Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6901
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236244 Üzenet linkje2015-11-25 06:52:09 

Én két gerinc műtét után a buszukat teszteltem. Nem csalódtam. A buszok kényelmesek a sofőrök kulturáltak kedvesek rendesek. A szálláshelyeik tágasak tiszták kellemesek, a kinti idegenvezető is segítőkész. Mi Parálián és Zakhyntosan voltunk velük. Illetve 2016 Parália már foglalva.Most a tolókocsis mozgássérült lányunkat is visszük.Bízunk benne, hogy most is minden rendben lesz.
Ha december 20.-ig foglaltok, hihetetlen jó áron lehet hozzá jutni!

# 6902
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236246 Üzenet linkje2015-11-25 09:15:52 

Szia Gáborpapo!

Ti mikor mentek?Mi is gondolkodunk Holidaylines Paralian már csak a gyors menwtidő miatt is na meg a szuper busz és szállás miatt
Nekem konkrétan semmim nem fájdult meg a 16óra buszút alatt.Életem legkényelmesebb útja volt.Na meg a nagy Ezüst buszban utazni élmény volt

# 6903
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236247 Üzenet linkje2015-11-25 09:50:21 

A Holidaylines talán a legjobb iroda. Korrektek,nem vállalják túl magukat, amit ígérnek, ill.amit a prospektusban látsz, az úgy is van. A buszaik szuper kényelmesek, az utazási idő is velük a legrövidebb. Még utolsó nap is teljes, csak késő délután indulnak vissza.
Mi Olympic Beachen és Paralián voltunk velük, mindkét szállás nagyon szép, tiszta, állandóan ott lévő tulajjal, aki mindenben segít. Szerintem nem fogsz csalódni bennük.

# 6904
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gáborpapo
Aktív fórumos
Aktív fórumos
204 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236262 Üzenet linkje2015-11-26 13:23:22 

Mi elő és utószezonban utazók vagyunk. 2016.-ban az első turnussal megyünk Paráliára május 23-tól. A Holidaylines a legkorrektebb iroda. ahogy mások is írták, szinte betűről betűre minden úgy van ahogy mondják. Nagyon kényelmesek a buszaik és a menetidőben is ők a legjobbak. A pihenőknél is nagyon profik! soha nem állnak be 10 busz után 11.-nek. Általában olyan kulturált helyeken állnak meg ahol 2-3 busznál soha nincs több bent.
# 6905
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Petraax
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236283 Üzenet linkje2015-11-28 22:46:40  Válasz a #236239. hozzászólásra Előzmény #236239

Szia! Mi Korfu-Sidari-t néztük ki. Ha minden jól megy oda megyünk icon_biggrin.gif
Olvastam a sok hozzászólást, és örülök, hogy többen pozitívan vannak erről az irodáról. Bevallom őszintén, kétségeim voltak először.. Hallottam már róluk, de mivel csak 4 utat indítanak, kicsit bizalmatlan voltam.
Köszönöm, szép estét mindenkinek icon_smile.gif

# 6906
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelemen77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236341 Üzenet linkje2015-12-08 21:29:44 

Sziasztok!
A Grandtours is elkezdte feltölteni a 2016-os útjaikat és áraikat icon_smile.gif
Üdv.

# 6907
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marcsi52
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236428 Üzenet linkje2015-12-30 06:45:13 

Hát akkor ez is kipipálva! icon_smile.gif Lefoglalva, befizetve a jövő évi Zakynthosi utunk, 2 hét Agios Sostis, Ibéria apartman. szept.10-24. Grand Tours. Tavaly is ez idő tájt voltunk, ugyan csak velük.Nagyon szuper időnk volt végig és a tenger is jó meleg. Felejthetetlen nyaralás volt, és még mindig van mit megnéznünk. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a csodás szigetet.
# 6908
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lakigyongyi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236535 Üzenet linkje2016-01-10 13:21:36 

Még soha nem utaztam a Zeusz travellel, tudtok róla valamit? Milyenek a szállások és a buszok?
# 6909
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236538 Üzenet linkje2016-01-10 13:45:18 

Kedves Gyöngyi!
Maradj inkább Apollon,Grand,Ibusz,Holidaylines valamelyikénél.Főleg a buszoztatásuk minősíthetetlen,mire az adott helyre ér az utas,még másik 2 helyre is elmegy utastársakat lerakni.Merre mennétek? Stavros esetén az Apollonnál 2 másik szállás is lett,Vasilis az i.vezető már évek óta kint van,a Zeusnál minden évben új ember...Zeus max . kocsisoknak vállalható be Stavrosnál és a Nick apartman,meg a medencés házuk.Paralián a Zeus Riki háza ledobott Apollonos szállás,voltam benne,penész stb.Paraliánál is Apollont ajánlom/Rena ház.Grandnál Paralián 1 ház kivételével mindegyik kauciós lett.Ezért kérdeztem,melyik helyet néztétek ki.Szóval busszal Zeus soha.Még Nei Porinál Anett Toursot dicsérték.Mi személy szerint ősrégi Apollon törzsutasok vagyunk.

# 6910
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236550 Üzenet linkje2016-01-11 09:25:41 

szia, nekünk is sajnos csak kellemetlen tapasztalataink voltak velük, ennek ellenére 2x is utaztunk a Dias zeusszal. A busz régi, lerobbant, szakadt sz... volt, a wc tele csomaggal, oda is , és vissza is. Mindkétszer. A Stavrosi szállás nagyooon gáz volt, soha sem többet... az Asprovaltai anno elfogadható, semmi extra. De én nem mennék velük ujra, akkor is azért mentünk velük, mert 17 ezer forint volt, és annyit meg is ért.
Válaszd inkább az Apollont vagy a Holidaylinest ha normális busszal akarsz utazni. Ha szép , jó minőségű szállásokat akarsz, akkor szerintem a Grand nagyon jó, bár én nem szeretem a buszaikat, mert nincs rajta mosdó, és nagyon alacsonyak. De ez ízlés kérdése.

# 6911
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gkata75
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
31 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#236720 Üzenet linkje2016-01-22 18:47:55  Utazási irodák Előzmény #236535

Szia!

Mi tavaly és idén is velük megyünk Sartira a Jannis apartmanba.
Odafelé a busz tényleg régi volt, és mielőtt a szállásunkra értünk 2 másik üdülőhelyet is megjártunk, de ez akkor nem volt annyira zavaró. Legalább láttuk, hogy oda soha nem mennénk, mert nem voltak annyira szimpatikusak. Gyakran megálltunk, szerintem picit többször is mint kéne, de ettől függetlenül minden nagyobb gond nélkül megértkeztünk, és legalább rögtön elfoglalhattuk a már szép tisztára takarított helyünket:)
A háziak aranyosak voltak, a konyha jól felszerelt teljesen új hűtővel, parttól és minden számunkra fontos helytől egy ugrásra, (a tágas teraszról simán odaláttunk a tengerre/Athos hegyre), de mégis csendes környéken található, szóval mi azt mondtuk, ha Sarti, akkor csakis ide.
Hazafelé már 2 profi sofőrrel és sokkal jobb busszal jöttünk, és bár 4 órát pihentünk Paralián, az is jó volt kicsit körbenézni, és egy utolsó Görög finomságot ebédelni:)

Nem akarlak meggyőzni, mert én is tényleg sok rosszat olvastam róluk (persze azután, hogy már lefoglaltuk a nyaralást....), de a már leírt kellemetlenségtől eltekintve tavaly nagyszerű nyaralásban volt részünk, és remélem idén is hasonlóan klassz hetet töltünk majd Sartin:)
Sokan dícsérik a lentebb említett utazási irodákat (Apollon, Grand Tours, Holidaylines), ezért ha biztosra akarsz menni közülük válassz. Természetesen ez még nem garancia arra, hogy te is 10000% elégedett leszel. Úgy kell neki indulni, hogy bárhogy alakul (na jó, vannak esetek amikor ez lehetetlen...)jól fogjátok magatokat érezni!icon_smile.gif

# 6912
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
674 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236767 Üzenet linkje2016-01-25 08:53:43 

hát, ezzel nem 100% ban értek egyet, nekem már az nem jön be, amit írsz... sűrűn, és ok nélkül megállni a busszal, meg 4 órát állni egy tök másik üdülőhelyen... ez fölös időpazarlás. Mi a Holidaylinessel, 15 és fél óra alatt voltunk itthon, és 17 volt majdnem az odaút. A Diassal 31 óra alatt mentünk le Korfura!!! Azért ez nem mindegy!! A Dias Stavrosi szállásán a bejárati ajtó és a küszöb között 8 cm rés volt!! Tulképp minek is kellett az ajtó?? A wc ablaka a szomszédunk teraszára nyílt... a szomszédé pedig a mi teraszunkra. Nem tudom. Persze, induljunk neki úgy, hogy minden esetben jó a nyaralás, na de ezek eléggé megkeserítik a nyaralást. És ez az iroda hibája! Én nem megyek velük többet.
# 6913
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lililuca
Törzstag
Törzstag
616 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236768 Üzenet linkje2016-01-25 09:23:32 

Hat én sem mennék többet a dias zeus irodával....mi is megjártuk velük...szerintem a buszoztatás terén ők a leggyengébbek..
# 6914
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236770 Üzenet linkje2016-01-25 10:02:39  Idézet innen: #236767

AGICA2 írta:
hát, ezzel nem 100% ban értek egyet, nekem már az nem jön be, amit írsz... sűrűn, és ok nélkül megállni a busszal, meg 4 órát állni egy tök másik üdülőhelyen... ez fölös időpazarlás.
A Dias Stavrosi szállásán a bejárati ajtó és a küszöb között 8 cm rés volt!!
A wc ablaka a szomszédunk teraszára nyílt...
na de ezek eléggé megkeserítik a nyaralást.


Szerintem irodák (de akár magánszervezések) esetén sem lehet levonni csak negatív vagy csak pozitív következtetéseket, mert egyrészt embere válogatja, másrészt meg nincs két egyforma út. Példa (irodákra), hogy értsétek: sokan azt mondják, soha Aeolus, én egykor őket preferáltam. Sokan azt mondják, az Apollon de jó, nekem volt velük jó és rossz tapasztalatom is. Sokan szidják a Zeust, velük egyszer utaztam, az egyik leggyorsabb buszos utam volt. Sokan imádják a Grandot, én a gyűjtőjáratos macerázásuk miatt soha nem akartam velük menni.
A szállások ... nekem is nyílt wc ablakom más teraszára, sőt, mindenki teraszán át kellett sétálni, h a saját szobámba jussak, volt olyan is, h beáztunk az esőben, és még sorolhatnám, de engem ez pont nem érdekelt, mert ezek nem óriási gondok, és a nyaralás ettől még pompás volt minden esetben (mondjuk azért mentünk, h jól érezzük magunkat). Legtöbbször az emberek (tisztelet a kivételnek) kevés pénzért várnak el az otthoni környezetüknél magasabb színvonalat, vagy mondjuk nincsenek tisztában helyi építkezési szokásokkal (és pl. a görögök ált. pont letojják, milyen ablakod meg ajtód hová nyílik, és milyen rések vannak a nyílászáróknál).
Ha valakinek ezek az élmények lesznek a legmaradandóbbak egy nyaralásból, az nem jó. Nem mondom, h nem hibázik sokszor bármelyik iroda, szállásadó, akárki, és nem mondom, h nem fordul elő, h átverik a kedves delikvenst (vagy nem érdekli őket a gondja), de sztem nem árt néha magunkban is átgondolni, h tényleg olyan nagy-e a gond.
És ugyanitt jön képbe, h lehet, h valami, vagy valaki (pl. idegenvezető) tavaly jó/rossz/borzalmas/fantasztikus volt, de idén nem biztos, h olyan lesz. Mert a dolgok változnak - minden irányba. És ezért veszélyes tanácsot adni (főleg ismeretlenül), inkább meg kéne tanulni a tényeket leírni, és mindenkinek azokat átolvasva, önmagát ismerve mérlegelni és dönteni.
Zárásként még egy példa, h lássátok, nekem sem jön be mindig minden döntés: egyszer Rodoszon foglaltam tranzitszállást. Preferenciám volt, h reptérközeli, ingyen transzferes legyen - az már csak hab volt a tortán, h ígértek biciklit is, mert nem volt közel a tenger. Nos, valóban reptérközeli volt, a transzferre másfél órát vártam, a bicaj csak álom volt, emellé társultak pokróc modorú tulajok és életem egyik leglepusztultabb szobája. Hozzáteszem, nem fizettem érte vészesen sokat, így leginkább a bicajhiány bántott csak. És ezek ellenére soha nem mondanám senkinek, h ne menjen oda, mert adott szituban ár/érték arányban jó döntés lehet. Még akár nekem is másodszor is. A tapasztalataimat leírom, és mindenki dönthet.

# 6915
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pordanniki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
433 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#236771 Üzenet linkje2016-01-25 10:18:36  Válasz a #236770. hozzászólásra Előzmény #236770

Teljesen egyetértek. Mindenkinek mások az igényei, elvárásai egy-egy utazással kapcsolatosan, szerintem sem érdemes általánosítani, csak pozitívat, vagy csak negatívat állítani egy-egy irodáról.
Mi is többször utaztunk már olyan irodákkal, amiket itt a fórumon preferálnak és értek kellemetlen tapasztalatok, és utaztunk már a Dias Zeusszal is régebben, az egyik legjobb szállásunk velük volt. Nem lehet általánosítani...

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 460 461 462 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu