Skopelos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
Hozzászóló Üzenet
# 1036
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsannacska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241943 Üzenet linkje2016-08-29 16:39:45 

Sziasztok!


Szeptember közepén megyünk Skopelosra. Nézegettem a kirándulási lehetőségeket is, de Mi jobban szeretünk saját szervezésben nézelődni. Szeretnék érdeklődni, hogy helyi hajójárattal Skiathos, Alonnisos elérhető vagy csak fakultatív program keretében lehet a két szigetre eljutni? Ha járható a magán szervezés, van esetleg valakinek infója a komp árak tekintetében? Autó és motor szállítási díj is érdekelne. Magyar idegenvezető van a szigeten?
Előre is köszönöm segítségeteket!

# 1037
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241946 Üzenet linkje2016-08-29 17:31:05 

Szia..van magyar idegenvezető, Stifter Mihály személyében...mi is saját szervezéssel mentünk mindenhova, úgy szerintem olcsóbb....Az alonissosi kirándulásra a sea glass buttom hajó 20euro/ fő ért vitt át, mivel csoportosan mentünk min.10 fő ( Az egész vithos apartman)a gyermeknek nem kellett fizetnem ,....a hajón fogyaszthattunk jeges kávét, narancs és citromos üdítőt ami benne volt az árban....Egész nap több komp jár A szigetek körül, és több hajó...a menetrend szerintiek a flying cat, Hellenic seaways és aqua ferries vagy ilyesmi.....Megpróbálok a komp árai után nézni.....Egyébként itt a kikötő webcam live, itt: http://www.skopeloswebcam.com/ meg tudod nézni élőben melyik milyen hajó.....Motor nem tudom mennyi volt, mi autót olcsón béreltünk, de ahogy előttem írták, ez is változó.....A bérlés árakra kérdezz rá Ildikónál:https://www.facebook.com/Skopeloscars/
# 1038
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241947 Üzenet linkje2016-08-29 19:38:55  Válasz a #241943. hozzászólásra Előzmény #241943

Szia,

Kompkereső oldalak, ahol el lehet jutni az jegyárakig is:

openseas.gr és gtp.gr

# 1039
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zsannacska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241975 Üzenet linkje2016-08-31 10:38:33 

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! icon_smile.gif

# 1040
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Lalemuldur
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
258 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241977 Üzenet linkje2016-08-31 12:06:45  Válasz a #241975. hozzászólásra Előzmény #241975

Szia,

Szívesen!icon_smile.gif Számomra öröm, ha hasznosnak találtad.icon_smile.gif

# 1041
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Balazsh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
465 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242314 Üzenet linkje2016-11-13 22:11:36 

Elkészültem a Skopelosi élménybeszámolóval: 2 hét autóval Skopelos-on
# 1042
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Soraya
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242564 Üzenet linkje2017-01-06 12:22:27  Válasz a #240530. hozzászólásra Előzmény #240530

MaciG, köszönet a gyönyörű képekért icon_smile.gif
# 1043
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242616 Üzenet linkje2017-01-12 18:57:23 

most mutatja a TV, hogy Skopelosrol Militär-helikopterrel mentik az embereket a fagyas a tel szigora elöl.valoszinü, nincs elegendö tüzelöanyag es lefagyhatott minden. Joparan vartak a beszallasra erös sal lobogtato szelben .. eccer nyar--eccer tel . . .
# 1044
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242643 Üzenet linkje2017-01-16 11:04:11  Válasz a #241943. hozzászólásra Előzmény #241943

Alonissosra saját szervezéssel mentünk, a helyi idegenvezető dupla áron hirdette az irodával a árat..A kikötőben megkeresitek az üvegfenekű hajót, ki lesz írva hova megy, és lebeszélitek a kapitánnyal...Mi ha jól emlékszem 20 eu körül fizettünk, a gyermek ingyen jöhetett( ez azért volt kedvezményes mert csoportosan mentünk több fővel...de kb 25 eu körül volt egyébként kiírva az ára...Skiathosra pedig szerintem a menetrendszerinti hajók bármelyikével mehettek...Alonissost mindenképp ajánlom, szerelem lett icon_smile.gif delfineket is láttunk a szigetek kkörül hajózva....S ha ezzel a hajóval mentek, fogyaszthattok citrom és narancsot, valamint frappét ( benne van az árban )
# 1045
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rodnas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242681 Üzenet linkje2017-01-18 16:48:36 

Sziasztok!

Olyan kérésem lenne hogy aki járt már a Vithos-ba az Aeolussal, , és volna a szállásrol fényképe fel tudná tenni?

előre is köszönöm

# 1046
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pocahontas
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242682 Üzenet linkje2017-01-18 17:48:55  Válasz a #242681. hozzászólásra Előzmény #242681

Mi ott voltunk az emeleti sarki szobában, de szinte mindegyikben jártunk a szomszédoknál....Ha van fészed, ott irj rám légyszi és küldöm a képeket...nekem úgy egyszerűbb, mert ide ritkán lépek be s nem is tudom hova kell képet tölteni icon_smile.gif https://www.facebook.com/such.nikolett
# 1047
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Casmir
Aktív fórumos
Aktív fórumos
461 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243039 Üzenet linkje2017-02-17 20:36:27 

Sziasztok!

A sziget 2006. tavaszán került a figyelmembe...vacilláltam, hogy Lefkada vagy Skopelos..aztán úgy döntöttem, hogy az utazási irodát választottam és Apollon Travel nyert (csak magyar iroda), mondván majd megyünk jövőre Skopelosra.
Ma már tudom, ez a gondolat helytelen volt, mert a Mamma Mia film miatt következő évben felkapták a szigetet és az Aeolus le is vette mint lehetséges úti cél. Azóta ott van a bakancslistámon a sziget. Tavaly a fürdőkádig alig jutottam el a túlóráim miatt, nem hogy nyaralni.
Január eleje óta keresem, bújom a netet...feledve a listámat, ill. Parga a másik kiszemelt, azon szállásokat kerestem...nem találtam, későn "ébredtem"...Grandosokkal mentem volna. Tegnap este viszont szembe jött az Aeolus Skopelos ajánlata.
Köszi Pochahontas a napközbeni csivitet, képeket, délután lefoglaltam az irodában a szállást és kivételesen most a helyjegyet is a buszon. Láthatóan a magyaroknak a jobb oldal hátsó része marad választási lehetőségnek és maradéknak.icon_sad.gif
Biztosra szeretnék menni, bal oldal, wc vonala...ott nagyobb a tér. Ha nem kapjuk meg, azt mondta a lány az irodában, nyaralás után menjek és visszakapom a foglalási díjat. Ergo, még így is csak lehetőség, nem fix! icon_sad.gif
Mindegy...Korfura utazva is kibírtuk az utálkozó tekinteteket. A nyaralást nem befolyásolta.icon_smile.gif

Szóval Skopelos 06.22-07-07. között a felfedezésünkre vár.icon_smile.gif

# 1048
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Casmir
Aktív fórumos
Aktív fórumos
461 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243040 Üzenet linkje2017-02-17 22:02:12 

Lenne pár kérdésem:
- azt a 32 órát ugye a kompra várás és kompolás 5 órájával számoltátok?!
Volosig mennyi idő alatt ért le a busz?
- látom volt aki motort, volt aki kocsit bérelt. Szint különbség és a partok megközelítése miatt kérdezném, melyik a szerencsésebb? (Lefkadán, Thassoson motort béreltem a lányommal, igaz, akkor még 12-14 éves volt...ma már felnőtt...Korfut viszont már csak kocsival vállaltam be, Kefalonian meg 3-an voltunk nem volt kérdés, hogy autó...de most ismét ketten megyünk)
- aki a Vithosban szállt meg végül az étkezést hogy oldotta meg? Abban a kis boltban vásárolt? Vagy mindig előtte való nap bevásárolt?

Köszönöm a válaszokat?

# 1049
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Görögmaci
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
26 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243043 Üzenet linkje2017-02-18 08:53:25 

32 óra komppal együtt. Mi robogóval jártuk be a szigetet, és semmi probléma nem volt. Könnyű volt megközelíteni minden partot. Ha szerettek robogózni, mindenképpen ajánlom. (Van összehasonlítási alapunk, robogóval már bejártuk Lefkadat, Zakynthost, Santorint, Kefaloniat...)
# 1050
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Casmir
Aktív fórumos
Aktív fórumos
461 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#243047 Üzenet linkje2017-02-18 12:28:27 

Koszi Gorigmaci!

Konkretan Volos kikotobe mikor er le a busz?
Latom, hogy autoval 2,5 oras pihenovel 14,5 ora alatt le lehet erni...az erdekelne,ennyit ulunk a buszon?

Igen, Lefkadat, Thassost mi is megjartuk motorral. Korfut a tavolsag es a szintkulonbsegek miatt nem vallaltam be, csak autoval, Kefalonian kezenfekvo volt ismet az auto, mert harman mentunk.
Itt nem latom okat, hogy autoban gondolkodjunk, de a tapasztaltakra hallgatnek.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Szporádok
<   1 2 3 ... 69 70 71 72 73 74   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu