mocsokban a laptopjával vagy a telojával) 2.sz. öböl amelynek az oszlopos épülete már majdnem kész. Szórják a márvány murvát az olajfák alá és kék napozóágyak lesznek. Már most csodás!!

# 5023
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229550 Üzenet linkje2015-05-31 13:01:18 

szia!!! Üdv itthon! Melyik busszal mentetek? A helyi közlekedés milyen? El lehet jutni vele több helyre? Voltatok valamilyen fakultatív programon? Odafelé és visszafelé még Stavros, Asprovalta utaslerakás volt?
# 5024
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Toleráns
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#229565 Üzenet linkje2015-05-31 17:24:11  Válasz a #229549. hozzászólásra Előzmény #229549

Sziasztok!

Mi is ma jöttünk haza Thassosról. Még az is lehet hogy ugyan azzal a busszal utaztunk. Egy buszos közösségben valóban toleránsabbnak kellene lenni egymással szemben. Engem pl már a film sem érdekelt , de vittem füldugót és így nem hallottam , hogy milyen hangosan beszélgettek a film alatt illetve után.A büdös pálinka - fasírt szagot nem éreztem . Haza fele volt olyan család akik 3-an 6 helyen ültek és nem reklamáltak, hogy túl kényelmesen utaznak.
Pénteken a háziak kellemes kis vacsora estet rendeztek bár megbeszéltük, hogy mindenki hoz valami innivalót ennek ellenére ,volt aki üres kézzel érkezett , de elsőként töltött magának a mások által vitt italból.
Társas utakon mindig toleránsabbnak kell lenni.

# 5025
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#229566 Üzenet linkje2015-05-31 17:54:00 

szia Toleráns. Van igazság abban amit írsz, azt pedig hogy mi volt a buszon, így már két szemszögből is láthatjuk. Érdekes... mind1, ezen ne vitázzunk. Viszont szeretném a véleményedet neked is meghallgatni, milyen volt a nyaralásod, milyennek láttad a szállást, a szigetet, a tengert, a városokat, és mindent...mindent,amit ott láttál, éreztél. Köszi előre is: Egy hamarosan induló icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
<   1 2 3 ... 334 335 336 ... 391 392 393   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu