Samos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10335 Üzenet linkje2006-06-30 21:04:14 

Szia Andi!

Már nagyon várlak haza, hogy mesélj, mert egyre jobban tetszik nekem Samos.
A végén Kréta helyett Samosra megyek.

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Keke
Aktív fórumos
Aktív fórumos
266 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10346 Üzenet linkje2006-06-30 23:08:26 

Szia Andi!Már nagyon várom a beszámolót és a fotókat.Örülök,hogy jól érzed magad és jó választás volt Samos! icon_lol.gif icon_lol.gif
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Helguska
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
34 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10389 Üzenet linkje2006-07-02 14:42:00 

Kedves Vojandi!
Már én is nagyon várom az élménybeszámolódat, olvastam a Joxnak írt mailedet amelyben egy kicsit beszámoltál Samosról. Valóban annyira dús a növényzete? Mi július 5.-én indulunk Korfura, elsõsorban a gazdag vegetációja miatt választottam ezt a szigetet, de a beszámolód alapján erõsen azon gondolkozom, hogy jövõre Samos lesz az uticélunk.
A bouganvilleas nevü növény az aminek olyan rengeteg sok rózsaszínü virága van??? És ami a házakra felfut a mediterrán országokban? Hmm. gyönyõrûséges lehet, remélem Korfun is látunk ilyet.
icon_razz.gif üdv mindenkinek.
Helguska

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10404 Üzenet linkje2006-07-02 19:46:57 

Szia Helguska!


Igen, az a bouganvillea amire gondolsz.

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10516 Üzenet linkje2006-07-04 00:23:10 

Szisztok!

Teljesen elérzékenyültem a hozzászólásaitoktól, hogy ennyire vártok és kíváncsiak vagytok. Jól esik. Most éjfél múlt, másfél órája jöttünk meg. Annyira jó volt, hogy ki lehetett használni az utolsó napot is. Mivel csak holnap jön másik turnus az apartmanba, megengedte a tulaj, hogy fél5-ig ott maradjunk, így egész nap tudunk még strandolni, és a végén még zuhanyozni. Annyi mesélnivalóm van, hogy az õrület. Sajnos közben megjött postán a júliusi munkabeosztásom is, és mivel egészségügyi dolgozó vagyok, nem éppen rózsás mûszakoknak nézek elébe, így nem tudom, mikorra leszek kész a beszámolóval, de a képek feltöltését elkezdem már holnap estefelé. 600 kép van.
Mondjuk, mindet nem teszem fel...

Magyar utazási irodánál, ha jól emlékszem kettõnél láttam samosi utat, de elég drágán. Nagy kár. Most már csak ilyen szigetre vágyom, azaz zöld legyen, egy kicsit már turistás, de mégsem agyonzsúfolt, és õrizze még görögös mivoltát, így úgy döntöttünk a párommal, hogy lemondunk minden eddigi terveinkrõl, a Jón-szigetekrõl és Kosról, Rodoszról is...ha legközelebb utazunk Görögbe Chios és Lesvos lesz soron.

Még sehol Görögországban nem tapasztaltam ekkora kedvességet és vendégszeretet. Ami meg meglepett, sehol semmi szemét nem volt, és a strandok 80%-án volt WC és zuhanyzó, de olyan ám, hogy milyen csempével ki volt rakva, olyat otthonra is kívánnék magamnak, és mind tiszta volt, akárcsak egy szállodában...

Most el kell búcsúzzak, meg húz az ágy. Tegnap este éjjel kettõig iszogattunk a szomszéd apartmanból megismert párral, a 40 fokos éjszakában alig bírtam valamit aludni, így ma hulla vagyok.

Én is várom már, hogy írni tudjak mindenrõl, de egy kis idõre van szükségem. Sajnos szerdán már kezdõdik a munka.

Andi

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#10529 Üzenet linkje2006-07-04 07:27:34 

Helló Andi!

Örülök , hogy jól éreztéttek magatokat! Nagyon szép lehetett a sziget, jövõre lehet, hogy mi is Samost választjuk uticélúl. A fiam a delfinek hallatán azt mondta, hogy inkább oda menjünk. icon_lol.gif Nagyon várjuk a képeket, ha tudsz 1 delfineset is tegyél már fel légyszi. Nagyon örülne neki. Ha lesz idõd írj sokat a szigetrõl. Addig is pihenjétek ki az utazás fáradalmait!

# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10530 Üzenet linkje2006-07-04 07:29:59 

Szia vojandi !
Nagyon örülök, hogy jól érezted magad, bár azt hiszem Görögországban mindenki, mindenhol jól érzi magát. Dondolom azért te még egy hetet biztos birtál volna maradni. icon_lol.gif
Már várom a képeidet és a beszámolod. icon_lol.gif

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10536 Üzenet linkje2006-07-04 08:57:20 

Szia Andi!

Kíváncsian várom írásaidat és képeidet Samosról.
Jó, hogy újra itt vagy (gondolom Neked nem annyira).

# 24
Kijelentkezve--
-törölt nick 2276
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
24 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10541 Üzenet linkje2006-07-04 09:21:13 

Szia Andi!

Örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás! Szinte áradozol!icon_smile.gif
Most már én is nagyon befûtöttem a páromat, hogy bár az idén lemondtunk Samosról, jövõre oda megyünk!icon_smile.gif
Nagyon várom a képeket és a beszámolót is!icon_smile.gif

Üdv.
Huelva

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Andra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1308 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10543 Üzenet linkje2006-07-04 09:51:03 

Szia Andi!

Isten hozott újra köztünk. icon_smile.gif
Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat ezen a gyönyörû helyen. Alig várom én is a beszámolódat és a sok gyönyörû fotódat.

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10596 Üzenet linkje2006-07-04 16:49:56 

Sziasztok!!!! icon_smile.gif

Teljesen elérzékenyültem ujjongásaitokat olvasva, és attól, hogy ekkora reakciót váltottam ki bennetek.
Másrészt viszont olyan bizsergés tölt el az izgalmatokat olvasva, mintha csak most szállna le a gépünk Samoson és még tele lennék az ismeretlen izgalmával.

Megkezdtema képek feltéltését. Remélem, 2-3 napon belõl sikerül mindet feltennem.
A beszámoló csak késõbb jön majd, ahhoz idõ kell.

Remélem, beindító hatással leszek a magyar turizmusra Samos szigetére, mert vétség lenne pont ezt az álomszép szigetet nem megismerni.

Mindjárt folytatom, kicsit abba kel hagynom...

Andi

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10597 Üzenet linkje2006-07-04 16:55:45 

Kedves Kyra!

Nincs delfines kép. Ennek megvan a maga története, de nem akarok duplán írni, benne lesz a beszámolómban. Sajnos csak kb. 1 percig voltak ott a hajónk mellett és én jó mérges vagyok magamra, mert ahelyett, hogy néztem volna õket, elkezdtem a fényképezõgépet guberálni a hátizsákból, majd a tokjából, majd beállítani, és mire fényképeztem volna, már nagyon messze voltak. Sajnos én is alig láttam õket, de láthattam volna õket egy percig is, ha nem a fényképezõ után kutatok. A többit majd a beszámolóban. Mindenesetre a történetnek van egy varázsos és romantikus hátulütõje, amit extra el fogok mesélni.

Andi

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10606 Üzenet linkje2006-07-04 18:53:09 

Feltöltöttem az elsõ 240 darab képet, de még nem láthatók. A héten feliratozom õket, hogy mi micsoda.
Az utolsó képek egy Furni nevû szigeten készültek, amirõl még azelõtt sosem hallottam, még a vastag szigetes könyvemben sincs benne. Ez Samostól kicsit délnyugatra fekszik. Hasonló élmény volt, mint a hydrai hajókirándulás. Eredetileg Patmosra terveztük a hajókirándulást, de az unalmasnak ígérkezett az elmondások szerint....

Andi

# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Ferrari
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1729 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10615 Üzenet linkje2006-07-04 21:56:03 

Szia Andi!

Izgatottan várom a képeket.
Nagyon gondolkozom Samosban, de a magyar irodák nem nagyon utaztatnak oda. icon_cry.gif

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#10619 Üzenet linkje2006-07-04 22:33:11 

Szia Ferrari!

Éppen most néztem meg az Aeolus katalógusát, mert úgy emlékeztem, õk utaztatnak, de ésszesen csak négy szállás van és nem a legkedvezõbb helyeken. Nem tudom, még melyik iroda utaztat, megvan az összes kat. a kiállításról, de nincs kedvem átnézni õket, de ha komolyabb érdeklõdés lesz, akkor majd utánanézek, milyen lehetõségek vannak még.
Jox azt mondta, hogy ma este elérhetõvé tesziaz elsõ feltöltött albumomat.

Andi

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
<   1 2 3 ... 21 22 23   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu