Munka Görögországban
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Munka Görögországban
Hozzászóló Üzenet
# 961
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Marcsika86
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
8 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#181371 Üzenet linkje2012-03-26 13:53:58  Munka Parálián

Paraliai orvosi rendelobe keresek angolul felsofokon (vagy eros kozepfokon) beszélo kommunikativ lányt/fiut 17-35 éves korig.
Adminisztratív munka/fordítás angolrol magyarra és vissza/rendelovel kapcsolatos információ nyújtása a turistáknak a rendelon belul es kivul is. Utasbiztosítások kezelése.
700-900€/ho, szállás biztosítva. Munkaido 8-10 ora/nap, minden nap májustol szeptemberig.
További idegen nyelvek ismerete és vezetoi jogosítvány elony, de nem elvárás. További információ és angol nyelvu onéletrajzok kuldese: gogh.maria@gmail.com
Marcsi

# 962
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gotti5
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#181480 Üzenet linkje2012-03-28 15:55:33 

Sziasztok! Májusra tervezem, hogy kimegyek Athénba. A barátom már nyár óta kint dolgozik, persze ő perfekt beszél angolul, görögül, magyarul. Nekem sajnos nem megy ennyire jól, az angolom közép szinttől gyengébb, görögöt nem beszélek. Szerintetek van esélyem munkát találni? Takarítás is megtenné, csak legyen valami.
Előre köszönöm a válaszokat. icon_smile.gif

# 963
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fatime
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#181766 Üzenet linkje2012-04-03 20:52:41 

Sziasztok!

Masszőrként szeretnék dolgozni Görögországban. Van ezen a területen tapasztalatotok?

Köszi

Fati

# 964
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Hlaci1968
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
4 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#182672 Üzenet linkje2012-04-21 02:29:16  Válasz a #181241. hsz-ra Előzmény #181241

Próbáltam a Hölggyel felvenni a kapcsolatot mailben és a facebookon is. Hasztalan.
# 965
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bözske
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
22 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#182939 Üzenet linkje2012-04-25 14:26:22 

Sziasztok! Szilvi vagyok, állást keresek Korfu szigetén. Görögül beszélek,
ápolónő vagyok, de más munka is érdekelne. Köszönöm szépen!

# 966
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#182947 Üzenet linkje2012-04-25 17:22:56 

Bözske írta:
Sziasztok! Szilvi vagyok, állást keresek Korfu szigetén. Görögül beszélek, ápolónő vagyok, de más munka is érdekelne. Köszönöm szépen!


google, job, corfu
(és társai)

# 967
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dzsuditt
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#183046 Üzenet linkje2012-04-26 20:22:15 

Sziasztok! június végén,július elején szeretnék kimenni Görögországba dolgozni,de se munka,se úticél egyenlőre..Szeretne csatlakozni hozzám valaki? icon_smile.gif) Segítséget elfogadok! Köszi icon_smile.gif)
# 968
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dzsuditt
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
3 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#183047 Üzenet linkje2012-04-26 20:40:46 

# 969
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Evike22
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#183346 Üzenet linkje2012-05-02 09:00:20 

Sziaztok az egyik gorog ismerosom Kretara keres takaritokat es masszort kezdes akar azonnal. Ha vlkit erdekel irj privibe v. az emailre: prihodszkie@yahoo.com
Lehetoleg diakok kellenek a papirok miatt!

# 970
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
KanizsaiZsuzsanna
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#183502 Üzenet linkje2012-05-03 21:19:17 

Sziasztok!

Tudnátok 1-2 jó tanácsot adni kb. féléves ciprusi munkára való felkészüléshez.

Köszi előre is!

# 971
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Karinavincis
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#184961 Üzenet linkje2012-05-21 17:00:37 

Sziasztok!
Ha valaki tud valamilyen munkát: felszolgálás, takarítás, konyhai kisegítő, mosogató, pultos, animátor... Görögország bármely részén, az legyen szíves jelezni felém! Angolul kíválóan beszélek, emellett olaszul, és németül is. Most barátkozom a görög nyelvvel, de hamar tanulok. A párommal szeretnék Görögben munkát vállalni, de sajnos kevés helyen alkalmaznak párokat, vagy lehet hogy eddig rossz ajtókon kopogtattam. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Szép napot! icon_smile.gif

# 972
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#185018 Üzenet linkje2012-05-21 23:40:38 

karinavincis írta:
Sziasztok!
Ha valaki tud valamilyen munkát: felszolgálás, takarítás, konyhai kisegítő, mosogató, pultos, animátor... Görögország bármely részén, az legyen szíves jelezni felém! Angolul kíválóan beszélek, emellett olaszul, és németül is. Most barátkozom a görög nyelvvel, de hamar tanulok. A párommal szeretnék Görögben munkát vállalni, de sajnos kevés helyen alkalmaznak párokat, vagy lehet hogy eddig rossz ajtókon kopogtattam.


Gugli barát - a fentiek alapján akár három nyelven is.
(Lehet, az a baj, hogy Görögben keresed, és nem Görögországban... icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif )

# 973
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Dobaki2
Törzstag
Törzstag
538 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#185028 Üzenet linkje2012-05-22 08:32:40 

Lehet hogy nem mostanában kellene munkát keresni Görögországban?

22%-os munkanélküliség! Nem biztos hogy megéri atrocitásoknak kitenni magunkat!!!

# 974
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Karinavincis
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
2 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#185038 Üzenet linkje2012-05-22 10:18:56  Válasz a #185018. hsz-ra Előzmény #185018

Látom itt is kedves, segítőkész MAGYAROK vannak! Azt hiszem törlöm is magam! Ilyen a magyar mentalitás, mindenhol csak a csípkelődés, de segíteni senki nem segít a másiknak! Ezért van Magyarország ott ahol...

Az első válaszadónak írnám, hogy Görögországban keresem a munkát, és biztosan nincs jobb szórakozása, mint itt a neten és ezen az oldalon beszólogatni! Megkeseredett ember lehestz te, vagy egy velejéig romlott valaki!

A második hozzászólónak írnám, hogy sok ismerősöm ment ki mostanában görögbe dolgozni, mert még ott is jobb mint itt... (Csak ők közvetítők által mentek , és nem tudnak segíteni. Azért vettem a bátorságot, hogy írjak ide, hátha itt valaki tud segíteni ezen az oldalon!) Adj hálát az Istennek, hogy van munkád, és még nem döglöttél éhen, hogy ilyeneket beszólogass! Mikor keressek görögben munkát, ha nem most? Ha már éhenhaltam, mert szar sincs ebben az országban!

Akkor legalább abban segítsen valaki, hogy hogyan törölhetem a profilom! icon_smile.gif

# 975
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pontikos
Törzstag
Törzstag
1082 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#185063 Üzenet linkje2012-05-22 12:46:46  Re:

karinavincis írta:
Látom itt is kedves, segítőkész MAGYAROK vannak! Azt hiszem törlöm is magam! Ilyen a magyar mentalitás, mindenhol csak a csípkelődés, de segíteni senki nem segít a másiknak! Ezért van Magyarország ott ahol...
Az első válaszadónak írnám, hogy Görögországban keresem a munkát, és biztosan nincs jobb szórakozása, mint itt a neten és ezen az oldalon beszólogatni! Megkeseredett ember lehestz te, vagy egy velejéig romlott valaki!
A második hozzászólónak írnám, hogy sok ismerősöm ment ki mostanában görögbe dolgozni, mert még ott is jobb mint itt... (Csak ők közvetítők által mentek , és nem tudnak segíteni. Azért vettem a bátorságot, hogy írjak ide, hátha itt valaki tud segíteni ezen az oldalon!) Adj hálát az Istennek, hogy van munkád, és még nem döglöttél éhen, hogy ilyeneket beszólogass! Mikor keressek görögben munkát, ha nem most? Ha már éhenhaltam, mert szar sincs ebben az országban!)


Kedves felháborodott munkakereső!
Nem hiszem, hogy stílusodat bármelyikünk is megérdemelné, és ismeretlenül ilyen kis "szösszenetet" kellene írnod. De, ha már a mentalitást hoztad föl, én spec. (országtól és nemzetiségtől függetlenül) azt nem kedvelem, ha mással kapartatják ki a gesztenyét. Ne haragudj, de ha az általad felsorolt nyelvtudásokkal az internet világában sem találtál munkát Görögországban, akkor nem biztos, hogy külföldön kellene szerencsét próbálnod. És ezt nem sértésnek szánom, csak érdemes talán elgondolkodni rajta.
Hogy megkeseredett vagy velejéig romlott ember lennék? Hidd ezt, ha neked így könnyebb. De legalább csak annyit üss be a google-ba, hogy "job greece". Hajrá! És, ha idén nem jön össze semmi, ne add fel, próbáld újra jövőre - még a szezon kezdete előtt.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Munka Görögországban
<   1 2 3 ... 64 65 66 ... 68 69 70   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu