Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 31
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eeraa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5737 Üzenet linkje2006-03-21 14:22:30 

Szia Kyra!
A Karthago-ról meg tudom erõsíteni Valcsit! Ismerõseim utaztak vele, nem olyan színvonalú szállást kaptak, mint amit ígértek. Kint amikor problémájuk volt, tessék-lássék segítettek. Õk ezek után nem ajánlják senkinek!
Az Apollon nagyon jó, saját tapasztalat, tavaly velük utaztunk, sõt úgy alakult, hogy idén is velük fogunk 2 hétre Kosra, szept. 4-tõl. Eredetileg a DiasZeussal terveztünk, de first minute-ban az Apollon gyõzött.
Bennük szerintem nem fogsz csalódni.
Era

# 32
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eeraa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5739 Üzenet linkje2006-03-21 14:25:17 

Majdnem elfelejtettem! Az Imperátorról azt hiszem az Assos fórumán olvastam tavaly, jót is rosszat is. Esetleg ott nézz körül a tavalyi hozzászólások között.
Era

# 33
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kvalcsi
Spec. Moderátor
Spec. Moderátor
3368 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5740 Üzenet linkje2006-03-21 14:42:28 

Szia Kyra!
Az Apollón Travellel kapcsolatban viszont én erõsítem meg eeraa véleményét. Saját tapasztalatom szerint is egy jó, és megbízható, korrekt iroda, de mástól sem hallottam rosszat róluk.
Üdv.:

# 34
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rekuc
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
417 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5741 Üzenet linkje2006-03-21 15:00:00 

Oliva travel???? Syl-tours?????
Ki tud róluk valamit?????

# 35
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Eeraa
Aktív fórumos
Aktív fórumos
95 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5743 Üzenet linkje2006-03-21 16:10:58 

Szia Rekuc!
Az Oliva travel nekem nagyon úgy tûnik, nem saját szervezésû utakat árusít, igaz csak a honlapjukat láttam, de talán mintha az Apollon útjait látnám az árak és a szállások nagyon egyformák. (csak Görögo-t néztem!)
A Syl-t nem ismerem.
Era

# 36
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5748 Üzenet linkje2006-03-21 19:55:06 

Sziasztok!

Sajnos abban az idõpontban amikor menni akarunk már az Apolló Travelnél már nem volt hely. Tényleg nagyon jók lehetnek ha ennyire népszerûek az útjaik. Viszont a TUI-nál lenne és elég jó kedvezményeket adnak most. Nem tudom el merjünk-e velük indulni? Hallotam róluk jót és rosszat egyaránt. Utaztatok már velük? Ha igen, mi a véleményetek róluk?

# 37
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5751 Üzenet linkje2006-03-21 20:49:06 

Kyra!
Mi már utaztunk a TUI-val pár éve, igaz nem Görögországba hanem Horvátországba. Nos nem volt semmi gondunk velük, csodás volt a szállás, korrektek voltak. Az hogy egyhamar nem megyünk arrafelé nem rajtuk múlik.

# 38
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5774 Üzenet linkje2006-03-22 18:55:06 

Szia Rebeka!

Örülök, hogy ez a véleményed. Kicsit megnyugodtam. Nem akarom, hogy tönkretegyék a nyaralásunkat. Egy hozzánemértõ, csak a pénzedre hajtó senkiházi cég pokollá tudja tenni a nyaralást. Sajnos saját bõrünkön tapasztaltuk tavaly. Kiderült, hogy az utazási iroda (jóval) magasabb kategóriájúnak adta el a szállodát amelyikbe mentünk. S ezzel csak kint szembesültünk.

# 39
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rekuc
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
417 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#5802 Üzenet linkje2006-03-23 17:32:18 

Szia Kyra!
Mikor akarsz utazni és hOva? csak mert én is az Apollon Travelt néztem ki. remélem még lesz üres hely

# 40
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kyra
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
736 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#5805 Üzenet linkje2006-03-23 20:55:45 

Szia Rekuc!

Augusztusban Rodoszra akarunk menni. De mivel mi többen megyünk így nehéz összeegyezteni, hogy mindenkinek jó legyen.

# 41
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
MONA
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
49 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6213 Üzenet linkje2006-04-05 16:11:25 

Sziasztok!

Mi idén májusban a Panoráma Tours-sal megyünk Paráliára.
Náluk volt a legolcsóbb ajánlat!
Már csak a színvonalra leszek kíváncsi!
Viszont nekik szeptemberre is van nagyon jó ajánlatuk!

# 42
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6216 Üzenet linkje2006-04-05 18:04:35 

MONA!
Mi még soha nem csalódtunk bennük. Bár bevallom nem csak velük mentünk eddig, de 3 alkalomból mindig jól teljesítettek. Tényleg jó árban vannak és korrektek. Melyik apartmanba mentek?

# 43
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Suzuki
Aktív fórumos
Aktív fórumos
126 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6229 Üzenet linkje2006-04-06 00:13:57 

Szia Kyra! Én is erõsítem a többiek véleményét abban, hogy az Apollontravel a legjobb a hazai piacon. Nem véletlen hogy nem tudtál foglalni szabad helyet !
# 44
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
MONA
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
49 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#6236 Üzenet linkje2006-04-06 09:56:45 

SZIA REBEKA!

Köszi az infókat!
A Hellas apartmanba megyünk.
De én nem ismerem,azt sem tudom merre van.
Mi eddig mindig az Eratóba jártunk.Azzal nagyon meg voltunk elégedve.
A Panoráma buszokkal is meg voltatok elégedve?

# 45
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Rebeka
Törzstag
Törzstag
1109 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#6246 Üzenet linkje2006-04-06 14:49:21 

Mona!
Busszal mi eddig kétszer mentünk, mindkét alkalommal a Panoramaval. A sofõrök értették a dolgukat, segítõkészek voltak, a busszal nem volt semmi gond. Bár tény ennek már több éve. De nem hallottam még eddig panaszt rájuk. A "régi" buszaikat látom itthoni fuvarozásra használják, tehát gondolom folyamatosan újítják a buszparkot. Egy gondom volt, ha ezt annak lehet mondani: mindkét alkalommal este az Indul a bakterház c. filmet vetítették, ami nekem nem igazán jött be ennyiszer, annak tudatában hogy itthon is láttam már. Lehetett ez véletlen egybe esés is persze.
A nyáron bár mi autóval mentünk, de egyszerre érkeztünk a busszal. Senki nem panaszkodott a buszra, mint mindig az apartman elõtt álltak le, a vissza utazó csoport pedig nem sokáig volt a hallban, viszonylag hamar indultak is vissza felé.
Remélem nektek sem lesz negatív tapasztalatotok velük kapcsolatban.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 4 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu