Zakynthos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 7096
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237005 Üzenet linkje2016-02-05 07:29:53  Kefalonia

Mi Kefaloniát választottuk ,mivel tavaly lemaradt. Lehet Zakyntos lesz majd a következő. Kefalonia jobban vonz mint Zakyntos több benne a vadregény nem vagyunk már bulizosak.inkább a táj. Láttam irtad hogy ez évben....... ezt nagyon sajnálom. Elég korán fogunk menni igy meg tudom irni majd hogy mégis milyen. Egyáltalán nem tartok az uttol évek ota igy van már lassan. Emlékszem mikor Korfura mentünk akkor vissza felé találkoztunk már egy kettővel.Tavaly hogy jöttünk vissza felé Az RT kutnál rengetegen voltak és utána is egy szakaszon. Minden normális volt.Peddig nejem volt egyedül hátul a Wc-n ott tényleg sokan voltak a vizcsapnál de még csak be se szoltak neki . peddig az a tipus aki bejőn az araboknak. Volt már hogy Tuniszban kináltak érte 3 tevét . komoly .Mi abbol a részből ábrándultunk ki igy afrika kihuzva. Ami még tetszik Portugália.Spanyolország.De olyan sokkal többe van hogy marad görög.
# 7097
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Balazsh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
465 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237006 Üzenet linkje2016-02-05 08:18:55  Idézet innen: #237003

accord írta:
Amint írod, az összes Jón-szigetet láttad. Mi voltunk Korfun és Lefkadán. Melyiket ajánlanád ezeken kívül, ha esetleg megint rászánnánk magunkat az útra? Zaky, vagy Kefalónia? Melyik az, amit ne hagyjunk ki?

Hogy a sorrend északról dél felé haladva ne boruljon, menjetek Kefaloniára. icon_smile.gif

A viccet félretéve..... akkor is.
Kefalonia szerintünk szebb volt.
Kefaloniai beszámolóm ITT.

De Zakynthost is kár lenne kihagyni. A bulizós jelző nem igaz rá, ha sikerül elkerülnötök Laganast.

# 7098
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord
Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237008 Üzenet linkje2016-02-05 08:48:43 

Köszi!
Nem a bulizós rész vonz, hisz két gyerekkel megyünk. A táj a fontos, a gyönyörű kék tenger, meg a sziklák!
icon_smile.gif

# 7099
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237021 Üzenet linkje2016-02-05 17:38:24  Trapezaki

Köszi a beszámolo. Ez évben Trapezaki a cél "saját auto"
# 7100
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feenhaft
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237131 Üzenet linkje2016-02-11 23:19:15 

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy egy 1 éves és 8 hónapos (szeptemberre lesz ennyi idős) babával melyik városba lenne érdemes menni? Szeptemberre tervezzük az utazást.

# 7101
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feenhaft
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237133 Üzenet linkje2016-02-11 23:53:14  Idézet innen: #237131

feenhaft írta:
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy egy 1 éves és 8 hónapos (szeptemberre lesz ennyi idős) babával melyik városba lenne érdemes menni? Szeptemberre tervezzük az utazást.



Azt lehagyta a telefon: Alykanas-t néztem, annak nagyon tetszik a partja és vize, de amit találtam hotelt, a Letsos-t elfogadható áron..sok rosszat olvastam róla és babával inkább nem kockáztatunk. icon_sad.gif Vagy hátha szerencsénk lenne?
Olyan szállásra (városra) gondoltam, ami közel van a központhoz és parthoz is -hogy ne kelljen sokat sétálnia-, de nincs nagy nyüzsi éjszaka, hogy baba tudjon aludni este is, vmint a part homokos (nagyrészt tiszta) és lassan mélyülő a tenger. Ha van ilyen.. icon_biggrin.gif Előre is köszönöm! icon_smile.gif

# 7102
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gemike
Aktív fórumos
Aktív fórumos
336 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237134 Üzenet linkje2016-02-12 06:16:35 

szia !

Tsilivin a Hotel Mediterrane. a fő utcán található ,a vége felé , közel a nyüzsi, a
partra pár perc alatt leérsz, Tsilivi partja szép széles sárga homokos. közel az aquapark
kb.500 méter.

vagy még esetleg Agios Sotison a Hotel Zante Sun.-t ajánlom.
ag.sotis csendes nyugodt kis üdülő falu, mi anno egy 1,5 évessel voltunk ott nyaralni,
1 fő utca van, tudtok pihenni. de ha a nyüzsgésre vágytok ott van mellette Laganas , kb
15 perc séta, lassan mélyülő a part, kisgyerekkel ideális,
mi találtunk ott a kikötő felőli részen egy éttermet, fogyasztás ellenében nem kellett a nyugágyért fizetni, és olyan jó fej volt a pincér, ingyen kaptunk kölcsönbe dömpert, játékokat, lehoztuk játszottunk vele , majd vissza vittük. szuper volt.

üdv
gémike

# 7103
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feenhaft
Aktív fórumos
Aktív fórumos
78 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237180 Üzenet linkje2016-02-15 18:44:06  Válasz a #237134. hozzászólásra Előzmény #237134

Jól hangzik! =)
Köszönöm szépen a választ a Gémike! =)

# 7104
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ricsirics
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237199 Üzenet linkje2016-02-16 17:17:14 

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy IGO10 telefonos navigációra honnan tudnék letölteni Görög térképet? Vagy valaki tudna jó offline görög térképet?Mert Zakynthos ra mennénk és jó lenne olyan offline térkép-útvonaltervező.

# 7105
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mezzos
Törzstag
Törzstag
714 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237209 Üzenet linkje2016-02-17 08:52:58 

használj Sygic-et, szerintem jobb, mint az IGO és ingyen letöltheted benne a görög térképet, plusz frissítheted, ha van új.
# 7106
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237210 Üzenet linkje2016-02-17 09:22:32 

here.

teljesen ingyenes, a frissítések is. nokia-fejlesztés.

# 7107
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ricsirics
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237237 Üzenet linkje2016-02-17 22:38:35 

Nagyon köszönöm mezzos és rollo icon_smile.gif
# 7108
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cinci75
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237413 Üzenet linkje2016-02-27 15:40:03 

Sziasztok. Laganasba fogunk menni szeptemberben.Van valakinek infója arról,hogy robogó kölcsönzésnél minden esetben kérik a jogsit?
Nem igazán vagyunk eleresztve jogsival,de motorozni tudunk.
Még az eu előtt amikor nem volt nagy szigor Sartiból is mindent bejártunk.
Valahol régebbről olvastam,volt akitől csak pénzt kértek,meg igazolványt.

# 7109
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzcsi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237426 Üzenet linkje2016-02-28 15:38:24 

Sziasztok !

Nagy vacilálásba vagyok,hogy a nyáron Paraliára,vagy Zakynthosra utazzunk a párommal.
Paraliára,már az időpontot és az apartmant is kinéztük magunknak, de én sikeresen belevarriáltam,és most nem tudok dönten,hogy melyik lenne a jobb. ( Mind a két városba a Grand Tourssal mennénk )

Zakynthosra is kinéztem a Grand-nál egy apartmant a REPARO APARTMAN - A.SOSTIS és aug 27-szept 03ig lenne az időpont.

Mivel fiatalok vagyunk,nem nagy gond a zajos város,de persze a látnivalók miatt is utaznánk. Zakynthosról még nem tudok annyi mindent mint, Paraliáról,de szivesen olvasom a segítő hozzászólásokat. Abban sem vagyok biztos, hogy jó a.sostis lenne e a legjobb választás.

Ez lenne az első buszos utazásunk, és külföldi nyaralásunk is.
Esetleg még olyan segítséget is elfogadnék, hogy ki utazott már Debrecenből, és nem feltétlen a Granddal, Zakynthosra ??
Az is fontos lenne,ha nem is Laganasba van a szállás,de ne legyen hosszú az út..ha máshól van a szállás.. icon_smile.gif

Előre is köszönök minden segítő hozzászólást icon_smile.gif

# 7110
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237427 Üzenet linkje2016-02-28 16:41:29  hova

Hello
ha teheted inkább Zakyntos, ott bizti nyugodt marad a helyzet. Igaz van egy hosszu ut. És az se tudhato még milyen lesz. Mi autoval járunk 20óra simán benne van. Lehet én elfogult vagyok mert mindig valamelyikre választunk (Jón szigetek) nagyon más mint a másik oldal. emez oldalt állandoan ez a migráns dolog ezt is figyelembe kell venni már hely szempontbol.Egy ilyen hosszu ut azért költségesebb mint egy határközeli . Most egy kicsit feljebb leszünk és tudom mennyibe lesz. igy a döntés a tied.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 473 474 475 ... 490 491 492   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu