Lefkada
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 8341
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mamin
Aktív fórumos
Aktív fórumos
136 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245587 Üzenet linkje2017-07-18 19:23:06 

Sziasztok! Infok Lefkadarol : Vizeses nem futodheto mar opalos a viz a medenceben sajnos. Ettol eltekintve gyonyoru , csakugy, mint a kornyezete. Erdemes hamar letenni az autot es gyalog folytatni mert igy szebb es ugyis nehez lesz kesobb a sok auto kozott lavirozni. Motorcsonakot bereltunk Dimitrisztol Nidriben a tengerrel szemben allva a bal oldalon a sor vegen. Nagyon kedves gorog hazaspar akik kivaloan beszelnek angolul. 55 euro volt a 25 lovas hajo es miutan korbejartuk amit lehetett 33 eurot fizettunk a benzinert. Paratlan elmeny volt. Azert egy kicsit kevesebb szel jol jott volna nekem. Meg most is hullamzik velem minden. Lefkadaban a Daltons a kikotoben van, isteni a gyros pita. A foter es a kornyezo utcacskak gorogisen bajosak. Szep nyarat mindenkinek!
# 8342
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mamin
Aktív fórumos
Aktív fórumos
136 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245745 Üzenet linkje2017-07-26 19:23:52 

SZiasztok!
Tegnap értünk haza Lefkadáról két hét után. Kifelé Tompánál, visszafelé Ásotthalomnál jöttünk , lb. 10-20 perc alatt. Vasárnap indultunk kifelé, visszafelé pedig hétfőn, nem volt nagy forgalom szinte sehol sem. Pár infót már írtam. A sziget gyönyörű és nagyon jól éreztük magunkat. Hajóztunk a NIkolaos hajóval kétszer is, kompoztunk Meganissire, kirándultunk a hegyekben és motorcsónakoztunk is. Ha kérdésetek van, igyekszem válaszolni.
Szép nyaralást mindenkinek!

# 8343
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Melcsi87
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
15 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245792 Üzenet linkje2017-07-29 07:45:13 

Sziasztok!

2 kérdésem lenne. Idén valószínűleg csak augusztus végén, de az is lehet, hogy csak szeptember elején jutunk el nyaralni, vajon ugyanúgy meleg lesz még? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy vannak-e karos gépek Nidriben? (amivel plüssöket lehet kiszedni egy gépből)

# 8344
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csaba67
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
33 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245796 Üzenet linkje2017-07-29 09:59:05 

Kónyu, megnéztük Lakát, tényleg szép öböl, és még autóval is megközelíthető hely. A Bardisnál a grillezett polip valóban mesés, már az is nagy látvány ahogy sütik a grill rácson. Ajánlották a töltött kalamarit, szerintem azt is megkóstolom. Barátságosak és nagyon segítőkészek voltak a hölgyek, és egyértelműen jó a konyhájuk.
# 8345
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#245797 Üzenet linkje2017-07-29 10:06:48  laka s Bárdis

Szia
igen s a 13eu is reális (több helyen ettünk már. És jó,Volt már ahol ettem s nagyon nem volt jó rágos gumis. Kalamarit is szeretem az is jó pár helyen ettem,Töltöttet viszont nem igy megirhatod milyen is volt ha eszel. mivel volt töltve. Saját autoval nem mertünk a Lakára menni tul sok az éles kő és alacsony az autonk ,nincs 10 centi egy utpadkára se tudok felmenni.

# 8346
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#245809 Üzenet linkje2017-07-29 19:49:23  Válasz a #245796. hozzászólásra Előzmény #245796

Töltött tintahalat még nem mertem megkóstolni, majd írd meg, hogy jövőre érdemes-e azt is kipróbálni!
# 8347
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pavlo
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245812 Üzenet linkje2017-07-29 21:47:57 

Én ettem töltött tintahalat icon_biggrin.gif feta sajtal és még egy fajta sajtal volt töltve, annyi, hogy az íze ehető volt aztán a vége felé járva egy falat sem birt lecsuszni a torkomon, csak jött volna vissza felé icon_biggrin.gif De tudni illik, hogy én előtte nem ettem simát sem tehát most próbálgattam a halas kajákat, Első volt a kardhal souvlaki az nekem top volt, második grillezet polip Bardisnál az elment, ehető volt, és a töltött tintahal a harmadik. Lehet másnak bejön, nekem úgy néz ki annyira nem, ezek a fajták. icon_smile.gif
# 8348
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Moncsika0929
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245838 Üzenet linkje2017-08-01 11:00:53 

Szia! Mi mindig szeptemberben nyaralunk,tavaly Zakynthoson szeptember közepén végig jó időnk volt, egyetlen egy nap volt esős, 3 éve Kefalónián szeptember vége-október eleje szintén végig nagyon jó idő.
# 8349
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Joli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
47 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245865 Üzenet linkje2017-08-03 06:56:13 

Sziasztok! Mi augusztus második felében fogunk a Gatsoulis apartmanban nyaralni. Milyen a felszereltsége? Törülköző van-e, milyen a WIFI minősége? Minden információt szívesen fogadnék. Melyik fakultatívokat ajánljátok? Köszönöm
# 8350
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rep
Aktív fórumos
Aktív fórumos
216 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245898 Üzenet linkje2017-08-04 18:37:52 

Kedves Joli!

9 napja értünk vissza Nidri Gatsoulis apartmanból.Legjobb helyen lévő szállás,egy kis utcában,a ház mellett cukrászda ahova embert nem láttam soha be-ki menni,ne oda menjetek szerintem.Először a Pargás utasokat rakjátok le,majd Lefkadán a Sun Rise házhoz menőket,majd a Gatsoulis,és Akis házat.Ha a ház utcájának végén 1 perc a főutra értek balra fordulva,200 méter egy sarki Sail bár,sportkölcsönző onnan kevesebb ember van,nem zsúfolt,mi arra napoztunk.Erre menet van egy kis supermarket kicsiben ez a legjobb.Ha a szállástól felmentek a főútra és jobbra mentek kb.50 m egy nagy bolt,Market Inn,mint nálunk egy Spar nagyságra,nagyon jó árakkal,de 8-este 21-ig van nyitva,tovább nem,oda érdemes járni.Gyros pita: háztól legközelebb 2,3 -ért Scorpions nevű,finom,közepes adag.Obelix legdrágább 3 euró,sokat kell várni,20 percet vártunk,és többen a csoportból,nem ér annyit,nálunk a nyerő a főutca közepén Dia Tayta nevű 2 euró,és nagyon jó,illetve a kikötőnél Daltons nevű nagy adag.Grillezett polip 13 euró körettel a Bardisban,isteni.Paja az idegenvezető,ilyen lelkiismeretes i.vezető kevés,14 éve van kint,ő tényleg az utasok érdekeit nézi.20-25 eurós fakultatív árakkal,csúcs.Kastos-Kalamos,és a 3 part túra,görög est ingyenes,csak fogyasztani kell.Szállásra visszatérve a földszinten 3 szoba Apolonos,és a második emelet teljesen 6 szoba,középen és lent másik olda szerbek.Zsalugáter a földszinten nagyon jó hogy van.Ha még érdekel vmi,szívesen válaszolok.Busz a fővárosba óránként,1,8 buszjegy oda,és 1,8 vissza,hétköznap van vissza Nidribe 22-kor járat,de Paja összefoglalt mindent egy dossziéba.Törülköző szép fehér van nagyok,és kicsik is.Wifi az nincs,még a földszinten, a router mellett se volt,aki vmit tudott megnézni,pár percre az csoda volt.

# 8351
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Joli
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
47 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245899 Üzenet linkje2017-08-04 19:54:42 

Kedves Rep! Köszönöm a részletes beszámolót. ☺☺
# 8352
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Scobbyka
Aktív fórumos
Aktív fórumos
74 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#245930 Üzenet linkje2017-08-09 06:30:59 

Sziasztok,

Esetleg a visszaérkezettek közül valaki tud mondani motorbérlésre árat.
Köszönöm

# 8353
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szem
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245934 Üzenet linkje2017-08-09 09:17:58  Válasz a #820. hozzászólásra Előzmény #820

Szia! Mi az Aeolus-sal megyünk illetve Startutazás. Ők szerveznek ide.
# 8354
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Black90
Aktív fórumos
Aktív fórumos
71 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#245980 Üzenet linkje2017-08-15 15:08:13 

Sziasztok! Vasárnap útnak indulunk Lefkadara. Sajnos csak Nikianan volt szabad szállás, így szeretnék infókat gyűjteni erről a kis településről. Autót csak 3-4 napra fogunk tudni bérelni, így a többi napokon a taxizás lehetősége marad. Van arról valakinek információja, hogy Nidribe mennyiért szállítják az utasokat, valamint hány órától hány óráig lehet taxizni, taxit találni?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Üdv, Zsani

# 8355
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Nagyfotos
Aktív fórumos
Aktív fórumos
158 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#246078 Üzenet linkje2017-08-22 19:04:09 

https://www.youtube.com/watch?v=LQLKImKqed0

Fogadjátok szeretettel kis videónkat,remélem így lejátszható lesz.....Negyedszerre is voltmég mit megkeresni,és még hihetetlen de maradt még miért visszatérni icon_smile.gif icon_smile.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 556 557 558 ... 570 571 572   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu