Tilos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 91
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#237944 Üzenet linkje2016-04-01 08:07:01 

aztan nemetek es vegül angolok voltak, akik eltüneset ünnepeltek most marziusban .
# 92
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hidalgo
Törzstag
Törzstag
570 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#238229 Üzenet linkje2016-04-18 14:07:22 

Elkészült a képes beszámoló a tavalyi tilosi barangolásunkról, ami kb annyira informatív útikalauz, mint amennyire személyes emlék.

Remélem lesz aki kedvet kap icon_smile.gif

https://justbecausegreece.blogspot.com/

# 93
Kijelentkezve--
-törölt nick 10391
Aktív fórumos
Aktív fórumos
179 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238252 Üzenet linkje2016-04-18 20:38:54  Válasz a #238229. hozzászólásra Előzmény #238229

Végre!icon_smile.gif Nagyszerű írás született egy igazán különleges és egyedi szigetről.icon_smile.gif Köszönet érte!icon_smile.gif

Anikó

# 94
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#238311 Üzenet linkje2016-04-22 17:03:16 

Hello!
Jo iras igazi turistak voltatok, 1 het irto keves . . . .
sajnalom hogy a www.eristosbeachhotel.gr ben nem ereztetek jol magatok, a tulajnö maga föz, es perfekt a Nemet-ben, es mindig megkerdi mit ennetek !
Amit eletetek vegeig sajnalhattok, hogy a Panteleimonas-i "Templomkolostort" nem lattatok !!!
gyertek iden is, es talalkozhatunk icon_smile.gif es a szineken is vitazhatunk icon_smile.gif
Irtunk egymasnak a Megaloi " alom-hazam" miatt az Olasz tulajnövel, eleg Positivan reagalt:))

# 95
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#239754 Üzenet linkje2016-06-17 13:15:41 

ujra itt vagyok, bar nem ide kartam, de 400 km eszetlen ömlö zuhogo esöben elegem lett a amotorozasbol, es felültem a laggyorsabban az esöt elhagyo hajora na ide hozott mar megint

hatralmas a höseg, mar minden t kimostam 1 ora alatt szaradt, közös örvendes, de max 3 het mulva Volos= Sporaden fele utazas. kaptam infokat. eddig kaland a köbön . Velenceben is kiöntött az esö . . . .
ciao

# 96
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#240759 Üzenet linkje2016-07-16 17:46:20 

aggyisten
Tilost befejeztem, nem a szepsege, hanem a tavolsag miatt. icon_smile.gif)
Itt par kep,

a vilag legszebb epülete, a legszebb helyen, elmelkedes pur !


Aig Antonios-i öböl, a kedvenc helyem lett


az ELPIDA ( Remeny ) "etterem, Grillezö, hatul ül a tulaj icon_smile.gif) aki a vilag legjobb grillezöje, kizarolag neki vannak a legnagyobb halai, a halasz smmit nem fog csak 10 cm-es kis halakat stb stb , amugy szeretem az öreget -tenyleg


en ugyanott:)

ez lett volna a következö haztervem, de ugyebar senki nem ismeri mar rajtam kivül a Görögöket, es mivel a beton oszlopok aranybol vannak, igy megfizethetetlen lett:)


ez a 40 meterröl 1902-ben, felhozott 2100 eves ---lehetne Computernek nevezni- müszer amit a Wikipedian tessek reszletesen elolvasni--ezert mentem extra a z Atheni Museumba--döbbenetes a story !!!!




ugyebar menekültek szazai is maszkaltak Patrasi kikötöben ,


kis hajo volt, es kevesen is voltunk, igy a fedelzetre kerültek a gepek.


namegegy , mivel az AVI jelü filmet nem tudtam ide feltölteni , ez a Panteleimonasi uton mar a felhök közeleben icon_smile.gif)


jövöre a Peloponnes lesz eszakrol Delfi felöl becserkeszve lefele haladva .

# 97
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#241344 Üzenet linkje2016-08-02 18:19:45 

hogy Tilosra miert is nem megyek mar többet, azt valöaki letörölte, szolas-szabadsag sehol nincs . Terror van
# 98
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#243214 Üzenet linkje2017-03-01 09:52:16 

jött egy hirtelen ötlet , es apr 30-an ujra megiscsak lemegyek immarom 100 adszor . kivetelesen nem egyedül megyek .
# 99
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244032 Üzenet linkje2017-05-12 06:08:12 

Hi
Ujra itt vagyok az Aig. Antonius öbölnel / Tiloson /az ELPIDA ( Hoffnung ) kisvendeglö parkolojaban, Sortirissal Politizalunk, erösen icon_smile.gif))
par napig akkora orkanszerü szel volt, hogy Pireustol lefele leallitottak az öszes hajot, mihozzank is az öbölbe bejött egy katonai hatalmas hajo, 1 napig zarlat volt-sokan lekestek a repülöjaratukat ...
Meg nincs enek turistak, egyedül voltam a a Hotelben, vendeglök is most kezdenek takaritani-kinyitni .
Rodoson sokkal melegebb van mint a szigeten, kimosott cuccok 1 ora alatt csontaszarazok icon_smile.gif)

# 100
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248554 Üzenet linkje2018-07-18 23:12:54 

összel persze ujra lementem , iden tavasszel pedig kiprobaltam Ithakat es a környezö szigeteket, de hanyingert kaptam, a sok Alban es Szerb maffia szalloda--etterem--üzletektöl igazi maffia kezbe került ott minden . a mafla görög hülye az üzlethez, meg lusta igy kihasznaljak öket . . . . .
Tilos ??---most összel talan megeg<yszer lemegyek --autoval icon_smile.gif)

# 101
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ananda9
Aktív fórumos
Aktív fórumos
292 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248598 Üzenet linkje2018-07-25 20:18:42 

Milyen helyekre gondolsz, amikor a szerb és albán maffia szállodákról és éttermek beszélsz? Érdekelne, mert minden évben megyünk Ithakára - ez olyan, mint neked Tilos - mit tapasztaltál?
# 102
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#248605 Üzenet linkje2018-07-26 15:14:59 

Lefkadan Nydri--föleg itt--- es lefele Vassiliki fele vettem eszre , a fölenyeskedö segglukak tömeget , aztan megkerdeztem többtöl, te Jugo vagy ? akkor kussoltak el, es otthagytam öket
Szerbek es Albanok . aljas nepseg
Ithakan normal volt minden, a sziget delnyugati also reszere ert a hajo, felmentem a hegyi uton Stavroson keresztül Kioniba, ott a Kapitan Appartban aludtam a hely pici aranyos volt, a parton grilleztek nekem mint egyetlen vendeg , aztan a parton masnap vissza Vathiba es onnan ki a Festlandra vissza majd fel Patrasba
Patras most OK volt, mert hetfö volt, üzletek nyitva es tudtam a jegyre milyen KÜLÖN pecset kell, enelkül visszaküld a vamos . Szalloba is a Smartba mentem, nagy varos, du a Kies - kavicsos strandon voltam, ahova a lakok mennek a hatalmas RIO hid közeleben.
Lefele is es vissza is a motorosok összegyülnek , es megy a duma, vissza Patrasi varakozasnal egy Steiermarki volt a szorakoztato,

Ithaka OK, 1 nap semmi extra , semmi Gengsterizmus, a parton egy prima jo vendeglöt talaltam , a NIRO talakbol kivalaszthattad a kajat halal olcso gyors volt. mas nem törtent .
de Lefkada az borzalom szegenyseg, lehuzas stb . Pincerek tapogatjak az embert, rajuk kellett szolni, haverkodast tulzasba viszik, en nem szeretem a bratyizast .

ez a videk nekem kihuzva , semmi Görög hangulat, tul europai, tul civillizalt, nem nekem valo - a nyugati part felejtös

# 103
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ananda9
Aktív fórumos
Aktív fórumos
292 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#248606 Üzenet linkje2018-07-26 17:34:53 

Értem és megnyugodtam icon_smile.gif Ithakán nem tapasztaltunk soha semmi kellemetlent sőt mindig nagyon jó élmény. Feltölt, eltelít a csend és a zsálya illat, a kecskék kolompja, a fennséges panoráma. Imádom! Lefkadán egyszer jártunk, nekünk elég volt. Nagyon szép, de olyan tömeg van, hogy rettenet. Emiatt sajnos a sziget vesztett a szemünkben, sajnálom. Kefalonia eddig még a másik szerelem, de nyitottak vagyunk másra is.

Tilos olyan, ami nekünk tetszene. Csendes, illatos, alig ismert, békés. Igaz, én szeretem időnként a nyüzsit, de mértékkel és csak akkor, ha én akarom icon_smile.gif Ithaka ilyen. Symit megnéznénk, ha már ott járunk Rodoson és aludnánk ott egyet, de nyilván nem hasonlítható össze Tilossal. Te már öreg róka vagy ebben a témában, érdemes rád hallgatni.

# 104
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249131 Üzenet linkje2019-02-20 13:24:23 

Könyvkötönel csinaltatok-- rendeltem egy vastagabb könyvet, Vendegkönyv-- amit majd felviszek a Panteleimonasi "Kolostorba" a regi mar tavaly is betelt, a popa ilyenre nem gondol, A4 lapokat rendeltem , mire majusban indulok kesz lesz .Szoktak a templomban a turistak beirni, ki honnan erkezett stb .
Motort mar nagyjabol elkeszitettem, lassan tavaszodik .

# 105
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Xoyox
Aktív fórumos
Aktív fórumos
343 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#249225 Üzenet linkje2019-04-14 19:28:34 



proba = az öreg halasz csonakja

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 4 5 6 7 8   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu