Lesvos
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kristi
Törzstag
Törzstag
845 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#33225 Üzenet linkje2007-06-27 08:12:02 

Sziasztok!

Az Aeolus évek óta indít ide utat,és a kombinált nyaralásai elég baráti áron vannak icon_lol.gif
Nálunk is szóba jön szinte minden évben ez a sziget,de valahogy mindíg félünk belevágni icon_redface.gif
Pedig gyönyörû lehet,valaki elutazhatna már ide,és mesélhetne a személyes élményeirõl icon_razz.gif icon_razz.gif

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#33282 Üzenet linkje2007-06-27 13:31:22 

Pedig gyönyörû lehet,valaki elutazhatna már ide,és mesélhetne a személyes élményeirõl icon_razz.gif icon_razz.gif[/quote]

icon_razz.gif icon_razz.gif Lehet, hogy két év múlva oda utazunk. Már évek óta vonz a sziget, de nehéz dönteni, hogy Leszvosz vagy Chiosz...

Jövõre kimarad Görögország, mert egy másik évek óta halogatott szigetre szeretnénk menni.

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38567 Üzenet linkje2007-07-28 18:14:56 

Szia Andi!

Ha neked 3 helyet fesorolnának éspedig: Lesvos, Lefkáda, Korzika akkor melyiket választanád?
Mint nagy utazó kiváncsi lennék a véleményedre.Most ezen a topikon és jelenleg ehhez húzok,de...

Ha válaszolsz kiváncsi leszek. icon_smile.gif

Üdv: atosz

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38649 Üzenet linkje2007-07-29 16:45:21 

Szia Atosz!
Na, ez jó kérdés. icon_smile.gif

1. Korzikán jártam, csodálatos hely. Egyedi, mind tájban, mind a lakosainak viselkedésében... Egyszer egy életben látni kell, de vissza egyerlõre nem vágyom. Ha érdekel, megírom, hol olvashatod a beszámolóm róla, ill. fotók itt: http://www.flickr.com/photos/15739787@N00/

2. Lefkádán nem jártam, csodálatos táj, de más nem vonz oda.

3. Leszvosz, szép sziget, nagyon eredeti görög jelleg, kevés turista, több történelmi emlékkel bír, mint Lefkada.

Összegezve, ha Korzikán nem jártam volna, talán oda mennék a legszívesebben, azután Leszvoszra, mert mint mondtam már neked, engem a hagyományokat még õrzõ, kevésbé látogatott, zöldebb szigetek vonzanak leginkább. Lefkádára továbbra is csak úgy mennék el, hogy egy jón-sziegteki körutazás keretében pár napot töltenék ott, a legtöbb idõt Kefallóniára szánnám. ...

Mivel az általad kérdezett helyek közül még kettõn nem voltam, ez csak a megérzésem, ha már mindegyiken jártam volna, könnyebb lenne válaszolni.

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38690 Üzenet linkje2007-07-29 21:03:28  Válasz a #38649. hsz-ra Előzmény #38649

Szia Andi!

Köszi a válaszod,a sok kép és ezzel sikerült is padlóra kerülni a választásban.Valóban nehéz választani Lesvos,Lefkada és az egészen más népcsopothoz tartozó,más mentalitású embereket tartogató,de gyönyörû Korzikával kapcsolatban.KO!Kefalónia volt,de a 15 nap is kevés volt.Lesvos is Lefkada is gyönyörû.Nos egyenlõre határozat képtelenek vagyunk.Plusz te sem tudsz kardot rántani egyik mellett sem.
No majd Zante után... icon_confused.gif icon_smile.gif Kössz.

Üdv: atosz icon_smile.gif

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38699 Üzenet linkje2007-07-29 21:33:18 

Atosz, helyetted nem tudok dönteni. Görög terepen nekem Leszvosz, Chios, Kefallonia, Kréta szerepelnek a következõ célok között. Amúgy meg Szicília a köv. úticél. icon_smile.gif Megírom a linkekekt priviben, ahol a korzikai beszámolóm van, esetleg olvasgasd, biztosan segít a döntésben. Viszont nagyon drága sziget!!!! Igaz, Leszvoszra eljutni semolcsó magánszervezésben....Ismerem nagyon is ezt a döntésképtelenséget. icon_smile.gif Valami azt súgja, hogy a mi utolsó szavunk sem Szicília. icon_smile.gif
# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38720 Üzenet linkje2007-07-29 22:09:16  Válasz a #38699. hsz-ra Előzmény #38699

Tudod az a helyzet ,hogy az ember szeretne habzsolni.Mindent egyszere!Nos ez, ebben a formában nem mûködik.Ha munkanélküli milliomos lennék akkor talán igen,viszont akkor az lenne a félõ,hogy nem tudnák neki úgy örülni,mindennek megcsappana az örömszerzõ értéke.Köszi a privi,majd most azt olvasom el. icon_wink.gif

Üdv. atosz icon_biggrin.gif

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38863 Üzenet linkje2007-07-30 18:25:18 

Szia Andi!

Köszi,elolvastam "rövidke" összefoglalódat a szigetrõl.Minden gyönyörû, csak a rideség megöli és ezt már több esetben hallottam és Marco Polo könyvben olvastam.Igen, és az ár ami eleve is gátat szabhat az egésznek.
Tehát:nincs más hátra, mint elõre.Döntés az éjjel megszületett, én és nejem között. Marad a görög szigetvilág továbbra is.

Mégegyszer köszönöm. Üdv: atosz icon_sad.gif icon_wink.gif

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#38864 Üzenet linkje2007-07-30 18:44:25 

Szia Atosz!

Nincs mit, örülök, ha valamiben segíthettem. Én is álmodozom, hogy ha nyernénk valahogy sok pénzt, csak utaznék, de abban lehet valami igaz, hogy elveszne a lelkesedés, mert már most, hogy évente 2-3x utazunk, így is elvész néha, úgy érzem. Viszont az élet túl rövid, hogy csak egy évben egyszer menjek, és ez a lehetõség is csak 4-5 éve adatik meg, így élni akarok vele.

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#41166 Üzenet linkje2007-08-14 13:21:27 

Felállítottam!De hülyén kezdtem!Feállitottam azt a rangsort ahová jövõre ha élünk és egyebek, elmegyünk:Lesvos,Lefkada,Kos,Parga,vagy újra Kefalónia,de ha mégsem akkor a Bükkben Sebesvíz.Na csak egyik valamelyikére.Tudom nagyon sokan csak néznek:micsoda Sebesvíz.Igen van olyan a Bükkben és eszméletlenül gyönyörû hely!!Akinek van kocsija annak ajánlom nézze meg.Ne higgye,hogy nincs nálam valami renbe...Ugorjon el oda kocsival,de van honlapja is. icon_eek.gif icon_confused.gif icon_biggrin.gif
Most kezdem Lesvosszal a hezitálást.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#41169 Üzenet linkje2007-08-14 13:32:51 

atosz írta:
Most kezdem Lesvosszal a hezitálást.


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif valtozik az a rangsor addig meg parszor Atosz icon_biggrin.gif

Nalunk egy honapja mar stabil, konkret jöv evi terv volt. Most mar az is valtozott icon_smile.gif

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#41171 Üzenet linkje2007-08-14 13:37:59  Válasz a #41169. hsz-ra Előzmény #41169

Neked van valami hasonló terved Andi? icon_smile.gif Vagy nem árulod el.Kis huncut. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_cry.gif
# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#41172 Üzenet linkje2007-08-14 13:41:54 

De nagyon szívesen elárulom, csak nem akarok offolni. Megírom priviben.
Amúgy érdekelne, hogyan képzeled el az odautazást. Melyik verziót látod a legkedvezõbbnek? Valahonnan Gérégbõl hosszú kopmút vagy egy thessaloniki ill. aténi átszállással direkt Lesvosra repülni? Ez utóbbi megszervezésében esetleg tudok segíteni majd. (privi mindjárt megy).
Andi

# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#41280 Üzenet linkje2007-08-14 20:27:20  Válasz a #41172. hsz-ra Előzmény #41172

Szia Andi!

Ha jól tudom,valamelyik szlovák -magyar utazási irodának van közvetlen utaztatása Lesvosra a Sky Europpal, amiben csak az a baj,hogy pozsonyi startolású,bár Bp-rõl transzferrel visznek ki a reptérre.Ennél többet nem igen tudok róla.Ha ez így igaz akkor ez a legegyszerûbb megoldás,hogy a legolcsóbb-e fogalmam se nincs. icon_rolleyes.gif
Tudsz te errõl valamit?

Üdv: Atosz

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vojandi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
4595 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#41291 Üzenet linkje2007-08-14 21:34:42 

Igen, az az Aeolus iroda, láttam is a katalógusát, de úgy emlékszem max. két szállást kínáltak, szóval nagy választékra ne számíts icon_sad.gif Én azt hittem, egyéni szervezésben mennél.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Az Égei-tenger szigetei
<   1 2 3 4 ... 44 45 46   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu