Thassos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 5161
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231802 Üzenet linkje2015-07-05 14:09:02  Sarakina Beach

Sarakina Beach




# 5162
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Balazsh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
465 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231815 Üzenet linkje2015-07-05 19:36:29 

A thasos.hu -n egyenlőre ilyen van:http://www.thasos.hu/index.php/informaciok-a-szigetrol/strandok/562-thassos-strandjai

Kattintasz a napernyőre, kijön a név. A nevet beírod a google kép keresőjébe és jönnek a képek..... icon_wink.gif
(én is így kerestem a Zakynthosi strandokat.....sajnos holnap indulnunk kell haza.)

# 5163
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord
Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231819 Üzenet linkje2015-07-05 23:51:02  Idézet innen: #231815

balazsh írta:
A thasos.hu -n egyenlőre ilyen van:https://www.thasos.hu/index.php/informaciok-a-szigetrol/strandok/562-thassos-strandjai

Kattintasz a napernyőre, kijön a név. A nevet beírod a google kép keresőjébe és jönnek a képek..... icon_wink.gif
(én is így kerestem a Zakynthosi strandokat.....sajnos holnap indulnunk kell haza.)



Köszi, ezt megtaláltam, csak leírás nem volt hozzá sehol.Ezen a térképen láttam, h nagyon sok beach van megjelölve. Itt a topicban meg általában csak 4-5 partszakaszról esik szó, így gondoltam keresek a többiről is valami leírást, sokszor szuper helyek vannak eldugva avilágtól! Mint pl. Lefkadán Aghiofili.............

# 5164
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord
Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231820 Üzenet linkje2015-07-05 23:53:50 

Köszi a többieknek is! icon_biggrin.gif


Várjuk már nagyon az utat,de a görögök ma NEM-mel szavaztak, várom a fejleményeket. Elméletileg újraindítják a tárgyalásokat más feltételekkel. Aztán remélem mihamarabb kiderül, vagy legalább húzódjon el a nyaralási szezon utánra a döntés, h ne okozzon akkora galibát az egész.

# 5165
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231826 Üzenet linkje2015-07-06 08:18:23  Válasz a #231820. hozzászólásra Előzmény #231820

Bizony, hogy vannak csodaszép eldugott kis öblök, strandok is.
Ha majd nekiindultok autóval a sziget körül, látni fogjátok a kiirásokat, és ami szimpatikus, azt megnézitek. Az igazán eldugottak helyét, majd biztosan megmondja valaki... icon_smile.gif
Pl. mi az Archangelos kolostornál lévő strandhoz az Istennek nem találtuk meg a lejáratát. icon_smile.gif Aztán ahogy hazajöttünk mondták, hogy tök egyszerű lett volna.
Én kintről is kértem hazai segitséget, ha valamit nem találtunk, a fórumon mindig volt valaki éppen, aki tudta hol van. icon_smile.gif

Görögország politikai helyzetével meg nem lesz semmi gond. icon_smile.gif Mármint ránk turistákra nézve biztosan nem lesz hatással, ne aggódj. icon_smile.gif

# 5166
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hidalgo
Törzstag
Törzstag
570 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231829 Üzenet linkje2015-07-06 08:41:53  Idézet innen: #231826

Mi a kolostor alatti Arsanas strandhoz vezető lejárót/fakorlátos lépcsőt találtuk meg nagyon nehezen, végül megvártuk a következő csapatot és követtük őket, megérte. Szerintem a "legvadabb" (nagy kövek, hullámok, szél) strandok a szigeten, Livadi és Arsanas, mindkettőt imádtuk icon_smile.gif
# 5167
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Laci8211
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231831 Üzenet linkje2015-07-06 09:30:53 

Sziasztok!

Az után érdeklődnék, hogy hol és mennyiért lehet thassoson autót és robogót bérelni.

Valamint van-e szervezett búvárkodási lehetőség a szigeten.

Köszi

# 5168
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231847 Üzenet linkje2015-07-06 12:20:34  Válasz a #231831. hozzászólásra Előzmény #231831

Két búvárklubról tudok, az egyik Potoson van, itt a linkje:
http://www.scuba-vas.gr/
A másik Pefkariban, arról most nem találtam, de van egy ilyen is:
http://www.diver-to-diver.com/

Autó és motorkölcsönző több helyen is van, nem tudom hol lesz a szállásotok, akkor annak környékén kell szétnézni.

# 5169
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szaboreka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231872 Üzenet linkje2015-07-06 17:27:02 

Sok kölcsönző van biztos találsz megfelelőt. A búvárkodást ott ajánlgatják lent a parton ilyen mobilstandoknál. Az élet változatlan a választások után is. Bár Állítólag már nincs pénz az automatákban. Viszont Megjött az igazi jó idő. Ma voltunk a márványparton. Kis márványpart tömeg. Nagy márványpart senki. A kettő között a kikötőnél új partot alakítottak ki. Szép bárral tuctuc zene napágyak. Végig autóval mentünk az út járható. Köszi Messi, holnap sajnos megyünk haza.
# 5170
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231873 Üzenet linkje2015-07-06 18:10:08  Válasz a #231872. hozzászólásra Előzmény #231872

Réka, igen, látom az előrejelzésen is, hogy egyre jobb és melegebb az idő, mire mi megyünk, már úgy látom forróság lesz, bár jövő hétre is mond egy nap esőt, mondjuk az nem baj ilyenkor. icon_smile.gif
Jó utat hazafelé!
A Márványpartot szerintem mi idén tuti kihagyjuk, pihenős nyaralás lesz inkább a gyerekkel, de pár helyre szeretnék elmenni azért. Alykit, a favoritomat pl. ki nem hagynám századszor sem... icon_smile.gif

Már egy hete csak arra ácsingózom, hogy megérkezésünk estéjén végre hagy egyek egy jó nagy adag grillezett polipot a Captain tavernában. icon_smile.gif

# 5171
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szaboreka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
118 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231897 Üzenet linkje2015-07-06 22:13:53 

Szia! A Captain-ben tegnap ettünk. Nagyüzem volt. Szakadt apincérről a víz. Egy órát vártunk az ételre keveredés is volt,de az étel nagyon finom és borzasztó nagy adag. Nem csodálom hogy mindig tele vannak. Az időt rá kell szánni. Ma beszélgettünk a szállásadónkkal. Azt mondta a politikai helyzet miatt elég sok visszamondásuk van. Hiába van a görögöknek pénzük nem tudják kivenni a bankból. A sziget viszont tele van románokkal, más nemzetiség elenyésző.
# 5172
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord
Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231905 Üzenet linkje2015-07-06 23:20:05 

Köszi Messinia és Hidalgo! icon_biggrin.gif
# 5173
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231912 Üzenet linkje2015-07-07 07:44:26  Válasz a #231897. hozzászólásra Előzmény #231897

Reméljük, hogy nem lesz semmi gond, és minden zavartalan lesz. Gondolom Ti még azért nem érzékeltetek semmit ebből az egészből.
Az az igazság, hogy mi itthonról semmi kaját nem szoktunk vinni, mindent kint veszünk, illetve eszünk, szóval remélem mindent be tudnak szerezni Thassoson is. icon_smile.gif
Majd kérjük a beszámolót, ha lesz időd! icon_smile.gif

# 5174
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord
Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231955 Üzenet linkje2015-07-07 21:50:26 

Akik már jártak többet a Skala Potamiai részen, és ott szoktak eszegetni, azok szerint jók ezek az értékelések az éttermek terén?

http://www.tripadvisor.co.hu/R.....lands.html


Érdemes ebből nekiindulni a vacsorának? icon_biggrin.gif

# 5175
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231957 Üzenet linkje2015-07-07 22:35:00  Válasz a #231955. hozzászólásra Előzmény #231955

Accord, szerintem ez annyira izlés dolga, hogy kinek, mi, melyik helyen izlik, hogy felesleges a pontozásokat nézni.
A Captain tavernát nagyon-nagyon sokan dicsérték már itt, azt nyugodtan próbáljátok ki. A Krambousat is szeretjük - mi. Valójában mi ettünk egy csomó helyen már, a Nautilusban, a Flisvosban, a Koralliban, a Gatosban és egyikre sem tudok igazából negativumot mondani.
Szerintem próbálgassatok. Esti sétánál üljetek le oda, ami szimpatikus, egynéhány tavernánál iszonyat sokan ülnek már kora este, alig akad hely, van ahol élőzene szól, ha nem tetszik, legfeljebb nem esztek ott többet. icon_smile.gif
A Skala Potamiában lévő éttermek a parton vannak, közvetlenül ott a tenger mellettetek. icon_smile.gif

Nálunk rögtön első este bevált egy, és oda vissza-visszatérünk, de közben máshol is szoktunk enni.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
<   1 2 3 ... 344 345 346 ... 391 392 393   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu