Mediterrán tombola
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 1756
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisszy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
30 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242692 Üzenet linkje2017-01-19 21:47:51 

Tőlünk is kértek foglalási díjat, eddig eu volt az első ilyen alkalom...
# 1757
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krisszy
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
30 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#242693 Üzenet linkje2017-01-19 21:50:29 

* tavaly és előtte éveken sem számoltak. Viszont most 5000.- el olcsóbbak az árak icon_wink.gif
# 1758
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242740 Üzenet linkje2017-01-24 18:57:16 

sziasztok! Mi is foglaltunk apartman, repülős verziót. Július 10. hétre. Nem számoltak külön foglalási díjat. 80000ft. Ennek a 40%-át kellett fizetni most, azaz 32000ft-ot. Mi nem zártunk ki semmit!
# 1759
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hkkfok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242868 Üzenet linkje2017-02-06 16:20:29 

Sziasztok! Holnap mennénk befizetni a Mediterrán Tombolát, de nem tudjuk eldönteni, hogy mit húzzunk ki, Szicíliát vagy Rodoszt? Egyik helyen sem voltam még, viszont a párom nincs oda a kavicsos, sziklás strandokért. Valaki volt már közületek Szicíliában? Milyen a tengerpartja? És Rodosz mennyire kavicsos?

Előre is köszi a segítséget! icon_smile.gif

# 1760
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242872 Üzenet linkje2017-02-06 20:05:19 

Én szeretem a sziklás,kavicsos partokat,és nem tudom,mondhatom-e,hogy ,ha olyan szépet látsz,mint Szicília,hátha megszereti a feleséged is...előrebocsátom:egyik helyen sem voltam még,de sok máshol igen,és tomboláztam is párszor.Ha lehet azt mondani(bármily hülyén hangzik is) "utazás módszertani" szempontok alapján én Szicíliát semmiképp nem zárnám ki.Gondolom,a repcsis-hoteles kategóriában gondolkodsz...itt a szicíliai árak olyan magasak,hogy ha nem tombolával mégy,sokkal több lenne...és nem nagyon szokott akció lenni.Míg Rodoszra sokkal könnyebben ki lehet fogni egy-egy jó akciót...akik itt tombolával Szicíliát kapták,mind el voltak ájulva(mondjuk nem volt sok,mert jellemzőbb inkább az apartmanos verzió)
Ja,azt szoktam mondani,hogy nézz rá a Youtube videókra.A Rodoszi faluk nevén és a szicíliai faluk nevén keress videókat,meg lehet nézni a partokat is...

# 1761
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hkkfok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242898 Üzenet linkje2017-02-08 08:58:56  Válasz a #242872. hozzászólásra Előzmény #242872

Tegnap befizettük az utat. A páromat ( aki pasiból van, én nő vagyok icon_smile.gif ) nem sikerült meggyőzni, ő ragaszkodott hozzá, hogy Szicíliát zárja ki, én Zakyntost zártam ki, mivel ott már többször is jártam. Törökországra nem utaztatnak, azt fölösleges lett volna kizárni, így maradt Costa del Sol, Mallorca és Rodosz. Rodoszon még akad köves part, de ahogy néztem ha más nem busszal könnyedén el lehet jutni homokos strandra. Na meg nekem a köves part sem okoz gondot, mert úgy vagyok vele, hogy ott a víz mindig szebb. icon_smile.gif Ja, nem kellett foglalási díjat fizetnünk, lehet hogy ez irodánként eltérő, nem tudom. Most először tombolázom. icon_smile.gif
# 1762
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242904 Üzenet linkje2017-02-08 14:54:52 

Hkkfok,bocsi,talán abból gondoltam,hogy te vagy a fiú,hogy a nickneved nem annyira csajos...
# 1763
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hkkfok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242905 Üzenet linkje2017-02-08 15:44:47  Válasz a #242904. hozzászólásra Előzmény #242904

Semmi gond, ez még a főiskolai belépő kódom, csak ezt szoktam használni, ha már majd minden nick név foglalt. icon_smile.gif
# 1764
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242914 Üzenet linkje2017-02-09 19:07:01 

Hkkfok ha esetleg Rodoszt kapjátok, tavaly ott voltunk Fakirakiba. Végig homokos part van. Ti szállodába lesztek az eléggé kiesik a központtól, de a parton van. Azért írom csak, mert tavaly ebbe a kategóriába volt aki Rodoszt kapta, de nem igazán örült neki. Szicíliát én sem zártam volna ki, sőt örültem volna neki. Bár ezt a kategóriát még nem választottuk. Itt a legnépszerűbb a repcsis apartmanos verzió, de már biztos visszaolvastál pár oldalt és láttad. Mikorra foglaltatok?
# 1765
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242915 Üzenet linkje2017-02-09 19:08:29 

Szia Miskolciutas! Örömmel látom, hogy látogatod a fórumot. Idén nem tomboláztok? Üdv: Rebus
# 1766
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Miskolciutas
Törzstag
Törzstag
1313 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242922 Üzenet linkje2017-02-09 20:32:21 

Szia Rebus!
Hát,nem,idén lesz egy junius eleji francia út.Aztán julius közepétől leszek megint szabin.Akkorra kell még valami.Szokott úgy lenni,hogy 4-5 napos városlátogatás valami saját szervezésben.De nem tudom,Gondolok most valami olyasmire,hogy valami last minute görög út.De az utóbbi években elment a kedvem a buszozástól.Talán lesz valami olyan,hogy illetékmentes akció,vagy olyan akciós valami,hogy a reptéri illetékkel,meg egyéb kóccal együtt is kijöjjön kb. egy mediterrán tombola -szerű költséggel.Vagy még bármi lehet.Egyébként ötleteket is várok-és örömmel fogadok erre a formálódó útra!

# 1767
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242927 Üzenet linkje2017-02-10 07:34:03 

Miskolciutas! Franciaút az fantasztikus, biztosan nagy élmény lesz. A hosszú buszos utakat mi sem szeretjük, bár olyan helyre ahová nem megy repülő, én bevállalnám, de a párom nem. Tavaly az Aeolusnál elég jó Last minute árak voltak nyáron, érdemes nézegetni majd. icon_smile.gif Mi tombolázunk ismét, mert olcsó, Görögország, tenger, ugyanazt még eddig nem kaptuk, de idén lehet, hogy megszakad a folyamat. Karpatosz, Kefalónia jöhetne!!!
# 1768
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hkkfok
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
13 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242928 Üzenet linkje2017-02-10 08:45:50 

Szia Rebus! Sziciliát én sem zártam volna ki szívem szerint, de így állapodtunk meg a párommal, hogy egyet ő, egyet én zárok ki. Ő Zakyntosra ment volna szívesen, én viszont ott már többször voltam. Augusztus 7-i hétre foglaltuk. Én örülök neki, bármelyiket kapjuk. Zakyntossal voltam úgy, hogy oda harmadszorra már nem biztos, hogy visszamennék, ha mehetek olyan helyre is, ahol még nem voltam.
Igen, visszaolvastam az elejéről mindent, úgy látom elég vegyesen osztják az utakat, talán Costa del Solra írtátok, hogy azt elég ritkán sorsolják.
Rodoszon néztem, hogy Falirakiban vannak inkább a szállások, de van ami Rodosz városban van. Nem is tudom melyiknek örülnék jobban. Lényegében úgy vagyok vele, hogy jöhet bármi. icon_smile.gif
Azt tudjátok, hogy az IBUSZ járatain van-e esetleg súly- vagy mérethatár a poggyászokra?

# 1769
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242933 Üzenet linkje2017-02-10 11:24:11 

Szia Hkkfok! Szerintem Rodosz és Mallorca közül lesz a befutó. Costsa del solt nem szokták adni, kettőt kizártatok, Törökország nem játszik. Egy kis matek. Én Mallorcának nagyon örülnék, már régi vágyam Santoríni után. Rodosz is nagyon szép és nagyrészt homokos parttal. Megjegyzem, az én párom is homokos partot szeretne mindíg. icon_smile.gif
# 1770
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebus
Aktív fórumos
Aktív fórumos
171 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#242934 Üzenet linkje2017-02-10 11:27:38 

Ja bocsi, súlykorlát 15kg)fő, kézi, hátizsákméretű még elmegy 5kg-ig, de ezt nem mérik. Részvételi jegy tájékoztatóján úgyis rajta lesz, vagy az ügyintéző úgyis elmondja. icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 117 118 119 ... 125 126 127   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu