Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
Hozzászóló Üzenet
# 6631
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225218 Üzenet linkje2014-11-16 21:35:40 

Az Apollon megkezdte a jövő évi árainak közzétételét a honlapjukon. Egyelőre még csak Stavros – Asprovalta – Vrasna árak vannak fönt, de a jövő héten folyamatosan teszik majd föl a többi nyaralóhely árait is.
http://static.apollontravel.hu/pdf/neavrasna_2015.pdf
http://static.apollontravel.hu/pdf/asprovalta_2015.pdf
http://static.apollontravel.hu/pdf/stavros_2015.pdf

# 6632
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vicosz
Törzstag
Törzstag
688 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225220 Üzenet linkje2014-11-16 23:41:39 

Köszi, Andi! Te tényleg angyalka vagy icon_smile.gif
# 6633
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225229 Üzenet linkje2014-11-18 10:18:26 

Fölkerültek az Apollon honlapjára a jövő évi Sartis ajánlatok is.
http://static.apollontravel.hu/pdf/sarti_2015.pdf

# 6634
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225232 Üzenet linkje2014-11-18 13:51:04 

Sziasztok !

Nem vagyok nagy világutazó de volt szerencsém már a Grand Tourshoz és Apollon travelhez is . Nálam mind2 megelégedésre adott okot , igaz a Grand T. buszok sokkal jobban néznek ki és nekem mint nem hozzá értőnek modernebbnek is . DE a lényeg h mindkettővel mikor utaztunk kényelmes volt és a pilóták is jofejek. Az apollonál van törzsutas kedvezmény és kétszere lehet befizetni az utazás díját így szinte nevetséges áron lehet görögoszágban nyaralni. Inkább itthon nem megyünk 3 nap 2 éjszakás wellnesre.

viszont volt " szerencsém " a fehérvár tours vagy mifene utazási irodához is.
A sztori röviden annyi h egy rendezvényen lehetett nyerni utat egy .... elvileg... facebookon kellett megosztani és likot gyüjteni egy cégnek és ott a nyertesek közt voltunk. Erre fel kiderült h 2 főnek mindennel együtt fizessünk be 80 x ezer forintot ha menni szeretnénk... mivel kiderült h nem utazás nyertünk csak helyet biztositottak a nyerteseknek... kérdem én akkor miért kellett játszani??

# 6635
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Unic
Aktív fórumos
Aktív fórumos
462 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225240 Üzenet linkje2014-11-18 18:01:09 

És már Nea Plagia és fent van a honlapon....
# 6636
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225245 Üzenet linkje2014-11-19 10:05:24 

Igen, már N.Plagia is fölkerült az Apollon honlapjára. Lehet ezt is jövőre foglalni.
http://static.apollontravel.hu/pdf/neaplagia_2015.pdf

# 6637
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225246 Üzenet linkje2014-11-19 13:06:08  Válasz a #225232. hsz-ra Előzmény #225232

Grandál is van törzsutas kedvezmény. icon_smile.gif

" és kétszere lehet befizetni az utazás díját így szinte nevetséges áron lehet görögoszágban nyaralni." Ezt nem teljesen értem mitől lesz olyan olcsó ha kétszer fizeted be. icon_biggrin.gif De ha több részletben fizeted be akkor se kevesebb. icon_smile.gif

# 6638
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225247 Üzenet linkje2014-11-19 14:07:36 

Igaz attól nem lesz olcsóbb hogy kétszerre fizetem ki de nem annyira megterhelő, legalábbis számunkra.
A grand nálam hogy lehet törzsutaskedvezményhez jutni.?

# 6639
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Messinia
Törzstag
Törzstag
1834 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#225248 Üzenet linkje2014-11-19 14:48:57  Válasz a #225247. hsz-ra Előzmény #225247

Ha már utaztál egyszer is a Granddal, akkor következő alkalommal már törzsutasnak számitasz, és jár a kedvezmény.
# 6640
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225249 Üzenet linkje2014-11-19 15:38:22 

Köszi, ezt jó tudni... icon_smile.gif
# 6641
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225250 Üzenet linkje2014-11-19 15:55:47 

Szerintem Tenkjuh arra gondol, hogy az Apollon esetében megteheti azt, hogy 40 % előleg befizetése mellett lefoglalja magának az utat, és a maradék összeget meg ráér befizetni legkésőbb az utazás előtt 30 nappal, így lehet nekik, nem annyira megterhelő mindez, mintha egy összegbe fizetnének be mindent.

Mert a Grandnál leginkább úgy éri meg a dolog, azaz akkor van a legnagyobb kedvezmény, ha egy összegben befizeti az ember az utazást az iroda által kijelölt időpontokig. Százalékosan le van náluk bontva, hogy meddig hány % kedvezmény vehető igénybe egyösszegű befizetés esetén. És mondjuk mindez egy 3-4-5 tagú család esetében, aki mondjuk majd csak 8-9 hónap múlva fog utazni, igenis gondot jelenthet most egy nagyobb összeg egyösszegű befizetése. Persze lehet ott is 2 részletbe is fizetni akár, de mivel senki sem ellensége saját pénztárcájának, így ott mindenképpen az egyösszegű befizetés a célszerű, mert így egy család esetében nagyobb összeget lehet megspórolni, amit azután kint hozzá lehet rakni a költőpénzhez.

Az Apollonnál is meg van, hogy meddig tudsz kicsit nagyobb kedvezménnyel foglalni, és érdemes kihasználni az ultra first minute (márc. 9.) és a first munute (árp. 30.) kedvezményt. De legyünk őszinték, mivel már a héten megkezdődtek a foglalásaik, szerintem az útjaik zöme karácsonyra, de legkésőbb január közepére elkelnek (legalább is a jobb helyek), szóval nincs túl sok értelme addig várni. Ha valaki irodán keresztül akar utazni, jobban jár, ha minél hamarabb foglal.
Amellett, hogy nagyon kedveljük a Grandosokat, szerintünk igazából ott követik el a legnagyobb hibát, hogy mire ők kb. január közepére, végére megjelennek mindig az áraikkal, addigra tulajdonképpen a konkurens Apollonosok már az útjaik zömét értékesítették is.

Mi szeretjük mindkét irodát, többször is utaztunk már mindkettővel. Igénybe vettük néha csak a szállásaikat, de utaztunk már velük busszal is több esetben. Korrekt, jó irodák, megbízható, jó sofőrjeik vannak. Talán a buszokban van némi különbség. A Grandosoknál modernebb a buszpark. Bár hozzáteszem tavaly éppen az egyik legújabb Apollonos busszal jöttünk haza, ami szuper jó volt – no ebből elkélne még jó néhány.

# 6642
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tenkjuh
Aktív fórumos
Aktív fórumos
50 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225251 Üzenet linkje2014-11-19 16:27:33 

@borkaandi

Igen arra gondoltam de nem tudtam épkézláb módon megfogalmazni.

# 6643
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Glyntana
Aktív fórumos
Aktív fórumos
132 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225252 Üzenet linkje2014-11-19 20:49:52 

Én úgy tudom, november végén kint lesznek a Grandos árak, illetve többektől hallottam, hogy már jópárszor a "karácsonyfa alatt" volt a Grandnál lefoglalt nyaralás icon_smile.gif
# 6644
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Borkaandi
Fórum tündér
Fórum tündér
310 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225257 Üzenet linkje2014-11-20 06:40:57 

Helló Glyntana!
Sokak nevében kívánom, hogy neked legyen igazad. Mert az lenne a legjobb, ha ez a 2 nagyobb iroda kb. egy időben megjelenne az árakkal, hiszen akkor sok nyaraló mindent összevetve, jobban tudna választani. De én csak azt írtam le, amikor mi utaztunk velük, és amit mi tapasztaltunk. Egy biztos sokan várják már az ő árlistájukat is, mert több nyaralóhelyen is, nagyon jó szállásaik vannak.
szia: Andi

# 6645
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gtunde
Aktív fórumos
Aktív fórumos
115 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#225259 Üzenet linkje2014-11-20 08:50:51 

Sziasztok!
Az Apollon oldalán olvastam a Törzsutas Kártyáról, amit az első szerződés után állitanak ki és a későbbiekben 5% kedvezményre jogosít.
Mivel tavaly csak e- mailben értekeztünk, és OTP-n keresztül fizettem , még nem jártam az irodájukban, ilyen kártyát nem kaptam.
Rendelkezik valaki ilyen kártyával?
Azért még részesülhetek ebben a kedvezményben icon_question.gif icon_redface.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 442 443 444 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2024 Hellasz.hu