Hova utazzak?
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
Hozzászóló Üzenet
# 421
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Robcsi03
Aktív fórumos
Aktív fórumos
160 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244058 Üzenet linkje2017-05-13 18:50:52 

Sziasztok. Nem tudok dönteni, nyáron kocsival merre felé vegyem az irányt. Ötletek? Thassos Korfu Paralia volt, Sartira nem mennék az asszony miatt. Valakinek valami ötlet? Nyüzsis, homokos, gyerek barát part.
# 422
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rudiandi67
Aktív fórumos
Aktív fórumos
157 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244059 Üzenet linkje2017-05-13 20:00:52 

Mi az idén Sivotára és Lefkadára megyünk kocsival, a fentiek közül Paralia kivételével megvolt a többi. Sivota már vagy 10 éve vonz, most végre megnézhetem azt a csodát is.
# 423
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244066 Üzenet linkje2017-05-14 05:37:49 

szia robcsi
En Nei Porit ajanlanam. Homokos, gyerekbarat, lassan melyul, vidampark, kornyeken sok kirandulasi lehetoseg.

# 424
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244070 Üzenet linkje2017-05-14 10:05:05  Válasz a #244058. hozzászólásra Előzmény #244058

Sivota szerintem is jó választás, vagy még Parga (volos-i rész, az homokos). Vagy a kettő kombinálva, mert közel vannak egymáshoz. icon_smile.gif
# 425
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nency90
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244106 Üzenet linkje2017-05-15 15:39:07 

Sziasztok!
Júlisúban Sartira megyünk 1 hétre, de szeretnénk még pár napot valahol eltölteni.
Tudtok ajánlani valamit, ami nagyjából útba esik haza felé? icon_smile.gif
Köszi!

# 426
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nency90
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
16 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244107 Üzenet linkje2017-05-15 15:53:57  Válasz a #244106. hozzászólásra Előzmény #244106

Vagyis inkább úgy mondanám, ami nem egy nagy kitérő icon_smile.gif
# 427
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Robcsi03
Aktív fórumos
Aktív fórumos
160 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244111 Üzenet linkje2017-05-15 17:07:50  Válasz a #244066. hozzászólásra Előzmény #244066

Szia. Elfelejtettem, milyen kirándulási lehetőségek vannak? A Dioni ásatást már megnéztük, mi van még arra felé? Mondjuk a Platamoni várban még nem jártunk.Esetleg bicikli kölcsönzési lehetőség? Bár én jobban szeretem süttetni a hasam a parton icon_smile.gif
# 428
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Black90
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245841 Üzenet linkje2017-08-01 17:13:46 

Sziasztok! Nagy hezitálás folyik arra vonatkozóan párommal, hogy hova is utazzunk idén. Tavaly indulás előtt foglaltunk utazási irodában utazást, de legalább tavaly volt elképzelésünk arról, hogy hova szeretnénk menni. Voltunk már Sartin, Lefkadán, Zakynthoson, Pargán, Thassoson. Lefkada áll az első helyen számunkra, eddig, azt követi Thassos.. Most Tolon és Korfun gondolkodunk, de a sok utánaolvasás és böngészés közepette vagyunk, és vmi legbelül azt súgja, inkább térjünk vissza Lefkadara.. mit gondoltok? Toló és Korfu megér 2hetet? Vagy beszéljem rá inkább páromat Lefkadara...
# 429
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#245844 Üzenet linkje2017-08-01 20:59:22  hova

Szia
Látom jó pár helyen jártatok . De most hogy Tolo vagy Korfu ?voltunk már Korfun ,igy tudom milyen. Tavaly Kefalonia után voltunk Thassoson és nem tetszett ,ha viszont az lett volna az első akkor igen meg igy utolag is már jó. Tolo se rossz de nagyon messze van a Pálya dij se pár eu . Korfut is egyszer mindenkinek látni kell s eldönti bele szeret e . kétségtelen vannak szép helyek de nem olyan mint régen. Lefkada se olyan mint pár éve egyre több olyan ember jön akinek nem kéne. Kefaloniát is ki kéne probálni mi most oda járunk idén is ott voltunk.

# 430
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vukilany
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
14 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245846 Üzenet linkje2017-08-02 10:06:22 

Sziasztok!Tudna valaki infókat Nea Ancialosról?Vaso apartmanház.Köszönömicon_smile.gif
# 431
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Black90
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245848 Üzenet linkje2017-08-02 12:38:08  Idézet innen: #245844

dodi62 írta:
Szia
Látom jó pár helyen jártatok . De most hogy Tolo vagy Korfu ?voltunk már Korfun ,igy tudom milyen. Tavaly Kefalonia után voltunk Thassoson és nem tetszett ,ha viszont az lett volna az első akkor igen meg igy utolag is már jó. Tolo se rossz de nagyon messze van a Pálya dij se pár eu . Korfut is egyszer mindenkinek látni kell s eldönti bele szeret e . kétségtelen vannak szép helyek de nem olyan mint régen. Lefkada se olyan mint pár éve egyre több olyan ember jön akinek nem kéne. Kefaloniát is ki kéne probálni mi most oda járunk idén is ott voltunk.


Szia dodi62! Azért gondoltuk Tolot vagy Korfut, mert itt még nem jártunk icon_biggrin.gif . De sajnos valamiért nem akar megjönni hozzá a kedvünk az az igazság.... Viszont úgy gondoltuk, hogy oda már nem megyünk vissza, ahol már voltunk, de úgy néz ki, hogy muszáj lesz...És látom, többen visszamennek oda, ahol már voltak, és látom Te is icon_smile.gif. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Kefalónia jövőre van betervezve, idén lecsúsztunk róla sajnos. Thassos amiatt tetszett meg nekünk nagyon, mert autóval rengetek szép strandot lehet felfedezni, és mivel kicsi a sziget, szépen be lehet járni.

# 432
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Popeye77
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
511 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#245849 Üzenet linkje2017-08-02 12:39:37  Válasz a #245841. hozzászólásra Előzmény #245841

Mi anno megjártuk Tolot! Szép, de én személy szerint egyben két hetet nem töltenék el! Mi az egy hétbe mikor ott voltunk megjártuk egy nap alatt Spártát, Misztraszt, Kalamatát és Olimpiát. Másik nap Napflio, Mukene, Argos es Epidauros-t! A többi idő bőven elég strandolni szerintem! Miért nem mentek egy hetet Lefkadara es egy hetet Toloba? Mi anno Lefkadarol Koroniba mentunk le es nem bantuk meg hogy nem ket hetet voltunk egyben egy helyen... Tolobol is Kamena Vourlaba mentunk, kozben megneztuk Delphoit.

En tuti kombinalnek!

# 433
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Manka62
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246324 Üzenet linkje2017-11-19 18:36:38 

Sziasztok! A Chalkidiki félszigeten Trikorfón volt már valaki?.Nem igazán találok róla a neten semmit. Milyen látni valók vannak a kÖzelben,Milyen a part stb. Köszönöm előre is!
# 434
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Momóka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246477 Üzenet linkje2018-01-01 14:57:36 

Sziasztok!
Lehet, hogy nem a megfelelő topikhoz írok, ez esetben kérlek javasoljatok!
Autós utazáshoz szeretnék szép üdülőhelyet icon_smile.gif Régebben voltunk már Zakynthos-on, az csodás volt, de két pici gyerekkel messze lenne.
Voltunk már Paralia-n, Olympic Beach-en, Sarti-n is még kb. 13 éve.
Tavaly voltunk először a gyerekekkel, Thassos volt a választott hely, de nem tetszett icon_sad.gif
Gondolkozom most Sarti-n, Nei Pori-n, de nem tudom, mostanság milyenek ezek a partszakaszok... Sarti anno szép volt, és Nei Pori is tetszett, bár csak átutazóban voltunk, mert az Olympos csodás, és fel is lehetne menni a Mytikas-ra.
Akinek van véleménye, ötlete, szívesen venném.

Köszi

# 435
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Accord
Aktív fórumos
Aktív fórumos
496 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#246478 Üzenet linkje2018-01-01 16:11:58  Idézet innen: #246477

Momóka írta:
Sziasztok!
Lehet, hogy nem a megfelelő topikhoz írok, ez esetben kérlek javasoljatok!
Autós utazáshoz szeretnék szép üdülőhelyet icon_smile.gif Régebben voltunk már Zakynthos-on, az csodás volt, de két pici gyerekkel messze lenne.
Voltunk már Paralia-n, Olympic Beach-en, Sarti-n is még kb. 13 éve.
Tavaly voltunk először a gyerekekkel, Thassos volt a választott hely, de nem tetszett icon_sad.gif
Gondolkozom most Sarti-n, Nei Pori-n, de nem tudom, mostanság milyenek ezek a partszakaszok... Sarti anno szép volt, és Nei Pori is tetszett, bár csak átutazóban voltunk, mert az Olympos csodás, és fel is lehetne menni a Mytikas-ra.
Akinek van véleménye, ötlete, szívesen venném.

Köszi



Ha neked Nei Pori tetszik, akkor menj Lefkadára, és meglátod, hogy mi a szép valójában. Oda nem kell komp, mint Zakyra, egy "hídon" be lehet menni. Nem fogod megbánni.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Úticélok, tervek
<   1 2 3 ... 28 29 30 31 32 33   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu