Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6871
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233752 Üzenet linkje2015-07-31 21:46:00  Idézet innen: #233750

Messinia írta:
Jajj, ez nem lehetett túl kellemes élmény... Valóban, gyerekkel jó ha van klima (idén nagyon féltem tőle, hogy nehogy a Picúr megfázzon a klimától, de anélkül aludni sem tudtunk volna), mondjuk felnőttnek sem árt. Főleg, ha előre így kérted az apartmant.

Egyébként sokan panaszkodnak rájuk, hol a buszaik, hogy más miatt. Mi egyetlen egyszer voltunk velük Toloban, akkor ott nem volt gond szerencsére.


Hát annyira nem! Az első este megszenvedtünk, mivel nem tudtuk mi vár ránk. A második este előtt a tulaj éttermében vacsoráztunk. Ott kaptuk el és szerettük volna érvényesíteni az opciót. Ez ugye este volt. Következő reggel, délelőtt hívtuk az utazási irodát a problémával. Az hogy segítőkész volt enyhe túlzás. Majdnem én voltam a hibás hogy nincs légkondi az apartmanban és egyébként is az utazási iroda fent tartja a változás jogát. Persze, ha szóltak volna még elfogadom a magyarázatot de akkor vszinű vissza mondom az utazást... Nonpluszultra, hogy a szerződésre hivatkozott, amikor azt Ő sértette meg azzal, hogy nem vett fel panaszunkról jegyzőkönyvet... A tulaj jófej volt, hozott egy olyan eszközt ami azért nem azonos értékű egy klímával de elfogadtunk. Az iroda azóta sem keresett meg, hogy a probléma orvosolva van-e!!! Ha én ezt csinálnám a kiskereskedelmi egységemben már régen bezárhattam volna...

A kicsi meg tényleg úgy néz ki mintha himlős lenne, pedig vettünk minden földi jót a szúnyogok ellen...

# 6872
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233827 Üzenet linkje2015-08-02 16:54:15 

üdv.

Apollon travel a buszos utaknál ha online volt a foglalás, szokott küldeni voucher-t? És ha igen kb. mennyivel az utazás előtt?

# 6873
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233835 Üzenet linkje2015-08-02 17:53:32  Válasz a #233752. hozzászólásra Előzmény #233752

Annyira összecsipkedték a szúnyogok szegényt?
Nekünk erre a doktornőnk a Fenistil cseppeket javasolta...

Az Ibusz akkor megint megéri a pénzét. Egyre többen panaszkodnak rájuk, nem igaz, hogy nem kapnak a fejükhöz. Bár addig mig vannak utasaik, akik velük mennek, úgy gondolhatják, hogy nincs gond. Szerencsétek, hogy a tulaj segitőkészebb volt.

# 6874
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233998 Üzenet linkje2015-08-05 12:08:35  Válasz a #233835. hozzászólásra Előzmény #233835

Visszaértünk mi is! Megkövetem magam, mert az utazási iroda segített miután eljöttünk az apartmanból, ha ők nincsenek az ott felejtett értéktárgyat nem tudom, hogy kaptuk volna vissza icon_smile.gif
# 6875
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#233999 Üzenet linkje2015-08-05 12:12:42  Válasz a #233998. hozzászólásra Előzmény #233998

Szia Popeye!
Mesélsz? icon_smile.gif
Mit hagytatok el? Szerencsétek volt...

# 6876
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234007 Üzenet linkje2015-08-05 14:24:40  Válasz a #233999. hozzászólásra Előzmény #233999

Elhagyni nem hagytunk el semmi! Csak az volt, hogy én pihenjek és asszony elvileg benézett mindenhova és mindent elpakolt:) Én mikor kiértünk kiraktam a zsebemből a magyar forintot, ami aztán ott is maradt ahova tettem! Pedig direkt olyan helyre raktam ahol az utolsó nap biztos kinyitásra kerül a szekrény mert elpakoljuk magunk után a tányérokat. icon_smile.gif Tulajdonképpen ha nem lett volna meg se csodálkoztam volna rajta! Mivel az irodánál nem vették fel a telefont és a házi urat sem találtuk sehol, úgy hagytuk az apartmant mint mikor megérkeztünk. A kulcs a zárban kívülről... így meg hát éppen az nem megy be aki nem akar. A lényeg, hogy a reggeli telefonbeszélgetés után kiderült, hogy ott van és hogy a turnus jön haza busszal így ha valamelyik megálló megfelelő eltudok menni érte. Így reggel négykor megkaptam Szegeden!
# 6877
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234012 Üzenet linkje2015-08-05 15:17:46  Válasz a #234007. hozzászólásra Előzmény #234007

ha nincs ebben iroda, hanem magadnak foglalod a szállást, a tulajdonos maga is elküldte volna neked wu-val vagy valamivel, ebben azért eléggé biztos vagyok. icon_smile.gif
# 6878
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234013 Üzenet linkje2015-08-05 15:57:52  Válasz a #234007. hozzászólásra Előzmény #234007

Minden jó ha jó a vége. icon_smile.gif
Az a lényeg, hogy meglett.
Mi is hagytunk már el pénzt, csak a kompon, na az nem lett meg, volt is idegeskedés.

Akkor az Ibusz kapott egy piros pontot tőletek. icon_smile.gif

# 6879
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234545 Üzenet linkje2015-08-16 00:17:43  Idézet innen: #234013

Messinia írta:
Minden jó ha jó a vége. icon_smile.gif
Az a lényeg, hogy meglett.
Mi is hagytunk már el pénzt, csak a kompon, na az nem lett meg, volt is idegeskedés.

Akkor az Ibusz kapott egy piros pontot tőletek. icon_smile.gif


Igen! Korrektek voltak ebből a szempontból! És itt az emberi tényező sokat nyom a latban...

Az, hogy a szállás nem úgy lett kiosztva, ahogy kértük nem tudom kinek a hibája, nem is fog kiderülni... (a helyi idegenvezető szerint én is hibás voltam, mert nem ellenőriztem le, annak ellenére, hogy lila fingom nincs, hogy a szóban forgó iroda mit és hogyan jelöl meg a voucheren, persze értem én, szóban, beszélgetve, jó hangulatban egy összegben kifizetve a nyaralást a kérésünk eltörpült...) A légkondi hiánya és ennek hiányával járó kellemetlenséget ezzel részben sikerült kompenzálniuk, a kihelyezett idegenvezetővel való kommunikáció viszont nem volt a helyzet magaslatán...

Szóval egy helyen piros pont a másik helyen masszív fekete!

# 6880
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234940 Üzenet linkje2015-08-24 06:43:59 

sziasztok !

Most olvastam, hogy Holdaylines-nál már októbertől elindul az előfoglalási akció 2016-os évre !!
Hátha valakit érdekel.
üdv
gémike

# 6881
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235012 Üzenet linkje2015-08-25 14:23:52 

Szerintem a legtöbb irodánál ahogy lemegy az utolsó turnus is utánna max egy hónappal november közepe felé már lehet foglani .
Tavaly az apollonál fogaltunk idén szept végére ( pfffffffff majd egy év várákozás)
Tudtommal a Grandnál is lehet . Jövőre velük van tervben egy török kitérő

# 6882
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235165 Üzenet linkje2015-08-30 11:21:52 

A reklamációs levelemre pénteken válaszoltak az utazási irodától. Majdnem napra pontosan egy hónapra a levél írását követően. A megoldást az ember helyben várná... Arról már nem is beszélve, hogy amit írtak csak duma habbal. Arra hivatkozott a levél irója, hogy felár ellenében lehet igénybe venni a szolgáltatást és nem mindegyik apartmanban tehető ez meg. Az már megint más tészta, hogy én a foglaláskor jeleztem az irodájukban, hogy olyan apartmant szeretnék kérni ahol ez megtehető, azaz légkondival felszerelt apartmant kérünk. Ennyit róluk. Remélik, hogy legközelebb is őket választjuk utazásunk során!

"Margit normális???"

A válaszom elutasító volt. Ezer egy más lehetősége van ez embernek, így nem hinném hogy bármikor is velük mennénk vagy hogy bárkinek is ajánlani fogom a szóban forgó utazási irodát attól függetlenül, hogy a végén kaptak egy piros pontot...

# 6883
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
IBUSZ
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235199 Üzenet linkje2015-08-31 12:12:23  Válasz a #235165. hozzászólásra Előzmény #235165

Kedves Popeye77!

Társaságunk üzletpolitikája szerint, a fórumokat nem kívánjuk kommentálni, de ebben az esetben mégis megtesszük, hiszen az Ön által írtak nem felelnek meg a valóságnak, illetve félrevezetőek.

Az Ön által kiválasztott apartmanházban kétféle szobatípust különböztetünk meg. Az emeleti apartmanok melyek felár ellenében légkondicionálhatóka, illetve a tenger felé nézőek, melyekben nincs légkondicionáló berendezés. Ezekre az információkat a szállás leírásánál is felhívjuk utasaink figyelmét.

Önök a tenger felé néző szobatípust választották, ahol fizikailag sincs lehetőség a légkondicionálásra. Az apartman típusa a szerződésen és a szállás igénybevételére jogosító vouheren is szerepel, tehát egyértelműen kiderül, hogy Önöknek melyik szobatípus lett foglalva és ahhoz milyen szolgáltatás vehető igénybe.

Vélhetően a foglalás pillanatában már csak ez a szobatípus volt foglalható, vagy Önök kimondottan a tenger felé néző típust kérték. Megjegyzem a két szobatípus árban is eltérő, az Önök által választott (nem légkondcionálható) apartman olcsóbb, mint ami légkondicionálható.

Társaságunk az Olymposz Riviérán hetente közel 300, előre megvásárolt ággyal rendelkezik különböző házakban, melynél elengedhetetlen a szobatípusok pontos meghatározása és nyilvántartása.

Bízunk benne, hogy a félreértéseket sikerült tisztázni!
IBUSZ Utazási Irodák Kft.

# 6884
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235201 Üzenet linkje2015-08-31 13:12:53 

Személy szerint örülök, hogy már nem csak Grandsanyi, hamen az Ibusz is képviselteti magát a fórumon! Ez szerintem fontos, és építő jellegű dolog, mindenképp! A többi iroda is nyugodtan hozzászólhatna nyugodtan a témákhoz, amelyekben érintettek.
# 6885
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235231 Üzenet linkje2015-08-31 22:55:26  Idézet innen: #235199

IBUSZ írta:
Kedves Popeye77!

Társaságunk üzletpolitikája szerint, a fórumokat nem kívánjuk kommentálni, de ebben az esetben mégis megtesszük, hiszen az Ön által írtak nem felelnek meg a valóságnak, illetve félrevezetőek.

Az Ön által kiválasztott apartmanházban kétféle szobatípust különböztetünk meg. Az emeleti apartmanok melyek felár ellenében légkondicionálhatóka, illetve a tenger felé nézőek, melyekben nincs légkondicionáló berendezés. Ezekre az információkat a szállás leírásánál is felhívjuk utasaink figyelmét.

Önök a tenger felé néző szobatípust választották, ahol fizikailag sincs lehetőség a légkondicionálásra. Az apartman típusa a szerződésen és a szállás igénybevételére jogosító vouheren is szerepel, tehát egyértelműen kiderül, hogy Önöknek melyik szobatípus lett foglalva és ahhoz milyen szolgáltatás vehető igénybe.

Vélhetően a foglalás pillanatában már csak ez a szobatípus volt foglalható, vagy Önök kimondottan a tenger felé néző típust kérték. Megjegyzem a két szobatípus árban is eltérő, az Önök által választott (nem légkondcionálható) apartman olcsóbb, mint ami légkondicionálható.

Társaságunk az Olymposz Riviérán hetente közel 300, előre megvásárolt ággyal rendelkezik különböző házakban, melynél elengedhetetlen a szobatípusok pontos meghatározása és nyilvántartása.

Bízunk benne, hogy a félreértéseket sikerült tisztázni!
IBUSZ Utazási Irodák Kft.


Tisztelt Iroda!

A félreértést nem sikerült sem korábban sem most itt a fórumon tisztázni. A kolléganő a helyi irodában külön felhívta a figyelmet az opciókra, amire a válasz egyértelmű légkondicionált szoba típus volt mivel két kisgyerekkel indultunk neki. Amennyiben "vélhetően" ez a szoba típus volt csak szabad akkor vétet és nem értesített, nem hívta fel a figyelmet erre. Továbbá azt is mondta, hogy felár ellenében lehet igénybe venni, amit a szállásadónak kell majd kifizetni!

Magyarul, nem kértük a tengerre néző szobát. A klímásat kértük!

Köszönöm, hogy hülyének nézik az ügyfelet!

Én a nevemet is vállalva maradok tisztelettel:
Csúri Zoltán

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 458 459 460 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu