Paralia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 11686
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234596 Üzenet linkje2015-08-16 19:38:14 

hello AXXon:)
Azért hülye nem vagyok ám, nem gondoltam, h általában nincvs víz, és nem én mondtam.... a facen írt egy Hölgy, hogy napok óta nincs víz, és nem is tudják megoldani... ezért kérdeztem, mert tudom, Tibor kint van most, és szerencsére nagyon sokat segít mindanyiunknak:) Én szerintem elég sokat járok ki, tisztába vagyok elég sok dologgal a 15 év alatt, de ilyet még én sem hallottam, ezért érdeklődöm, és nem utolsó sorban , mert én is oda megyek, idén másodszorra, amíg megtehetem...

Tibor!! Hálás köszönetem a hasznos infóért, nagyon köszönöm, sejtettem, csak megerősítést vártam! További csodaszép nyarat kívánok!

# 11687
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AXXon
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234598 Üzenet linkje2015-08-16 19:46:20 

Azért félreérthető volt. Bocs.
# 11688
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelemen77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234678 Üzenet linkje2015-08-18 16:05:23 

Sziasztok!
Hazaérkeztünk az éjjel.
Kint mindent úgy hagytunk, hogy az utánunk érkezőknek is nagyon jó legyen icon_smile.gif .
Eseménymentes utazást, jó időt, kellemes nyaralást kívánok az ez után indulóknak.
Gyros, Mythos, víz, minden nagyon jó icon_smile.gif .
Üdv, Tibor.

# 11689
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234684 Üzenet linkje2015-08-18 18:20:04  Idézet innen: #234678

kelemen77 írta:
Sziasztok!
Hazaérkeztünk az éjjel.
Kint mindent úgy hagytunk, hogy az utánunk érkezőknek is nagyon jó legyen icon_smile.gif .
Eseménymentes utazást, jó időt, kellemes nyaralást kívánok az ez után indulóknak.
Gyros, Mythos, víz, minden nagyon jó icon_smile.gif .
Üdv, Tibor.


\o/ jövőre merre lesz a menet?icon_smile.gif

# 11690
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AXXon
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234691 Üzenet linkje2015-08-18 21:32:47 

Elvileg holnap indulunk. Ha bárkinek bármi kérdése, kívánsága van, akkor tegye fel, megpróbálom kinyomozni, utána járni. Megpróbálok én is hasznos tag lenni a topikban icon_biggrin.gif Bár Kelemen77 már szinte minden lényegest megválaszolt icon_biggrin.gif
# 11691
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sagica22
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234692 Üzenet linkje2015-08-18 21:57:38 

Sziasztok,
Tud valaki segíteni abban, hogy milyen busszal lehet eljutni Kateriniből Paráliára? Nagyrészt azt olvasom, hogy taxival lehet átmenni, de kettőnknek nem biztos, hogy olcsóbb megoldás...
Köszi: Ági
icon_smile.gif már csak 1,5nap! icon_smile.gif

# 11692
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AXXon
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234693 Üzenet linkje2015-08-18 22:05:24  Idézet innen: #234692

sagica22 írta:
Sziasztok,
Tud valaki segíteni abban, hogy milyen busszal lehet eljutni Kateriniből Paráliára? Nagyrészt azt olvasom, hogy taxival lehet átmenni, de kettőnknek nem biztos, hogy olcsóbb megoldás...
Köszi: Ági
icon_smile.gif már csak 1,5nap! icon_smile.gif


Egy dologra emlékszem ezzel kapcsolatban : rohadt gyakran jár!

# 11693
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelemen77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234718 Üzenet linkje2015-08-19 12:22:00  Idézet innen: #234684

Popeye77 írta:
kelemen77 írta:
Sziasztok!
Hazaérkeztünk az éjjel.
Kint mindent úgy hagytunk, hogy az utánunk érkezőknek is nagyon jó legyen icon_smile.gif .
Eseménymentes utazást, jó időt, kellemes nyaralást kívánok az ez után indulóknak.
Gyros, Mythos, víz, minden nagyon jó icon_smile.gif .
Üdv, Tibor.


\o/ jövőre merre lesz a menet?icon_smile.gif


Még képlékeny a dolog.
Csak néhány helyen voltunk eddig.
Thasos, Korfu? De bármi jöhet, nem vagyunk válogatósak icon_smile.gif
(Az anyagi keret is meghatározza icon_sad.gif . )
Üdv.

# 11694
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelemen77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234719 Üzenet linkje2015-08-19 12:28:47  Idézet innen: #234693

aXXon írta:
sagica22 írta:
Sziasztok,
Tud valaki segíteni abban, hogy milyen busszal lehet eljutni Kateriniből Paráliára? Nagyrészt azt olvasom, hogy taxival lehet átmenni, de kettőnknek nem biztos, hogy olcsóbb megoldás...
Köszi: Ági
icon_smile.gif már csak 1,5nap! icon_smile.gif


Egy dologra emlékszem ezzel kapcsolatban : rohadt gyakran jár!


Az a jó benne, hogy a busz kijelzőjén látható, hogy hova megy.
Taxi-val fölösleges, meg drága is.
Elég megbízható sűrűséggel közlekedik.
Paralian "fényújságon" olvasható az indulás ideje, ott, ahonnan a kisvonat is indul.
Üdv, Tibor.

# 11695
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eperke1211
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234781 Üzenet linkje2015-08-21 11:46:16 

Köszi a válaszokat mindenkinek, 6 km-t nem gyalogolunk a picivel icon_biggrin.gif
Akkor kicsit tovább megyünk max kocsival icon_smile.gif

Mondjuk a tűző napról annyit hogy az előrejelzés szerint 25-27 fok lesz csak, és 1-2 napot esni fog az eső,tudom ilyen távolságban 10-17 napra előre nem pontos az előrejelzés de kicsit elkeseredtem.

Remélem téved pár fokot és inkább 30 fok lesz eső nélkül.

# 11696
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
West01
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234816 Üzenet linkje2015-08-21 21:17:17 

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni!

Itt nyaralunk paralian! Szeretnenk skiathosra elmenni egy fakultativ program keretein belul.
Elso kerdesem az lenne hogy tudtok e esetleg olyan utazasi irodat ami jo es megbizhato, esetleg magyar ( bar ez masodlagos )

Illetve, minden helyen csak a buszos verzio letezik? Tehat,h ogy busszal elvisznek valahova es onnan hajo skiathosra?!

# 11697
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234918 Üzenet linkje2015-08-23 18:59:21  Válasz a #234816. hozzászólásra Előzmény #234816

Szia,
utazási irodát konkrétan nem tudok ajánlani, séta közben rengeteget találsz, sok helyen beszélnek magyarul is. Busz meg kell, hogy eljuss a kikötőig, akkora hajónak nem alkalmas a kikötő Paralián.

# 11698
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AXXon
Aktív fórumos
Aktív fórumos
98 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234924 Üzenet linkje2015-08-23 21:20:22  Idézet innen: #234816

West01 írta:
Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni!

Itt nyaralunk paralian! Szeretnenk skiathosra elmenni egy fakultativ program keretein belul.
Elso kerdesem az lenne hogy tudtok e esetleg olyan utazasi irodat ami jo es megbizhato, esetleg magyar ( bar ez masodlagos )

Illetve, minden helyen csak a buszos verzio letezik? Tehat,h ogy busszal elvisznek valahova es onnan hajo skiathosra?!


Szia!

A Lemonas Travelt keresd, az irodára pontosan nem emlékszem, hogy hol van (pedig még tegnap délután is elslattyogtam előtte) de van egy pavilonjuk, a templomból kijőve, balra indulva. Délutánonként, esténként ott osztogatnak szórólapot. Ha kicsit visszaolvasol a topikban, talán az iroda pontos helyét is írják, emlékszem, hogy a közelmúltban is volt róla szó.

# 11699
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
SzGabi86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234944 Üzenet linkje2015-08-24 09:30:49 

Szia aXXon!

A Lemonas Travel az Agias Paraskeuis utcán van (a templomnak háttal állva ballra az első utca), az első tömbbe jobb kéz felől található. A háta mögött a másik utcán (ami Katerinibe visz) is van egy utazási iroda, és a templomtól a Menta disco fele (a parti sétányon) jobb oldalt szintén hármat találsz.

# 11700
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235047 Üzenet linkje2015-08-26 13:49:04 

Sziasztok!
Ma reggel értünk vissza Paralia/Rena ház Apollon Travel-busszal.Paralia minősége változatlan.A víz minősége amiről többen írtak.Tudtuk,hogy nem lesz Sarti,Parga minőségű.1 nap volt szép tiszta a part a parthoz közel,a többi nap tényleg hínáros,de nem büdös.Pár lépést a hínáros után belépve már szebb,de tényleg nem kristálytiszta.A szálláson nagy szórások vannak a szobák alapterülete közt.Mi 3-an egy vékony kislánnyal voltunk,első emeleten,hosszú erkélyünk volt,görög viszonylatban dupla akkora fürdővel,mint más szállásokon,de a szoba pici volt.A dupla ágy 1.30 széles lehetett,a pótágy normális ágy,de alacsonyabban mint a dupla,így nem lehetett összetolni.Meleg víz hogy legyen kb 5 percig előtte folyatni kellett,ennyit a takarékoskodásról,de utána mindig volt.A tulaj Kostaról dicshimnuszokat tudok írni,állandóan mosolyog,gyerek imádó,helyes pasi.Idegenvezető Letti nem érdekelt minket,már 11-dik alkalommal voltam Paralián .Arra figyeljetek,hogy ő a Lemonas Ch.görög partneriroda alkalmazottja.Már fórumtárs írta,hogy a Lemonas Ch-nak a templommal srégen,a Regina Hotelnél este egy pasi szórólapozik,és ugyanazok az utak az irodánál befizetve olcsóbbak,mint a Lettinél.Pl.Saloniki 10 euró Lettinél,Irodában befizetve 7 euró.Röstellem,de elkavartam a szórólapot.Ne fizessetek azonnal neki,a délutáni eligazításon,este nézzétek meg a szórólapot.Ugyanaz az iroda,ugyis az a busz-hajó megy.Paraliából 1.9 lett a buszjegy/20 cent áremelkedés,és az áfa kulcs tényleg 99% élelmiszernek-taverna 23 % lett,bár a blokkon látszik a változás,de összességébe nézve nem.Lidl talán még mindig a legolcsóbb,a Renaától 2 házra,és a Villa Sonnyból kilépve ott a Marinopulos,ott a víz 1,5 l 0,20,üdítők 1-1,6-ig a rostosak,kenyér kb.40 dkg 0,40,vannak 1-et fizet kettőt kap akciók.Lidl-ben 6*0,33-as Alfa 3 euró volt.Fánk parton 1,5.Kevesebb az árus a táska/ruha mint évekkel ezelőtt,ami nagyon jó,nincsenek az ember pofájában percenként.Csavart fagyi 1 euró a kicsi,ami nem is kicsi.Omilosnál a Pralina cukrászdának jó a csavartja.Sütik 2-2,5-ig.Rana/Holidaylines Ibusz/Grandos utasok környékén a Del mondo nyitott pékség a legdrágább,süti 2,5 ne oda menjetek,kivi zöld a festése.Katerini városába aki minőségi shoppingra vágyik menjen át,minden minőségi cipőboltban nyári papucsok 7-10 euró,magas talpú szandik 10-15,Carpisa olasz divattáska szakboltban féláron táskák 15-20 euró,van Bershka,Terranova bolt,és a szebb cukrászsütik 1,7 euró,nem mindegy.Mi ismételten plusz egy börönddel jöttünk vissza vettem 4 táskát,2 cipőt,gyereknek Kateriniben olcsó minőségi ruha a főutcán Orchestra üzlet,mint a H&M,de vigyázat,2 ár van az árcimkén egyik a teljes ár,a másik a tagsági kártyásoknak.Én élelmes voltam,megkértem egy görög anyukát,kártyájára fizesse ki az enyém is,így 25 euróért bélelt,téli kabátot vettem a kislánynak,Itt kínai van ennyiért,és erről a márkáról Magyarországon nem hallottam.Szőlő 1 euró/kg,paradicsom változó helytől 0.9-1.20-ig. Kukorica nálunk még 1,5 volt,de tegnap már 1 euró volt több helyen.Nyugodtan kérdezzetek.Határokon ilyen még nem volt,tegnap görög idő szerint fél 2-kor indultunk vissza,és ma reggel hajnali fél 4-kor már a magyar határon voltunk.Egyik helyen se kellett összeszedni az okmányokat,senki se jött föl,3 busznál több nem állt soha előttünk,Ibusz buszai jöttek velünk egy időben.Persze a magyar feljött,és itt álltunk egy órát.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 779 780 781 ... 800 801 802   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu