Körutazás
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155741 Üzenet linkje2011-02-01 17:43:41 

Nekifutok még egyszer, hátha…

Nos, körutazás ez végső soron a Kazán-szoroson, a Balkán-, a Rila- és a Pirin-hegységen át Görögországig, de Görögországban inkább csillagtúra-szerű kiruccanásokkal és némi üdüléssel. Az útvonalterv részletéből láthatók a főbb görög célpontok. Minden javaslatot, ötletet szívesen veszek ezzel a térséggel kapcsolatban Nea Peramos-on túl is (Thassos most nem fér bele).



Nea Peramos:




# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Balazsh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
465 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155754 Üzenet linkje2011-02-01 20:35:46  Válasz a #155741. hsz-ra Előzmény #155741

Esetleg itt nézz körül Kavala környéki célpontoknak:
http://www.thasos.hu/index.php.....ut=default

Itt a saját 2009-es beszámolóm, ahol szólok a fenti környékről: http://www.thasos.hu/index.php.....Itemid=193

Itt pedig egy másik, hosszabb beszámoló:
http://www.thasos.hu/index.php.....Itemid=193

# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#155757 Üzenet linkje2011-02-01 21:09:45  Válasz a #155754. hsz-ra Előzmény #155754

Köszönöm balazsh; átnézem ezeket is. icon_smile.gif
# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
H.apci
Törzstag
Törzstag
2675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#157198 Üzenet linkje2011-02-26 18:36:32 

h.apci írta:
...Nea Peramos a cél. Amit lehetett, minden szükséges információt összeszedtem már, az útiterv is kész, de ha esetleg üdült már ott valaki, örülnék egy kis személyes tapasztalatnak is. Láttam már képeket zsúfolt és kihalt tengerparttal is, olvastam remek halvendéglőkről, stb. Bázisnak szánom a helyet a környék alaposabb megismeréséhez Ouranopolis-tól Xanthi-ig.

Örülnék, ha valaki írna valamit a hely hangulatáról.

Még mindig senki? Rám marad a felfedezés élménye? icon_confused.gif icon_smile.gif


# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Amuzsik
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237363 Üzenet linkje2016-02-24 18:55:23 

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni az alábbi

A jövő évben szeretnénk 2 gyerekkel utazni Görögországba, június közepén-júliusban 20-22 éjszakára studióba/apartmanba ellátás nélkül. De különböző helyekre, és ráadásul utazási irodán keresztül busszal.
Az irodák akikkel eddig felvettem a kapcsolatot elzárkóztak, mert nem tudják megoldani, csak ha én utazok a különböző városok között...
-nem szeretnék autóval menni, és ott sem tervezek bérelni
-Thassos,Sarti,Polichrono, Stavros ami szóba jöhetne.

Eléggé összetett szervezést igényel ezért kezdünk, még időben érdeklődni, és ahogy pontosodik a dátum, ez év végén a teljes összeget be is fizetnénk, lehetőleg minél nagyobb kedvezménnyel.

Tudtok ajánlani irodát akinél van erre lehetőség?

Köszi

Üdv.: Attila

# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237371 Üzenet linkje2016-02-25 06:27:53 

szia amuzsik Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem egy utazasi iroda sem szervez ilyen jellegu utat.
# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237373 Üzenet linkje2016-02-25 08:09:23  Válasz a #237363. hozzászólásra Előzmény #237363

Szerintem is kicsi az esélye, h ilyet találj (de akik képben vannak utazási irodákkal jobban, hátha cáfolnak), viszont amit én javaslok: nézd végig az irodák buszainak az útvonalait, és, ha találsz olyat, ami több nyaralótelepülést is érint (biztosan), akkor náluk érdeklődj a továbbiakról. Kicsi az esélye, de hátha - viszont az biztos, h így is max. két, egymáshoz közeli településen tudtok majd nyaralni.
B terv - oldd meg a két város közti utazást önállóan (sok viszonylaton nem nagy ördöngösség első nekifutásra sem)
C terv - hagyd az irodákat, önálló szervezéshez találsz csomó jó tippet, ötletet, beszámolót a neten

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237374 Üzenet linkje2016-02-25 09:45:35 

Olyat már több embertől hallottam, hogy az apollon travelnél csináltak olyat, hogy 1 hét Parga, majd 1 hét Lefkada, mert oda 1 busz megy a 2 helyre ami elsőnek megy Pargára, majd onnan Lefkadára.

Amit én javasolnék, hogy az irodánál csak buszjegyet vegyetek oda-vissza útra. Szállást tudsz találni a neten, vagy akár helyben is a városok (nyaralóhelyek közt) meg tudsz utazni helyközi/távolsági buszokkal. Viszont ha több helyre mész akkor arra azért számíts, hogy minden bizonnyal drágább lesz mintha csak egy helyen maradnál.

# 54
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Amuzsik
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237375 Üzenet linkje2016-02-25 10:28:03 

Sziasztok!

Első körben néztünk irodákat, és az azonos útvonalon lévő városok jöttek szóba, de azt sem tudták megoldani. (pont az appolon volt az egyik ahonnan lepattantunk)

Lehetséges, hogy más verzió lesz (saját utazás csak busz, stb)

Köszönöm!

# 55
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237376 Üzenet linkje2016-02-25 10:49:34  Válasz a #237375. hozzászólásra Előzmény #237375

erre a legkényelmesebb (és árban is versenyképes) megoldás pedig a repcsis/kocsibérlős saját szervezés lenne. az utazási irodásnál biztosan olcsóbb is, kényelmesebb is, egyedül a saját autós lehet jobb, árban.
így: elrepülsz szalonikbe a wizz-zel (mivel jövő évre tervezel, megcsípheted a majd frissen kiadott jövő nyári menetrendet, és így meglepően olcsón abszolválhatod ezt a részét, júniusra pláne), majd a reptéren bérelsz valamelyik helyi kölcsönzőtől egy kocsit úgy, hogy önrészmentes lesz a bérlésed baj esetén (három ilyen céget is tudunk, amik már többek által kipróbáltak) és mehetsz, amerre csak szeretnél.

szállást meg foglalsz a booking.com-on vagy az airbnb.hu-n magyarul is akár, vagy a greeca.com-on, vagy a halkidiki.com-on a görögös megoldással, vagyis írsz közvetlenül a szállásadóknak, és írnak vissza ajánlatot.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 4


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu