Dumcsi
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
Hozzászóló Üzenet
# 1321
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235859 Üzenet linkje2015-10-10 11:31:35  Nei Pori

Természetesen eljutottunk Poriba, a megszokott évadzáró 4 hetünkre, amit én nagyon keveslek. Igaz tavasszal voltunk Pargán és Sartin, de nekem Pori az igaz szerelmem! Már lefoglaltam a jövő évi évadzáró egy hónapot, csak reménylem, hogy kitolódik 5 hétre. Azt olvastam egy kedves fórumtárstól, hogy ..."a reményhalat eszik meg utoljára"... Remélem igaza lesz.
Üdv. neipori

# 1322
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235860 Üzenet linkje2015-10-10 14:58:06  Válasz a #235856. hozzászólásra Előzmény #235856

neipori te komplett beteg vagy!! Ha be tudnád bizonyítani, amit itt összehazudoztál, az nagyon tanácsos lenne!! Atyaég, te egy pszichopata vagy! nem fogok magyarázkodni egy ilyen komplett elmebajra, de küldj némi bizonyítékot, ha kérhetnélek!!
# 1323
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235862 Üzenet linkje2015-10-10 15:24:23  Válasz a #235860. hozzászólásra Előzmény #235860

Az csak egy dolog, hogy miket hazudozol össze, de épp te voltál, aki utánam keresett, és azzal jött, hogy abban a faluban lakik, ahova nyaralni járunk 30 éve a családdal, és a kisboltban többször is láttál, meg hogy utál az egész falu. Ez már elmebaj, amit összehordasz, arról nem beszélve, hogy ha valamelyik közösségi oldalon fent vagy, hogy járhatnék utánad, nyilván nem neipori néven vagy fent! Ész megáll!! Az én nevem publikus, a tiéd H.apciéval titkos, na szerinted melyikünknek van takargatnivalója?! Ki keresgél a másik után mindenfelé! Még egy kint élő magyar is tőlem kért segítséget priviben, hogy hogyan lehetne lekoptatni téged, mert Nei Poriban egy magyar pincérre ráakaszkodtatok, fiadnak tekinted, és mindenfélét vártok el tőle a férjeddel! A pincér szólt Neki, hogy kerüljön benneteket, mert az Ő címét próbáljátok mindenkitől megszerezni, nem győz bújkálni előletek!! Mondtam neki, nem tudok semmit rólad, csak hogy notórius hazudozó vagy, aki a kóbor kutyáknak Mo-ról viszi a vizet marmonkannákban, és akinek az apartmanablakában dinnye termett az előző vendég által elültetett cserépben!! Mást nem tudok rólad, csak hogy valszeg mentális problémákkal küzdesz, fogalmam sincs, cigány vagy szláv vagy-e, nem is érdekel!!!
# 1324
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Syssy48
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235863 Üzenet linkje2015-10-10 15:40:57 

Undorító, amit itt műveltek. Mindannyian szégyelhetnétek magatokat egymás pocskondiázásáért. Mindez intelligencia kérdése. Akinek nem tetszenek a másik hozzászólásai, az hagyja őket figyelmen kívül, de ez amit itt műveltek, már kritikán aluli.
A Hellas fórumnak nem erről kellene szólnia.

# 1325
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235864 Üzenet linkje2015-10-10 16:16:35  Válasz a #235863. hozzászólásra Előzmény #235863

Syssy! Úgy gondolod, válasz nélkül kéne hagynom hpaoci és neipor hazudozásait, fröcsögéseit?! Lehet, hogy igazad van, én nem tudom innen megítélni, nyilván más máshogy reagálna egy ilyen baromságra, de emberből vagyok, és dühítenek a pszichopaták! De igazad van, én vagyok a hülye , hogy benéztem a Dumcsiba, ez volt az utolsó eset! Csak az a baj, hogy említettek úgyis utánam jönnek más topikokba, ahova egyébként nem írnak és nem is érdekli őket, de megpróbálom ezentúl ignorálni őket! Persze ha legközelebb azzal jön valamelyikük, hogy megöltem 3 embert, és kiraboltam egy bankot, még nem tudom, milyen reakcióm lesz icon_smile.gif
Szép napot!

# 1326
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235867 Üzenet linkje2015-10-10 17:17:51  Válasz a #235864. hozzászólásra Előzmény #235864

Úgy gondolod, válasz nélkül kéne hagynom - már rég lógva kellett volna hagynod a témát és őket, hidd el...[/i]
# 1327
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235868 Üzenet linkje2015-10-10 17:20:22  Válasz a #235863. hozzászólásra Előzmény #235863

A Hellas fórumnak nem erről kellene szólnia. - de látod, jox ezt hagyja. nagy kár, h úgy tűnik, vajmi kevéssé érdekli, mivé válik az ő elvileg görögországról szóló oldala. gondolom, az olvasottság megvan, idáig foglalkoztatja a kérdés, tovább már nem.

és most távolról sem erről a vitáról (vagy mi ez...) beszélek kizárólag...

# 1328
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gtunde
Aktív fórumos
Aktív fórumos
115 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235870 Üzenet linkje2015-10-10 22:47:54  Válasz a #235859. hozzászólásra Előzmény #235859

kedves Neipori!


Érdekelne, hogy mit szívsz, mert én is szeretnék ilyen szépeket álmodni!
Sarti, Parga, aztán meg négy hét a csodálatos és megunhatatlan Neiporin!
Sajnos voltam olyan hülye, hogy én is elmentem Neiporira két hétre szeptemberben olyan viharos esős idő volt több napon át hogy két nappal hamarabb haza is jöttünk. De amikor nem esett az eső akkor meg hideg volt, a víz mindenféle mocskot mosott az arcunkba: tengerifű, madártoll, de volt ott barack magtól tisztasági betétig minden. De így jár aki telhetetlen, és nem volt elég júniusban két hét Kefalónián. Mentségemre legyen mondva hogy féláron vettem át valakitől aki haláleset miatt nem tudott menni. Neipori még jó időben sem tud annyit adni hogy oda normális ember évente visszamenjen egy hónapra.
Utazás előtt kérdeztem tőled néhány dolgot privátban de nem válaszoltál.Nekem is az a gyanúm,hoggy lehet nem is voltál icon_confused.gif

# 1329
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235871 Üzenet linkje2015-10-11 02:52:31  Idézet innen: #235867

rollo írta:
Úgy gondolod, válasz nélkül kéne hagynom - már rég lógva kellett volna hagynod a témát és őket, hidd el...[/i]

Igazad van, megígérem, ezt teszem, hagyom a mocskolódókat, de látod, van, aki a Karpathos topikba is utánam jött fröcsögni egyet!

# 1330
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235876 Üzenet linkje2015-10-11 11:14:35  Válasz a #235870. hozzászólásra Előzmény #235870

Bocsi Tünde Kedves!
Végignéztem májustól a priviket, sőt azokat is amiket már kimásoltam, Te sehol nem voltál jelen.
Mi az idén voltunk májusban egy hétre Pargán, egy hétre Sartin és négy hétre Nei Poriban. Ezt a négy hetet nincs az az ég, hogy bármi vagy bárki miatt kihagyjam, hiszen ott töltődök fel, hogy legyen erőm elviselni a jelenlegi és jövőbeni magyar viszonyokat. Nagyon sok kellemetlen emberrel akadtam össze a fórumon, nem szeretném, ha egy ilyen nyílt meghazudtolással Te is beállnál bizonyos "kedves, (K-val kezdődő nevű) ember mögé. Kérlek ne akard, hogy számlákkal bizonyítsam hol is voltunk, mert akkor Te leszel, aki szív! icon_question.gif

# 1331
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235877 Üzenet linkje2015-10-11 11:29:11  Válasz a #235862. hozzászólásra Előzmény #235862

konyu "kedves"

Hogy ki az elmebeteg a fórumon, lehetne kérdezni. Én még mindig rácsodálkozással olvasom a merénylettel felérő írásaidat. Tudod, egyszer valaki veszi a bátorságot és hitelrontás, erkölcsi sárbataposás, minősíthetetlen hazudgálás, stb.miatt egyszer elkapja a grabancodat.
Én soha nem írtam, hogy a falumban ismertelek fel, hiszen Te olyan helyre le sem utaznál, ahol én nevelkedtem. Az Oktogon környékére vitt a balsorsom, és ott láttalak egy élelmiszer üzletben.
Megmondom az őszintét, hogy semmivel sem vagy kedvesebb kinézetű, mint a Rólad készült fotóidon.
BOCS!, de azt hiszem ez elég, hogy ne is akarjak semmilyen kontaktot a Tisztelt Személyeddel.
Amúgy minden elismerésem a Tied, hiszen Te vagy az egyetlen, akinek a megszólalása nagyon sokunkból kihozza az ősembert ......
Őszinte híved: Neipori

# 1332
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Syssy48
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235878 Üzenet linkje2015-10-11 11:43:41 

Neipori, te is befejeznéd végre???? A fórum címe Hellasz. Ha a témád nem Hellasz, akkor nem tartozik ide.
# 1333
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Neipori
Aktív fórumos
Aktív fórumos
249 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#235879 Üzenet linkje2015-10-11 12:02:16  Válasz a #235878. hozzászólásra Előzmény #235878

Bocsi, de Te kezdted! A hozzászólásod kimeríti a hitelrontás és etikátlanság fogalmát. Nézz magadba kislányom, és menj el gyónni, hiszen én a Te fröcsögésedre reagáltam
# 1334
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Syssy48
Aktív fórumos
Aktív fórumos
64 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235880 Üzenet linkje2015-10-11 13:57:01 

# 1335
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#235882 Üzenet linkje2015-10-11 18:50:40 

Basszus,nem hiszek a szememnek,hogy megint felkerült ez a Neiporis idegtépés!komolyan,ÉR EZ ENNYIT?
Hagyjuk már,van,aki Nei poriba megy töltött káposztákkal,ha neki úgy jó,menjen...
Akinek Parga tetszik,menjen oda.Aztán lehet feltölteni a képeket,videókat,és dumcsizhatunk azokról a szép élményekről,amik a képeken vannak...
ellenkező esetben mindenkit feljelentek Joxnál az ellenem elkövetett merényletért,amit hazudgálással súlyosbított!
CSAK SZÉP KÉPEKET ÉS KÉK TENGER CSOBOGÁSTÓL HANGOS VIDEÓKAT AKAROK LÁTNI!!!!
És aki nem velem ért egyet,az etikátlan és menjen gyónni!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : -- Off topic --
<   1 2 3 ... 88 89 90 ... 106 107 108   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu