Olympic Beach
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 1186
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macyca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
100 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#244477 Üzenet linkje2017-06-06 19:01:14 

Melcsi05! Dobtam privit!
# 1187
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melcsi05
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244486 Üzenet linkje2017-06-06 21:11:14 

Láttam,választ is írtam már,remélem megkaptad.
# 1188
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsi93
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244538 Üzenet linkje2017-06-08 13:47:09  kérdések :)

Sziasztok!
Mi 8-an megyünk augusztus végén Olympic Beachre busszal. A szállásunk az Ellie apartmanban lesz. Első görög nyaralásunk... Végig olvastam az üziket, nagyon sok hasznos infót megtudtam. De lenne még pár kérdésem az apartmannal, éttermekkel kapcsolatban. Hálás lennék, ha valaki felvenné velem a kapcsolatot akár itt, akár privátban! icon_lol.gif

# 1189
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ave46
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244631 Üzenet linkje2017-06-11 22:11:17 

Sziasztok Készülődők !
Mi 7-én értünk haza 2 hetes nyaralásból. A tapasztalataink :
Olympic Beach előnyére változott tavaly óta. Építkeznek, tataroznak, javítanak mindent.
Az utcák rendezettek, tiszták, minden csupa virág. A partot sűrűn gereblyézik, szemét elvétve. Viszont a víz sajnos nem tiszta. Nem tudom, mitől, de minden nap dél felé erősödött a hullámzás és rengeteg barna trutyit hozott kifelé a víz. Reggel még látni lehetett az alját, kishalak úszkáltak, aztán valami történt, és jött a kosz. Meduzákkal is találkoztunk, igaz, kicsik voltak. A parton még lazán el lehetett férni, nem volt tömeg.
Az üzleteket már feltöltötték, minden van, talán a gyümölcs lett drágább. Az éttermi árak viszont lejjebb mentek (igaz, kicsivel, de mégis).
Tej, narancslé, sör 1.-EUR körül (+/- 0.10), kenyér 0.65 - 0,80 (a péknél a drágább), giros 2.- - 2.50, van hamburger, hot dog és pizza is (valaki kérdezte nemrég). Frappé 1.- volt, mikor érkeztünk, a második héten már 1.50.
Az utazási irodák még nem rakták ki az árakat. OB kicsi falu, hamar fel lehet deríteni mindent. Az innen induló kirándulásokon már voltunk korábban, mindegyikre érdemes volt elmenni. Csak rövid az 1 hét icon_sad.gif Kateriniben nagyon nagy piac van szerdán és szombaton, érdemes bemenni, ha időtökből futja. Buszjegy 1.70 automatából, ha a buszon veszitek, 2.- . Sajnos képeket nem sikerült feltenni, pedig majd egy napot küzdöttünk. De ha valaki elmondja a módját, mégegyszer nekifutok. Szivesen válaszolok további kérdésekre is, ha tudok.Mindenkinek jó készülődést !

# 1190
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ancsi93
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#244979 Üzenet linkje2017-06-23 12:20:24 

ave46!
Mindenki nevében köszi a friss infókat! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

# 1191
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
LtFrankDrebin
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245005 Üzenet linkje2017-06-24 21:31:49 

Sziasztok! Hétfőn du 4-kor indulunk Szegedről IBUSZ-os busszal az OB-re. Volt esetleg valaki a Hotel Danai SPA ****+ szállodában? Ha igen, mennyi ott a masszázs? A beach-en lehet banánozni? Annyit hallottam még, hogy tán az OB-en van medúzaháló, de ezek szerint a kicsik át-átlibegnek. Ahogy néztem, hőség lesz ott is.
# 1192
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ujanos
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
10 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245012 Üzenet linkje2017-06-25 07:46:59 

Sziasztok. Péntekig még itt vagyunk. Fly tours nál 25 a Skyatos szerdánként. Görög est 15 péntekemként. Jelenleg Parálián van a Cosmosbam a Lidl mellett. Autóval Alikes 17 km kagyló, csiga gyüjtés.
# 1193
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diana
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245062 Üzenet linkje2017-06-27 18:21:58 

Üdv Mindenki!
Dia vagyok, még friss a csoportban. icon_smile.gif
Másodmagammal készülök a következő hónapban a Real Reisen szervezésében induló - reményeim szerint sok-sok kellemes pillanattal túlzsúfolt - nyaralásra, melynek helyszíne az OlympicBeach.
Hirtelen felindulásból esett a választásunk O.B.-re, így nem is nagyon volt időnk hosszasan, részletekbe menően tájékozódni a témában, így előre is elnézést kérek, ha olyasmit kérdezek, ami már korábbi hozzászólásokban elhangzott.
Segítenétek abban, mire-mikre kell figyelnünk a busszos utazás során?
Hívtam több alkalommal is az utazást szervező irodát, hogy bombázzam a kérdéseimmel, de kategórikusan kijelentette, hogy próbaidőn van jelenleg, így nem tud nekem válaszolni.
Köszönöm a segítséget!
kellemEST! Dia icon_smile.gif

# 1194
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Royal
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245073 Üzenet linkje2017-06-28 00:10:52 

Sziasztok!

OB-en működik szórakozóhely esténként? Vagy kizárólag Parálián?

# 1195
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melcsi05
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245086 Üzenet linkje2017-06-28 09:51:08 

Kedves Diana!
Voltam pár buszos úton Görögországban- a legmesszebb Kefalónia volt. Mióta kisgyerekünk van,csak autóval megyünk már. Mi a Grand Tourssal voltunk ha jól emlékszem 4 alkalommal. Milyen az út busszal? Hosszú, mindened fáj már az út felénél, de ki lehet bírni, autóban is fárasztó. A helyek általában elég kicsik, érdemes helyet venni a buszra, ha emeletes, akkor legelőre. Lényeg, minél nagyobb hely legyen a kényelmes utazáshoz. Takarót és valamilyen jellegű kispárnát vigyetek fel a buszra. Estére igen lehűl a levegő, jól esik egy kis meleg a szundihoz. Víz legyen nálatok , valami kis harapni való, de csak olyan szendvicset készíts, ami bírja a meleget, ugyanis hűtőládát nem vihetsz fel. Röviden ennyi jutott eszembe. Ha kérdésed lenne, írj nyugodtan.
Üdv,
Melinda

# 1196
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Diana
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245093 Üzenet linkje2017-06-28 11:11:35  Válasz a #245086. hozzászólásra Előzmény #245086

Kedves Melcsi!

Köszönöm a választ, sokat segítettél! icon_smile.gif
Igyekszünk akkor helyet is foglalni, hogy legalább ezzel is segítsük a kényelmes utazást.
Olvastam, hogy korlátozva van - ahogyan a repülőgépes utazás esetén is - a csomagok súlya, amiket magunkkal vihetünk. Én igyekeztem az utazási irodánál érdeklődni, hogy van-e bármi egyéb tárgyi feltétel, aminek meg kell felelni, de nem tudtak segíteni benne. Gondolok itt alkoholtartalmú italra vagy dohánytermékekre. Van esetleg valamilyen átvizsgálás/átvilágítás az utazás előtt vagy közben? Nem szeretnék kellemetlenséget.

# 1197
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macyca
Aktív fórumos
Aktív fórumos
100 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#245094 Üzenet linkje2017-06-28 11:22:09  Válasz a #244538. hozzászólásra Előzmény #244538

Szia!
Látom O.B.-t már leírták előttem, tehát arra nem is reagálnék. Az Elli apartman a templom utcájában található a parttól néhány 100 méterre. A vasárnap délelőtti mise, meg éktelen kolompolás (harangozás helyett). Bár meg lehet szokni. Az apartman takaros, tiszta. Elli néni nagyon aranyos idősebb hölgy. Imádja a kisgyerekeket. Bár a lányom anno megijedt tőle, mert feketére festett hosszú haja volt bedaeurolva. (Szegény kis csaj azt hitte boszorkány.) De hazafelé, még csokit is kapott tőle. Segítőkész néni, annyi kérése volt, hogy a strand matracokat, meg nagyobb játékokat a homok miatt ne vigyük föl az emeletre. Az udvaron van csap le lehetett mosni és tárolni. Soha nem tűnt el semmi.

# 1198
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melcsi05
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
9 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245102 Üzenet linkje2017-06-28 14:48:36 

Személyenként 1 bőrönd vihető a buszra. A méretével nem szoktak kötekedni,meg 1 hűtőláda. Bár ez us gondolom utazási iroda függő. Cigiből nyugodtan vihettek 1 kartont fejenként,nem szoktak durkálni a táskákban. Az alkoholt nem javaslom vinni,egyrészről,mert eltörhet a bőröndben-mivel nem éppen kiméletesen pakolják azokat-és ha már más országba utaztok,igyatok helyi jellegzetességeket. Egy finom söröcske vagy ouzo...és egy gyros...ez az igazi görög életérzés,no meg a fincsi tengerpart.
# 1199
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Clone2
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245111 Üzenet linkje2017-06-29 08:43:23 

Szia!
Mi már voltunk az Elli aparptmanba! Idén is oda megyünk!
Tiszta, rendezett és kedves a tulaj is!

# 1200
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Clone2
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245112 Üzenet linkje2017-06-29 08:48:25 

Szia!
Aug.7-én indulunk! 8 és 15 éves lányaimmal és a férjemmel! Elli apartman!
Este 7 óra körül indulunk Gödről.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 79 80 81 82 83 84   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu