Lesvos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 676
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Efff
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#139440 Üzenet linkje2010-06-15 22:25:00  Anaxos - Blue Sea

Sziasztok

egy másik fórumról vándoroltam át ide, mert ha valaki konkrét és alapos beszámolókat keres, akkor itt - Lesvos tekintetében mindenképpen - megtalálja azokat.
Éppen emiatt is kérnék tőletek segítséget: volt valaki közületetek Anaxosban, a Blue Sea (aeolus) apartmanban? A honlapon/katalógusban lévő képek és infók sokat nem mondanak, de mivel tavaly Zakinthoson eléggé befürődtünk az aeolusszal, kicsit bizonytalan vagyok az elhelyezést (mennyire zajos) és a komfortot illetően.
Illetve Anaxosban bringát lehet bérelni? látott valaki ilyenre lehetőséget?
előre is köszönöm a segítségeteket
jó nyaralást mindenkinek

# 677
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#141093 Üzenet linkje2010-06-24 23:01:01  Re:

Szia Efff!
Én nem a Blue Sea-ben voltam, de láttam, hogy a parton van. Túl zajos nem lehet, mert maga a falu sem túl nyüzsgő (legalábbis pár éve nem volt az).
Bringabérlést megmondom őszintén, nem figyeltem, de ha Anaxosban nem találsz, Petrában tuti lesz (ha ott sincs, akkor nincs icon_smile.gif )

# 678
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Efff
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#142902 Üzenet linkje2010-07-06 23:20:05  Válasz a #141093. hsz-ra Előzmény #141093

Nekem már van tapasztalatom - sajnos.
Ma érkeztünk haza. A sziget tényleg szép, zöld, érdekes, a többitől kicsit eltér. Anaxos teljesen nyugodt, talán túl nyugodt település, szinte kihalt volt sziesztaidő után is a part egyes része, a tavernák pedig ingyen napággyal próbálták beédesgedtni a vendégeket.
A Blue Sea apartmanokról kiderült: néhány évvel ezelőtt még más néven futottak, de annyira rossz véleménnyel voltak róluk, hogy nevet változtattak. Nos, sajnos, nem alaptalanul. A hely merő mocsok, koszos, feleségem és húga érzékenyek a bogarakra, sőt, a csótányokra is. minegyikből bőven akadt, csótányból az átlag kb 5-8 cm-es volt, de akadt nagyobb is. a takarítás 12 nap első hetében rendszeres volt, aztán már csak személtelvitelt, felsöprés, majd az sem, így wcpapír-csere sem. Az Aeolus leszerepelt. és nem csak előttünk.
Pozsonyi transzferrel mentünk, és hazafele volt idő végighallgatni a többi utas panaszát is, akiknek bár a szigettel nem volt bajuk, de a szervezetlenség, és a nemtörődömség (és nem a görög sziga-sziga állapotról beszélek, azt ismerem, nyolcszor voltunk görög szigeten, ezzel nincs is bajom, sőt icon_smile.gif végérvényesen elvette a kedvüket mind a cégtől, mind a szigettől.

Amúgy Rhodosz városa után Molyvos viszi nálam a pálmát, ami a(z ex) fővárosokat illeti. csodaszép.
mindenképpen ajánlom a szigetet, csak ne ezzel a céggel, és autóbérléssel - nagy, busszal nem lehet bejárni, bringával sem, elég erős emelkedők vannak, még olyannak is, aki rendszeresen teker, és nem idegen számára a szintkülönbség.

szevasztok

# 679
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rekuc
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
417 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#146885 Üzenet linkje2010-08-01 11:47:46 

Mi tavaly voltunk Lesboson. A sziget túl nagy ahhoz, hogy végig lehessen járni.Legalábbis nekünk nem sikerült a másfél hét alatt. Mi robogóval utazgattunk ide-oda. Bringával esélytelen szerintem. Egy éve nem sikerült fotókat feltöltenem, de teszek fel, mert látom vannak, akiket érdekel a sziget. Mi az Anaxos Beach apartmanban voltunk, ami nagyon nagyon jó volt. Tiszta, tágas és kedves tulajokkal. Az idén ha jól látom ide nem is szervez az aeolus. De ahogy nézem Lesboson máshova se visznek idén. Ti mivel voltatok efff??
# 680
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jukiss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#233276 Üzenet linkje2015-07-24 23:13:16  Lesvos szigete

Sziasztok!

Elég régi információkat találtam itt.
Van valaki, aki járt a szigeten mostanában, akitől kérdezhetnék?
Valószínűleg a közeljövőben oda megyünk nyaralni, és érdekelne minden fontos dolog.
Köszönöm: J

# 681
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jukiss
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234791 Üzenet linkje2015-08-21 14:07:53  Lesvos szigete

Sziasztok!

Most jöttünk meg Lesvos szigetéről, ha valakit érdekelnek információk, szívesen segítek.
Két hetet voltunk Petrában.

Szép napot!
J

# 682
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234795 Üzenet linkje2015-08-21 14:17:11 

mindenkit minden érdekel! nincs kedved írni egy beszámolót az élményekről? oly" kevés van erről a szigetről, biztos izgalmas volna. na meg persze fotóalbum is szóba jöhet. icon_smile.gif köszönet előre is! icon_smile.gif
# 683
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240199 Üzenet linkje2016-06-30 00:09:51 

39...


Link

# 684
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242125 Üzenet linkje2016-09-24 20:47:49 

Óda Leszboszhoz...

Link

# 685
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bejus70
Aktív fórumos
Aktív fórumos
52 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242130 Üzenet linkje2016-09-25 09:10:53  Válasz a #242125. hozzászólásra Előzmény #242125

Köszönöm!
# 686
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242135 Üzenet linkje2016-09-26 08:53:50  Válasz a #242130. hozzászólásra Előzmény #242130

Én köszönöm!icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
<   1 2 3 ... 44 45 46


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu