Naxos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzuki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89249 Üzenet linkje2009-02-02 16:01:34  Válasz a #89232. hsz-ra

Szia ! Mi is Naxos szigetére utazunk a nyáron és Naxos városban lesz a szállásunk. Szerintem nézd meg az Apollontravel honlapját, mert korrekt áron utaztat a szigetre!!! icon_biggrin.gif
# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89251 Üzenet linkje2009-02-02 16:05:33 

Szia Suziki!

Komoly?? Ennek nagyon örülök, hogy végre valaki megy még rajtam kívül és lesz egy kis vélemény-csere. icon_smile.gif
Santorini most szünetel akkor?
Andi

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89256 Üzenet linkje2009-02-02 16:19:55  Válasz a #89249. hsz-ra Előzmény #89249

Szia!

Az Apollon Travelnél fedeztem fel először Naxost, Bp-Santorini-Naxos útvonal, viszont az Oliva Travel honlapján csak Bp-Naxos-Bp útvonal szerepel. Ha jól emlékszem, ugyanazokat a szállásokat hirdetik egyébként. Az is igaz, hogy az Oliva Travelről még senkitől sem hallottam, hogy utaztak volna velük.
Melyik szállást választottátok Naxoson és mi alapján döntöttetek?

Szia
bottakati

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzuki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89294 Üzenet linkje2009-02-03 10:14:49  Válasz a #89251. hsz-ra Előzmény #89251

Szia Vojandi!
Santorini természetesen nem maradhat ki, mert a csodás szigetet legalább egy hétig látni kell!! Így a 2 hét 2 sziget kombinációt választottuk : 1 hét Naxos, majd a következő hét Santorini! Te voltál már Naxoson? icon_biggrin.gif

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzuki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89297 Üzenet linkje2009-02-03 10:28:07  Válasz a #89256. hsz-ra Előzmény #89256

Szia Bottakati! Mi évek óta az Apollontravellal utazunk Görögországba ( Santorini szigetére), így csak biztatni tudlak, hogy őket válaszd!( Ami már többször jól bevált nem szabad megváltoztatni!!!) A telepített idegenvezető mindig segítőkész, még nem volt probléma. Érdemes a katalógusukat megnézni a neten és ha tudod , hogy Naxosra szeretnél utazni a first minut ajánlatokat nézd meg, mert így sokkal olcsóbban utazol. Mi a 2hét 2 sziget kombinációt választottuk( 1.hét Naxos, 2. hét Santorini). A szállásunk Naxos városában a Hotel Sergisben lesz. Nektek mi a tervetek??
# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gina086
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
27 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89298 Üzenet linkje2009-02-03 10:37:28  Válasz a #89297. hsz-ra Előzmény #89297

szia Suzuki!
Megkérdezhetem, hogy ezt a szigetkombinációt mennyiből hozzátok ki??
Kicsit el vagyok keseredve, mert ahogy látom, igencsak felmentek az árak....
köszönöm az infot!!!!

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89306 Üzenet linkje2009-02-03 11:48:11 

Szia Suzuki!
Voltam bizony! Mégpedig hasonlóképp, mint te írod, csak fordítva. Mi 2004-ben voltunk Santorinin az első hetet, és onnan mentőnk Naxosra, szintén egy hétre. A beszámolómat megtalálod itt, ha az avatar alatti kis ikonra mész, Santorini-Naxos címmel. És a "tartalom/leírások" c. részben is én írtam a sziget részletes bemutatóját. Bármi kérdésed van, írj bátran! Mi Naxosoról mentünk át egy napos kirándulásra Mykonosra, és nagyon megérte, mert 6 óra hosszát voltunk ott és nagyon élveztük a szép kis utcácskákban való bolyongást. Delosra és Parosra is van kirándulás, valamint a kisebb környező szigetekre, ahol csodás partok vannak.

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89309 Üzenet linkje2009-02-03 11:51:08 

Ps. Belenéztem a beszámolómba és ott a 8. oldaltól kezdődik Naxos. Kisebb fotóalbumom is van fent róla, ha a fotóalbumjaim ikonjára mész rá az avatar alatt, akkor a 4. oldalra kell visszalapoznod ott.
# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89316 Üzenet linkje2009-02-03 12:22:08 



több: ITT

és még sokkal TÖBB








# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89332 Üzenet linkje2009-02-03 13:41:06 

Szia Suzuki és Vojandi!

Köszönöm a sok infó-t! Az Apollon-ról eddig csak jókat hallottam én is.
Mi csak egy hétre mennénk és csak Naxosra, mert Santorinin már voltunk. (Bocsi, ez kissé fellengzősen hangzik, kb. 14-szer voltam már Görögországban és nem mintha nem tudnék havonta visszamenni bármelyik görög szigetre….)
Egyelőre csak ott tartok, hogy mindegyik szállásnak megnézem a honlapját, részletesebbek, mint az Apollon leírása. Viszont azt nem értem, hogy az Apollon feltünteti az árlistában a Sagterra apartmant, helyette pedig a Hotel Sphinx-et ajánlja a szálláshelyek között. Eddig egyébként nekem a Hotel Naxos Holiday tetszik a legjobban, bár a Sphinx is jól néz ki.
A másik, amit nem találok, hogy nem kínálnak fakultatív kirándulásokat más szigetre, ezek szerint az Apollon nem szervez? Mert akkor elkezdem keresni a hajótársaságokat, mert legalább egy szigetre jó lenne eljutni egy hét alatt. Paros nagyon tetszik, oda szívesen elmennék.

Üdv
Bottakati

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89344 Üzenet linkje2009-02-03 14:38:13 

Bottakati, csak ki kell menned a kikötőbe és több tucat helybéli utazási iroda kínál (olcsóbban, mint akikkel utazol) irándulásokat!! Mi is magunk foglaltunk így Mykonosra...
# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bottakati
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89359 Üzenet linkje2009-02-03 16:44:50  Válasz a #89344. hsz-ra Előzmény #89344

Szia Vojandi!
Igen, gondoltam, hogy így működik, hiszen tavaly így is csináltuk ( autóval elmentünk a kikötőbe Kefalónián, megvettük a kompjegyet és 1/2 óra múlva már Ithakán voltunk).
Köszönöm, majd megnézem a neten, honnan indulnak a hajók.
A te véleményed szerint melyik szigetet érdemesebb felkeresni, Mykonost vagy Parost? Mert azt hiszem, két sziget nem fér bele egy hétbe, hiszen Naxoson is van elég látnivaló, meg persze a parton az egész napos lustálkodás sem megvetendő időtöltés.
Üdv
Bottakati

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89371 Üzenet linkje2009-02-03 19:28:15 

Szia Bottakati!
Paroson sajnos nem voltam. Szerintem Mykonos (- város) elég érdekes, szép, egyedi és találkozhatsz a nem mindennapi szelídségű pelikánokkal is. A kikötői sétányon vannak az utazási irodák és a hajók közvetlenül onnan, a mólótól indulnak (Naxos városban).

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Firkamano
Törzstag
Törzstag
1840 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#89407 Üzenet linkje2009-02-04 10:38:47  Válasz a #89359. hsz-ra Előzmény #89359

Szia Bottakati!

Én igaz egyik szigeten sem voltam icon_smile.gif de én a helyedben néznék google-n képeket mindkét szigetről.
Mivel én mindig tengerpart alapján döntök melyik szigetre mennék, és már megnéztem e két sziget képeit, ha a tengerpart szépsége döntené el nekem a választást, Paros-t választanám icon_smile.gif És közelebb is van, valószínű a komp-díj is olcsóbb.

De tényleg nézz róla képeket, és amelyik szimpatikusabb, szerintem azt válaszd, hisz mindenkinek más az ízlése. icon_biggrin.gif

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Verka
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
2090 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#89418 Üzenet linkje2009-02-04 11:14:35  Re:

firkamano írta:
ha a tengerpart szépsége döntené el nekem a választást, Paros-t választanám icon_smile.gif


Szia Firkamanó itt is! icon_smile.gif

Megleptél ezzel, amit írsz. Megtennéd esetleg, hogy a Paros topikba dobsz néhány képet a szép strandokról? Csak azért kérdezem, mert eddig bárhol olvastam, nekem az jött le, hogy Naxos az, aminek szép strandjai vannak, Parosra ez nem igazán jellemző. Te vagy az első, aki ennek pont az ellenkezőjét mondja! icon_smile.gif

Úgy vettem ki mások véleményeiből, hogy Paroson inkább nézelődni érdemes, strandolni pedig Antiparosra kell átmenni, mert ott viszont tényleg igen szépek a partok! (Szóval ha én egyszer Parosra megyek, akkor egy napot biztos, hogy emiatt Antiparosra fogok szánni. icon_smile.gif )

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Kikládok
<   1 2 3 4 ... 27 28 29   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu