Vourvourou
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 631
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikatimea
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234937 Üzenet linkje2015-08-24 01:28:04 

Nagyon szépen köszönöm Titi, s Adera a válaszokat. Nagyon várjuk már a nyaralást, holnap délelőtt indulunk, két részben megyünk, alszunk egy éjt, keddtől pedig Vourvourouban leszünk. Jelentkezem a tapasztalatokkal.
Szép estét mindenkinek, zökkenőmentes visszatérést a nyaralásból a való világba icon_wink.gif

# 632
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Erikatimea
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
12 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235305 Üzenet linkje2015-09-02 22:21:04 

S alig indultunk el, már ma este itthonról írok. Nagyon szép volt Vourvourouban...a Haus Platanos nagyon jó hely, kedves a házigazda, bár morcos öregúr képében jelenik meg, mosolyog is, meg kedves is tud lenni. Engem különösen meglepett, hogy utolsó napon útravalónak üdítőt adott a gyerekeknek, azzal a szöveggel, hogy jól fog a hosszú útra, emellett az első nap reggelijét s az utolsó napét nem számolta fel. Szóval szemem szám csodálkozva... vendégfogadásból jeles. Vourvourou pedig, ha létezik ilyen love at first sight... szerelem első látásra. Annyira, hogy még a híres Karidi beachről is siettünk vissza a kis privát partra. Megnéztük Sartit, szép, de Vourvourou számunkra csodálatosabb icon_biggrin.gif, megnéztük a Fava beach nevű öblöket, szépek, különösek... s voltunk hajókiránduláson az Athos hegység néhány kolostorát láthattuk vízről... Gyönyörű volt, a gyerekek imádták, ez volt eddigi legszebb, legkülönlegesebb nyaralásunk.
Kedves Titi, aki az oldal egyik fő hozzászólója vagy, s kedves Mindenki, akik Vourvourouról itt véleményt írtatok: köszönöm szívből, ti segítettek a döntésben, Nektek is köszönhető hogy ilyen szép augusztus végi tengerparti nyaralásunk lett! Köszönetem mellé felhajtok egy pohár Ouzot egészségetekre, egészségünkre icon_wink.gif
Mindenkinek szép napokat, zökkenőmentes munkába állást, s szép álmodozást a jövő évi nyaralás tervezéséhez!

# 633
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titi68
Törzstag
Törzstag
835 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235318 Üzenet linkje2015-09-03 10:17:41  Válasz a #235305. hozzászólásra Előzmény #235305

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Ahogy nézegettem az időjárás sem volt rossz. A "privát" partnak csak az a hátránya, hogy lustává tesz, a gyerekeket és a feleségem én is csak nehezen tudtam elmozdítani onnan.
A falunak pedig annyi a hátránya, hogy hajlamos az ember ehhez mérni a többi nyaralóhelyet - mi ezért járunk vissza ennyi éve...

# 634
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235823 Üzenet linkje2015-10-07 10:32:47 

A Chalkidiki-félszigeten, azon belül elsősorban Sithónián, vmint Ammouliani szigetén jártunk szeptember elején, erről írtam egy posztot a blogomban.

IDE KATTINTVA olvasható.

Vourvourouban is jártunk, ezért ide is belinkeltem, bár bevallom, nekem nem volt a helyről ennyire pozitív a képem, de azért remélem, még bele fog férni.

# 635
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titi68
Törzstag
Törzstag
835 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235936 Üzenet linkje2015-10-14 14:09:52  Válasz a #235823. hozzászólásra Előzmény #235823

Szerintem teljesen korrekt dolgokat írtál a faluról (bár a tó érzés bennem nem jött elő). Valóban azoknak az igazi, akik csendes, nyugodt helyet keresnek, sekély, homokos partot. Ehhez meg is van minden itt - és nincs meg sok más helyen, ahol korábban jártam.
Egyszerűen arról van szó, hogy nem vagyunk egyformák, mások az igényeink, ezért valószínűleg más helyekre mondjuk azt, hogy "Ez igen, ezt kerestem". És ez ráadásul valamennyit változik is, ahogy telik az idő, és változik vele az ember is.

# 636
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Morfolgo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236747 Üzenet linkje2016-01-24 17:28:04 

Mi Vourvourou-től néhány száz méterre Fterotiban a Camping Rea-ban voltunk tavaly augusztusban.
Csodálatos hely volt, az idén visszatérünk. Egy kis videót állítottam össze ami itt elérhető:

Link

# 637
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Titi68
Törzstag
Törzstag
835 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238217 Üzenet linkje2016-04-17 19:30:10 

Sziasztok!

99%, hogy családi nyomásra idén nem Vourvourouban, és nem is Görögországba megyünk nyaralni. Ettől függetlenül szemem a pályán, benézek rendszeresen, ha tudok segítek szívesen!

# 638
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cofffos
Törzstag
Törzstag
669 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238723 Üzenet linkje2016-05-14 15:44:34 

Senki nem megy idén Vourvouroura? icon_sad.gif
# 639
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Morfolgo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238725 Üzenet linkje2016-05-14 16:05:19 

Mi kempingezünk. Csak Fterotiban (Vourvourou körzete) van kemping. Július elején ott leszünk (többen leszünk ott Magyarországról)
# 640
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fordkasanya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
132 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238740 Üzenet linkje2016-05-15 07:23:31 

Ez is Vourvouroun készült, icon_smile.gif https://www.youtube.com/watch?v=sK700w62VBA
# 641
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cofffos
Törzstag
Törzstag
669 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238776 Üzenet linkje2016-05-16 09:03:21  Idézet innen: #238725

Morfolgo írta:
Mi kempingezünk. Csak Fterotiban (Vourvourou körzete) van kemping. Július elején ott leszünk (többen leszünk ott Magyarországról)



Mi is július elején/közepén tervezzük. Mit lehet tudni a campingról? Léccci tegyél be linket. Hogy szerveztétek le? Esetleg kutya lesz veletek?

# 642
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bogaby
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238974 Üzenet linkje2016-05-23 18:45:36  Válasz a #238217. hozzászólásra Előzmény #238217

ohhh, ohhh
de megértem, az én szívem is vérzik, de mi se megyünk ;-(

# 643
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Morfolgo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#239289 Üzenet linkje2016-06-02 14:21:10  Válasz a #238776. hozzászólásra Előzmény #238776

Szia!
Természetes visszük magunkkal a kutyánkat.
A tulaj(nő) férje kutyabolond, saját kutyái vannak a kemping bejárat melletti kennelben.
A kempingben minden van ami kell( kisbolt, taverna ebéd és vacsora időben is).
Gyerekeknek játszótér, árnya helyek és fantasztikus homokpad a kemping előtt (Livari-beach mellett).
Nagyon sok törzsvendég van (főleg olaszok, de román-magyarok, magyarok is).
Lehet sétálni, túrázni a környező dombokon, gyönyörű panorámával.
10 perc autóval Nikiti, 20 perc Sarti.
Érdemes Nikititől kicsit délebbre autóval késő délután egyszer elmenni, mert a naplemenete csodálatos és ott a nap a "tengerbe" süllyed.
A kemping is meghivatkozza azt a videót amit készítettem (hang nincs alatta, a kutyusom viszont szereplő):
A kemping és környéke

A kemping

# 644
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Morfolgo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#239290 Üzenet linkje2016-06-02 14:23:52 

Ami kimaradt:
Egy rövid E-mail a kempingnek, ami a honlapjukon is megtlálható és gyorsan válaszolnak (valószínűleg Rea Patroni fog válaszolni)

# 645
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cofffos
Törzstag
Törzstag
669 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#239357 Üzenet linkje2016-06-05 19:04:51  Idézet innen: #239289

Morfolgo írta:
Szia!
Természetes visszük magunkkal a kutyánkat.
A tulaj(nő) férje kutyabolond, saját kutyái vannak a kemping bejárat melletti kennelben.
A kempingben minden van ami kell( kisbolt, taverna ebéd és vacsora időben is).
Gyerekeknek játszótér, árnya helyek és fantasztikus homokpad a kemping előtt (Livari-beach mellett).
Nagyon sok törzsvendég van (főleg olaszok, de román-magyarok, magyarok is).
Lehet sétálni, túrázni a környező dombokon, gyönyörű panorámával.
10 perc autóval Nikiti, 20 perc Sarti.
Érdemes Nikititől kicsit délebbre autóval késő délután egyszer elmenni, mert a naplemenete csodálatos és ott a nap a "tengerbe" süllyed.
A kemping is meghivatkozza azt a videót amit készítettem (hang nincs alatta, a kutyusom viszont szereplő):
A kemping és környéke
A kemping



Köszi! icon_smile.gif

Idén még nem a kutyával megyünk, de már most tájékozódunk. Idén az unokával megyünk. Ma derült, ki, hogy velünk szeretnének nyaralni, úgyhogy naggggyon esélyes lett Vourvourou. icon_smile.gif Már csak szállást kell találnunk.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 42 43 44 ... 48 49 50   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu