Skopelos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
Hozzászóló Üzenet
# 1021
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mutyó
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241752 Üzenet linkje2016-08-20 10:47:53 

valaki jön aug.28.-án Vithos-ba az Aeolussal??
# 1022
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Uuuu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
21 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241754 Üzenet linkje2016-08-20 14:14:14 

Üdv MaciG
Nem kritikát írtam, hanem tényeket.Az, hogy Titeket elvirtek olyan helyekre ahol láttatok delfineket AZ nem jelenti automatikusan, hogy minket is oda visznek.(AZ üvegfenekûvel voltunk)Amikor Te voltál lehet, Hogg 10 eur volt a moci, de most 18 alatt nem volt több napra sem. A gyümölcsár Neked normális (Barack 3-4 eur, szôlô4 eur g.dinnye 0.7 eur stb.) akkor vedd annyiért. Mamma Mia helyszín 2 van a háromfa és a kápolna. Errôl nem azt írtam,hogy csúnya hanem,hogy csak ennyi. És most be gyere a Kastanival ebben a formájában "csak" egy tengerpart.
Tehát nem lehúzás volt hanem tények. Amúgy tetszett nekünk a sziget.
Tudom, hogy mammamiaérzékeny vagy de tényt be keverd lehúzással.
AZ Aeolus meg kritikán aluli volt. Ezt valamennyire érezte is a cég, mert ki is hajìtották AZ idegenvezetôt. Gondolom Veled Ô is normális volt.
Üdv

# 1023
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241761 Üzenet linkje2016-08-21 09:46:50 

Akkor én is hozzászólnék..nem tudom olvastad e a korábbi bejegyzéseket, az alapján el tudtad volna dönteni hogy érdekel e a sziget vagy sem...írtuk, hogy az út hosszú lesz ( mi este fél 11 körül érkeztünk Agnondasba) és azt is hogy nagyon nyugodt hely...az autóbérlésnél mi alkudtunk, ez mindenkinek szíve joga...normál méretű volt a zuhanyzó a mi szobánkban..Mi is az üvegfenekű hajóval mentünk Alonissosra, és mi is láttunk delfineket a hajó mellett, ezért is javasoltam MaciG-nek hogy azzal menjenek...az hogy nektek épp nem sikerült, az szerencse kérdése is...mi hazafelé os láttunk Evia felé a Hellenic seawaysről.....Az valóban gázos hogy titeket Volosban várattak 6 órát, nekünk Anchialosban biztosítottak egy hotel alagsort ahol kényelmesen át tudtunk öltözni, pakolni, lezuhanyozni stb.....A Mamma Mia templom pedig nagyon szép volt..nem is értem azzal mi volt a problémád.....Sajnálom ha neked nem tetszett ez a sziget, nekem az egyik legcsodásabb volt , sőt.....és bármikor visszamennék akkor is, ha tudom hogy ilyen hosszú az út...Mindenkinek mások az igényei, és más tetszik jobban...nekünk mindenesetre felejthetelen icon_smile.gif Viszont az iroda felé jelezzétek a 6 óra várakozást, minél több panasz érkezik ezügyben, annál jobb.....mi is töltöttünk ki nyomtatvány a több órás várakozásért, ugyanis korábbi hajóval is át tudtunk volna jutni...de nekünk ez volt az egyetlen negatívum, már másnap kárpótolt a sziget mindent! icon_smile.gif
# 1024
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#241762 Üzenet linkje2016-08-21 11:22:07  Válasz a #241754. hozzászólásra Előzmény #241754

"Tudom, hogy mammamiaérzékeny vagy de tényt be keverd lehúzással. "

Ezen jót mosolyogtam. icon_smile.gif Barátnőm van oda filmért, csak ő nem nagyon fórumozik itt, ezért én gyűjtöttem az infókat. (Persze ezt nem tudhattad) igaz nekem is tetszett a film, de csak mert görög helyszíneken forgatták, amúgy biztos nem néztem volna meg, ez nem az én stílusom. A helyszínek meg akkor is szépek ha benne vannak a filmben, ha nem. + 3 fánál pl. az egyik legjobb "privát" part van és a vízben rengeteg piros tengeri csillagot találtam, ami külön élmény volt, mert máshol csak ezeket a fekete kígyókarú csillagokat fogtam. icon_smile.gif
Kastamni megint csak gyönyörű kis part, ahol napközben kellemes zene szól.
A kápolna is fantasztikus, és akkor még nem is beszéltem a mellette lévő partról ahol a víz különböző színekben pompázik, attól függ merről nézed és mikor.
Összességében nekem nem a Mamma Mia miatt tetszett a sziget, hanem mert tényleg nagyon zöld (és szeretem ezt a kék ég, majd dús zöld növényzet, fehér sziklák és kék tenger féle összeállítást), nincsenek nagy távolságok, és görög viszonylatban is jó sznori víz volt.

Az idegenvezető nekünk Misi volt, és igen jól eldumálgattunk vele, de nem csak mi hanem mindenki a csoportból. Árak akkor ezek szerint nagyon felmentek a főszezon miatt, mert mi még 0,4 vagy 0,5 körül vettük a dinnyét a marketban (főváros), mert arra emlékszem, hogy gyors átszámoltam és olyan 140huf-ra jött ki. Egyébként meg a szigeteken az árak szinte mindenhol drágábbak, mint a szárazföldön (kivéve persze ha valamit egy adott szigeten termelnek/készítenek)

# 1025
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Uuuu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
21 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241785 Üzenet linkje2016-08-22 11:20:40  Válasz a #241761. hozzászólásra Előzmény #241761

Üdv Pocahontas!

""Sajnálom ha neked nem tetszett ez a sziget""

Mint azt már leírtam: tetszett nekünk a sziget. Nagy sietségedben biztos elkerülte a figyelmedet.
Autóbérlés vonatkozásában rettentő nagy alkudozó lehetsz, de amkor 70 eróért is kínálnak autót és mögötted a következő kuncsaft már tenné le a pénzt akkor az 52 euróra már nem negyon alkudok. Persze ez neked biztos ment volna. Autó meg volt 2 db. Csúcsban minden auto kint volt.

Üdv MaciG!
Nem a Misiről beszéltem, hanev a Zoliról aki Volosban "egyengette" az útjainkat. Totál idióta volt a többi idegenvezető is panaszkodott rá.

# 1026
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241795 Üzenet linkje2016-08-22 20:33:28 

uuuu icon_smile.gif Eléggé kioktató hangnemben írsz...Az autót célszerűbb itthonról lefoglalni,főleg így főszezonban... mi 24 euro/ napért béreltük egy hétre....lehet hogy elkerülte a figyelmem hogy neked mennyire tetszett a sziget, de leginkább csak negatívumokat olvastam tőled.....üdv!
# 1027
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Uuuu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
21 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241799 Üzenet linkje2016-08-23 13:52:42  Válasz a #241795. hozzászólásra Előzmény #241795

Pocahontas!
A kioktató hangnem a Tiéd volt amikor beleszóltál abba amire nem lettél felkérve.
A Magiccartól Ildikót már itthonról felhívtuk de nemhogy nála, de akkor másnál sem volt autó. Azzal nyugtatott, hogy mikor kiérünk biztos, hogy visszahoznak egypár autót.
Már megint okos vagy, és a kioktató "majdénmegmondom" és "majdénjobbantudom" stílusodtól úgy látom nem szabadulsz.
Legközelebb ne "januárban" menj a szigetre és akkor majd megtapasztalod a főszezont.
Szerintem maradhatunk ennyiben.
Hajrá Alkusz.

# 1028
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rózsavirág
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241808 Üzenet linkje2016-08-23 17:18:05 

4 u!
Amennyiben nem először utazol Görögországba főszezonba, akkor tudhatod, minden drágább mint júniusban!
Kicsit vegyél vissza..., mert " a stílus maga az ember"!

# 1029
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klara66
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241812 Üzenet linkje2016-08-23 21:58:55 

Nekem Pocahontas is segített az utazás előtt, és jók voltak az információ. Egyszer sem volt kioktató .
# 1030
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klara66
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241813 Üzenet linkje2016-08-23 22:01:23 

Természetesen információi, sajnos elírtam.
# 1031
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241818 Üzenet linkje2016-08-24 09:32:50 

Rózsavirág icon_smile.gif én lehet szerinte januárban voltam icon_biggrin.gif ez vicces..mi a 3 napos pünkösd idején mentünk június közepén, amikor ellepték a görögök a szigetet, akkor sem volt bent épp szabad autó, de az sem mindegy hogy hány napra veszi ki az ember..mi több mint 7 napra béreltünk, ezért volt annyi az ára...de nem hiszem hogy ezt bizonygatnom kellene, én nem kérdőjelezem meg a mások által beírt információk és árak valódiságát....Klara örülök ha bármilyen kis apró információ hasznos volt számodra, ugyanis ez a fórum ezért van hogy segítsük egymást, beszélgessünk, nem pedig azért hogy kötekedjünk, kioktassunk másokat...Az árak amiket leírunk természetesen változhatnak, de így tudunk viszonyítani ....Én mindenkinek ajánlom a szigetet, szerintem nem okoz majd csalódást, még ha hosszú is az utazás....Mindenkinek további szép napot és jó nyaralást icon_smile.gif
# 1032
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Uuuu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
21 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241821 Üzenet linkje2016-08-24 12:46:04  Válasz a #241808. hozzászólásra Előzmény #241808

Kedves Rózsika!
Egy újabb önkéntes rendőrt láthatunk.
""Amennyiben nem először utazol Görögországba főszezonba, akkor tudhatod, minden drágább mint júniusban!
Kicsit vegyél vissza..., mert " a stílus maga az ember"!""

Ha figyelmesen olvasol, akkor kiderül, hogy semmi bajom a főszezonnal.
Persze hogy tudom, hogy drágább a főszezon.
Nem azért írtam le a drágább árakat mert nem tetszik, hanem azért mert mások bizonygatták, hogy olcsóbban is lehet bérelni.
Tehát ajánlom a figyelmes olvasást.
A ""kicsit vegyél vissza"" kedvesem meg rólad árulkodik.

# 1033
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Uuuu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
21 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241822 Üzenet linkje2016-08-24 13:02:16  Válasz a #241818. hozzászólásra Előzmény #241818

Üdv Pocahontas!
A januárt idézőjelbe tettem. Szrinted nem látom, hogy 06. 28-án értetek haza??
Tudod: el kell olvasni mindent.

""de az sem mindegy hogy hány napra veszi ki az ember..mi több mint 7 napra béreltünk, ezért volt annyi az ára...de nem hiszem hogy ezt bizonygatnom kellene,.""

7 napra béreltük és 10-re is annyi lett volna.

Klara66 írta:
""Nekem Pocahontas is segített az utazás előtt, és jók voltak az információ. Egyszer sem volt kioktató .""

És semmi baj az informácíóiddal, mert tényleg jók.
Klara66 sem olvas el mindent, csak bumm bele írjunk valamit.

# 1034
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rózsavirág
Aktív fórumos
Aktív fórumos
69 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241914 Üzenet linkje2016-08-27 19:02:36  Válasz a #241821. hozzászólásra Előzmény #241821

Kedves 4 u !
Tanusíthatom Pocahontas júniusi autóbérlésével kapcsolatos információ valódiságát.EZ TÉNY!
Még mindig " a stílus maga az ember".....No Rózsika

# 1035
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Klara66
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241928 Üzenet linkje2016-08-28 23:04:17 

Mindent elolvastam,azért írtam,de részemről ennyi.Ez a fórum nem erről szól.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
<   1 2 3 ... 68 69 70 ... 72 73 74   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu