Serifos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
Hozzászóló Üzenet
# 46
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240625 Üzenet linkje2016-07-12 17:55:48  Válasz a #240619. hozzászólásra

Ha itthon veszed meg előre, bankkártyával fizetsz. Amint teljesül a tranzakció, máris érkezik a visszaigazolás, amelyen minden szükséges adat szerepel. Ezt kinyomtatod, és bemutatod a személyi okmányok kíséretében a bódéban ülő alkalmazottnak. Ő kinyomtatja a jegyeket, és kész is. Beszálláskor a hajónál ellenőrzik a jegyeteket. Ennyi.icon_smile.gif

Ha olyan jegyet is foglalsz, amelyben Pireusz nem érintett, olyan megoldás is van, hogy az adott sziget azon utazási irodájában veszed át a jegyeket, amely a komptársaság oldalán partnerként szerepel, és ott kiválasztható. Amikor ott tartózkodtok, bekocogsz az irodába, bemutatod a visszaigazolást és az okmányaitokat; kinyomtatják és átveheted őket.

Folegandrosról Santorinire a Zante F. A. Korais hajója szerdán, pénteken és hétfőn közlekedik. Ez utóbbi nem a legkedvezőbb időpontban. Az Aqua Spirit, amely egy szintén konvencionális komp és elég olcsó is, pedig kedden és szombaton.

Kompkereső: Link

# 47
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240631 Üzenet linkje2016-07-12 19:57:49  Válasz a #240625. hozzászólásra Előzmény #240625

Egy kis kiegészítés a teljesség kedvéért... Nos, a bódé, ahol emberünk ül, a pireuszi kikötőben található, a komp mellett. Elnézést, nem voltam egyértelmű!icon_smile.gif
# 48
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Noresz14
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
42 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240676 Üzenet linkje2016-07-13 22:26:00  Válasz a #240631. hozzászólásra Előzmény #240631

Köszi Lalemuldur és Hidalgo!

Egyértelmű volt egyébként! icon_smile.gif Közben beszéltem Hidalgóval facebookon is.
Megnéztem az openseas.gr-en a hajókat. Santorinire mi mindenképp a superjet-tel megyünk, mert 21-től van ott szállásunk.
Az openseas.gr-en látom a hajókhoz oda van írva, hogy pl.Pireusz-Serifos elérhető, Serifos-Folegandros limitált, Fole-Santorini economy elérhető. Gondolom ezek a helyek?!

# 49
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240719 Üzenet linkje2016-07-15 18:25:12  Válasz a #240676. hozzászólásra Előzmény #240676

Szívesen!icon_smile.gif

Jól van. Akkor ez egy beugratós kérdés volt részedről.icon_smile.gif

Igen, az állítólagos szabad helyeket jelenti. Ha még van jelentősége a válasznak.icon_smile.gif

Valamint, mindössze azért írtam, hogy indul Folegandrosról ZF komp is Thirába, mert a kommentedből úgy volt érthető talán, hogy egyáltalán nem... Holott ez vonatkozhatott csak a számodra kedvező időpontra.

# 50
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240742 Üzenet linkje2016-07-16 10:30:29 

HID Hello

A Sziget valtozatlanul k...a jo, csupan az embereket mostanra mar sokkal jobban megismertem, hihetetlenül kinyiltak az 5-ik, szigetlatogatasomra, mindenki mindent kiöntött, kökemenyen, soxor csak amultam rajtuk.Dolgokat nem akartam elhinni.
Halalosan melegszivüek, halalosan segitökeszek, stb, de halalosan kemenyek, gyülölködöek .
Igy a sziget mar az emberi oldalarol elvesztette a sziporkazasat .
Egy-egy kezmozdulat, szemforgatas is jelezes volt .

amugy olyan emberekkel is összehozott most a ---hosszu--hajout , hogy tanultam sokuktol .
1/ 1 Katona mernök, aki hajomotorokat tervez, javit üzemet vezet, es Török-Görög nem barat, dolgokat meselt, es Leonidass-al büszkelkedett, naivan .
a 9 :1-hez katonai eröföleny nem szamitott. 1,5 nap alatt kielemeztük a Görög vilagot icon_smile.gif

2/ 1 Ostrak Utazas-szervezö, aki Phantastikus Mitologiai , Törtenelmi ismeretekkel halmozott el, es kesöbb együtt voltunk az Atheni Museumban, (erdekes modon ismerte az Antykiterai "Computert" ) icon_smile.gif) , amikor rajött, hogy van ertelme a beszelgetesnek, egesz reggelig pofaztunk, a Kabinban . Tanultam, embert ismertem meg, erre is jo egy utazas .

3/ Motorral többet nem megyek, mert innen a Balatonrol indultam, Zalan at, Maribor-Ljubljana, Triestig zuhogo --ömlö--esöben, Velenceig. Aztan perzse megfaztam, es a nap se szaritott ki.

4/ Ahol tavaly a csoda sarga napernyöket Photoztad, lakik egy öreg "haver" birkai vannak, a temetö feletti dombon, ( ez az Armenon a berbeadott Etterme) felette az emeleten lakik.



löttem is a teraszarol direkt neked egy kepet, a mostani szinekkel icon_smile.gif))



4/ az elsö hajomon is volt egy BB-ban elöGörög, aki Volosrol, es a felszigetröl regelt, utana jönnek a szigetek: (Sporadok ) majdnem elmentem
nem lehet betelni, de nekem hamar honvagyam van ujabban, = örexem icon_smile.gif))

ez meg volt Pireus, de a tömeg az ettöl jobbra a lefedett reszen varakozik. . .


# 51
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melodia
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240866 Üzenet linkje2016-07-18 22:06:19 

Sziasztok!

Idén nyáron kükládokra tervezünk menni, Naxoson szállnánk meg. Szeretnénk megnézni több szigetet (Amorgos, Délos, és Santorini érdekelne leginkább). Az lenne a kérdésem hogy hajókirándulások keretében át lehet-e menni ezekre a szigetekre, vagy csak kompok járnak a szigetek között? és milyen árfekvés?

# 52
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240915 Üzenet linkje2016-07-20 09:21:34  Válasz a #240866. hozzászólásra Előzmény #240866

Szia,

Az általad említett kirándulásokról nem is olyan rég volt szó a Naxos és Schinoussa topikban, Ursoamante osztott meg árakat is.

Kompokhoz egy keresgélő oldal; itt kalkulálni is lehet:

Link

Látható, hogy komppal elég nehézkes, vagy szinte lehetetlen és értelmetlen belevágni, hogy eljussatok valamelyik kiszemelt szigetre. Talán a Kis-Kikládok valamelyike és Paros kivitelezhető komppal és kedvező áron.

# 53
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
UrsoAmante
Aktív fórumos
Aktív fórumos
51 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241129 Üzenet linkje2016-07-25 22:11:56 

Akkor ide is leírom: Naxosról kirándulás van Santorínra 50-60 Eu Delos-Mykonos 45-55 Eu Iraklia- Koufonissa Iraklia- Schinoussa 40-50 Eu Paros hajókázás BB stb...40 Eu-tol. Amorgos, Ios, Folegandros csak szezonálisan vagy nagyobb csoportoknak van. Ilyenekhez is lehet csatlakozni. Idén a Naxos Tours külön csinált heti 1 alkalommal Amorgos kirándulást. Donoussára is el lehet jutni de az macerásabb és magánszemélytől bérelt hajóval.... Szervezett kirándulásokat a szállodáki is csinálnak és koufonissa- Kato űKoufonissa és Keros is szerepel a választékban. Van Agia Annából hajókirándulás Paros, Panteronisi, Antiparos, Despotiko utvonalon 45 Eu-ért egy napos kirándulás.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
<   1 2 3 4


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu