Munka Görögországban
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Munka Görögországban
Hozzászóló Üzenet
# 16
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#4669 Üzenet linkje2006-01-20 14:13:41 

Sziasztok!

Én beszéltem a Jiannissal, és mihelyt ott elkezenek mozgolódni a boltosok ebben a témában is fog szólni megigérte. Remélem olyan görög mint a többi, hogy amit megigér azt tartja is.
Akkor a címeket én leírom, és a többi rajtatok fog múlni.
Rendben így?? icon_lol.gif

Üdv:

# 17
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
MONA
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
49 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#4671 Üzenet linkje2006-01-20 14:21:20 

Köszi szépen,Kriszta35!!!!!!
# 18
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Zoltan-k
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#7246 Üzenet linkje2006-05-17 18:29:27 

Szia Kriszta!

Igaz régebben írtad, de engem és egy barátomat nagyon érdekelne Görögországi munka minél elõbb...ha esetleg még tudsz segíteni, kérlek írj nekünk!

Köszi!icon_smile.gif)

Zoli , Gyurka

zoltan-k@freemail.hu

# 19
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kriszta35
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1383 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7252 Üzenet linkje2006-05-18 11:30:01 

Szia!

Nem hiszem, hogy tudok, a görög akirõl írtam, nem értem miért, de nagyon elzárkozott bármiféle segítségtõl, ami engem is meglepett. Mert minden másba segítõkész. Lehet nem bízik bennem, vagy nem mer ajánlani így magyarokat.
De még egyszer rákérdezek, hátha válaszol is rá, hogy fiúknak mit tudna ajánlani.

Ha lenne valami jelentkezem!

# 20
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7258 Üzenet linkje2006-05-18 13:36:56 

# 21
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#7265 Üzenet linkje2006-05-19 11:23:37 

Nyárra keresünk görögországi étterembe, szórakozóhelyre pultos és felszolgáló lányokat. Elvárások: görög nyelvismeret társalgási szinten, angol vagy német nyelvismeret társalgási szinten, szakmai tapasztalat. A munkaviszony szerzõdéses, és teljesen legális. Szállást, étkezést a munkaadó biztosítja, a havi bérezés 1500 euro. Jelentkezni és érdeklõdni lehet: kalaidzidisz@yahoo. com, 20/3533643
# 22
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8140 Üzenet linkje2006-06-07 13:20:31 

Sziasztok!

Ismeri valaki Asprovaltán a Meandros ékszerüzletet?

# 23
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hadnagy
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#8754 Üzenet linkje2006-06-15 14:16:56 

gorogorszagba tengerparti etterembe gorogul beszelo lanyokat keresunk, felszolgalo es konyhai kisegito munkara.+36/702955455
# 24
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Elemir
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
5 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#15973 Üzenet linkje2006-10-05 22:53:59 

Üdv a népnek!
Én idén 2x voltam Parálián, és jövõre ki akarok menni.
Aki tud segíteni az elindulásban az szóljon pls:)
A Caravelben Panos telefonszáma is jól jönne:DDD

# 25
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Chrissti1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#19102 Üzenet linkje2007-01-21 12:57:40 

Sziasztok!!!

Érdeklõdnék, hogy valaki dolgozott.e már kint Parálián És ha igen, akkor milyennek találta atr: úgy értem h megérte.e ott dolgozni, tetszett-e neki és ajánlja.e másnak Csak mert ha lenne rá lehetõség, akkor kimennék dolgozni oda idén nyáron Ha valaki ez ügyben tudna információt vagy segítséget adni, azt nagyon szépen megköszönném Szóval elõre is köszo a segítséget icon_biggrin.gif
Kriszta

# 26
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla*
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#21905 Üzenet linkje2007-03-04 11:44:37 

Sziasztok!

Érdeklõdnék, hogy tud-e valaki munkát Paralián. Már dolgoztam kint irodában, csak ott, ahol voltam, minden évben cserélõdik a személyzet. Elsõsorban megint utazási irodába mennék. 2 barátnõm jönne velem, õk pedig a vendéglátásban szeretnének elhelyezkedni. Bárki bármirõl tud, megköszönném, ha szólna.

# 27
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Mono
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
646 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#22117 Üzenet linkje2007-03-07 17:55:05  meló

Szia Csilla!
Látom nem nagyon kapsz segítséget,igazándiból konkrét segítséget én sem tudok adni csak tanácsot.Innen Baranyából sokan szoktak lemenni Paralia környékére dolgozni,én csak 2 lányt ismerek,próbáltam elérni õket de nem sikerült,ha összejön szólók azonnal.Viszont én ugy hallottam hogy sok magyar dolgozik ott,és meglehetne azt csinálni,mivel többen mennétek,hogy szezon elején leutaztok,és ott megpróbáltok munkát találni,neked nem biztos hogy sikerülni fog(utazási iroda),de a vendéglátás tutti hogy menni fog.Természetesen csak úgy szabad elindulni hogy a hazafele útra meg legyen a jegyetek,és ha nem jön össze akkor nyaraltok eggyet és hazajöttök.Nekem összejött annak idején,pedig én egyedül vágtam neki,szigetre mentem,és egy magyart sem ismertem aki ott dolgozott volna,csak késõbb találkoztam velük.Csak 1 a fontos,jegyetek meglegyen a haza útra,ha bármi történik, gond vagy esetleg a pénz elfogy haza tudjatok jönni. icon_rolleyes.gif

# 28
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#22119 Üzenet linkje2007-03-07 18:10:23 

Nem itt olvastam valamelyik oldalon, hogy irodába keresnek munkára jelentkezõt? Még gondolkodtam is, hogy írok, ide kellene a felhívást beírni. Nos valamely nyaralóhely topicjában láttam, talán Parália, vagy Sarti? Át kellene olvasni az oldalakat kb. 1 hónapra visszamenõleg.
# 29
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csilla*
Aktív fórumos
Aktív fórumos
58 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#22127 Üzenet linkje2007-03-07 20:06:59 

1.
Szia Mono!
Mi is azon gondolkodtunk, hogy szétnézünk a szezon elején, hogy mik a lehetõségek. Csak jobb lenne, ha esetleg már itthonról tudnánk vmi konkrétat. Elõre köszönöm, ha szólsz, amikor tudsz beszélni azzal a 2 lánnyal. Annak idején merész voltál, hogy egyedül belevágtálicon_smile.gif

2.
Szia Rebeka!
Köszi a tippet, megkeresem! Remélem, megtalálom...

# 30
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kiscsillag
Aktív fórumos
Aktív fórumos
237 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#24265 Üzenet linkje2007-04-01 12:13:29 

Sziasztok!

Az egyik görög ismerõsöm keres Sartiba lányokat konyhai kisegítõi, felszolgálói és takarítói munkakörbe. Illetve egy másik Asprovaltába egy tengerparti bárba kizárólag az italok felszolgálására!
Angol nyelvtudás feltétel! Én is megyek Sartiba.
Akit érdekel, az írjon az athos@drotnet.hu címre!

További jó napot!

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Munka Görögországban
<   1 2 3 ... 68 69 70   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu