Dumcsi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 1201
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Judit71
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230606 Üzenet linkje2015-06-19 07:22:14 

Sziasztok,

csatoltam egy linket, talán hasznos lehet azok számára, akik sokat használják a bankkártyájukat a nyaralásuk alatt. Bár véleményem szerint a cikk írója kicsit eltúlozta a főcímet, de azért a téma elgondolkoztató.

http://ripost.hu/cikk-remalom-lehet-a-gorog-nyaralas/?source=hirkereso

Szép napot és a jelenleg nyaralóknak pedig csodálatos időt és jó pihenést kívánok ! icon_smile.gif
üdv
Judit

# 1202
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titi68
Törzstag
Törzstag
835 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230618 Üzenet linkje2015-06-19 10:17:53  Idézet innen: #230543

urti86 írta:
Na most jelenleg éppen 9 millió határszakértő országa lettünk. ...


Ezért aztán érdemes volt regisztrálnod!

# 1203
Kijelentkezve--
-törölt nick 21624
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230639 Üzenet linkje2015-06-19 15:06:11  Idézet innen: #230618

titi68 írta:
urti86 írta:
Na most jelenleg éppen 9 millió határszakértő országa lettünk. ...


Ezért aztán érdemes volt regisztrálnod!


Köszi a bókot, de nem ezért regisztráltam, csak eléggé bántja a csőröm, hogy itt is feszegetve van a téma! Nem az bánt, hogy megkérdezi valaki, hogy biztonságos lefele az út a bevándorlók miatt, hanem maga a politika része, hogy egy nyaralásról szóló fórumon is ilyeneket kell olvasni:

Styleair írta:
"Elgondolkodtam egy ilyen szövegű matrica csináltatásán (az autóra):
"The Hungarian people are not equal in Hungarian politics"

"Egyébként meg semmi értelme a kerítésnek. Átvágják, aláásnak, kikerülik és akkor is bejönnek a menekültek. A hazájukban kellene segíteni, hogy ne kelljen az esetleges halál elöl elmenekülniük otthonukból. Jó reggelt Európa, jó reggelt világ!"


Szerintem az ilyen jellegű hozzászólásoknak nem itt van a helye, de biztos igazad van, amikor azt mondod, hogy nekem "kár volt ide regisztrálni" icon_wink.gif Részemről téma lezárva, nyugodtan vitassátok meg az aktuálpolitikai kérdéseket, de ne csodálkozzatok azon ha másnak sem fog tetszeni, mert nem hinném, hogy ezért járnak ide az emberek.

# 1204
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230640 Üzenet linkje2015-06-19 15:49:54 

Mi is Görögországgal kapcsolatos információk, tanácsok, párbeszéd miatt regisztráltunk ide, nem aktuálpolitizálni. Jelenleg napi szinten aggódó kérdéseket olvasunk. Kumanovo, menekültek, GR válság, stb. Most jön a kerítés, mint hír. Reakció, újabb kérdések, hogyan érinti majd ez az utazásunkat, a megítélésünket. Ezekről szólnak időnként hozzászólások, mert teljesen nem elkülöníthető. Mit nem értesz ezen?
Jössz, okoskodónak titulálsz 9 millió főt, minősíted az embereket lekezelően, mint aki mindent tud. (Erre nincs itt szükség.) Közben csak eltérő véleményt olvastál, a magadétól. A véleményedet te is leírhattad volna másik kritizálása nélkül is.
Ok-okozat.

# 1205
Kijelentkezve--
-törölt nick 21624
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230645 Üzenet linkje2015-06-19 16:20:55  Idézet innen: #230640

Styleair írta:
Mi is Görögországgal kapcsolatos információk, tanácsok, párbeszéd miatt regisztráltunk ide, nem aktuálpolitizálni. Jelenleg napi szinten aggódó kérdéseket olvasunk. Kumanovo, menekültek, GR válság, stb. Most jön a kerítés, mint hír. Reakció, újabb kérdések, hogyan érinti majd ez az utazásunkat, a megítélésünket. Ezekről szólnak időnként hozzászólások, mert teljesen nem elkülöníthető. Mit nem értesz ezen?
Jössz, okoskodónak titulálsz 9 millió főt, minősíted az embereket lekezelően, mint aki mindent tud. (Erre nincs itt szükség.) Közben csak eltérő véleményt olvastál, a magadétól. A véleményedet te is leírhattad volna másik kritizálása nélkül is.
Ok-okozat.



Gyakorlatilag erre ugyan azt leírhatnám mint amit az előző hozzászólásomba, de hiába tenném, nem hiszem, hogy lenne értelme. Ha nem sikerült megérteni elsőre, másodszorra sem fogod. icon_wink.gif



Legutóbb -törölt nick 21624 szerkesztette (2015-06-19 16:25:42), összesen 1 alkalommal
# 1206
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#230658 Üzenet linkje2015-06-19 20:51:03 

Ezt viszont írhatnám én is. Témát lezárnám, arra viszont megkérlek, hogy ne minősíts és akassz rám jelzőket, gondolj rólam amit akarsz, csak tartsd meg magadnak! Jó nyaralást!
# 1207
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231300 Üzenet linkje2015-06-28 21:01:58  Idézet innen: #231231

"[quote="Styleair"]Ó jaj! Ha te lennél menekült merre mennél, hogy ne zavard az Európaiakat?
Nem kell válaszolni!"

Tehát, Te vagy az aki a tutit megmondja, aztán nekem meg kuss!
Nemrégen még háború kellett ahhoz, hogy legyőzzenek egy országot, most sokan, tárt karokkal fogadják a hazánkat pár év alatt elfoglalókat.Ez meg nekem nem tetszik, sőt nagyon nem tetszik.

# 1208
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Styleair
Aktív fórumos
Aktív fórumos
122 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231313 Üzenet linkje2015-06-29 00:13:51 

Kedves aXXon és Csarlsz!
Félre értés történt. Nem kívántam senkinek, hogy kussoljon, csak nem szerettem volna off lavinát a topicban. Csak annyi volt a szándékom, hogy ebben az egoista generációs világban gondoljuk át a dolgokat!
Ha már mégis tovább gördült a téma, akkor az egyszerű kérdésemre is válaszolhattatok volna!

# 1209
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Killerlaca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
477 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231340 Üzenet linkje2015-06-29 10:02:32 

Sziasztok


Szerintetek ami most folyik Gorogorszagban az mennyiben befolyasolhatja nyaralni indulokat?
Nincsenek bankok,esetleges benzin hiany tuntetesek.
En csak remelni tudom, hogy az udulotelepeken nem lesz ez erezheto.
Minden info erdekel. Mi Julius 15.-en indulunk OB-re.

Udv

# 1210
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kepkypa
Törzstag
Törzstag
2074 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231346 Üzenet linkje2015-06-29 10:21:08  Idézet innen: #231340

killerlaca írta:
Sziasztok


Szerintetek ami most folyik Gorogorszagban az mennyiben befolyasolhatja nyaralni indulokat?
Nincsenek bankok,esetleges benzin hiany tuntetesek.
En csak remelni tudom, hogy az udulotelepeken nem lesz ez erezheto.
Minden info erdekel. Mi Julius 15.-en indulunk OB-re.

Udv


Semennyire nem befolyásolja a nyaralást !! Vigyél sok eurót, és élvezd a nyaralást !! icon_biggrin.gif

# 1211
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231348 Üzenet linkje2015-06-29 10:29:55  Válasz a #231340. hozzászólásra Előzmény #231340

Ha van üzemenyagod és készpénzed, akkor nem nagyon kell aggódnod.
# 1212
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Killerlaca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
477 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231358 Üzenet linkje2015-06-29 11:57:05 

Koszi a valaszokat

Nem is feltetlenol ezek miatt aggodom mert nyilvan ezekre fel lehet keszulni. Inkabb az ottani helyi emberekre hogyan hat majd ki ez a dolog. Ha ok nem tudnak tankolni es nem jutnak a penzukhoz....

# 1213
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csarlsz
Aktív fórumos
Aktív fórumos
420 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231368 Üzenet linkje2015-06-29 13:35:21  Idézet innen: #231359

raven71 írta:
Azért szerintem ez nem annyira egyszerű mint az előttem szólók írják!
Mi 19.én indulunk Kefaloniára, és kicsit parázok! Nem az út miatt, hanem ami ott várhat ránk! OK! Eurot viszünk...ja...és ha megint sztrájkolni lesz kedvük pl. a komposoknak??? Vagy nem lesz benzin??? Akkor az egész nyaralás szét lesz cseszve! Bár én személy szerint bízom benne, hogy nem akarják magukat még mélyebbre lökni!


Úgy gondolom én is, hogy igazad van valóban nem ilyen egyszerű!
Mi július 24-én indulunk, nem riogatni akarok mert én is érintett vagyok csak elgondolkodik az ember.
Ha nem lesz pénz, nem fognak az állami alkalmazottak dolgozni, pl. nem lesz szemétszállítás,ez ugyan a kisebbik baj, de ha nem dolgoznak a határőrök, vámosok akkor mi lesz?
Nem lesz áram, vagy csak akadozva,mert nem tudják fizetni az import energia árát.
Vagy le áll a vízszolgáltatás.
Nagyon remélem, hogy végül csak megtudnak egyezni a pénzvilággal, (milyen áron?)akik már eddig is kiszivattyúzták a pénzt Görögországból. (persze nem csak onnan)

# 1214
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Triznyak
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1024 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231369 Üzenet linkje2015-06-29 14:09:53  Válasz a #231368. hozzászólásra Előzmény #231368

"akik már eddig is kiszivattyúzták a pénzt Görögországból."

Vajmi kevés fogalmad van ezek szerint a görög helyzetről. Onnan pénzt kiszivattyúzni???
15éve döntik bele számolatlanul és mégsincs egy petákjuk sem. Lehazudták a mutatóikkal a csillagos eget is. Ezt unták most meg, de hát akkor is ők a gonoszok. Ja, hatott az agymosás.

Talán nem kellene ezekkel a politikai lózungokkal egy ilyen politika menetes fórumon uszítani. icon_sad.gif icon_sad.gif

# 1215
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titi68
Törzstag
Törzstag
835 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231370 Üzenet linkje2015-06-29 14:10:36  Válasz a #231368. hozzászólásra Előzmény #231368

Érdekes problémákat feszegetsz, és sajnos akár igazad is lehet! Ez most nem annyi, mint az üzemanyag szállítók sztrájkja volt pár éve. Nekünk még van 3 hetünk az indulásig, addigra alighanem eldől sok minden, és kialakul valami rendszer. Annak viszont aki a következő napokban indul, már közel sem ennyire egyszerű eldönteni: menni vagy nem menni?
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 80 81 82 ... 106 107 108   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu