Albánia
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234303 Üzenet linkje2015-08-11 13:11:04  Válasz a #234114. hozzászólásra

Szia Sancho,
Én is feltöltöttem pár tavalyi képet, ha érdekel nézd meg icon_smile.gif

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#234497 Üzenet linkje2015-08-14 19:37:51 

Szia Emőke!

Meg lestem a képeidet, nagyon klasszak icon_smile.gif Örömmel fedeztem fel, hogy több hely van ahol mindketten jártunk és jó volt újra látni icon_smile.gif Az az esernyős hely merre van? Több minden van amit egyszer mi is meglátogatnánk icon_smile.gif Még egyszer köszi icon_smile.gif Szió

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Emőke1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
174 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#234505 Üzenet linkje2015-08-15 01:10:45  Válasz a #234497. hozzászólásra Előzmény #234497

Szia sancho,
Belgrádban van a belvárosban, egy kis passzázs.

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#237412 Üzenet linkje2016-02-27 15:06:04 

Sziasztok! Idén ismét visszalátogatok Albániába icon_smile.gif Annyiban változik a tavalyihoz képest, hogy most előtte pár napot Görögországban leszünk és onnan, délről jövünk majd fel Durresbe icon_smile.gif Útközben szeretnék bemenni Gjirokasterbe meglesni a skanzen várost icon_smile.gif Útközben még meglátogatjuk Vlore-t icon_smile.gif A szállás ugyanaz az lesz, mint múlt nyáron, mert összebarátkoztunk a tulajjal és a lányával, így olcsóbban kapjuk majd a szobát icon_smile.gif Már nagyon várom és természetesen ismét készítek majd beszámolót icon_smile.gif
# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237436 Üzenet linkje2016-02-28 21:42:49 

Szia sancho,
hát igen, Albánia nem elég egyszer. Mi 4 éve voltunk, csoporttal, de azóta is visszavágyunk. Ha sikerül, idén megyünk újra, saját szervezésben, hogy mindenütt annyi időt tölthessünk, amennyit szeretnénk, ne kelljen rohanni, és folyton azt figyelni, hogy le ne maradjunk a csoporttól.
Az a tervünk, hogy a Belgrád - Bar vasútvonalon végigmegyünk, ha jól látom, Belgrádban fel lehet gurulni az autóval, és Bar-ban le. Aztán át Shkoderbe, és ha sikerül, le délig Vlora, Gjirokaster, Butrint. Ez a vonatozás még egy kis utánjárást igényel, eddig még nem találkoztam senkivel aki ezt az utat választotta volna.
Ti mikor mentek ?

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#239061 Üzenet linkje2016-05-26 22:37:52 

Szia Ave!

Mi idén is saját szervezésben megyünk, mert úgy tényleg érdekesebb, nem vagy sem időhöz, sem a csoporthoz kötve. Nekem sem volt elég egyszer icon_smile.gif Maradt még sok hely amit szeretnék megnézni. Annyi a változás, hogy idén Görögország felől megyünk majd és szeretnénk meglátogatni Gjirokastert is icon_smile.gif A vonatközlekedés elég elmaradott Albániában, asszem már csak a Tiranai állomás üzemel ha jól tudom, de ez nem biztos. Busszal, vagy az iránytaxikkal el lehet jutni mindenhova. Mi is ezzel utaztunk mindenfelé- Igaz mi csak Tiranában meg Krujában, illetve Durresben jártunk. A hotelig kocsival mentem, de utána indulásig leraktam a hotel előtt és a helyi közlekedéssel járkáltunk icon_smile.gif Július 16-án érkezünk Görögországból, mert előtte 4 napot ott töltünk, hogy az a szerelem is kielégítésre kerüljön icon_smile.gif

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240527 Üzenet linkje2016-07-10 10:22:27 

Na már csak két nap és indulunk. Amikor hazaérkeztem igyekszem minél gyorsabban írni egy újabb élménybeszámolót icon_smile.gif
# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240529 Üzenet linkje2016-07-10 12:02:38  Válasz a #240527. hozzászólásra Előzmény #240527

Irigyellek, de nagyon icon_smile.gif
És várom az újabb beszámolót.
Gondolom, az Index Albánia fórumot ismered, sok hasznos infót lehet találni.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#240533 Üzenet linkje2016-07-10 16:48:07 

Szia Ave!


Már én is nagyon várom, tiszta lázban vagyok icon_smile.gif Igen ismerem az Index fórumot, sok hasznos tipet és ötletet kaptam onnan is icon_smile.gif

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Simacsek1
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242559 Üzenet linkje2017-01-04 11:27:14 

Sziasztok,idén mi is Görögország felől(lefkada)érkeznénk Albániába (Vlorába),és leginkább az utak minősége ill benzinkutak mennyire sűrűn találhatóak az országban!válaszokat előre is köszönöm.
# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243310 Üzenet linkje2017-03-10 20:55:19  Válasz a #242559. hozzászólásra Előzmény #242559

Szia Simacsek!

Az utakkal nincs különosebb gond, elég jó minőségűek. Inkább a hegyi utak nehezebbek, ezek sem rosszak, csak van hogy kis hely van és néhol hiányzik a korlát icon_smile.gif Benzinkutak viszont 20 méterenként vannak icon_smile.gif Mi is megyünk idén isd és mi is dél felől Görörgországból megyünk át Konispolnál. icon_smile.gif

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243311 Üzenet linkje2017-03-10 21:03:54 

Sziasztok! Idén ismét irány Albánia icon_smile.gif Már a múlt nyáron is voltunk, így idén nekem már a negyedik alkalom lesz. Az idei utazás annyival változik, hogy most először dél Albániába megyünk. Azaz Görögországon keresztül utazunk aztán irány Saranda. Onnan szeretnénk ellátogatni Butrintba és a kék szem forráshoz, majd Ksamilba és még az is lehet hogy benézünk Gjirokasterbe. Onnan egy pár nap után tovább indulunk Beratba, majd onnan Shkembi I Kavajesre. Ott a szokásos fürcsi és a többi, majd szeretnénk bemenni Tiranába a Dajti hegyre és megesni Enver Hoxha titkos föld alatti bunkerét icon_smile.gif Mindenképpen bemegyünk majd Durresbe a plázsra és egy picit a bazárba is. Hazafelé most Bosznia felé vesszük az irányt és két napot ott szeretnénk eltölteni. Majd írok megint beszámolót, bár talán a tavalyi elmaradt. Remélem sok embernek jön meg a kedve kipróbálni egy nyaralást ebben a különös, de nagyon szép és jópofa országban icon_smile.gif
# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kelemen77
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246284 Üzenet linkje2017-11-12 16:38:33  Válasz a #246283. hozzászólásra Előzmény #246283

Szia Cobranco!
Pénteken éjszaka megnéztem.
CSODÁLATOS a film!!
Nagyon informatív.
Olyan érzés, mintha én is ott ülnék a kerékpáro(do)n icon_smile.gif

Köszönöm szépen az élményt! icon_smile.gif

Üdv, Tibor.

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Civic78
Aktív fórumos
Aktív fórumos
168 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#249500 Üzenet linkje2019-06-22 18:56:37 

Sziasztok,

Idén irány Albánia. Ohridban kezdünk itt kettőt alszunk, majd megyünk Himare-ba egy hétre és megnézzük a déli partokat, elmegyünk Gjirokastrat és a készem forráshoz. Utána elindulunk északra, Beratban alszunk egyet, majd másnap megnézzük Kruját és este megérkezünk Skhodrába. Skhodrában négy teljes nap van tervben, ebben a Komani tavi hajókázás, Theth és két nap strand valamerre, lehet hogy Ulcinj mellett Montenegróban.

Remélem jól állítottam össze a tervet icon_wink.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bandibácsi1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#250271 Üzenet linkje2021-11-26 17:53:02 

Sokan kacérkodtak már a gondolattal, hogy Görögországból át lesnének Albániába. De mi van ha megfordítjuk a dolgot és Albániából csodáljuk a hatalmas hegyekkel tarkított Görög határt. Albánia keleti határa mellett vezet egy út, változatos és egyben látványos környékén. Eme eldugott szinte érintetlen világba hívom a nézőt. Az Ohridi tó tól indul kalandos utam és vezet végig az Sh75-s út mentén. Ez egy kerékpáros útifilm, saját kommentárral. Jó szórakozást a filmhez. Köszönöm a megtekintését és a feliratkozást.
A film az alábbi linken érhető el. https://youtu.be/AheYfzjqEho

#sh75 #albánia #kerekpártúra

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Világjáró
<   1 2 3


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu