Kos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
Hozzászóló Üzenet
# 1156
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65474 Üzenet linkje2008-06-07 19:25:58 

Jimkó!

Én nem hagytam ki, de nem volt egy nagy élmény. Sajnos rossz idõpontot választottunk, mert a legforróbb idõben voltunk. Annyi ember volt, hogy nem is lehetett bemenni a vízbe. Ráadásul pár kényelmes ember autóval ment le ameddig tudott és szörnyû port kavart fel ezzel. A megfulladás határán álltunk, azért, ha eljutok még egyszer Kosra , újra nem fogom kihagyni , de reggel fogok odamenni. icon_biggrin.gif

# 1157
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jimko
Aktív fórumos
Aktív fórumos
135 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65483 Üzenet linkje2008-06-07 20:14:39 

Mondtam... Hajnalban vagy alkonyatban késõ este! SE meleg SE ember! Mikoor voltunk rajtunk kívül 5-6-an voltak esténként! icon_wink.gif
Jimkó

# 1158
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szepeva
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
494 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#65484 Üzenet linkje2008-06-07 20:17:04 

Ferrari!

Remélem összejön és újra eljutsz Kosra. Ha rám hallgatsz, a Thermához nem reggel indulsz, hanem este késõn, amikor már besötétedett. Akkor van mégcsak igazi hangulata!

A Zefiroszba tervezed, vagy kipróbálnál más?

Üdv. szepeva

# 1159
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szepeva
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
494 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#65486 Üzenet linkje2008-06-07 20:19:27 

Helló Jimko!

Jó, hogy így egyetértünk, de az enterrel megelõztél.

szepeva

# 1160
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65517 Üzenet linkje2008-06-07 21:41:08 

Maradok a Zephyrosnál,nekem nem volt gondom velük.
# 1161
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65519 Üzenet linkje2008-06-07 21:46:50 

Nálam igen érdekes dolog történt: angol levelet írtam az egyik gérég apartmant közvetítõ görög irodának, erre ilyen választ ír nekem vissza, hogy azt az apartmant (Odyssia) a magyar irodámnál kell lefoglalnom (a Dias Zeus Travelnél). Honnan veszi, hogy én magyar vagyok, mikor írtam neki, hogy Münchenbõl vagyunk??? Az eszem megáll. Mi az, hogy nem foglalhatok az apartmannál, amikor az a neten hirdeti a szobáit??? Azért mert magyar a nevem, már kamura kell venni? Kíváncsi vagyok, ha párom mailjérõl küldük volna a meilt, akokr is Magyarországra küldözgetne, vagy akkor jó lenne neki az Euróm is????
Na errõl még írok az utazási irodák topikban.

# 1162
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65640 Üzenet linkje2008-06-08 15:45:59 

Végre, 3 nappal az e-mailünk után válaszolt a német nõ is, akinek görög férje van. Így már foglaltunk is nála, 10 nap 230 Euro kettõnknek és utalhatom át a zsét (egy németbenjobban megbízom) közvetlenül neki, és nem valami ismeretlen görög utazási iroda akarja lehúzni a kredit kártyámat. Hú, megkönnyebbültünk és örülünk és még a reptérrõl is elhoznak!!!!
# 1163
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65646 Üzenet linkje2008-06-08 16:00:24 

Hello Andi!

Manapság nem igen van idõm a Hellaszra a meló nem enged rá sok idõt.

Látom a sok variációid után Kos szigetén kötöttetek ki. Az én figyelmemet

még nem keltette fel ez a sziget,de az nem jelent semmit.Egyik barátom

tavaly járt ott,de nem áradozott róla és ennél fogva nem foglakoztam vele

most a központba Lefkada áll.Az Ex-Lefkadát ill.az Index forumot

nézegetem ha van idõm.Mikor akartok menni,mert olvasom,hogy elég

körülményesen megy a dolog.

Üdv:Atosz icon_wink.gif

# 1164
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65698 Üzenet linkje2008-06-08 21:05:02 

Szia Atosz!
Engem sem vonz Kos, fõleg ez után sok szervezési cécó után teljesen lelombozódtam. Eredetileg Kalymnosra akartunk menni és már nagyon bánom, hogy nem szántunk rá kicsivel több pénzt. Ahogy elnézem, Kosban egy csepp romantika sincs, semmi édes kis falvak, meg amiket mi szeretünk. De nem volt idõ vacillálni. Krétára, Rodoszra nem akartunk menni, de déli fekvésû hely kellett. Tudom, most sokan megszólhatnak, hogy akkor minek megyek ide. Más sziget nem jött volna ki ilyen olcsón, és végül is ez is Görögország, úgyhogy rossz csak nem lesz. Elmegyünk majd Kalymnosra, Nissirosra és talán Patmosra vagy Lerosra is. Fõleg ezek miatt, kiindulási pontként jó Kos. De annyira nem vagyok ráizgulva, hogy titkon már félek is nagyon, hogy nagyon rossz döntés volt. Minél többet olvasok errõl a szigetrõl, annál kevésbé fog meg, annál jobban félek, hogy nem az én világom. De mindenképp elutaztunk volna valahova tíz napra. Megpróbáljuk kihozni belõle a maximumot majd! icon_smile.gif
Most meg van már minden, repülõjegyek és szállás is. Szept. 15-25. Örülök, hogy idén is láthatom szeretett Hellaszon, az más dolog, hogy más helyre jobban vágyódtam....

# 1165
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Busaianiko
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1740 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65724 Üzenet linkje2008-06-08 22:10:19  Válasz a #65698. hsz-ra Előzmény #65698

Sajnálom Andi, hogy ilyen érzéseid vannak. De lehet,hogy épp ezért majd jól fogod magad érezni, hisz ahogy írod mégiscsak Görögországban leszel, olyan nagyon rossz nem lehet.
Legfeljebb sokat hajókáztok és más szigeteker átjártok, ahányszor csak lehet.
Én szurkolok nektek! icon_lol.gif

# 1166
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65728 Üzenet linkje2008-06-08 22:21:24 

Azért ennyire nem tragikus Kos.
# 1167
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gyanett
Aktív fórumos
Aktív fórumos
119 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65737 Üzenet linkje2008-06-08 23:01:26 

Szia Andi!
Itt is találsz egy-pár képet és egyéb tudnivalókat.
Biztos jól fogjátok érezni magatokat Kos szigetén! icon_biggrin.gif
Üdv: Gyanett

# 1168
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65778 Üzenet linkje2008-06-09 13:39:37 

icon_smile.gif köszi
# 1169
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Ian
Aktív fórumos
Aktív fórumos
432 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65823 Üzenet linkje2008-06-09 17:50:36  Válasz a #65698. hsz-ra Előzmény #65698

Szia!
Szerintem nem tragikus ennyire a helyzet.Nagyon sok látnivaló van a szigeten,mind természeti,mind kulturális téren.
Te biztos több görög szigeten jártál mint én,de hidd el,itt is meg lehet mindent
találni ami fontos egy nyaraláshoz.Lesz lehetõség a romantikára is icon_smile.gif
További szép napot!

Üdv icon_smile.gif

# 1170
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#65824 Üzenet linkje2008-06-09 17:54:35 

Köszi Ian.
Nekünk nem a kulturális,hanem a természetbeni látnivalük fontosak: mesés öblök, gigantikus hegyek, különleges növények, vulkáni mûködés, nem hosszú egybefüggõ strandok, hanem kis félkörív alakú öblök, ahol lehet nudizni, apró hegyi falvak, kanyargós romantikus, jellegzetes utcácskákkal, ahol még fellelhetõ az igazi görög hagyományokra utaló jel...
10 napra szuper lesz Kos, mert abból eleve három napot másik szigeten leszünk, felmérjük Kalymnost egy esetleges ottani nyarals szempontjából icon_smile.gif
Motort tervezünk bérelni, azzal bejárni a szigetet, a maradék idõben meg valami szép kis strandon döglenénk.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Dodekániszosz
<   1 2 3 ... 77 78 79 ... 144 145 146   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu